Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ottawa Senators - Esem

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú.

Obrázek



Conor SHEARY Joe THORNTON Leon DRAISAITL

Nikolaj EHLERS Evgeny KUZNETSOV Josh BAILEY

Alex KILLORN Vlad NAMESTNIKOV Ryan STROME

Jimmy VESEY Drake CAGGIULA Jakub VRÁNA

13th Nikita SOSHNIKOV



Roman JOSI Sami VATANEN

Brady SKJEI Matt DUMBA

Ben HUTTON Cody CECI

Brandon MANNING

zed Frederik ANDERSEN
zed2 Carter HUTTON



Brázdy ještě nejsou finální, až po všech pičkáš.
Ikdyž už asi většina hodnotila, chtěl bych taky něco napsat k Ottawě. :jn:

Tým jsem chtěl vyvážit mladší hráči spolu se zkušenějšími, je trošku slabší obrana na první pohled, naopak podle stats, rozhodně není pozadu oproti jiným týmům v KD.

Obrázek


Sheary, tenhle mladej šikula měl skvělou season a pomohl Pens k SC, ikdyž hraje tam kde hraje, patří k oblíbencům. Na středu obrovské zkušenosti a skvělý nahrávač Big JOE, tady není moc co psát, osobnost do kabiny, beru jako 1C. No a k tomu malýmu šikulovi a Big JOEovi tam je německá puška Leon Draisaitl, který měl úžasnou season (77points) s McJesusem. Jedno z top RW nebojím se tvrdit. Sice tady nehraje McDavid ale ani takovej Maroon nebo Lucic na levasu nýbrž právě Sheary.

Obrázek


Druhý útok dánský snajpr Nikolaj Ehlers na LW, šikovný a velice rychlý hráč se skvělou střelou, někteří ho možná tolik neznají ale garantuji, že o něm ještě hodně uslyšíme. S Kuzym na středě, tohle spojení se mi velice líbí :lol2: na RW je doplní Josh Bailey, tady jsem chtěl někoho jiného a RW už moc nebylo z čeho vybírat.

Obrázek


Chtěl jsem mít nějáké týmové spojení v KD a minulý rok jsem se snažil o takové provázání jak to funguje ve FIFĚ v UT :D Tak tady jsem dal na spojení Killorn a Namestnikov a k ním Ryana Stromeho.... jak Namestnikov tak Strome ještě pořádně neukázali vše, co v nich je. Letos bude breakout year :sarcasm:

Obrázek


Čtvrtý útok taky jsem měl trošku jinou představu ale nakonec oblíbený Jimmy Vesey společně s Drake Caggiulou, ex NCAA hráči, kteří mají za sebou první season v NHL a nevedli vůbec špatně. Na RW je doplní Kuba Vrána, který by měl udělat A tým po trošku průvanu v Caps, kde by měl dostat větší prostor. To právě byl důvod picku.



Obrázek


Tady jsem volil Romana Josiho IMHO TOP5 NHL bek, kde ho doplní Sami Vatanen. Ono trošku se pozastavíte nad Vatanenem ale jeho stats a TOI, na to jaký pár v Ducks hraje a proti nejlepším hráčům, myslím si, že první pár úplně v pořádku :yes: kór s Josim

Obrázek


Mladý Brady Skjei už jeho druhý season v té první pouze nakoukl a naskočil k sedmi zápasům a poté v PO a stačil udělat dobrý dojem. V druhé už odehrál 80GP a přidal 39P... budoucí bek do prvního páru troufám si říct. Hrál i na posledních dvou MS, kde si nevedl vůbec špatně. Doplní ho Matt Dumba, tenhle týpek má úplně vše - střelu, rychlost, tvrdá hra do těla, skvělé ruce...

Obrázek


Ben Hutton ofenzivně laděný bek, moc Canucks nesleduji znám jej z MS a tam se mi hodně líbil, proto sem ho bral. Doplní ho Cody Ceci two-way obránce k Huttonovi celkem potřeba.


Obrázek


Trošku jinou představu jsem měl, volba nakonec padla na Frederika Anderesna společně Carter Huttona ... dvojka byla hodě wet pick.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS