Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (1) CHICAGO Blackhawks vs. NASHVILLE Predators (WC2)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

CHI
84%
21
NAS
16%
4

Obrázekvs. Obrázek
4-2 Blackhawks. Normalne mam chut fandit Preds, ale uz som presunul objem krvi do inej oblasti
Pome Preds :povzbudzovanie: v druhom kole musí byť Min vs Nsh už len kvôli tomu logo matchupu :D , z Chic už sú "všetci" presýtený :grc: .
Aj keď som pickol Nashville, obávam sa, že ďalej nepôjdu. Rád sa však pomýlim. Prianie rovnaké ako pri sérii Caps - Leafs, ibaže tu je postup Nashvillu o niečo reálnejší než v prípade Toronta. Možno to bude na sedem zápasov. Skúsim Preds in 7.
CHI 4-3 ale nash nebude vobec lahky super a moze to vyhrat
Nashville bude hodně těžký soupeř a bude hodně kousat. Bilanci z regularu sice máme 4-1, ale jak se říká, play-off bude jiný. Věřím, že zkušenosti budou hrát roli a využijeme je.

Zápasy budou určitě parádní. Poslední SC run jsme taky odstartovali s Preds, tak třeba se historie bude opakovat :frajer:

Pokud však neuspějeme a půjdou dál Preds, budu jim přát, pro mě sympatický tým.
4:2 pro Chicago
4:1 for Hawks
4:2 Hawks
4:2 Chicago
Chicago in 5
Blackhawks 4-1 Predators
Sice bych celkem přál postup Subbymu, ale na druhé straně jsem vždycky měl, možná jako jeden z mála tady, Chicago v PO rád - ty zkušenosti jsou na jejich straně obrovské a zúročí je, 4-2 Hawks.
4:0 pre Hawks
4:1 Chic
Chicago na konci zč uplne vypadli z formy a to je bude stat i dalsi rok ze vypadnou v 1,kole, Nashville je pripraveny, zkuseny a nabuzeny zlomit prokletí s Chi a tento rok s etak stane po serii 4-2
Blackhawks - Predators 4:3
Tu mám iba jednu možnosť hlasovania :guns: . Takže Predators in 7, ktorým to veľmi prajem.
som prekvapaný, ako jednoznačne to všetci vidia, ale NSH je tento rok silný, ak sa im podarí raz z prvých dvoch duelov v Chicagu vyhrať, tak to može skončit zaujímavo, samozrejme im to veľmi prajem :jn:
3:4
Toho NSH som sa obávala a ako to sledujem tak právom, Jastrabi musíte to zvládnuť, aj keď to nebude prechádzka ružovou záhradou. Tipujem CHIC 4:2 :roll:
CHI 4-3
Chicago ich zmaže 4:1
vecne postupujuci, poniektorym uz na nervy lezuci:) to opät daju
CHI 4:2
Start do série nám nevyšel podle představ. Preds využili svých cca 10-15 minut první třetiny, kdy jsme byli bez střely na branku, a šli do vedení. Jejich 1st line byla jediná, která nám dokázala dělat v zápase nějaké problémy. Arvidsson jednoznačně nejlepší hráč z jejich strany.

Od druhý třetiny už to byla jiná písnička, Preds možná trochu zalezli a dali nám příležitost. Na druhou stranu jsme si za tím šli svoji aktivitou. V první třetině jsme měli velký problémy s transition a vubec se dostat do pásma, ale ve zbytku zápasu od hry, která nám dělala tyhle problémy, Nashville odstoupil. I tak, Pekáč to zavřel dneska a nebylo nám souzeno.

Bezpodmínečně teď musíme zvládnout druhý zápas, prohrát oba doma by byla téměř konečná.
Nashville ukázal své možnosti. Chicago Preds jednoznačně přehrálo, přesto to Rinne zavřel a hráči před ním předvedli své maximum. Výborně zahrála především 4. lajna Preds. Arvidsson byl střelec jediné branky, dále měl 2 další scoring chances a ukazuje, v jakého se vyprofiloval hráče. Dále se mi líbil zejména Ekholm a Subban. Za domácí obrana Keith-Hljamarsson a Panarin. Čekal bych větší ice time pro Hossu. Chicago mělo x fází, kdy přeřadili a mleli Preds v obranným pásmu. Příští zápas čekám takových sekvencí víc a především hned od startu zápasu. Při vzpomínce, jak hráli Preds minulý rok na domácím ledě by si mohli Blackhawks zadělat na velký problémy. Já jsem rád, že série dostala zápletku hned na začátku.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES