Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Preshow Destroyers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

s tebou kazdorocne riesit 2 tyzdnovy week to za trest :x zachytil som v chate tusim, ze pôjde o jeden week, tak som si tych G potreboval pokryt, pomohlo angazovanie Forsberga, no a uz len cakal na tvoje G tahy :jn: v podstate uz bolo ale vsetko rozobrate, navyse, my G celkom solidne zachytali a za normalnych okolnosti by som G stat tak ci tak trhol 4:0 (+ dve remizy pri L a SHO)
nebyt ale nedelnajsieho doladenia, skore by 2_ciferne nebolo, otocil som hitoch a dorovnal v blokoch, fw s prehladom, pobavil win pri gwg, pricom som pri goloch a bodoch utrel kefu
ohodnotil by som to asi tak, ze podla vykonu by to za 2ciferne vitazstvo asi nestalo, ale kazdy bod sa pocita a idealnejsi vstup do sezony som si pri kazdorocnych otvaracich porazkach nemohol predstavit
Sezona sa nam zacina lamat do druhej polovice, chcelo by to spravit nejaky report
Minule sezony vzdy ked som pisal report po serii dobrych vykonov, tak som hned prehral. Skusime to opacne :D Momentalne taham 4 tyzdnovu seriu prehier a chcelo by to vyhrat v dost dolezitom zapase s petrikom.

Brankari
Postavil som to na dvojici Hart a Hellebuyck co nestaci na tuto ligu. Su v timoch so slabymi obranami a tak som vytiahol z dochodku Quicka, ktory ma paradoxne najlepsie cisla.
Potrebujem sa zlepsit, lebo vseobecne som podpriemerny vo väcsine stats, aj ked to nie je az taka katastrofa. Musim dufat ze novy GM nieco vo Winnipegu nieco zmeni a Hart s Quickom budu mat aspon podobne cisla ako doteraz.

Obrana
Obranu som postupom casu vyformoval do podoby, ktora sa mi paci.
Hviezda Letang, ofenzivny Werenski a Karlsson (vitaj doma, vymenil som ho v kontroverznom trejde, v najlepsich rokoch niekolko sezon dozadu za Hellebuycka). Dvaja sekundarne stats zamerany beci Fehervary, Dillon. Najväcsie sklamanie sezony, trapiaci sa keeper Chychrun jeho -29 :!: v +/- kategorii ma radi na totalne dno, aj ked to nie je len kvoli nemu (ach ten prekliaty Seattle), som o 34 minusovych bodov horsi ako predposledny tim :hroza: a body tiez prestal zbierat, ak by nebol mnou draftovany mlady keeper, tak ho poslem prec..
defenzivny McDonagh a ofenzivny Fowler bojuju o miesto, kym sa nevrati Chychrun po zraneni (mozno by bolo aj lepsie keby sa nevratil :D

Utok
Ak sa pozriem na produktivitu tak tu nemam vobec zlu (5. v G., 4. v A., 3. v B), zial tu trpim trochu na zle matchupy z posledneho obdobia. Je tu teda nadej.
Cele to vsak stoji na neuveritelnom "co ti je*e Ovechkinovi" a Huberdeau-ovi.
Po zraneni ma skvelu formu Pacioretty. Velke prekvapenie je pre mna Granlund :) Kopitar ukazuje stale kvalitu a tesi ma mlady Zegras
Pri tych ostatnych je to oblacno, miestami zamracene a vynimocne aj slnecno. Vacsinou na ho*no.

Zo sekudnarnych stats az na SOGy to nie je bohvie co. Velka skoda hlavne FW lebo mi je uplne na prd mat dvoch top centrov, ked nemam dalsieho. Tu by som mohol mat vytku k ignorovaniu centrov na drafte od mojho back up draft zachrancu Fabregasa. Taky Couture bol nepochopitelne dlho volny :D Celkovo aj tento rok som od draftu vyhadzal takmer vsetko, tak je asi uplne jedno ci draftujem ja, Fabregas alebo automat :D (zeby som to s skusil s automatom buduci rok? :giggle: ) kazdu sezonu to staviam na kvalitnych keeperoch, dvoch troch hracov z draftu a vhodne doplnenie z FA


Vlastne ste to nemuseli cele citat lebo cela poita je az tu:
Mam na to byt v playoff :!: :box:

(Ak sa vam nechcelo citat tie zvasty, tak vas problem, ze necitate od konca)
Tento týždeň veľmi zlý v každom smere, nechápem pri mojich tragických golmanoch (v 8 zápasoch 0winov) ako som to uhral na 2:3 :-D

Teraz mam však 4 týždne po sebe matchupy s poslednými troma + redy takže výpredaj stále robiť nemozem

Nemám na to byť v PO :?:
nezvladol som najlepsie dolezity zapas s Redym, a kedze ani zapas s Halifaxom sa nevyvijal bohvieako skvele, tak som sa rozhodol to rozpredavat

hot zbozi Wheeler a Granlund su uz prec, ale este hraci ako Werenski Chychrun Benn ci Jeannot (pripadne znovuobrodeny Karlsson, ale ten je zraneny, takze necakam nejaky velky zaujem o neho) by mohli byt upgradom pre niektorych

pripadne vsetko okrem zoznamu nizsie moze odist

Ovechkin
Huberdeau
Letang
Kopitar
Paciorrety
DeBrincat
Horvat
Keller
Zegras
Stutzle
Hart
Hellebuyck
Blizi sa nam zaciatok sezony, tak mozno niekolko zaujimavosti z Preshowskej kuchyne

Preshow ako jeden z piatich stalic sutaze (Alaska Wolves - petrik, Halifax Royals - Lukas33, - Chugwater Chokers - fantomas, Holland's Red Army - nani92) vstupuje uz do svojej neuveritelnej 9.tej sezony :sok:

Oproti minulej sezone doslo k trom zmenam v KEEPER POOLE (KP)
:plus: Clayton KELLER - prisiel trejdom v priebehu minulej sezony, Zach WERENSKI - draftovany v doplnujucom drafte, Darcy KUEMPER - prisiel tradom pred zaciatkom tejto sezony
:minus: Blake WHEELER a Jacob CHYCHRUN boli vymeneny na konci trade deadline, Tyler TOFFOLI skoncil v priebehu sezony na FA

Aj 9. sezonu bude posobit v time dvojica buducich clenov HoF timu - Anze KOPITAR a Kris LETANG :rono:

Priemerny vek KP je 29,5 roka (mierne zostarol z 29,25 roka)

Za 9. sezon som zaradil do PROSPECT POOLU (PP) 11 roznych hracov.
Iba jeden jediny bude sucastou KP aj v nasledujucej sezone - Carter HART

V PP ostala trojica Tim STUETZLE, Brandt CLARK, Trevor ZEGRAS (P+)
s Timom a Trevorom pocitam ako s pravidelnymi clenmi rosteru s celkom velkou sancou skoncit v buducnosti aj v KP

Trojica hracov je sucastou KP inych timov
Teuvo TERÄVÄINEN - Denver Blizzard - Redy
Joel ERIKSSON EK - Big Bad Bruins - cepi
Jacob CHYCHRUN - Chugwater Chokers - fantomas

Pri doplnovacom drafte sa budu snazit najst si tim dvaja hraci
Jesperi KOTKANIEMI
Michael RASMUSSEN

Dvojica hracov nema zmluvu s klubom NHL
Mikhael GRIGORENKO (KHL)
Jake VIRTANEN (tryout Edmonton)

Dalsou zaujimavostou je ze aj v mojom KP v novej sezone sa nachadzaju hraci, ktori boli povodne draftovany ako prospecti v inych timoch
Bo HORVAT (Boulder Climbers - arek)
Connor HELLEBUYCK (Halifax Royals - Lukas33)
Clayton KELLER (Brick City Diablos - megaton)
Zach WERENSKI (Alaska Wolves - petrik)
S henym sa hrať neda :D 0:15 priebežne.. úplne iná liga
To poznam :D
hmm 3 z mojich 12 keeperov maju dlhodobe zranenie...
Letang, Werenski, Pacioretty
co mam robit s Letangom ked uz je niekolko dni na NAcku? :eek2:
fuck..
nezvladol som posledne matche s timami mimo PO a dokonca este davam aku taku nadej Joeovi, stazil som si to maximalne, vypadol som z PO priecok a cakaju ma uz len top timy - Alaska, Silesia, Denver a Hogsmeade

bude to tazky boj, potrebujem trosku stastia na horsiu formu superov
To teda, že si to nezvládol, ja chcem suckovat (samozrejme nie hulvatskym štýlom), a ty si mnou prehráš takmer dvojciferným rozdielom :-D

I keď top bolo, keď včera mal 1+1 bunting, ktorého som získal od teba :lol:
tak aj Benn mal 1+1 za cely tyzden ako Bunting :D takze to sa vykratilo

ale taka chutovka....asi 2 ci 3 tyzdne bol Letang na NA a zaberal mi miesto lebo som ho nemohol dat na IR, aj som sa tu stazoval, ked konecne som ho mohol dat na IR tak som ho dal, a on nastupil a Letang mal
2G 2PPP 1GWG 6SOG 2BLK

a teraz sa pozrite na konecny rozdiel v kategoriach...
G som prehral o 2, PPP o 2, GWG o 1, SOG o 3, BLK o 1

ku*va

Přílohy

Tomasinho ma v clovekozapase prevahu +7 a to som neriesil ani brankarov :scare:
Zakladna cast je za nami, napokon to tesne nevyslo. Velmi zvlastna sezona.

Celu sezonu podavam totalne nepredvidatelne vykony. Rozdaval som slabym, bral som silnym. Z hornej polovice som neprehral s Henym, Dunimom ani Tomasinhom :!: a aj tak to nestacilo. Jediny tim s ktorym som nevyhral je Redy.

Naopak s dolnou 5kou som s kazdym vyhral aj prehral, iba s dannym nie..
Vobec neviem koho chcem v boji o Bedarda.

Silesia Ice Miners™ 8:8 7:7
NoBa Witchers 9:7
Alaska Wolves 6:9 9:2
Chugwater Chokers 9:8 5:10
Denver Blizzard 6:10 7:9
Hogsmeade Hedgehogs 10:5 8:7
-----------------------------------------------------------------
Colorado Dragons 8:5 4:13
Halifax Royals 7:8 11:5
Yzerman's Red Army 7:9 11:3
Oregon Falls™ 9:8
Bad Bruins 9:7 7:10

Raz mi potiahla brana, ale utok sklamal, o tyzden to bolo naopak. Treba povedat ze som si prehral sam. Stacilo nasadit Letanga v jednom zapase :!: a som v PO. Stacilo neprehrat 0:6 s dannym v brane, ked som hlupo nemal starty a som v PO. A kopec dalsich zlych rozhodnuti v mikromanazmente, to uz je taka moja znacka.

Co sa mi vsak podarilo je doplnovaci draft. Az 8 hracov z 11 som mal v time do posledneho tyzdna (az zo zufalosti posledny tyzden som kvoli velkej prevahe supera v clovekozapasoch vyhodil Jennera a Millera). To je fantasticka bilancia. Velmi mi pomahalo ze som mal asi najlepsi pool chranenych hracov (Zegras, Stutzle) s cim sa dalo pruzne narabat (obcas som sa samozrejme aj odrbal, ale to uz sa stava ked sa volate Anty :D ).
Co je este velmi zvlastne..ani raz som vam nezobral z FA ziadneho prospecta! neskutocne klobuk dole Anty :wave:

Drzim palce vsetkym v boji o titul. Ostatnym palce nedrzim.. :D pardon
tak je cas spravit prvy report v tejto sezone

Brankari
Hellebuyck je fantasticky a v kombinacii s Hartom som bol spokojny az kym sa neodhalilo ake hovado mam v time :bitka3: to je taka mala fantasy tragedia
niekoho si roky rokuce piplete, a potom sa vam ten hrac takto odfajci
stve ma ze som si nepostrazil Erssona, co mi dost mozne zlomy väz, takto to musim zachranovat s dvojicou golmanov zo san jose :slap: z top G cisel budem mat priemerne a vobec nevyuzijem ze mam top 3 golmana ligy ako vyhodu voci superom

s Hartom by som hodnotil na 2
bez Harta 3

Obrana
Chyba mi top bodujuci PP obranca (nemam nikoho v top 15 produktivity obrancov :!: ), legenda Letang ma predsa uz svoj vek a Gostisbehere je od top je velmi daleko, a kludne sa moze stat ze ho poslem na FA.
najlepsim obrancom u mna je Weegar, ktoreho si dost mozne keepnem
HIT a BLOK by som mal byt dominantny a mozem sa na to vcelku spolahnut.

obranu hodnotim na 2-

Utok
mam siroku skupinu utocnikov ktora sa blizi k bodu na zapas (Boeser, Stone, Keller, Horvat, Stutzle, DeBrincat, Kopitar) ale nemam nikoho v top 20 :!: co znie dost katastroficky
co sa tyka sekundarnych stat tak je to priemerne az podpriemerne

Sklamanim su vykony Ovechkina, aj ked vzhladom na jeho vek sa to uz dalo aj ocakavat ze to raz pride. Je mozno ze ho vymenim ak by som pokazil tento tyzden a aj dalsi zapas s cepim sa vyvijal zle.
Ovela viac som cakal od Zegrasa, ak hral tak body ziadne, nepochopitelne nie je dvojpost ale je C, a furt zraneni

Vyslovene sa mi nepodaril trejd Benn - Mittelstadt, Benna som bral kvoli tomu ze bol dvojpost, ale bola to chyba, v podstate hned ked som spravil trejd tak sa bodove noznice medzi nimi zacali roztvarat

utok hodnotim na 3-

celkovo ked to zhodnim tak mam velmi priemerny tim a nemam sa poriadne o co opriet
ako som uz naznacil, bude velmi rozmyslat co dalej a moze sa stat ze o dva tyzdne to cele rozpredam
pomalicky klesam tabulkou (uplne opravnene) a obavam sa ze zase skoncim tesne na 7. mieste ako pred rokom :/
situacia sa nevyvija najlepsie, napriek tomu som sa rozhodol este zabojovat a vylepsit tim s Pavelskim, urcite je to risk, ale nechcem skoncit druhu sezonu po sebe tesne na 7. mieste s tym, ze som preto nic neurobil

rozhodne velmi pravdepodobne vzajomny zapas buduci tyzden
Respect :klobuk:
Zo 6. fleku takmer k titulu. Dobre nacasovana forma na PO, nechybalo vela...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES