Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Mam pocit ze na temu IR slotov sa tu uz pred casom diskusia viedla, ale skusme znovu

V yahoo su pre zranenych hracov pouzivane rozne statusy:
IR (hrac s takym statusom sa da umiestnit na IR aj IR+ slot)
Day-to-day (iba IR+)
Out (iba IR+)

Momentalne mame k dispozicii 2 IR sloty a 1 IR+
Preco to vlastne mame rozdelene prave takto? Problem vidim v rozdielnom pristupe timov NHL k umiestnovaniu hracov na LTIR. Niektore timy (hlavne tie co su natesno s platovym stropom) davaju na LTIR okamzite kazdeho hraca len co si kychne a ine timy sa s tym neunuvaju ani pri niekolko tyzdnov trvajucich zraneniach. Tito hraci maju potom v yahoo dlhodobo status „Out“ a daju sa umiestnit iba na IR+ slot ktory ale mame iba 1... tim padom su yahoo manazeri s hracmi z tychto timov nie vlastnou vinou v nevyhode

Priklad je napr. moj Korpisalo – ten bol na operacii uz koncom decembra, odhadovany navrat je v prvej polke februara, ale IR status stale nema, je iba Out. Teraz sa zrakvil Hertl, sezona prenho skoncila, status v yahoo ma Out a kedy a ci vobec sa zmeni na oficialny IR to sa musim nechat prekvapit...

Tak ma napadlo ze preco vlastne nemame vsetky sloty IR+ aby sme z podobnych situacii nemuseli chytat nervy? Ma to aj nejake logicke zdovodnenie preco 2x IR a 1x IR+ ? (mozno by som to tu niekde X stran dozadu nasiel, ale nechce sa mi hladat... :D )
Mam pocit, ze sme sa uz o tom bavili, ale tiez neviem, preco sme sa dohodli takto. :-D Na zaciatku sme mali myslim iba IR a IR+, potom sa pridalo este jedno IR.

Mne by sa momentalne zislo tak 8xIR+.
petrik píše:
pát 31. led 2020 10:19
V yahoo su pre zranenych hracov pouzivane rozne statusy:
IR (hrac s takym statusom sa da umiestnit na IR aj IR+ slot)
Day-to-day (iba IR+)
Out (iba IR+)
vo vedľajšom topicu som pred rokom navrhoval toto:
Síce sa blíži záver sezóny, ale nelichotivý pohľad na moju súpisku ma inšpiroval k tomu, či by nebolo vhodné upraviť IR sloty (od novej sezóny), keďže koľkokrát yahoo reaguje neskutočne pomaly, tak že by bol 1 x IR a 2 x IR+.

V mojom prípade je napr. Karlsson už hádam 2 týždne v stave "Out" , pričom je zjavné, že si v najbližších dňoch (možno týždňoch nezahrá), v piatok sa mi zranil Landeskog, ktorý možno stihne akurát tak MS na Slovensku, keďže má byť mimo na 4 až 6 týždňov, samozrejme v yahoo má status "Out"

Obaja hráči su dlhodobo mimo hru, avšak kvôli ich statusu môžem dať len jedného na IR+ a druhý mi zaberá miesto na rosteri (a je*nutý nie som, aby som jedného z nich dropol), kdežto jeden IR slot mám v zásade free (Kaše tam je len preto, lebo nikoho iného nemôžem dať na IR).

Čo si o tom myslíte?
samozrejme nebolo nič z toho
No, argument proti týhle změně je zhruba takovej, že to neni způsobený "pomalou reakcí" Yahoo, nýbrž prostě tim, že kluby NHL v určitých chvílích nemusí dávat, a tedy nedávají hráče na IR. Tam se pak zranění i v Yahoo přesouvají teprve v okamžicích, kdy k tomu samy kluby přistoupí - neni to tedy žádná chyba, je to prostě jen reflexe reality, což mi přijde v pořádku.

Opět je samozřejmě možný si to hraní udělat jednodušší a přidat fiktivní IR+, a jsem ochotnej o tom dát po sezoně hlasovat s tím, že to zavedeme hned pro 2020/21, ale určitě přitom nejsem pro rozšiřování počtu IR slotů. Tzn. maximálně zaměnit jedno IR za IR+ (a mít 1x IR, 2x IR+).
ale ja som nikde netvrdil ze je to chyba yahoo.
S tym co si napisal suhlasim – yahoo len reaguje na to ako na LTIR zoznam davaju hracov ich kluby.

Lenze prave v tom je ten problem – jednotlive kluby maju rozne motivacie dat alebo nedat zraneneho hraca na LTIR

niektore kluby daju hraca na LTIR okamzite hned ako si kychne, ine sa s tym neunuvaju ani ked sa hrac vaznejsie zrani a je iste ze vynecha niekolko tyzdnov. V tom lepsom pripade daju hraca na LTIR s niekolkodnovym zdrzanim tzv “retroaktivne“, v tom horsom pripade ho tam nedaju vobec (napr. aktualne Korpisalo – operovany na konci decembra, odvtedy nehral, na IR vobec nebol)

takze sa pytam – preco nemozeme mat vsetky sloty IR+ aby sme na ne mohli umiestnit zranenych hracov o ktorych vieme ze nemozu nastupit, BEZ OHLADU NA TO ci ich ich kluby oficialne umiestnia na LTIR alebo nie?

nechcem viac slotov pre zranenych hracov, len chcem aby som na tie 3 sloty co mame mohol zraneneho hraca umiestnit aj ak si jeho klub z nejakeho zahadneho dovodu povie ze ho oficialne na LTIR neda.
:jupi: LIGA OBNOVENA! :jupi:

Snad ještě v průběhu dneška očekávejte vyhodnocení prospectů a návrh termínu draftu.
Zistil som, že mám menší/väčší problém, že sa mi nedá prihlásiť do yahoo (keďže zakaždým to chce verifikačný kód, ktorý mi to posiela na už neexistujúci mail, hoci som si tam už dávnejšie nastavoval gmail) :slap:
Keď už sa to pomaličky rozbieha, poriesme aj tie IR / IR+ sloty co sa riešili pred koncom minulej sezóny v príspevkoch vyššie.

Ja by som mal najradšej 0x IR a 3x IR+ aby sme tam mohli svojich zranených hráčov umiestniť aj keď ich tím ich oficiálne na LTIR z nejakého dôvodu neda
Joe, tam by snad mela jit i verifikace skrz mobilni telefon. Anebo rovnou dat, ze jsi zapomnel heslo nebo tak neco.
petrik píše:
úte 15. pro 2020 09:48
Ja by som mal najradšej 0x IR a 3x IR+ aby sme tam mohli svojich zranených hráčov umiestniť aj keď ich tím ich oficiálne na LTIR z nejakého dôvodu neda
Já jsem pro. Myslím, že nás čekají i nějaký karantény hráčů v rpůběhu sezony, kdy hádám ty týmy je ofiko na IR dávat nebudou, takže by bylo asi dobrý uvolnit všechny sloty na rozšířenej IR.
Ohledně IR+, přesně jak píše honziss, vzhledem ke covidu s touhle sezonou obezřetně nakládám jako se specifickou, a unilaterálně jsem rozhodl o přechodu na 3 IR+ sloty a 0 IR s tím, že pokud to takto zachovat pro další, snad už covid-free sezonu bychom normálně hlasovali.

Hádám, že s tímto provizorním postupem nikdo nebude mít problém.

Spíš je otázka, zda vzhledem k (potenciálním) okolnostem nepřejít na 5 IR+ slotů a s tím spojených více povolených FA moveů na týden (teď máme čtyři, tak třeba šest). Opět, jen čistě dočasně.

Pro to byste též byli, nebo už too far? Kdybychom byli nějak zásadně rozdělený, dám regulérně hlasovat.
Za mňa OK.
Vyšší počet FA moves na túto sezónu je správne riešenie a možno aj navýšenie IR+ slotov (či 4 alebo 5)
Zvýšit počet IR+ slotů a FA moves pro letošní rok je dobrý nápad. Za mě ideálně +1 (abychom si to zas extra neulehčovali). Tedy 4x IR+ a 5x FA move.
Souhlas, 4 IR+ a 5 FA moves je rozumnej kompromis.
Taky mi to přijde hodně fér tahle varianta.
Teraz mi napadla jedna vec ohľadom pravidiel, konkrétne sa to týka poradia na drafte, vlani sme prijali zmenu, že sa nepôjde podľa poradia v základnej časti od posledného miesta, ale že sa bude žrebovať TOP 3 na drafte(posledné tri tímy ZČ + víťaz loser cupu), lenže stalo sa, čo sa stalo, play off, vrátane loser cupu sa nedohralo.

Tak teraz sa bude žrebovať TOP 3 len medzi poslednými tromi tímami?
Podľa môjho maximálne nezaujatého názoru :jn: , by sa malo vyberať podľa poradia po ZČ, tak ako v minulých sezónach. Alebo sa losovalo aj predtým? V každom prípade pohľad na tabuľku ukazuje, ktorý tím je jednoznačne najslabší (neviem aký babrák ich menežuje) a mal by vyberať ako 1.

Všetci súhlasia? Výborne. :-D
Vzhledem k tomu, že pointou celý změny bylo dát větší smysl consolation play-off, který se nedohrálo, tak mi dává logiku jediný - vrátit se k původnímu systému, tj. vše dle pořadí po ZČ.

Pro letošek je ale samozřejmě odhlasovaná změna stále platná, jedná se čistě o provizorium.
(Pokud ovšem opět nezakročí covid, ale to už snad nehrozí.)
Hogsmeade Hedgehogs 2020/2021 keepers


Toto už je má definitivní listina keeperů, nic už rozjednaného nemám, takže to můžu uzavřít. V Yahoo jsou nastavení taky.

G: Matt Murray
G: Semyon Varlamov (via trade)
G: Ilya Sorokin (non-roster loni)

D: John Klingberg
D: Shea Theodore

C: Jack Eichel
C: Evegeny Kuznetsov
LW: Artemi Panarin
LW: Evander Kane
LW/RW: Andrei Svechnikov
LW/RW: Mike Hoffman (via trade)
RW: Nikita Kucherov
Hollands Red Army 2021 keepers:

Patrick Kane
Sidney Crosby
David Pastrnak
Brent Burns
Dylan Larkin
Nicklas Backstrom
Miro Hieskanen
Evgenii DAdonov
Mikhail Sergachev
Keith Yandle
Robin Lehner
Carey Price
Charlotte Godless™ Keepers 2020-2021


C Connor McDavid
C Auston Matthews
LW Brad Marchand
LW, RW Jake Guentzel
LW, RW Patrik Laine
LW, RW Johnny Gaudreau
C, LW Jamie Benn

D Shea Weber
D Drew Doughty

G Anton Khudobin
G Sergei Bobrovsky
G John Gibson
PRESHOW DESTROYERS KEEPERS

G:
Connor Hellebuyck

D:
Kris Letang
Zach Werenski (via trade)

F:
Alex Ovechkin
Jonathan Huberdeau
Brendan Gallagher
Anze Kopitar
Alex DeBrincat
Bo Horvat
William Karlsson
Rickard Rakell
Max Paciorrety (via trade)
Pro jistotu vyjasnuju, pulnoci 2.1. (trade a keeper deadline) se mysli de facto 23:59 - proste konec zitrka. Nikoliv 0:00.
CHUGWATER CHOKERS 2020/21 KEEPERS

C — Mathew Barzal
C — Logan Couture
C, RW — Ryan Strome
LW, RW — J.T. Miller
LW, RW — Nikolaj Ehlers
C/LW — Jonathan Marchessault
RW — Mark Stone
RW — Jakub Voráček
LW — Jaden Schwartz

D — John Carlson

GK — Tuukka Rask
GK — Juuse Saros
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS