Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH Penguins vs. OTTAWA Senators

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Finalista :?:

PIT
71%
12
OTT
29%
5

Nepsal si v chatu, že je Sullivan slabý trenér?
Tak jasně ale to je součástí psycho války v play off, je to jen na jeho vyhecovani. Však to samé udělal boucher když prohlašoval že pens jsou bez debaty lepší a že to každý ví. To bylo jasný že jen smyva tlak že svých hráčů a vytváří psycho nátlak na pens že oni jsou jasní favorité série. Ale prosím vás když jdete do game 7 nikdo neni favorit nikdo nechce prohrát, ale Mike Sullivan je génius. Ale jak jsem už psal klobouk dolů před Ottawou
martin83 píše:Mike Sullivan je génius srovnatelný s scootym Bowman ,
Hochu ty vůbec nevíš o čem mluvíš. Víš kdo byl Scotty Bowman ? Nějaký Šulihan mu nesahá ani po kotníky :jn:
martin83 píše:Tak jasně ale to je součástí psycho války v play off
Oh
..


Whatever
Já samozřejmě hosiku vim kdo je scootym Bowman, phybuju se v lize 20 let, a byl jsem u toho když v NHL došlo k poslední obhajobě a vím že u toho byl právě Bowman, navíc tento pán i u pens dokoucoval k Stanley cupu, ale jak říkám Sullivan je génius, už tím co dokázal loni, jak vyšachoval San Jose a ted stojí k zápisu do historie a může se stát hrdinou, ale jak říkám laviola je velký kouč, obrovský motivator má šanci vyhrát se třemi různými tymy coz taky dokázal velký Scotty.bude to obrovská finále a az to ukáže jak moc cenný byl gól kunitze.jinak v Nashville je hokej Fever tak se dělá hokej v nehokejovych oblastech, teď už jsou tam populárnější jak Utah jazz v nba
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG