Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

neviete ako to bude s tym buducim tyzdnom?
Anty píše:
pát 18. led 2019 12:27
neviete ako to bude s tym buducim tyzdnom?
Double week bude.
prilepi sa to k tomuto tyzdnu ci dalsiemu?
Anty píše:
pát 18. led 2019 13:32
prilepi sa to k tomuto tyzdnu ci dalsiemu?
ak si uz aj teraz das dalsi week, tak ti zobrazi, ze od pondelka hras uz s inym GM, s ktorym nasledne riesis double week
vdaka za info chalani nedoslo mi to
Zuc-trade...

Silesia Ice Miners :arrow: Mats Zuccarello + 19. kolo (from me)

Halifax Royals :arrow: 17. kolo
Cepi addnul Harta, který je antyho prospekt, takže jsem mu ho dropnul jako vice-commish. Víc info dodá Fantomas.
Aktualizuju v topiku Organizacni zalezitosti - cepi stejne jako loni stoji ve druhym kole. Nekteri jsou holt nepoucitelni... :neviem:
Trade alert

Anders Lee :arrow: Charlotte Godless
Oscar Klefbom :arrow: Halifax Royals


14th :arrow: Hogsmeade Hedgehogs
Chris Kreider + 18th (from Chugwater Chokers) :arrow: Halifax Royals
4 kola do konca a zatial nema nikto nic iste :scare:
Prvy ma na siedmeho naskok iba 23b – to sa da bez problemov stiahnut za 2 tyzdne... (cisto teoreticky aj za 1)
Medzi 7 a 8 flekom je tam trosku odstup, ale okrem Dragons este kazdy moze v boji o PO zamiesat karty – len niektori uz nemaju priestor na dalsie zavahania ak to s ucastou v PO myslia vazne

Haluz je ze prvy je (ako inak) Heny napriek tomu ze prehral 3 z poslednych 4 zapasov :hmm: ale uz mu dycham na krk :box: Heny ma popri nie prilis presvedcivej forme aj dost tazky rozpis – do konca ZC ma uz iba teamy z aktualnej top6 – tak uvidime... :petrik:

V prave skoncenom “slagri kola“ proti honzissovi mi vyhru zabezpecili najma cednici (6:0 v brankarskych stats a vo vsetkych dominantny rozdiel) a vdaka vyhre 10-4 som v realnej hre o celo tabulky. Z poslednych 8 tyzdnov mam 7W a do konca ZC ma cakaju uz len teamy ktore su aktualne mimo PO pozicii (lahsie zapasy vsak rozhodne necakam)

V tomto tyzdni to budu beznadejne posledni draci, ktorym veru mam co vracat (v prvom zapase prehra 3:12 :hiding: ) tak dufam ze uhram vysledok ktory ma minimalne udrzi na tom druhom mieste v tabulke (bolo by fajn zopakovat si po roku bye week v prvom kole PO)


Kua po hracoch ktorych som si “odlozil“ na FA sa len tak zaprasilo... ako Tanev tak Johnson uz su v inych teamoch... a potom ze preco mam najmenej FA moves :giggle: nezvysime po tejto sezone pocet keeperov? Aspon na takych 16-18 by som potreboval :D
Musím říct, že ten boj o čelo fakt stojí za to. :slintac:
petrik píše:
pon 04. úno 2019 13:20
V prave skoncenom “slagri kola“ proti honzissovi mi vyhru zabezpecili najma cednici (6:0 v brankarskych stats a vo vsetkych dominantny rozdiel)
Něco takového jsem ještě nikdy nezažil, abych dostal takovou strašnou dardu v gk stats. :sok: Gibson s Bobrovskym se v minulém weeku bohužel potkali ve svých nejhorších výkonech v téhle sezóně a potkalo se to naproti s excelentním kolektivním výkonem celé té tvé trojice.
Tak věřím, že si už to ti moji šmoulové vybrali teď a na PO se dají dokupy. :cinka:
15:1 :scare: do maximalneho vysperkovania 16:0 chybali pouhe 4 sogy :verysad:
no, imp si neustrazil G stats, co ho stalo urcite dva winnery zasluhou roletkoveho Vasila, spoliehal sa na Allena, ale ten momentalne u Blues nôti skôr druhe husle
kazdopadne v predlzenom tyzdni si to takto nepostrazit, hm, ani nejaky extra panic moves, pricom, este pred vzajomnym matchom striehol tesne za mnou, ale za mna dik, aj ked v podstate sa na to nejako ...... a o to PO asi moc nestoji, ale to uz nie moja starost
tato mega vyhra ma katapultovala opät na PO poziciu, kde som figuroval take uvodne 4 kola, potom prepad a pomalicky nenanapadny posun hore, pricom som to uz, uz pomalicky balil (skrie najmä vysoka prehra s dunimom v skratenom tyzdni, kde som si pre zmenu ja nepostrazil G stats), kedze aj ten môj rozpis (tet prvy heny a hned po nom druhy honziss), mojich superov v hornej 6tke nevestil nic pozitivneho, ale takto si to budem zrejme uzivat a bojovat do posledného kolecka :cinka: (inak solidny Hayes za pick stale k mani)
Jj, v návaznosti na toto dodám menší echo: impova aktivita se mi letos obecně moc nelíbí, v kombinaci s relativně odfláklym loňskem se začínám obávat, že ztrácí na Fantu čas/chuť, a v off-season tudíž vážně zvážim jeho nahrazení (samozřejmě, pokud dojde k vysvětlení/zlepšení, tak i vzhledem k obecně dobrý zkušenosti přehodnotim, ale obávám se dlouhodobějšího trendu).
Obrázek
Zase raz typický obrázok pre túto sezónu. V bránke o ničom a smerom dopredu prehra o 1 bod všade kde sa dalo. :hroza:
toto bol strašne blbý dvojtýždeň, fantomasovi sa trhli hráči v prvé dva dni a už to bolo viac menej stratené a najmä keď Tkachuka s Landym, čo ma prvú časť sezóny ťahali, opustila forma a jediné čo zbierajú, sú maximálne mínusky (čo zasa ich presúva z kategórie nedotknuteľní).

tento týždeň petrik, to je výzva, aby som mu sťažil boj o postup (ako minule Antymu) :dudo:
Conditional trade...

Silesia Ice Miners :arrow: Zach Parise + conditional 23. kolo (from Joe S.)

Chugwater Chokers :arrow: prospekt: Filip Zadina + conditional 18. kolo
Picky jsou podmíněné mým postupem do finále. Pokud nepostoupím, dostanu je zpět.

fantomas se (asi) tímto loučí s Vilardim.
Heny píše:
pon 04. úno 2019 22:11
Conditional trade...
dal som vetoed kedze som nevedel o Zadinovi
takto ok
Nelouci...

Darcy Kuemper, Eric Staal, 23rd :arrow: Charlotte Godless

15th (conditional*), prospect slot (Sprong) through 2020/21 :arrow: Chugwater Chokers

* paklize Honziss urve s mymi posilami bye, meni se 15th na 14th
The Chokers si takto jednou provzdy delaji misto pro Barzala na rosteru a s mirnym predstihem i pro vracejiciho se Ehlerse. Oba pardalove z Minnesoty letos odvedli skvely sluzby, ale zatim nam to vyneslo akorat trapeni na pomezi PO. Zkusime tedy cestu mladezniku...

Ja uz aktualizoval prospect list a vyznacil tam trejdovanej prospect slot. Kazdopadne Sprong ihned po provedeni trejdu v Yahoo ztraci status prospecta, cili je volnej k addu, a ja na onen slot dosazuju Zadinu.
nejak ste sa roztrejdovali, pekne... :thumbsup:

kedy mame deadline? toho 28. februara ako je zadane v league settings?

nie je to trochu neskoro - uprostred posledneho tyzdna ZC ? (aj ked chapem ze je to kvoli realnej TD v NHL a aby sa dalo este po nej zareagovat na pripadne zmeny)
Jj. Je to kvuli realnymu deadlinu, je to jedinej termin takhle po, v nabidce je to vzdycky po tydnu, takze dalsi moznost byla 21. unora, coz mi prislo nestastny. Podle me ve finale nezalezi na tom, ze je to az uprostred posledniho weeku, naopak by to aspon deadline mohlo udelat zajimavejsim oproti predeslym rocnikum, kdyz uz vesmes kazdej bude vedet, na cem je.
Trade alert:
Zach Werenski :arrow: Bemidji Beavers
Ryan Nugent-Hopkins + prospect slot (D. Sikura) through 2020/21 :arrow: Alaska Wolves
Nuge ke mě přišel letos jako součást jinýho trejdu, díky za vše, ale keepovat jsem ho neplánoval. Když ty transakce sečtu, tak za Girouxe a prospect slot jsem získal Pointa, Werenskiho a 2. kolo na draftu. Myslím si, že dobrý. :-D
WTF
navrhujem colorado vylucit z ligy
su beznadejne posledni, len nam tu znizuju overall kvalitu sutaze...








... a idem s nimi dostat uz druhu kefu v priebehu sezony :hroza:
ale no :lol2: ja som len ako jánošík, chudobným dávam, bohatým beriem :lol2:
:pc: v tejto faze taketo vysoke prehry nepridavaju na pohode, skoda, hratelne to bolo aspon na tesnejsiu prehru a pozbieranie nejakeho toho potrebneho bodu navyse, no to by sa Henymu nemohli zblaznit G, 5 startov 5 wins :hroza: pricom moji mali 4W a 1L :slap: samozrejme, k tomu roleta a este na zaver shp ceresnicka
no nic no, dalsi super z hornych priecok na drate, hadam moc nestratim a v tom zaverecnom 2_kole to este nejako urvem
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS