Big Bad Bruins

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

BIG BAD BRUINS

GM: cepi

LOGO:
Obrázek

ALTERNATIVNE LOGO:
Obrázek

JERSEY:
Obrázek

HISTORY
1st season – 2017/18: regular season 3th place; playoffs 3nd place :winner3:
2nd season – 2018/19: regular season 6th place; playoffs 5th place
3rd season – 2019/20:
:?:
SEZONA 2019/20

Roster sezony 2019/20: (keepers in brown)

FORWARDS:

Tyler SEGUIN(C)
Evgeni MALKIN (C)
Sean MONAHAN (C)
Jamie BENN (C,LW)
Ryan NUGENT-HOPKINS (C,LW)
Vladimir TARASENKO (RW)
Viktor ARVIDSSON (LW,RW)
ANDERS LEE (LW) / 13.(151)
Josh ANDERSON (RW) / 14.(162)
Jason ZUCKER (LW,RW) / 15.(186) (15.kolo vynechaval, trejd z predoslej sezony Arvidsson-Galchenyuk+15 draft pick)
Alex TUCH (RW) / 16.(199)
Frank VATRANO (LW,RW) / 19.(234)
Luke GLENDENING(C,RW) / 20.(247)

DEFENSEMEN:

Torey KRUG
Dougie HAMILTON
Radko GUDAS 17.(209)
Robert HAAG 18.(223)
Ben CHIAROT 21.(251)
Deryk ENGELLAND (waiver)
Scott MAYFIELD (waiver)

GOALIES:

Frederik ANDERSEN
Devan DUBNYK
MacKenzie BLACKWOOD

IN THE SYSTEM:
Dylan COZENS (C)
Bradzy TKACHUK(LW)
Ty SMITH (D)
pred ostrym startom sezony startujeme so superom, s ktorym som v zaverecnom matchi sezony trhol konecne 5.miesto po vysledku 8:8 (Anty), v môj prospech hralo vyssie postavenie po zakl.casti ....samozrejme, neda nespomenut, postup do PO o pccny chlp v poslednom moznom hracom tyzdni....tusim to bolo o jeden bodik pred Garrym... :hehe: :jn:

ocakavania? klasika, po 3 a 5 fleku postup do PO ved ake ine ambície by v lige clovek mal, ale tazko povedat ako to vypali, zranenia, forma, aj tie vybery sa môzu ukazat ako fopa
uprimne, takto spokojny s draftom som nebol este ked som len s jahu zacinal...priznavam, ze v praci bolo dostatok casu sa zoznamovo pripravit:) aj ked nejaky ten hrac logicky usiel, uz som mal pripravenu zalohu, takze nejaky tradicny panic stres nehrozil
v 1.kole som ako 6.v poradi mal na lane lave kridelko E.Kane, toho som minul, Lee ako zaloha vysla a potom to slo uplne v pohode....chcel som sa vyhnut cistokrvnym C, kedze uz 3och v time mam a chcel sa tak vyhnut koho pri 4-5 benchovat...na FW si aj tak velky zalusk nerobim, ale RNH, ci Glend co to pomôzu

na body som v predoslej sezone stracal, ale moji keeperi nemali zrovna oslnivu formu, cize v tomto pripade horsie byt nemôze, bodovy draft potencial s minulou sezonou bude urcite plodnejsi RNH,, Lee, Zucker, Ander, ci Tuch (aj ked ten na taky mesiac out), (Vatrano) nebudu v timoch do poctu
v obrane mimo Kruga, ci Doughieho neocakavam bodove pridely, tu som sa ale zameral na second stats, co sa snazil hned na waivri vyuzit, takze aj so zlozenim obrany spokojnost
v brane max.spokojnost, osvedcene duo doplnene o buducnost uz keeperom BlackWoodom daleko silnejsich Devils
prospecty...ako tradicny vyzeriac superovych slotov, vyskakovat prilis nemôzem, aj to este furt taham pomaly ako posledny s tym zubozenym jednym pickom, ale ok, aj z minima sa da vyuzit max...Tkachuk sa sfleku osvedcil, body, hity (tu doteraz nechapem, ze v min.rocniku bol doslova odignorovany) aj s Cozensom spokojnost , toho som si ale poistoval, este v ostrom drafte, keby som tahal ako 12.v poradi,tam uz bez sance nan
Here We Go :guns:
myslim, ze tieto moje hracske karty nebudu mat dlhu zivotnost :giggle: po tomto predlzenom tyzdni, môzem svoje PO ambície malicko pozmenit :hroza: :giggle:
cepi píše:
ned 06. říj 2019 09:40
po tomto predlzenom tyzdni, môzem svoje PO ambície malicko pozmenit
Taky ostrieľaný matador by mohol vedieť ze v prvom týždni sa tituly nevyhrávajú ale ani neprehravaju :giggle: :roll:
BIG BAD BRUINS 6:10 PRESHOW DESTROYES .382

uvodny predlzeny tyzden nic moc, hned z uvodu dlhodobejsie zrakvenie Malkina (i Andersona), aj napriek tomu vysledok vzhladom k jednotlivym stats vyzera este celkom prijatelne, uz to bolo aj 3:12...Anty to dal v podstate s prehladom, ale ako vravim, mohlo to dopadnut o dost hur, takze ok, aj ked bota, tak, ako v predoslej sezone bude tlacit v bodových stats, suverenne posledny spomedzi vsetkych GM´s 46 bodov ...o cednikoch skoda debatovat.....second stats pomohli pred vyraznejsim debaklom, aj ked na tie som sa pred spustenim sezony aj spoliehal

:plus: Hamilton 4+4, po odchode Faulka ide ako pila, Arvidsson 3+2 a potom uz len 4 bodovy hraci...ako plusko urcite kauf FA Haulu, skoruje+uspesne "fowuje"

:minus: Benn, Zucker, Lee a cednici, toto ako jako des a hruza v podani MIN+NJD

dalsi chvalabohu skrateny week za nami, dalsie weeky uz blizsie ukazu co a ako...caka Garry
Seřadit podle:
Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 1 registrovaný a 1 skrytý (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: honziss
2011 BOSTON BRUINS