Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Joe S. píše:
úte 20. lis 2018 06:54
are you sure? :lol2:
Tušil som, že sa presne toto stane. :skodoradostny: Ako nečakal som od neho jeden SO za druhým, ale dúfal som, že tak 88% SV, 3.00 GAA a 50% winrate by mohol mať. :hroza: Možno bude SO v ďalšom zápase. :hmm:

Zbaviť sa ho aj tak nemôžem, Bishop je DTD, takže je to môj jediný brankár. :hehe: A nejaký popvodník mi zobral Petersena.
Nemá niekto brankára navyše? :wf:
Lukas33 píše:
čtv 22. lis 2018 07:11
Nemá niekto brankára navyše?
smith :serus:
Lukas33 píše:
čtv 22. lis 2018 07:11
navyše
Dropnu ti Petersena, ten se dneska předvedl :D
tomasinho píše:
čtv 22. lis 2018 09:38
Dropnu ti Petersena, ten se dneska předvedl :D
Ten by k nám zapadol, ešte som sa sťažoval, že si mi ho zobral. :-D A tipujem, že keď mal to SO si ho ešte nemal/nehral? :-D
Lukas33 píše:
čtv 22. lis 2018 19:07
tomasinho píše:
čtv 22. lis 2018 09:38
Dropnu ti Petersena, ten se dneska předvedl :D
Ten by k nám zapadol, ešte som sa sťažoval, že si mi ho zobral. :-D A tipujem, že keď mal to SO si ho ešte nemal/nehral? :-D
Přesně tak, neměl :D
To nevymyslíš, MAF proti své bývalé organizaci na*ebe 2 shutouty v řadě :frajer: :yahoo:
:!: Trade alert :!:


Halifax Royals :arrow: J. Morrissey + Ch. Tierney + 19th
Silesia Ice Miners :arrow: J. Carter + 22th

Halifax Royals :arrow: A. Barkov + C. Talbot + 18th
Alaska Wolves :arrow: M. Giordano + B.Bishop + 20th
Dajú sa nejako dropnúť hráči, kt. sú súčasťou trejdu? Teda, oni ani nie sú súčasť trejdu, iba sú nastavení, aby ich to droplo. Myslel som, že ich môžem vyhodiť aj predtým, ale nechce mi to dovoliť. :slap:
Tak tím NoBa Witchers si po 7mich kolách drzi uspesnost len 50% a nachadza sa na 5tom mieste. umiestnenie je zatial prekvapive, pretoze so statistikami vobec nie som spokojny a nech sa na to pozeram akokolvek, s momentalnymi vykonmi patrim o dobre 3 miesta nizsie. terajsi naklep od henyho 3-11 tomu tiez nepomohol. Najhorsie na tom je, ze nevidim velky priestor na zlepsenie. chyby z draftu sa snazim lepit Fa hracmi, co sa ciastocne darí (bratt, debrusk, niskanen), ale take omyly ako braun, phaneuf, little si musim odpustit.. par hracov sa nestretlo s formou a nejak mi to v time nefunguje ako by som chcel.. spokojnost je s centrami, bergy, scheifele, getzlaf aj hischier hraju co maju, na kridlach bol trefa lindholm a hoffman si to na floride uziva.. obrana je ok, ale brana bude tuto sezonu pruser.. ktovie ako to dopadne u devils s kinkaidom a schneiderom (ale aspon mam iste starty). varlamov chyta zatial dobre, len vobec netusim podla akeho kluca bednar nasadzuje golmanov co je pruser.. slabinou je (mimo brany) produktivita..

takze som otvoreny vymene keeper beka (risto, josi, jones) a trebars aj getzlafa, za produktivne kridlo..
druhá výhra v rade, pocit, ktorý je pre mňa nepoznaný a nakoniec aj priebežná play off priečka je riadny šok (len škoda, že som ostal tesne pod 50%, ale imp ešte to dokázal v nedeľu v góloch skorigovať). Ale brutálny matchup :good: základom úspechu bolo v tie dva silné dni (streda a piatok) dobre trafiť hráčov na bench, celkovo mi sedelo len 1+1 alebo 1+2. Ďalším veľkým plusom bolo, že zahviezdili FA ťahy ešte z týždňa predtým, Konecny a najmä Wilsonových 3+3.

Zároveň aj offseason trejdy sa až na Willieho (ktorý asi predsa len podpíše :jupi: ) začínajú priebežne vyzerať v môj prospech. Len jedinou nevýhodou je, že svoj zoznam rentalov určených na výmenu môžem zatiaľ hodiť do koša.
dunim píše:
pon 26. lis 2018 11:52
trebars aj getzlafa, za produktivne kridlo..
Nahraď slovo Getzlaf slovom Scheifele a môžeme sa o tom jednať :jn:
Joe S. píše:
pon 26. lis 2018 20:07
Nahraď slovo Getzlaf slovom Scheifele a môžeme sa o tom jednať
mozeme sa jednat o tomtom :-D ale nemam dovod ani chut menit Scheifeleho
Week 6 - vs Halifax Royals, win 10:6


Na to, že nám zafungovaly brankáři i hráči v poli, nepůsobí skóre 10:6, ani zdaleka tak dobře, jak bysme si představovali. Prohráli jsme v podstatě jen sekundární stats, který měl GM líp podchytit. Na druhou stranu, add Eakina a jeho dvou SHP je jak ze sna.

Brankáři přisypali po jednom shutoutu v jednom dni a Marc-Andre Fleury potvrdil své místo v Chokers Hall of Fame...

Chokers hvězda týdne: Corey Crawford :plus: 2 starty, 1-0-1, 1 GA, 59 SV, .983 SV%, 1 SHO
Chokers zklamání týdne: Ryan Suter :minus: 4 zápasy, 0+2, -3, 3 SOG, 2 BLK

Week 7 - vs Hogsmeade Hedgehogs, loss 7:8


Obrázek


Chokers hvězda týdne: Eric Staal :plus: 2 zápasy, 3+0, 1 PPP, 2 GWG, 11 SOG
Chokers zklamání týdne: Marc-Andre Fleury :minus: whatever.
Pozor hlásenie: Poprosím ľudí, ktorí majú záujem trejdovať o pár dní trpezlivosti. Potrebujem, aby prebehli moje aktuálne trejdy, nech môžem upratať zostavu a pozrieť situáciu na trhu. S výmenami som v každom prípade ešte neskončil, jednať som ochotný o komkoľvek, rozhodol som sa trochu to rozhádzať ala Ohlund. Navyše tím plný preplatených veteránov s prsteňom na ruke nejako prestal fungovať, koho mi to len pripomína. :-D
Obrázek

Obrázek
NoBa Witchers- Preshow Destroyers 12-1


Ahaa, takto to treba robit, vyhrazat sa hracom vymenami. ofenzivne najlepsi tyzden sezony. odniesol si to lider ligy. reputacia po minulotyzdnovom debakli napravena..

:plus: tim tahal hlavne Scheifele, ktory sa pri absencii bergerona stal lidrom.. jeho 5+3, 48 fw a 8 hitov vyrazne pomohlo.
Sekundoval mu Getzlaf s 2+3 a 10 hitmi.
Zabrali aj lindholm s 1+4, trouba 1+3 a v arizone znovuzrodeny schmalz 1+3.
v brane vsetko dolezite osefoval tuto sezonu vyborny Varlamov.

:minus: Coyle, prepadol sa znovu do 3. utoku. nestriela neboduje co je unho standard, ale uz ani nehituje a nepridava buly.. v time ho drzi dvojpost a ze je z timu odkial nemame inych hracov.. sancu dostane, ale ma to nalomene.
Este viac na odstrel je keeper JVR.. jeho jedna strela a jedno buly v dvoch zapasoch je asi to najhorsie co kto kedy v nasom drese predviedol :hroza:

Tento tyzden nas caka dalsi silny super z hornej casti tabulky Chugwaters Chokers.
v dobrych vykonoch treba pokracovat a spokojny budem s aspon vyrovnaným skore.
no wtf :D cely tyzden normalny stav a odrazu 1:12 :D treba povedat ze dunim mal dokonaly tyzden
LOL…
Cely tyzden som o 2-4 body prehraval ale napriek tomu som bol pred nedelou optimista – hralo mi 2x tolko hracov a bola tam realna sanca to otocit na testne vitazstvo…
Potreboval som aby Calgary vyhralo a smith mal aspon 23sv… brankarske stats by to skorigovalo z priebeznych 0:4 na 1:3 (pripadny SO az na 2:2). Prehra Calgary by to dala na 0:5
Smith tu vyhru nakoniec vychytal, ale na otocenie SV mu 1 zakrok chybal :scare: takto sa SV “len” vyrovnali a v G stats som prehral 0:3
U hracov v poli som potreboval otocit SOG kde som priebezne prehraval o 4 a udrzat vsetky ostatne stats kde som viedol. SOG som nakoniec dal s prehladom o 19, ale lajbosi Wheeler s Connorom si povedali ze by mohla byt fajn haluz mat pri vyhre 4-3 zhodne po 3 minusove body (WTF ???)… vdaka comu som samozrejme stratil stats +/- kde som mal inak vcelku “bezpecny” naskok… :slap:
A z nadejneho otocenia vysledku z priebeznych 6:8 aspon na 8:6 zostala prehra 6:7 :(

Tuto sezonu sa nejak neviem rozbehnut… a pomaly mi uteka vlak :dup:
Week 8 - vs Holland's Red Army, win 8:7


Bizarní finiš tohohle weeku. Po večerním sobotním zápase jsme nějakym záhadnym způsobem vedli 10:3, po zbytek víkendu potom vedl nani, v jednu chvíli dokonce jednoznačně, a nedělní noc nakonec vzhledem k soupeřově nestrategickýmu nasazení Price převrhla matchup zase zpátky na naší stranu. Ve výsledku tudíž dejme tomu úspěch, ale s přihlédnutim k postavení soupeře (podruhý za sebou jsme se trápili s posledním týmem tabulky, ugh) opravdu těžko akceptovatelný.

Hlavně golmani (SJS) se musí co nejdřív probrat, a zvlášt ted, když čelíme pátýmu týmu tabulky, přičemž se celá naše vyrovnaná top5 pomalu, ale jistě trhá zbytku. Je načase udělat jeden ráznej krok vstříc PO. A s jednou výhrou a .884 SV% ho fakt neuděláme.

Chokers hvězda týdne: Nikolaj Ehlers :plus: 4 zápasy, 3+3, +5, 1 GWG, 8 SOG
Chokers zklamání týdne: Nick Bjugstad :minus: 4 zápasy, 0+0, -3, 7 SOG
Lucker cepi, inak sa nedá konečný výsledok ani nazvať, ten gól (navyše GWG) Martineza, to bol čistý trolling z jeho strany.

Ale na druhej strane výsledok 7:8, to po tom, aké stavy boli celý týždeň, resp. aj pred nedeľnými zápasmi, by som mal brať všetkými desiatimi. Aspoň som veľa nestratil.
Week 9 - vs NoBa Witchers, loss 3:12


Vůbec poprvý v sezoně jdeme pod 7 vyhraných statistik na week, a rovnou to ani nebylo těsný. Jo, PPP, góly, sejvy nám všechny utekly o jeden jedinej zářez, což se speciálně u SV zrovna nevidí, a jo, postrádali jsme po většinu týdne tři zraněný křídla, ale... nedosáhnout dvakrát ve třech týdnech ani na hranici 40 bodů, to je prostě ostuda, at se na to koukáme, z jaký chceme strany.

GM nese svůj zásadní podíl vzhledem k nepřesvědčivýmu addu Bennetta, a pomalu už začal razantně sekat doposud křečovitě držený draftovaný hráče. Jako první to odnesl Bjugstad, kdo bude další? Fiala, Saros...?

Nadcházející dva týdny jsou pro GM naprosto zlomový... nejprve 4. Anty, a potom 3. Heny. Mezitím nás stáhl i petrik, kterej se ještě týden zpátky zdál uctivě vzdálen. Inu... bilanci se současnou top4 máme zatim nehezkou (0 výher, 2 prohry), a tak je nejvyšší čas ji začít zkrášlovat.

Chokers hvězda týdne: Mark Stone :plus: 4 zápasy, 3+3, 2 PPP, 10 SOG, 3 bloky
Chokers zklamání týdne: Eric Staal :minus: 3 zápasy, 0+1, -3, 10 FW
V polovici zakladnej casti nastal cas na priebezne bilancovanie.
Bilancia W-L nie je nic moc, aktualne 5-5 aj to “zachranili“ az W v poslednych 2 tyzdnoch.
Celkova bilancia je o nieco lepsia (opat najma vdaka poslednym 2 tyzdnom): 81-71-18, 52,9% uspesnost – co aktualne staci na priebezne 5. miesto. S tymto som vzhladom na nie prilis presvedcivy zaciatok sezony vcelku spokojny. Odstup na timy predo mnou nie je dramaticky, ale rovnako ani naskok na timy ktore su zatial mimo PO pozicii. Vyraznejsi odstup ma len posledny nani, ostatni stale mozu zivit nadej na boj o PO resp. o co najvyhodnejsiu poziciu v nom.

Z jednotlivych statistickych kategorii u mna najviac vycnievaju Asistencie, kde som priebezne top v lige (AINEC). Aj napriek druhemu najnizsiemu poctu golov v lige vdaka tym asistenciam tesne vediem aj v celkovom pocte kandskych bodov a PPP. Solidne sa drzim aj na FW, ale tam sa casom prejavi nedavny odchod barkova. Naopak podpriemerne su dalsie sekundarne stats – strely, hity, bloky.
Co sa tyka branky, pomer 34W/20L patri aktualne k tym lepsim v lige. Trochu ma zarazilo priebezne posledne mieso v pocte SV – to som veru necakal. Snad to vylepsi nedavno ziskany bishop. Celkovo maju cednici zatial mierne pozitivnu bilanciu 26-22-12, co je ako-tak uspokojive.

K jednotlivym hracom:
Vacsina zatial prekonava ocakavania co sa produktivity tyka. Mam 3 hracov z top 15 kanadskeho bodovania ligy (rantanen, wheeler, backstrom) a nebyt zranenia zrejme by tam bol aj a aktualne 31. pettersson. Ocakavania prekonavaju aj dalsi hraci ako napr. max domi, a celkovo drviva vacsina hra minimalne tak ako som dufal ked som ich angazoval. Hracov z ktorych by som bol vyraznejsie sklamany je naozaj malo (looking at you zucker) a zatial sa nam vyhybaju aj vaznejsie zranenia (klop klop). Vysledkom je zatial s prehladom najnizsi pocet roster moves v lige – aktualne 16 (druhy najnizsi pocet v lige je 28). Jednoducho nemam pocit ze by hraci z FA trhu boli lepsi ako ti co mam momentalne v time. :neviem: z hracov ktorych som si pred sezonou nadraftoval som zatial dropol iba jedineho – zadorova (20. kolo).
Jediny vyraznejsi roster move bol trejd s Lukasom, vramci ktoreho som obetoval barkova (ktoreho som mal v time od uplneho zaciatku) + trapiaceho sa talbota (ktory slabymi vykonmi stratil u oilers post jednotky a je pending UFA – co nie je prave optimisticka kombinacia) a na oplatku som ziskal do branky bishopa (u stars jasna jednotka a ma zmluvu este na dalsie 4 sezony, cize by mi mohol situaciu v brake zastabilizovat na dalsich par sezon) + sice uz pomalicky starnuceho, ale stale este top vykony podavajuceho giordana, ktory od prichodu ku mne s prehladom nahradza barkovovu produktivitu + pridava aj ine stats.

Ciel do druhej polovice sezony je jasny – udrzat, pripadne este vylepsit poziciu v PO, kde obhajujem finalovu ucast. We will see :box:
losing streak :scare: tentokrát 6:10 s Henym . Ale pár stats bolo veľmi vyrovnaných. Tak to vyzerá, že pre tento rok som už opustil priečky, z ktorých sa bude postupovať do PO, ale ešte sa skúsim čo to vyťažiť zo životnej formy niektorých hráčov, najmä Tkachuk ide neskutočne celú sezónu :slintac:
Confirmed: Edler traded do @GodlessHockey. Hedgehogs receiving 4th round draft pick.
Vzhledem k tomu, že mé PO šance stále klesají navzdory tomu, že sem tam o bod vyhraju, přichází menší výprodej. Rád bych získal nějaké pickym případně zkuste i nabízet prospect sloty, kdyby někdo chtěl. První trejd už je na světě.

Alex Edler & 23rd :arrow: Charlotte Godless

16th :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

V trade blocku mám naházené hráče, kterých jsem ochoten zbavit i se za picky. Především to jsou Ellis, Nyquist, Patrick, Kreider nebo třeba i Arvidsson. Poslední dva jsou keepeři a vyžadovali by vyšší pick, ale jsem ochotný jednat.

Nevylučuju ani nic většího, nebráním se jednat o trejdu Ghosta, Panarina nebo právě Arvidssona.

Perte ty nabídky do mě :box:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG