Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCSF: (3) ST.LOUIS Blues vs. NASHVILLE Predators ‎(WC2)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

STL
45%
9
NAS
55%
11

Obrázek vs. Obrázek
Nsh in 7
Nsh 4:2
4:3 pro Blues
Na tuhle sérii se podívám, když mi to bude vycházet. Preds přeju postup dál, ale bude to boj. Takže za mě, Preds in 6.
Blues 4-3 Predators
Nashville in 6.
Nashville
Nashville in 6
NSH v 7 :frajer:
NSH in 5
nepodceńujem silu NSH, ale s CHIC to mali o niečo ľahšie, ako tomu bude teraz, hrali so súperom ktorý nenačasoval dobre formu a strelecky sa trápil...
STL sú dobre rozbehnutí, brankár Allen chytá vo velkej pohode a celkovo rastieme, takže STL vyhrá 4:2
Bojovná séria s kvalitnými výkonmi brankárov. Dospeje do siedmeho zápasu a v ňom uspeje žltá svorka, čili NSH in 7.
Tady vubec nevim, ale v soutezi o vrabejka trophy jsem dal ze postoupi Nashville coz pri me uspesnosti v teto hre znamena ze pujde dal St.Louis :D. Dobra, trosku vazne, cekam vyrovnane bitvy podporene vybornymi vykony golmanu a minimalne sest zapasu a ikdyz vim ze delam chybu zustanu u NAS ( ale vic to preju STL ).
Tady také nevím, je to hodně vyrovnané - opět bych to přál Subbymu, ale Blues jsou silní a nakonec se budou nejspíš radovat oni. 4-3 Blues.
Blues for :cup: max. 5 zápasov :ciga:
To bude dlouhá a vyrovnaná série. Sedm zápasů a postup Predators.
PK dneska neskutecnej :)
Tahle série, to je naprosto ultimátní hokej. Nabízí to nejlepší, co jen hokejový fanoušek může dostat. :slintac: Užívám si to a doufám, že i nadále bude ještě v dalších 5 zápasech.

Stav 1-1 po 2 zápasech jsem čekal. V obou zápasech se ukázala důležitost rozdílových hráčů. V prvním zápase vystoupil Subban, v druhém zase Tarasenko a strhli zápasy pro své týmy. Přesně tohle se od takových hráčů čeká. Psát o tom víc je zbytečné, tohle se musí vidět. :cookies:
Blues :wave:
teda hra Preds se mi neskutečně líbí. Skvělá obrana, všichni dodržujou system, hrajou tvrdě a na to že v útoku nemaj takový hvězdy, tak i ta hra dopředu není vůbec zlá. PK se mi teda líbí neskutečně a z Ellise taky vyrost parádní bek o Josim se snad ani mluvit nemusí a výborně hraje Ekholm, kterej je podle mě dost underrated ale s PK mu to neskutečně svědčí, protože se skvěle doplnují. Nashvillu letos nejde nepřát
formic99 píše:teda hra Preds se mi neskutečně líbí. Skvělá obrana, všichni dodržujou system, hrajou tvrdě a na to že v útoku nemaj takový hvězdy, tak i ta hra dopředu není vůbec zlá. PK se mi teda líbí neskutečně a z Ellise taky vyrost parádní bek o Josim se snad ani mluvit nemusí a výborně hraje Ekholm, kterej je podle mě dost underrated ale s PK mu to neskutečně svědčí, protože se skvěle doplnují. Nashvillu letos nejde nepřát
Krásný hokej, Preds jsou velice koukatelný tým hrající moderní hokej. Bez ofenzivní hvězdy, ale s nejlepší ofenzivní obranou v lize a se spoustou pracovitých a rychlých hráčů. No, můj tip na finále SC před PO ve složení Preds-Pens možná opravdu vyjde.

Jinak dnes to byl poměrně jednoznačný výkon Preds, Blues moc nekousali a jen díky několika key saves Allena se drželi ve hře tak dlouho. Jen tak dál :)
Aj včera to bol dobrý hokej, som sa ním bavil a Nashville je fakt silný. Mňa by len zaujímalo, ako došlo k tej premene Pekáča, vlani slabý, túto sezónu podával v zč tiež kadejaké len nie dobré výkony a zrazu príde play off a v bráne je z neho stena. A osobne som bol prekvapený, že dosť výrazný podiel na výsledkoch má 4. lajna s Harrym Z. :dudo:
Dnes treba zabrať. Doteraz mi v našej hre chýbal kus drzosti a útočnej kvality. Takticky to ide ale mne sa zdá, že až moc spoliehame na Allena a zároveň dúfame, ža sa ujme zopár brejkov. A z môjho pohľadu ide o risk. Tej šanci treba ísť naproti a oproti poslednému zápasu to chce omnoho väčší prievan vpredu. A to platí najmä pre trojicu 21, 57 a 12. Dnes by mali hrať aj Sanford s Pajaarvim tak uvidíme kto si to po game 3 odserie. Posledný zápas sme hrali bez duše a to, čo platilo na MIN nemusí platiť pre NSH. Im sériu zatiaľ viacmenej vyhráva štvorica bekov, ktorí stíhajú všetko. Ich top 6 dokážeme postrážiť a ani Rinne nie je neprekonateľný. Len to chce odistiť kotvu z nôh a ukázať väčšiu chuť a kvalitu než doteraz. Už nie sme tí, ktorí "musia" a to treba otočiť na výhodu. #lgb :rocker: :rocker:
Opět sem se díval na poslední část poslední třetiny a stejný dojem jako v minulém zápase - krom Tarasenka proti Preds nikdo nic skvostného nevymyslel. Jestli to chtěj Blues dotáhnout aspoň do šestého zápasu, tak to chce podstatně větší kreativitu dalších hráčů. Otázka je, jestli je kde ještě brát, jestli se teď dá něco mezi zápasy komplet změnit. Po tom vymázání meh Chicaga se objevily hlasy (nejen tady), že to měli Preds snadné. Mnoooo..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS