Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: (1) MONTREAL Canadiens vs. NEW YORK Rangers (WC1)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

MTL
37%
10
NYR
63%
17

cepi píše:
cepi píše:noo Habs sa v 1.kole nemôzu prilis vytesovat, vyfasovali riadne nepríjemneho supera, G faktor na strane Habs, ale osobne ocakavam viac ako vyrovnanu seriu a preto ze chcem v 2.kole vidiet seriu medzi Habs a Bruins, priklanam sa na stranu Juliena
MTL 4:3
Presne toto bol ten rozdiel. Avsak ten rozdiel nebol na strane Habs, ale na strane Rangers. Taktiez som ocakaval, ze Price bude lepsim brankarom. A bol dobry, samozrejme, velmi dobry. Ale Henrik ho prehral a bol tym rozdielovym hracom.

Trocha nesuhlasim s tym, ze Canadiens boli lepsi. Z mojho pohladu to bolo herne vyrovnane, raz tahal jeden za dlhsi koniec, potom druhy. Vela v tomto ohlade robil aj stav serie, zapasu. Celkovo to bola velmi dobra seria, dost fyzicka, v znameni brankarov.

Rangers vyborne zareagovali na to velke sklamanie z tretieho zapasu, Vigneault porobil nejake zmeny v utokoch, do zostavy sa dostal Buchnevich a zabralo to. Z hracov Rangers by som v tejto serii vypichol, samozrejme, Henrika, McDonagha, Smitha (kisin :klobuk: ), Skjeia, Nasha, Veseyho, Fasta a Lindberga.
Connor McDavid píše: Presne toto bol ten rozdiel. Avsak ten rozdiel nebol na strane Habs, ale na strane Rangers. Taktiez som ocakaval, ze Price bude lepsim brankarom. A bol dobry, samozrejme, velmi dobry. Ale Henrik ho prehral a bol tym rozdielovym hracom.

Trocha nesuhlasim s tym, ze Canadiens boli lepsi. Z mojho pohladu to bolo herne vyrovnane, raz tahal jeden za dlhsi koniec, potom druhy. Vela v tomto ohlade robil aj stav serie, zapasu. Celkovo to bola velmi dobra seria, dost fyzicka, v znameni brankarov.

Rangers vyborne zareagovali na to velke sklamanie z tretieho zapasu, Vigneault porobil nejake zmeny v utokoch, do zostavy sa dostal Buchnevich a zabralo to. Z hracov Rangers by som v tejto serii vypichol, samozrejme, Henrika, McDonagha, Smitha (kisin :klobuk: ), Skjeia, Nasha, Veseyho, Fasta a Lindberga.
Je teď celkem úsměvné číst tvé hodnocení po tom, co jsi po třetím zápase Rangers zatracoval a psal jsi, že nevíš, co by se muselo stát, aby Habs tu sérii ztratili... :-D . Já ti to říkal, že každý zápas může být úplně jiný, takové závěry v půlce série nemají absolutně žádný význam.
Connor McDavid píše:Smitha (kisin )
A Kenovi nepoděkuje nikdo :bee:
habs píše:
Je teď celkem úsměvné číst tvé hodnocení po tom, co jsi po třetím zápase Rangers zatracoval a psal jsi, že nevíš, co by se muselo stát, aby Habs tu sérii ztratili... :-D . Já ti to říkal, že každý zápas může být úplně jiný, takové závěry v půlce série nemají absolutně žádný význam.
Uznavam, ze som sa unahlil, ale po tom zapase bola frustracia velka, ked si do toho este zaratas aj koniec Game 2. Ved i hraci, trener to spominali na konci serie, ze ten treti zapas bol velke sklamanie a museli na to odpovedat vo zvysku serie. Nakoniec sa im to podarilo, ale vtedy to veru nevyzeralo s nimi ruzovo.
JKL píše:
Connor McDavid píše:Smitha (kisin)
A Kenovi nepoděkuje nikdo :bee:
Obe strany su podla mna spokojne a to znaci dobru vymenu. Kisinovi patri :klobuk: za naozaj vybornu analyzu, ktoru mi pisal hned po vymene, naozaj si v jeho hre vsimam tie veci, ktore zdoraznoval. I ty si vlastne vravel, ze veris, ze Smith je bez problemov Top4 v inom time. Mate dobre oko na talent :good:
To měli i v Detroitu, bohužel implementace nedopadla, určitou roli sehrál Babcock. Smith byl bez debat solidní move a bude to taky velmi solidní podpis. Stále ber potaz, byl to v Detroitu high projekt a on stále má ty předpoklady.
A já si stále myslím že potenciálem v Detroitu nebylo moc lepších obránců.
Tak ja sa hlavne divim, co s nim bolo u vas zle. Lebo hned ako prisiel, tak hral top4 minuty, defenzivne super, puck-moving. Tazko to prehliadnut. Ako spravi obcas chybu, ale kto nie?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS