Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECSF: (2) OTTAWA Senators vs. NEW YORK Rangers (WC1)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

OTT
42%
10
NYR
58%
14

Podme podme Ottawa, vyradte vsetky tie nepekne timy
No dlouho jsem to rozchazel, ale pak jsem to přišel. Geniální AV počítá s tím, že pens přejedou slabé caps, takže to chce dotáhnout do sedmého zápasu, tak aby rozehrání rangers nejeli na pens co mezitím vypadnou z rytmů. Jinak si to totální selhání ve třetí tretine už vysvětlit nedokazu
Tak selhani..
Hrajete co umite, ale Senators zda se taky nejsou nazdarkove. S tema tecema se nedalo delat nic.
Uplne presrany zapas v poslednych tri a pol minutach. Co uz, vykon nebol najhorsi, bolo to dobre rozbehnute, mohli byt vo vybornej pozicii pred prichodom do MSG. Ottawa nic svetoborne v tretej tretine nepredviedla, az do toho stvrteho golu to bola z ich strany skor marna snaha. Myslim, ze mali za tu tretinu len osem striel na branu. Uz sa s tym neda nic robit, jedina sanca je vyhrat oba zapasy doma, co je uloha tazka, ale nie nemozna.
ty vole hru holí pana Andersona by meli zakazat.. Craigu Craigu
Velmi pekny zapas, ktory som si uzil. :good: Verim, ze takouto hrou + potrebnou davkou stastia mozu tuto seriu este zvratit vo svoj prospech.
martinove momentum na strane Rags a ak to v 5 zapase hostia daju, na co v pohode maju, je vymalovane
Karlsson polorozpadnuty, Ryan bez neho neskodny, Plesoun si to svoje vycerpal v serii proti nam, psychika Sens dovi dopo
Grabner kvalitne pookrial
Ottawa bench by the end of Game 4. 5 guys left with penalties/ injuries
Obrázek :unsure:
Každý má svého trenéra, luxus...
cepi píše: Plesoun si to svoje vycerpal v serii proti nam
No díky plešounovi to dlouho bylo jenom 2:0, pak podělal třetí gól, ale Ottawa byla stejně jak neskutečně neškodná, že to jsem letos v PO snad ještě neviděl, tak bezzubý výkon. Rangers nic extra, přesto o parník lepší. Ta "nekvalita" se musela projevit, zvlášť, když Karlsson očividně není v pohodě. A když není v pohodě Karlsson, není v pohodě ani Ottawa, tak jednoduché to je. Ten tým stojí a padá právě na Karlssonovi. Ten depth je tam mizernej v obraně i útoku, na všechno Boucher odpověď nenajde. Hodně bych se divil, kdyby Ottawa šla dál, teď věřím daleko spíš Rangers.
tomasinho píše:
cepi píše: Plesoun si to svoje vycerpal v serii proti nam
No díky plešounovi to dlouho bylo jenom 2:0, pak podělal třetí gól, ale Ottawa byla stejně jak neskutečně neškodná, že to jsem letos v PO snad ještě neviděl, tak bezzubý výkon. Rangers nic extra, přesto o parník lepší. Ta "nekvalita" se musela projevit, zvlášť, když Karlsson očividně není v pohodě. A když není v pohodě Karlsson, není v pohodě ani Ottawa, tak jednoduché to je. Ten tým stojí a padá právě na Karlssonovi. Ten depth je tam mizernej v obraně i útoku, na všechno Boucher odpověď nenajde. Hodně bych se divil, kdyby Ottawa šla dál, teď věřím daleko spíš Rangers.
Tak on má Karlsson nahráno 90 minut icetimu za první tři zápasy, a narozdíl od třeba McDonagha je ten jeho způsob hry fyzicky náročnější, moc se nedivím že to to tělo nevydrželo.
největší nebezpečí je teď v tom ten pátej zápas nepodcenit, Ottawa se teď tak 100 minut ze 120 na vůbec nic nezmohla, ale doma je doma, chce to silně zabrat
lets go Rangers píše:Tak on má Karlsson nahráno 90 minut icetimu za první tři zápasy, a narozdíl od třeba McDonagha je ten jeho způsob hry fyzicky náročnější, moc se nedivím že to to tělo nevydrželo.
Tak ono jde taky hodně o to zranění, hrát s 2 vlasovými zlomeninami asi není žádná prdel.
toto vyzera na game 7 :petrik: pomstitel Neil :lol: :hroza:
Ottawa doma uplne iny tim ako v MSG. To nic nemeni na tom, ze i teraz Rangers mali zo zapasu vyjst vitazne a mali to dobre rozohrate. Ten stvrty gol bolo ciste stastie, bohuzial aj o tom je hokej. Bolo by vsak pekne, keby nejake bounces isli aj na stranu Rangers v tychto klucovych momentoch. Predlzenie uz bolo zalezitostou Ottawy.
Azda zopakuju Rangers vykony z MSG a vratia sa do Ottawy.
cepi píše: pomstitel Neil :lol: :hroza:
čistý demen*, takto pripraviť tím o presilovku. Pre toto je lepšie to, čo robia napr. Pens, že sa tam nehrajú po hocijakých hoc aj zákerných zákrokoch na zorov pomstiteľov, lebo v konečnom dôsledku to tímu môže len ublížiť
Clarke MacArthur took a shot that was stopped by Henrik Lundqvist, the puck then went off of Derick Brassard's leg, Marc Staal's back, Tanner Glass' leg, Brendan Smith's skate and Henrik Lundqvist's glove into the net. :verysad:
Obrovská gratulace, snad nebudou hrát ve finále druhé housle, ale porvou se o každý centimetr ledu, když už se dostali tak daleko. :gol:
94 and never more :-D nicmene trosku mi uz je Rangers lito.. no nic tak treba pristi rok
Prilis skoro. Ottawa bola tak hratelna a niekolkokrat uz ju mali Rangers nacnutu, kde to stacilo len dorazit ju. Vzdy sa z toho dostali a svoje sance dokazali vyuzit, za co im patri kredit. Mali aj potrebnu davku stastia, ale jednak to k tomu patri a taktiez sa na to neda vyhovarat, akokolvek si myslim, ze Rangers v tejto oblasti dostali od pani Stasteny minimalnu podporu. Karlsson :klobuk: , tam sa neda inak, so zranenim byt taky difference-maker, potiahol svoj tim, tak ako sa na hviezdu a top hraca patri. Ake priznacne, ze prave on strelil vitazny gol. Bohuzial, tu Rangers a ich top hraci zlyhali na plnej ciare.

Je mi velmi luto Henrika, obdivuhodny sportovec a osobnost Rangers, ze dalsia sanca na trofej skoncila neuspechom, avsak musim povedat, ze ku skoremu koncu prispel. AKo som ho vychvaloval do nebies po serii s Montrealom, teraz si zasluzi kritiku. Nebol dost dobry, dostal zopar lahsich golov a v klucovych chvilach nedokazal prist so zakrokom navyse.

O Stepanovi, Kreiderovi sa ani nechcem vyjadrovat. Ti sa len viezli cele play-off, Kreider ma akurat tak este nabudil a dal nadej, ktora sa ukazala ako falosna. A neboli v tom sami. Je nemyslitelne, aby bottom 6 F Fast, akokolvek dobry bol toto P-O, bol produktivnejsi ako Stepan, Nash, Kreider, Hayes ci Miller. :slap:

Aby som nezabudol na presilovku, tolko premarnenych PP minut dnes, podobny pocet sanci si vypracovali pocas toho jedneho oslabenia. Pisal som to uz v chate vcera, s fungujucou presilovkou by este Rangers nekoncili.

Kritike sa nemoze vyhnut ani Vigneault, ktory v niektorych zapasoch, fazach zapasu nezvladol nasadzovanie svojich hracov. Spolahol sa na skusenosti svojich hracov, co je z mojej strany vcelku pochopitelne, co vsak nie je pochopitelne, ze v tom vytrval, i ked bolo jasne, ze to nefunguje. Velmi casto posielal v zavere na lad napr. Marca Staala, ktory tam na zaklade svojej vykonnosti nemal, co hladat.

Pre par hracov to boli posledne zapasy v drese Rangers, kedze ocakavam nejake zmeny a musim vypichnut Dana Girardiho, ktory za svoje sluzby a obetu pre tim dostane pravdepodobne odmenu v podobe buy-outu. Ktory je vsak nepochybne dobrym a spravnym krokom pre organizaciu. A hoci som Girardiho podroboval kritike a ako cerstvy fanusik nemam k nemu taky vztah, ako ti, co klubu fandia viac ako dekadu a pre ktorych nepochybne znamenal jednu z osobnosti, ktore vytiahli Rangers z podpriemeru ligy medzi najuspesnejsie orgaizacie poslednych rokov, ma u mna velky respekt, za to co odviedol pre svoj tim, kolko ran utrzil v snahe pomoct svojmu timu k vitazstvu.

Ospravedlnujem sa za dlhy post, ale myslienok a pocitov je teraz privela. Naozaj ma velmi mrzi, ze nevyslo aspon to finale konferencie, na ktore Rangers proti tomuto superovi mali. Chcel som si zmerat sily s Washingtonom resp. Pittsburghom a zistit, ci by im dokazali konkurovat. Nakoniec si myslim, ze to nebola zla sezona, urcite prekrocila moje ocakavania, ved o tom som uz pisal v teme Rangers a urcite o par dni
sa s tym nazorom opat stotoznim. Ale teraz proste nemozem zabranit pocitu, ze koncia prilis skoro.
formic99 píše:94 and never more :-D nicmene trosku mi uz je Rangers lito.. no nic tak treba pristi rok
takhle rozehraný to dlouho mít nebudem, za stavu 2:2 minutu před koncem zápasu k vedení na 3:2 ze kterýho věřím, že už by Ottawa neotočila. nakročeno k finále konference s někým kdo se tam dohrabal sakra tvrdou cestou a bude dost pomlácený. Takovou šanci na vítěství v konferenci nemusíme mít deset let.
Tak jsme vypadli :( Achjo a to jsem jim věřil
http://www.bardown.com/lundqvist-lookin ... t-1.747707" onclick="window.open(this.href);return false; az je mi ho luto normalne :verysad:
Tak on moc dobře věděl že těch šancí na výhru Stanley cupu už mít moc nebude a tohle byla velká příležitost bylo vidět jak moc ho to mrzelo. Henrik pro mě bude vždycky král a nejoblíbenější hráč v NHL je to obrovskej srdcař a neskutečnej golman... prostě The King :good: Za mě klobouk dolů Králi New Yorku :) :klobuk:
Tak predevsim mel zacit tim, ze nepodepise nevymenitelnou smlouvu na dozivoti.
Byla to jeho věc navíc říkám on je velkej srdcař a nevěřím tomu že se mu v Rangers nelíbí :) Navíc si myslím že nějak by vyměnit šel přece asi rok dozadu byla obrovská kauza že by měl Henrik putovat do Dallasu nakonec z toho sešlo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG