Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REKORDY KTL

Zaujímavosti z prostredia KTL.

Najvacsi pocet bodov za den - individual : 20b (13 z.) 11.10.08 - Chester, Badhed

Najvacsi pocet bodov za den - tim : 44b (15 z.) 25.10.08 - Fire Birds

Najvacsi pocet bodov za kolo - individual : doplnim neskor

Najvacsi pocet bodov za kolo - tim : doplnim neskor

Najmenej uhadnutych zapasov za den : 1 zo 7 z. 10.10.08- debil, WildCelt, Jason969


ak vas este napadne nieco co by sme mohli brat ako rekord nech sa paci napisat mi PM
:!: :!:
dobra tema :cool:

napisem sem a nie cez pm, lebo okrem navrhov sa chcem aj nieco spatat co sa mozno zide vysvetlit aj ostatnym:
nie je mi celkom jasne co znamena resp. aky je rozdiel medzi najvacsim poctom bodov za den a za kolo. za den znamena all time (cize v celej historii) a za kolo je vramci aktualneho kola alebo ako to je?

a teraz navrhy :
- najviac / najmenej bodov celeho teamu (sucet 4 ludia) za den / za cele kolo
- najvacsi umelec - najviac nulovych zapisov za kolo
- najvacsi umelecky dojem - nic neuhadnut v den ked bolo co najviac zapasov
- najuzitocnejsi hrac - najvyssia uzitocnost pre svoj team v priebehu jedneho kola
k otazke: premyslal som nad tym, da sa to brat rozne, chvilu aj viem ako to chcem a potom zrazu netusim ako to spravit :D
ale ais to spravim tak ze za den bude proste za jeden den a za kolo to bude po konci kola zapisane a bude sa to brat tak ze cele body za kolo, a tak isto sa moze spravit potom za sezonu ked skoncime a budeme to zapisovat. ono je to take nepresne zatial a je mozne aj to ze uz to ani nieje aktualne, bolo by fajn keby sa to sledovalo pri vyhodnoteni alebo kto si to vsimne lebo nemozem kazdy den kukat stale.
dalsia vec je to hodnotenie najmenej uhadnutych zapasov- jasne ze najmenej je 0 ale zatial boli dni ked boli tak 2-4 zapasy ked niekto neuhadol ani jeden a preto som tam dal skor to ze neuhadli z vacsieho poctu zapasov dany tiperi skoro nic. ale aj to sa moze zmenit.

- najviac / najmenej bodov celeho teamu (sucet 4 ludia) za den / za cele kolo : toto v podstate je ale len najviac bodov, najmenej je tazko kedze 0 sa vyskytne par krat a nieje to tak zaujimave

- najvacsi umelec - najviac nulovych zapisov za kolo : toto moze byt, na konci kola doplnime

- najvacsi umelecky dojem - nic neuhadnut v den ked bolo co najviac zapasov: v podstate len iny nazov ale je to v ramci najmenej uhadnutych zapasov

- najuzitocnejsi hrac - najvyssia uzitocnost pre svoj team v priebehu jedneho kola: v podstate moze byt, tabulka uzitocnosti sa robi tak podla % mozme na konci kola zapisat
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO