Chugwater Chokers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Week 8 — vs Hogsmeade Hedgehogs, win 9:6

Extrémně důležité vítězství, a opravdu velký krok vstříc PO (22bodový náskok nás skoro i s přihlédnutím k minulosti nechává klidnými), ne-li rovnou k Top 2, o kterou se obratem v přímém souboji utkáme s Henym.

Mohlo to být i podstatně lepší ovšem, zvlášť kdyby Rinne na celý týden nevypnul (samozřejmě hned v pondělí vychytá Tampu tvl), a Batherson sám závěrem matchupu neotočil góly a nevyrovnal GWG.

Naše ambice okamžitě potvrzuje laterální wheeling-dealing.

Halák se může jevit jako drobnost, ale vzhledem k lehce mysteriózním zraněním Raska a Sarose bylo potřeba bránu lepit (a Rinneho už nikdy víc), prospect slot je navíc klíčový (a v hodnotě 1st round picku) pro udržení naší pipeline bohatou na perspektivní křídla pospolu pro další rok a Hakanpaa nás posouvá vstříc pravidelným výhrám v hitech, kde máme rezervy. Jednou nás buying na deadlinu vytrestalo, ale to jsme byli na pomezí 6.-7. místa, tentokrát jsme si podstatně jistější v kramflecích a ani náš 1st rounder snad tedy nebude jakkoliv vysoko.

Voráček se hned včera rozloučil parádním výkonem, ale věříme, že bude postradatelný - kór když se blíží návrat Schwartze a lepší se FA pickup Arvidsson. Křídla lze vždycky vybavit.

Chokers hvězda týdne: Thatcher Demko :plus: 3 starty, 2-1-0, 7 GA, 103 SV, .936 SV%
Chokers zklamání týdne: Jonathan Drouin :minus: 3 zápasy, 0+1, -3, 5 SOG
Week 9 — vs Silesia Ice Miners, win 12:4

:oslava: UP FOR THE PRESIDENT! :oslava:

V našem táboře definitivně zavládá optimismus, ne-li euforie. Thatcher Demko si zapamatoval Henyho slova o "bubble bublině" z draft floor, kde se tetelil svým Holtbym jako jedničkou, a heroickým týdnem nás odtlačil za naší nejdrtivější výhrou nad několikasobným šampionem.

V poli to nebylo o moc horší - 38 bodů sice není taková sláva, ale tady to stačilo, a hlavně 6 GWG z 10 gólů nebo 180 SOG jsou neuvěřitelný dardy. Velká škoda jen tý prohry v hitech o 4...

Chokers hvězda týdne: Thatcher Demko :plus: 3 starty, 3-0-0, 6 GA, 103 SV, .945 SV%
Chokers zklamání týdne: Logan Couture :minus: 4 zápasy, 0+0, -2, 9 SOG


Week 10 — vs Charlotte Godless, draw 8:8

Tentokrát se přirozeně mstil naopak Saros nám, kterej ze tří easy matchupů vytěžil tři easy wins včetně jednoho shutoutu. To už je taková klasika, dřív se úplně stejně odvděčoval jinej keeper Fleury...

Naštěstí nás alespoň podrželo pole (resp. montrealský covid, který na 3/4 zápasy vyřadil McJesuse), kde se tentokrát zadařilo především v oblasti PPP (14). Bodové statistiky jinak po silném úvodu uprostřed týdne začaly vypadat všelijak a podařilo se je všechny svrhnout na svou stranu spíš jen silou vůle. Co naopak nepochopitelně nevyšlo, jsou opět hity - Hakanpaa je měl jako rental automaticky zvrhávat v náš prospěch, zatím se tak ale i vzhledem k jeho 'meh' výkonům železně neděje. Teď stačilo o 2-3 hity víc od něj nebo Dillona...

Vzhledem k prohře Henyho jsme dvě kola před koncem posílili naše vyhlídky na bye... deset bodů náskoku se v této fázi jeví poměrně pohodlně a v posledním kole nás čeká Lukas, který mohutně rozprodává, takže i kdyby teď nevyšel "grind" s dalším bye aspirantem cepim, bude to snad OK.

Vypadá to, že bychom mohli na celé PO ztratit klíčového secondary scorera Ekblada, což snad pomůže zalepit waiver claim Dvorak a navrátilec Romanov, který šel během pauzy MTL od válu.

GM však stále nemůže vyloučit, že před aprílovým deadlinem pošle conditional pick za nějakého rentala!

Chokers hvězda týdne: Ryan Strome :plus: 4 zápasy, 1+7, +2, 6 PPP, 11 SOG, 24 FW
Chokers zklamání týdne: Jaden Schwartz :minus: 4 zápasy, 0+1, -4, 8 SOG
Week 11 — vs Big Bad Bruins, loss 7:10

Tenhle week byla neuvěřitelná emocionální jízda. Nevyvíjelo se to dobře, pak se to vyvíjelo ještě hůř, v neděli už jsme v podstatě neměli kudy... a hle, na poslední chvíli se vynořil Driedger se shutoutem a z prohry 5:10 rázem byla prohra 7:9 v okamžiku, kdy se doslova každej bod počítá za dva... a pak Yahoo někde vyštrachalo extra áčko pro cepiho a byla z toho prohra 7:10.

Zároveň jsme se celou dobu ohlíželi na nadějně se vyvíjející matchup Henyho, aby se zezadu nepozorovaně vynořil honziss a drze nás vystrčil z Top 2. Achjo. Hello darkness my old friend fakt. Aspoň že tentokrát jde "jen" o bye a ne samotnou účast v play-off.

Matchup hodně poznamenala ztráta Demka na celý týden, kvůli níž GM musel urputně lepit bránu a ty dva addy později při nahánění bodů/hitů dost scházely. Nedá se nic dělat, teď už máme bránu připravenou na další week bez Demka a vyprodanýho Lukase prostě musíme zničit.

Chokers hvězda týdne: Mathew Barzal :plus: 2 zápasy (na rosteru), 3+3, +6, 11 SOG
Chokers zklamání týdne: Jonathan Drouin :minus: 3 zápasy, 0+0, -1, 10 SOG
fantomas píše:
pon 05. dub 2021 19:11
Nedá se nic dělat, teď už máme bránu připravenou na další week bez Demka a vyprodanýho Lukase prostě musíme zničit.

Covid in Boston says :ahoj: (Halák out)
tato covid yahoo sezona bavi 🙃
Haha, naštěstí obrana Bostonu a Halák sám poslední dobou suckujou tak, že si nakonec možná ještě oddychnu. Ani jsem toho Vladaře/Swaymana schválně nebral a vystačim si (snad) s Hillem a DeSmithem, než se vrátí Demko a Rask (je na tripu, mohl by už ke konci týdne být).
Week 12 — vs Halifax Royals, loss 6:10

Meh.

Další week, další golman down. Mizerný čísla vpředu, mizerný čísla vzadu, upokojujou nás jen dvě věci - že soupeři cepi a nani se proti mym dvěma rivalum stejně nepochlapili, takže by mi i cokoliv jinýho než debakl bylo k ničemu, a že jsme si snad slabé týdny před PO vybrali v dostatečný míře, aby to teď konečně k něčemu vypadalo.

Tomasinho je nakonec schůdnej soupeř, kterýho v ČF prostě musíme dát - kór bez Eichela a Kucherova. Miller sice nadále zbytečně zabírá slot na rosteru a v bráně to pořád budeme muset lepit Hillem/Elliottem, ale blížící se (snad!) návrat Raska přináší optimismus...

Chokers hvězda týdne: Nikolaj Ehlers :plus: 3 zápasy, 2+3, +2, 3 PPP, 9 SOG
Chokers zklamání týdne: Jonathan Drouin :minus: 4 zápasy, 0+0, -5, 7 SOG
QF — vs Hogsmeade Hedgehogs, win 9:5

Bye jsme ztratili, tak jsme si holt semifinále vybojovali starou dobrou poctivou cestou. :klobuk:

Hráči dlouho spali v bodových kategoriích a nakonec nezvládli dohnat manko ani v naší královský kategorii SOG, přesto jsme díky back-to-back výhrám Bostonu nad Isles (a na druhé straně sabotáži našeho bývalého keepera - díky MJ, prachy posíláme na starý účet?) měli před nedělí víceméně vystaráno. Dokonce do takové míry, že nás už ani shutout nemohl rozházet. Ani to, že jsme prohráli plus mínus s +14 jsme ve finále nemuseli oplakávat!

V bitvě o finále na Antyho, což nám dává jednu jistotu - FW můžeme odpískat a soustředit se na ostatní stats. Naši golmani budou mít pytel zápasů proti Buffalu a Ottawě, takže čekáme... průser, jasněže čekáme PRŮSER. Tohle zní až moc dobře, aby to byla pravda.

Chokers hvězda týdne: Mark Stone :plus: 4 zápasy, 3+5, +7, 2 PPP, 1 SHP
Chokers zklamání týdne: Logan Couture :minus: 4 zápasy, 0+0, -1, 8 SOG
SF — vs Preshow Destroyers, draw 8:8

Chtěl jsem napsat, že snad z postupu po remíze, s 28 body (!) a vlastně čistě díky tomu, že si soupeř nepohlídal starty, ani nemůžu mít radost, ale pak jsem si vybavil všechna minulá trápení na sedmých místech a... FUCK IT, HELL YEAH, NEJHŮŘ DRUZÍ!!

I kdyby soupeř starty dal, je dost možné, že bychom postoupili, protože brankáři tak jako tak měli super týden. Z prvních tří startů jen tři inkasované branky, čtvrtej už nevyšel, ale aspoň díky pozdnímu zabrání Bostonu nepřinesl Lko... mezitím v útoku to bylo trápení nevídaných rozměrů. Doposud jsme bodový stats bez problémů vyhrávali, SOG jsme měli v podstatě jisté atd. - teď to šlo naprosto všechno dole vodou, 28 bodů bez GWG je stoprocentní ostuda.

Na druhou stranu, takové FW jsem předem prohlásil za ztracené, a ty jsme nakonec díky JTmu silou vůle urvali. A hlavně... taková tragédie se přece nemůže opakovat! Doufám, že je to jen klid před bouří, kterou Heny už jednou v ZČ pocítil. Stejně jako tehdy má Demko Ottawu, good omen...?

Chokers hvězda týdne: Jonathan Marchessault :plus: 3 zápasy, 2+3, +6, 10 SOG
Chokers zklamání týdne: Ryan Strome :minus: 4 zápasy, 0+0, -1, 6 SOG
F — vs Silesia Ice Miners, win 9:8

:rocker: :king: :cinka:
Tři championship PO účasti, dva triumfy. Celkově i s consolation už 4x zvládnutá post-season. Zdá se, že když už se do toho playoff protlačíme, musí se s námi počítat.

Letos to bylo urvané silou vůle a ani z dálky to nepřipomínalo start-finish první mistrovskou sezonu. Nejprve remíza v semifinále, teď skoro remíza ve finále s tím, že to ještě v sobotu kolem 3-4. hodiny ranní vypadalo na Henyho obrat. Takový emocionální rollercoaster fakt nepamatuju;

— McElhinney zvrátí/vyrovná dvě statistiky svým shutoutem, Nedeljkovic dalšim silnym startem získá zpět ​SV%
— Duclaira dělí přesně 18 vteřin od senzačního obratu GWG z 0:2 na 3:2; Marchessault kontruje pojistkou
— SOG spíš na straně Henyho, dokud se nezbláznili obránci (Hamonic, Toews a Faulk dokupy 13)
— rozhodlo až zázračný SHP Couturea, kterej ze svýho slumpu vybředl právě pro finále a potvrdil, že je big-game player.

Jsme rádi, že nakonec nevejdeme do historie jako "remízoví králové", nýbrž že jsme alespoň to finále strhli na svou stranu bez nutnosti spoléhání na vzájemný zápasy. Hodně tomu pomohly už dřívější addy z minulého týdne/zkraje toho aktuálního - Sharangovich s Krejčím to odtáhli celkem 12 body, 4 PPP a 1 GWG... bez nich by ta výhra v žádnym případě nebyla, a Krejčího (pokud on i Hall prodlouží s Bostonem) máme chuť keepnout už jen za tuhle enormní zásluhu.

Zároveň nebudeme zastírat, že proti Henymu, kterej na třetí pokus utrpěl první porážku ve finále, a to za vydatného přispění "jeho" hráčů Raska (2 W, 0 L, 3 GA) a Marchessaulta (2+1, +3, 1 PPP, 1 GWG), je tenhle triumf zvláště sladký. Vlastně jsme i vyrovnali jeho počet titulů...

Už teď můžeme avizovat, že v off-season nebudeme spát na vavřínech - je téměř jasné, že se budeme shánět po 12. keeperovi poté, co na waiveru zmizel Schwartz. Ale pro teď se soustředíme čistě na bujaré oslavy! CHOKERS ZDAR!

Chokers hvězda týdne: David Krejčí :plus: 3 zápasy, 2+5, +5, 2 PPP, 7 SOG
Chokers zklamání týdne: Nazem Kadri :minus: 3 zápasy (na rosteru), 0+0, -2, 6 SOG, 15 FW
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS