Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OHLASY

Zaujímavosti z prostredia KTL.

VYJADRENIA GENERALNYCH MANAZEROV TIMOV KTL, PRED STARTOM JEJ 3. ROCNIKA

Pred startom novej sezony KTL sme oslovili GM vsetkych timov, ktore sa do nej zapoja a polozili im nasledujuce otazky, ktorych odpovede si mozete nizsie precitat.

1. Ake su po letnej prestavke novinky vo vasom time a s akymi ambiciami vstupuju tim a jeho tiperi do novej sezony KTL :?:
2. Ako hodnotis system novej sezony, ake su tvoje ocakavania pred jej startom a ktory tim, resp. tiper (umelec) ma podla teba najvacsiu sancu v nej uspiet :?:
3. Mozes prezradit nejaku pikosku o vlastnom time alebo o niektorom konkurencnom :?:




KONFERENCIA EAGLES

Vegova divizia

Baffy - GM timu Blue Flyers
  • 1. Takže novinky jsou asi jen dvě a to návrat velké opory MartinaFC a příchod zkušeného,kvalitního veterána Goga.Kostra týmu tedy zůstává a ambice jsou vysoké,hlavní bude pro nás postup do play-off a pak už bude záležet na momentální formě,ale takové finále,by nebylo špatné,že ano? :frajer2:
    2. Systém má můj velký obdiv a jsem velice spokojen,WidCelt odvedl velký kus práce :poklona2: a jsem si jist,že tato sezóna,bude jednoznačně nejzajímavější a nejlepší.
    Těžko takto tipovat dopředu,u nás na východě(Eagles) to bude hodně dramatické a napínavé,takže obhájci Falconici a Drexel Dragons,tam to vypadá hodně nepříjemně,ti budou hodně silní,hodně se těším na souboje s cepikovými Chorche´s,půjdem do nich zase natvrdo,povozíme je po mantinelech a kosti budou skřípat! :wink: :box:
    Zapomenout nemůžu ani na ožrany a Steelers,takže to nebude jednoduché,KTL bude velmi kvalitní a my musíme makat naplno! :cinka:

    3. Jak už jsem zmiňoval výše,duely s Chorche´s budeme brát hodně prestižně,proto jsme s gogem přes dovolenou tvrdě makali a ve Philadelphii si dali měsíční trénink s drsným týpkem Letců Rileyem Cotem.Cepiku,třes se! :frajer2: :lol2: :box:

The Thrasher - GM timu Famiglia Corleone
  • 1. Jediná novinka je, že zrádce jménem gogo nás opustil a na jeho místo přišel nováček Selly8. Cíl je vyhrát minimálně jedno kolo KTL, a umístění alespoň jednoho člena týmu v top ten na konci sezóny. :) sezóny.
    2. Systém je zajímavý, doufám že to soutěž zatraktivní. Nemám tip na vítěze, ale jako nejsilnější se jeví naše divize, takže by to mohl být někdo z ní :)
    3. O ničem nevìm. Možná později :)

cepi - GM timu Chorche's
  • 1. ako je vsetkym dobre zname, pocas tlacovej konferencii konajucej sa v Trencianskych Tepliciach, sme predstavili, resp. premenovali nas tim a zaroven predstavili bannery pre sezonu ´08/09

    k ambiciam, tie musia byt minimalne take, ake sme riesili za ery Red Devils; t.j. utok na na vrchne pozicie :cinka: nielen v ramci konferencie Eagles

    2. System nepotebuje komentar, jednym slovom smekam, smekam pred Wildom...ocakavania su velke, v KTL sme si za predchadzajuce rocniky spravili iste meno, respect. takze je viac menej nasou povinnostou zopakovat vykony, ktore nas zdobili v case RD a nasi zverenci urobia vsetko preto, aby zo seba vyzmykali maximum, nakolko nebojujeme len za nas...samozrejme, nebude to vôbec jednoduche, nakolko sa nam v tomto rocniku KTL predstavia ozaj naslapane celky (konkretnejsie o nasich superoch som sa zmienoval v topicu Organizacia - rozhovory)
    k umelcovi, hehe, to bude isto iste ostro sledovana disciplina :P a ja osobne, by som mile rad, videl na vrchnych umeleckych prieckach GM BF baffyka, ktoremu zaroven budem v tejto didsicpline drzat palce :clap:

    3. Ako je uz tipovacej verejnosti zname, nas clen Mitch bude opät riesit preslavene plavky, avsak v style orlich pierok...to dostane do varu nejednu fanusicku nasho (i hostujuceho) timu a pevne verime, ze to nazhavi, vyhecuje aj samotneho Mitcha :rocker:

michal225 - GM timu Killer Hornets
  • nevyjadril sa

petrik - GM timu The Falcons
  • 1. po uspesnej minulej sezone sme cez leto tipovanie totalne vypustili z hlavy. leto sme si uzili ako sa patri, poriadne sme zregenerovali a momentalne sme uz plni sil pripraveni a spravne "nazhaveni" na novu sezonu.
    som velmi rad ze sa nam podarilo udrzat pokope vitazny kader z minuleho roku. myslim ze sme velmi vhodne zlozeny team, nase tiperske styly sa vhodne doplnaju co bol podla mna aj zakladny kamen nasho minulorocneho vitazstva. na to vsak uz teraz musime zabudnut a sustredit sa na novy rocnik, v ktorom nas caka snad este narocnejsia uloha - obhajit titul. mensie ciele by boli alibizmom a to je pod nasu uroven.

    2. system je premakany a osobne sa mi velmi paci. myslim ze bude pre vsetkych dostatocne atraktivny a uroven KTL sa vdaka nemu opat o kusok zdvihne.
    ocakavania - hlavne dobra zabava (o to tu snad v prvom rade ide :) )
    a sance na uspech - podla mna ma v tejto sutazi sancu kazdy kto sa jej poctivo a so zanietenim venuje. potom uz staci len kusok sportoveho stastia o prekvapenia nemusi byt nudza... na papierove predpoklady sa podla mna absolutne neda spoliehat.

    3. ja nie som moc na klebety, takze v tomto bode len vyjadrim velke uznanie byvalemu teamu Red Devils na cele s jeho manazerom cepim za velke gesto ktore urobili pre tragicky zosnuleho uzivatela tohto fora chorcheho premenovanim svojho teamu. :thumbsup:

andyho divizia

fear456 - GM timu Drexel Dragons
  • nevyjadril sa

TA - GM timu Steelers A
  • 1. Novinku máme - a veľkú. Keďže sa snažím získať čo najviac ľudí pre tipovačku, založili sme rezervný C tím, ktorý má slúžiť začínajúcim tipérom na rozohratie a ak budú úspešní, môžu sa v budúcnosti dostať vyššie.
    Zároveň máme aj nové zloženie A tímu, kde košičana85 nahradil aris a chvíľu vypomáhajäceho Worthingtona ivan23. Ivana23 sme si preverili aj v tipovačke o Elite Trophy, no tá nám ako tímu veľmi nevyšla. Ale nestrácame na duchu, bola to len príprava.
    B tím nastupuje v úplne rovnakom zložení a od neho očakávame minimálne také výkony ako minulú sezónu. Veríme v ich zohratosť.
    No a najmladší C tím je tvorený nováčikmi v tipovaní - Rhody, cizko, jarji a funkciu GM bude zastávať mctom.

    2. Vzhľadom k tomu, že systém ešte nie je známy, tak nie je veľmi čo hodnotiť. Trochu ma mrzí zrušenie dvojtipov. Nevyužívali sa síce vo veľkej miere, ale niekedy padli vhod. No ak to zjednoduší vyhodnocovanie, tak sa asi nedá nič iné robiť.
    Kto má šancu uspieť? Predsa Steelers :)

    3. Neviem, či sa to dá nazvať pikoškou, ale jedneho tipéra sme do tímu zobrali viac-menej len tak zo zvedavosti s tým, či zistíme, že sa rozum a šťastie pri tipovaní vylučujú alebo nie. :)

Fortune - GM timu Steelers B
  • 1. Novinky nie sú, "B"orci od Steelers nastupujú v pôvodnom zložení z minulej sezóny, a budú sa snažiť býť minimálne tak dobrý ako predtým.
    2. Nový systém som nejak detailne neštudoval. Umelca si neodhadnem tipnúť, snáď to nebudem ja :D

Joe S. - GM timu The Best Bibbers
  • 1. No tak novinkou je zatial to, ze sorco si na zaciatku sezony zobral Time out a zatial mame na supiske len troch tiperov, no na 4. sa pracuje.
    Co sa tyka uspechov, tak v prvom rade ide o timovy uspech, preto nebudeme na ziadnych individualnych bazirovat, aj ked pevne verim, ze kajo si zaspomina na stare casy a da zabudnut na nie celkom uspesnu minulu sezonu. A uspech timu? Ideme to cele vyhrat!!!

    2. tu je tazko odpovedat, kedze sutaz sa ani nezacala a vsetko sa bude krystalizovat az postupom casu, no niektore timy su este silnejsie ako vlani, bude to cele zaujimave, ako to napokon dopadne



KONFERENCIA DARK RIDERS

haddiho divizia

WildCelt - GM timu Ice Cats
  • 1. Jedinou novinkou je zatial iba zmena jedneho z tiperov. Povodne sme ratali, ze sa k nam znova pripoji kuko, ale to sa nestalo, kedze sa na to zrejme po dlhsom vypadku este neciti. Cakal som na poslednu chvilu a preto som napokon kontaktoval Pavla, ktory bol dostupny a par dni predtym som o nom aj zacal uvazovat ako o jednej z moznosti, ak to nevyjde s kukom a tomim, ktory bol mimo a nepodarilo sa mi ho na poslednu chvilu skontaktovat. Tim by chcel samozrejme nadalej napredovat a znova sa dostat o nieco vyssie, co bude po minulej sezone urcite tazke, kedze bola velmi slusna z nasej strany, ale na druhej strane je to vyzva. Co sa tyka tiperov, samozrejme sa budeme opierat o medika, nasho najlepsieho tipera minulej sezony, S by podla mna mohol konecne prerazit medzi elitu a Pavel si myslim, ze vhodne doplni nas tim, NHL sleduje, bavi ho, takze bude urcite dobrou posilou, aj co sa tyka atmosfery v time. No a ja sa budem snazit timu co najviac pomahat ako GM, samozrejme tipovanim i vecami okolo timu :good:
    2. Tak to je zaujimava otazka na moju osobu :D Zhrniem to asi tak, ze dufam, ze sa KTL posunie niekam dalej. Nespomeniem ziadny tim, pretoze by som ich spominal asi viac, taktiez aj tiperov, no dufam, ze medzi najlepsimi budu zastupene cicinki.
    3. Znova by sme sa mali dostat do ruk noveho majitela, malo sa tak stat uz pred sezonou, no zial aj toto ovplyvnila svetova financna kriza a momentalne neistota.

maro - GM timu Mighty Bulls
  • 1. Letnu pripravu sme absolvovali v juznej ameriky i v domacich podmienok. Atmosfera je v time dobra. Chlapci sa uz tesia na zaciatok sezony. Kader sa velmi nezmenil. Namiesto Martina , ktory sa vratil do Blue Flyers, sme ziskali talentovaneho maroska :D . Ambicie su ako vzdy vysoke. chceme sa pohybovat vzdy iba na najvyssich poziciach.
    2. System sezony sa javi ako vhodny. Je to dalsie spestrenie KTL a takymto sposobom sa cela sutaz posuva dopredu. Ocakavam tazky boj s tradicnymi timami. Samozrejme urcite nas cakaju i niektore prekvapenia sezony.
    3. Mozem prezradit nieco pikantne z nasej kabiny. Maros k nam perfektne zapadol a stal sa hlavnym zabavacom v kabine. Na jeho vylomeninach sa veru neraz zasmeje i nasa teta kucharka Betka ci chlapci z Bulls Gazzet.

barrki - GM timu Prievidza turtles
  • 1. Tak po letnej prestávke, kedy sme parkrát zorganizovali akcie, ktorých sa účastnili členovia nášho tímu(Letná pauza, záhrada atď.), sme sa v septembri opäť vrátili na hokejforum, aby sme získali 2. miesto v prípravnom turnaji Elite Trophy, čo hodnotíme ako pozitívnu skúsenosť a dobrú prípravu do novej sezóny. Na novú sezónu máme pripravených niekoľko noviniek, začínajúc bannermi i obrázkami postavičiek, takže náš tím bude na novú sezónu v novom šate. Ďalej ako už v našom tímovom topicu naznačil g.e.o.r.g.e, prichystali sme pre členov i fanúšikov nášho tímu zaujimavú vecičku - odznak Prievidza Turtles, fotka je zverejnená v našom tímovom topicu. Ďalšou zmenou, ktorú však iste mnohí už zaregistrovali je, že Zigy sa premenoval na Chandler001, tak veríme, že mu nový nick prinesie ešte lepšie výsledky.
    2. Systém programu 3.ročníka KTL hodnotím kladne, určite to bude zaujímavejšie aj pre tipérov, a pri vzájomných zápasoch to často bude aj o šťastí, ktorý tím bude v daný deň našim súperom. Podľa všetkého budú opäť silní Prievidza Turtles, Mighty Bulls, no čiernym koňom celého turnaja môžu byť FireBirds, ktorí sa v príprave ukázali v najlepšom svetle. Čo sa týka tipérov-jednotlivcov, je veľmi ťažko povedať komu sa bude dariť viac či menej, no na umelca tipujem Ivana :-D, podľa výkonov v príprave to veru nebolo ono... Tiež budeme pozorne sledovať ako sa vyvíja situácia v tíme jeho brata, michala225, ktorý ohlásil že chce trofej KTL. Som zvedavý.
    3. Hm no naše pikošky sa vlastne v každom hodnotení GM týkali prakticky len konfliktov so Strong Crocodiles. Momentálne ešte k žiadnemu nedošlo, ale zaregistroval som niekoľko menších hádok Ivana+Chandlera s ixom, takže uvidíme... Niekedy okolo Vianoc chystáme znovu spraviť nejaké oficiálne zimné posedenie Prievidza Turtles, takže uvidíme čo z toho bude. A dodatočne ze celý tím Prievidza Turtles gratulujem Ivanovi k Efke. ;-)

mctom - GM timu Steelers C
  • nevyjadril sa

ixo - GM timu Strong Crocodiles
  • do new sezony vstupuje z new 27rocnou posilou palkovk dalej nas tim ma nevoho majitela derryla aj stareho afiho
    ciele tímu su neviem ake moc som nedebatil o tom, ale chalani by si tiez isto zezali ucat v play-off minimalne aplakovk by si zezal urcite vyhrat a byt majster tuto sezonu ja som toho nazoru z mojej strany min ciel ucat vo finale maximalny ciel vyhrat to budem skromny, ale hlavne je sa samozrejme zucastnit dalej kto bude aky tim silny alebo kto vyhra akoho timujem za fovorita alebo tipuje je tazko vravet to este zas ste dole raz hore to znamena vy vytazi min, sezony mosia ani postupit do play off toto je nhl tipovanie to sa est euvidi ako to bude takze tazko niekoho tipovat za favorura, alebo umelca tak necjame tak apikoski timi to novewiem

Mr.Perfectova divizia

arek - GM timu Blue Angels
  • 1. Pocas leta nastali v nasom time velke zmeny. Po sezone 07/08 nas opustili nasi skveli hraci norvic a doktor, kvoli istym osobnym veciam. Ja ako GM som tak bol povinny najst za tychto dvoch borcov primerane nahrady, aby sa nahodou nestalo, ze Angels zaniknu. Mal som na ociach viacerych tiperov a nakoniec sa mi podarilo dotiahnut skuseneho Badheda a novacika NHLfanAvsa (dada). Chlapci sa v pripravnom kempe ukazali v dobrom svetle a som teda s nimi spokojny. Su zodpovedni a kazdy trening beru uplne vazne. Samozrejme pocas leta nezalahal ani J0man, ktory mal individualny vycvikovy program v jednej hokejovej akademii v Halifaxe. Jeho trener mi vravel, ze zaznamenal velky pokrok hlavne v presnosti strelby. Nase ambicie s vynovenym kadrom do novej sezony nie su privysoke - chceme sa dostat do play-off a tam nesklamat.
    2. System sa mi paci stopercentne. Manik WildCelt nezalahal a povedal si, ze to vezme viacmenej na seba a z KTL urobi este lepsiu sutaz. Cize odo mna len velka poklona. Toto je to, co bolo treba urobit. Ocakavania nemam, je mi jasne, ze to bude jedna skvela sezona. Zachovali sa vsetky klasicke timy, ktore su v sutazi od zaciatku a pocas sezony sa urcite pridaju nove. Niektore timy pritiahli do svojich radov velke mena a tym sa z nich stavaju velke timy. A taketo timy ozdobuju KTL, je radost pozerat sa na to. Narodil sa treti rocnik tejto sutaze a to je velky uspech. KTL bude napredovat...
    K druhej casti otazky - moj tip na vitaza je Drexel Dragons a v individualnom hodnoteni Janik.

    3. Stala sa nam v time taka vecicka, ze Badhed odcestoval do Prahy bez oznamenia. Nikto netusil kde je, ale uz sme zistili, ze tam isiel trenovat svoje tiperske umenie do isteho sukromneho kempu. Badhed si to vsetko hradi na vlastne naklady (vsak co by nie ked obchoduje s vodkou z ukrajiny :D )

eman22 - GM timu Evil Insiders
  • 1. Novinky nie su ziadne az na nasho novacika Schwolca do ktoreho vkladame velke nadeje.. Hraci su po letnej prestavke dobre oddichnuti a pripraveni zabojovat o tie navyssie priecky.
    2. Tim Hmmm my v tejto sezone uspejeme a vyhrame to. Po tak strasnej sezone ako bola minula vedenie nic ine nepripusta ako vitazstvo. Umelec? Dufam ze nim nebudem ja. :D
    3. Hmmmm pikosku mozno neskor.

janik - GM timu FireBirds
  • 1. Tak konecne sa blizi zaciatok sutaze, cely tim a najma fanusikovia sa uz nevedeli dockat.
    Po ukonceni predoslej sezony nam odisiel excelent a tak kazdy s napatim sledoval kto sa do timu prida. Rokovania prebiehali na viacerych frontoch a tak sa nam podarilo ulovit velku rybu Chestera. Okrem tejto novinky sa vynovili opat satne a vsetko zariadanie aby bolo na tej najspickovejsej urovni, nechybaju ani regeneracne priestori, sauny, bazeny, vedlajsie klzisko... mohol by som pokracovat este velmi dlho s vymenuvanim. Je jasne ze zazemie timu je top v celej lige ak nie to najkvalitnejsie, ved ikony timu ako matejko ci canesman lakaju neustale velke privaly penazi a tak sa suveniry budu predavat za symbolicke ceny, a vsetky vytazky sa budu venovat mladezi a charite. :)
    Novinkou je aj nazov nasho stadiona s kapacitou 20 000 divakov, a to Heliopolis, kedze tim sa vola ako bajny vtak Fenix a tak je toto pomenovanie urcite vhodne.
    V prvom domacom zapase sa taktiez bude otvarat sien slavy timu FB, do ktorej ako prvy clen bude zaradeny Mr.Perfecto als. kastan, jeho dres bude vysiet pod strechou ako spomienka na nasho clena prvej stvorice, s ktorou tim vstupoval do vod KTL.

    2. K systemu sutaze bolo povedane mnoho, urcite je to dalsi vyvojovy krok a najviac ma zaujima ako dopadnu kola, v ktorych sa odohraju vzajomne zapasy. Evdentna je aj dobra priprava zo strany Wilda a pekny rozpis zapasov na 1. kolo. :cool:
    Favoritov je urcite viacero, tazko vymenovat niekoho konkretneho ci konkretny tim, vela bude zalezat od momentalnej formy a stastia v rozhodujucich momentoch. Urcite chceme patrit medzi top timy a predviest lepsie vykony ako v minulej sezone. No az cas ukaze ako sme na tom v porovnani s konkurenciou.

    3. Ako obvykle, ziadnu pikosku neprinasam, vacsina veci je znama ako canesove nadprirodzene schopnosti, ako sarm Chestera a bystreho oka Matejka.

.:Mike:. - GM timu Spiders
  • 1. jedinou novinkou po letní pauze jsou nové bannerky,ale jinak další novinkou jsou noví tipeři a to Jozzi a Lukas33.Do nové sezóny vstupujeme s tím že chceme vyhrát celou KTL.
    2. nestěžuji si,snad se osvědčí,a jaký tým či tiper má největší šanci uspět?tak to nedokážu říct...
    3. omlouvám se ale nemůžu...
VYJADRENIA GENERALNYCH MANAZEROV TIMOV KTL, PO SKONCENI 1. KOLA SEZONY 08/09

Po skonceni 1. kola KTL sezony 08/09 sme oslovili GM vsetkych timov, ktore sa do neho zapojili a polozili im nasledujuce otazky, ktorych odpovede si mozete nizsie precitat.

1. Ako si spokojny s ucinkovanim vasho timu a jeho tiperov v ostatnom kole :?:
2. Ako hodnotis z hladiska vysledkov, organizacie a pod. ostatne kolo :?:
3. Mozes prezradit nejaku pikosku o vlastnom time alebo o niektorom konkurencnom :?:




KONFERENCIA EAGLES

Vegova divizia

Baffy - GM timu Blue Flyers
  • 1. Jsem velmi spokojen a myslím,že tým funguje výborně,gogo i Evka makali a bojovali pro tým a jejich přístup k tréninku i k zápasům,je příkladný,absolutorium si ovšem zaslouží MartinFC,který podával přímo fantastické výkony a byl správným lídrem. :good:
    2. Perfektní,nemám žádné výhrady,předseda Wilďák je muž na správném místě a jeho práce,si náš tým velmi váží. :taptap: :super:
    3. Hm,čekám,když už se konečně proberou Chorche´s,ať si je můžeme pořádně podat :box: ,většinu času,se totiž potáceli na samotném dně tabulky :razzi: Jistý náznak zlepšení v závěru kola ale naznačuje,že už se snad vzpamatovali a tak cepika a spol.,teď pořádně protáhnem po mantinelech a provětráme.............. :cinka: :hit:

The Thrasher - GM timu Famiglia Corleone
  • 1. Vůbec! Kindy a Dawyd mě velmi slušně řečeno naštvali, což skončilo propuštěním NY Kindyho z týmu, protože netipuje. V příštím kole je potreba postavit tým který bude tipovat pravidelne...
    2. No problem :)
    3. Mezi mnou a NY Kindym proběhla kromě slovní i trošku kontaktnější výměna názorů, ale pssst :)

cepi - GM timu Chorche's
  • 1. na to ako sme prakticky pocas celeho kola tapali a na par dni sa dokonca ocitli na samom chvoste Eagles Konferencie beriem 2 body vsetkymi 10timi..v zavere kola sme zmobilizovali vsetky sily, pomohlo nam aj preskupenie formacii a vysledok sa dostavil..
    ak by som mal v kratkosti ohodnotit svojich tiperov, tak vladne spokojnost, aj ked od Mitcha ocakavam viac, nakolko v sebe skryva urcite väcsi potencial, aky predviedol v uvodnom kole, ale ako uz dobre vieme, retro plavky mu moc nesadli..leci sa dostal do bodovanej 25tky, cize urcite aj v jeho pripade vladne spokojnost, kopymu chybalo na postup do bodovanej 25tky 6 bodov, co bolo zapricinene, ze podaval kolisave vykony, tak snas sa to v 2.kole kvalitativne ustali, no a na margo GM, skoda tej stiahnutej roletky v zaverecnom kole, ktora ho o 1 bod odsunula mimo bodovanej 25tky..GM sa blysol skvelymi trefami pocas 2 najbohatsich noci za velkou mlakou a opakujeme, nebyt zbytocneho polavenia koncentracie v posl. kole urcite by v jeho pripade zavladla väcsia spokojnost

    2. na Vychode sa vyformovala mimoriadne vyrovnana skupina timov; treba povedat, ze timy, ktore sa dostali do bodovaneho poradia patria medzi papierovych favoritov vo svojej konferencii, ale takato vyrovnanost prekvapila mnohych pozoratelov KTL..na Zapade sa z retaze utrhli ohnivaci, ktori si zasluzia absolutorium, skvele si pocinali anjeli z BA, vysoky standard potvdili cicinky + byci; mozno viac sa ocakavalo od korytnaciek, vzhladom k ich vyhlasovanym vysokym metam..krokodily, no najmä pavuky zaostali za ocakavanim a situaciu v EI je zbytocne rozoberat
    3. Mitchove retro plavky su minulostou, vracia sa k svojmu standardu z predosleho rocnika, no a 25.11. kedy privitame v nasej arene baffykovcov, mame pre nasich praznivcov pripravene prekvapenie, ktore suvisi s nasl. situaciou
    cepi píše:s baffykom si to najblizsie rozdam v boxerskom suboji a verim, ze po jeho skonceni, resp. KO poputuje jeho dres na skraslenie steny nasho socialneho zariadenia



    cepi zlozil baffyka po 9 sekundach a tak sa v danom dni 25.11. uskutocni slavnostne vyvesenie baffykovskeho dresu v utrobach nasej areny, resp. nasho socialneho zariadenia..v kutiku duse ocakavame, ze sa na dres podpise samotny GM BF baffyk

michal225 - GM timu Killer Hornets
  • nevyjadril sa

petrik - GM timu The Falcons
  • 1. s vystupenim nasho teamu v 1. kole som pochopitelne spokojny, aj ked sa nasli aj slabsie chvilky. konecny vysledok je vsak super a koniec dobry - vsetko dobre :)
    viac o mojom zhodnoteni jednotlivych clenov teamu Falcons tu:
    http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=33&t=3345

    2. maximalna spokojnost po vsetkych strankach. organizacia prakticky bez problemov a ak nejaky malicky nastal tak bol rychlo vyrieseny k vseobecnej spokjnosti.

    k vysledkom - prekvapil ma pomalsi rozbeh cepiho Chorches a slabucky finish steelers B. inak mam pocit ze na vychode sa na bodovane priecky presadili "papierovi favoriti".
    o zapade sa podla mna da povedat prakticky to iste, favoriti si podelili bodovane priecky a z teamov tzv. "druheho sledu" nikto vyraznejsie neprekrocil svoj tien

    3. obmedzim sa na moje tradicne vyhlasenie - klebety nie su velmi moja parketa :)

andyho divizia

fear456 - GM timu Drexel Dragons
  • nevyjadril sa

TA - GM timu Steelers A
  • 1. Na začiatku sezóny je vidieť, že sa ešte len zobúdzame z letného spánku. Náš tím charakterizujú celkovo slabé výkony bez výraznejšieho presadenia sa jednotlivcov. Z toho, samozrejme, vyplýva nespokojnosť. Dovolím si povedať i pár slov k našim ďalším tímom. Po svojim priemerom začali KTL aj borci z B tímu. Verím však, že sa ešte rozbehnú a určite dosiahnu lepšie výsledky. Náš novozaložený rezervný C tím zatiaľ len zbiera skúsenosti, takže nad jeho postavením zatiaľ netreba lámať palicu. Najväčším problémom je však nedisciplinovanosť, keďže často sa stáva, že tipéri nenatipujú zápasy, čím pripravujú tím o možnosť získať viac bodov.
    2. Organizácia KTL ma trochu zaskočila. Všetky pravidlá sú síce pekne rozpísané, ale pripadajú mi až príliš komplikované. Čo sa týka bodovania jednotlivcov, považujem bodovanie prvej tretiny štartového poľa za menej spravodlivé, než bolo bodovanie pevného počtu účastníkov s vopred určeným ziskom. Na druhej strane vítam oživenie súťaže družstiev, hoci by som sa priklonil k jednoduchšiemu systému. Každopádne som zvedavý, ako to bude, možno to bude zaujímavé.
    3. Kto získa v danom kole KTL najnižší počet bodov spomedzi tipérov nášho tímu, počas celého ďalšieho kola sa musí riadiť prohibíciou tekutej medicíny.

Fortune - GM timu Steelers B
  • 1. Hrozný výkon, taký povedal by som umelecký :D

Joe S. - GM timu The Best Bibbers
  • 1. Či som spokojný? Na túto otázku snáď za mňa zodpovie tabuľka. Byť víťazom Konferencie nie je len tak a najmä keď nás už veľa ľudí odpisovalo. No my sme ukázali svoju silu a podstatu KTL-ky a tou sú tímový duch, zábava a aj výsledky :good:
    K tipérom toľko, každý splnil svoju robotu a všetci sme si ju plnili veľmi dobre, dôkazom sú aj 3 bodované miesta v tabuľke jednotlivcov a aj PURDA, ktorý síce skončil až na 56. priečke, sa veľkou, ak nie rozhodujúcou mierou zaslúžil o náš triumf :arrow: jeho skvelý výkon v posledný deň, nebyť neho by roznášači H5N1 skončili pred nami a nie na delenom prvom mieste.

    2. Najprv k výsledkom, prvé kolo nám ukázalo ako sú rozložené sily a sám osobne som to tak nejak čakal, aj keď na východe som si myslel, že bývalí diabli skončia pred B(u)F(u).
    V organizačných záležitostiach treba len sa :poklona2: Wildovi :frajer2: za jeho skvelú robotu pre celú súťaž. Osobne sa mi pozdáva aj systém druhého kola, tie zápasy majú dačo do seba, i keď nevýhodu to má, nemáme kedy :oslava: medzi zápasmi, snáď jedine, keď príde VEĽKÉ DERBY (pre menejznalých súboj s drakmi).
    K ostatným veciam snáď len toľko, že ma niektoré veci sklamali, nechcem to moc rozpytvávať už teraz, ale ide o dve aféry, ktoré postihli súťaž v krátkom slede, za to by som tým trom zainteresovaným udelil veľké :minus:

    3. Pikoška z nášho tímu? Asi to, že ja ako GM začínam pomaly strácať neotrasiteľnú pozíciu najväčšieho :oslava: v tíme a chce sa jej uchopiť KAJO :D



KONFERENCIA DARK RIDERS

haddiho divizia

WildCelt - GM timu Ice Cats
  • 1. Tazko povedat, vladne u nas aj spokojnost i nespokojnost. Predsa len po minulosezonnej zakladnej casti a nejednom triumfe v nom su ocakavania lepsich vysledkov aj v tejto sezone a niekde v podvedomi to urcite my vsetci citime. Kolo bolo rozohrate z nasej strany dobre, ale zial v urcitom momente sme polavili a uz sa nam nepodarilo naskocit naspat do rozbehnuteho vlaku. Takze to umiestnenie na 4. mieste a navyse za bykmi sa da povazovat za neuspech. No na druhej strane je urcite fajn bodovat v uvode sezony, takze z tohto hladiska aspon trosku spokojnosti. Mne sa kolo prilis nevydarilo, rovnako ako Seabrookovi. Tahal to hlavne medik, ale od toho ho predsa v time mame a to od neho ocakavame, preto je pre nas nenahraditelny. Pavel si na novacika pocinal tiez dobre. Ale ked sa mam priznat, s tou chemiou v time zatial spokojny nie som, no nebudeme to sit horucou ihlou a nechame tomu este cas...
    2. Myslim, ze sa presadili skor favoriti, ja osobne som cakal omnoho viac od timov ako FC, SC ci S. Myslim, ze kolo bolo dost napinave, na uvod sezony velmi slusne kolo podla mna. A s organizaciou som spokojny :D aj ked samozrejme sa da vselico neustale vylepsovat...
    3. Zatial je to u nas kludne, az moc kludne.

maro - GM timu Mighty Bulls
  • 1. Toto kolo nepatrilo medzi nase najlepsie, aj ked sme vyhrali nasu diviziu, ciele boli vyssie. Nakoniec i s prihladnutim na priebeh celeho kola spokojnost so 6 bodmi , je.
    Nasi tiperi sa snazili, niekedy sa ale od nas odvratilo i to povestne stasticko a proti pani "Stastene" sa neda bojovat :) . Sklamany som bol najme s mojimi vykonmi na zaciatku kola. Prave moje body na konci pri stihacej jazde za lepsim umiestnenim, chybali.

    2. Kolecko prebehlo regularne. Niektore timy prekvapili , ine ani nie. Prekvapila ma vsak Vychodna konferencia, ktora papierovo "mala" byt slabsia ako ta Zapadna. Inak, az na par incidentov na konci kolecka, ale s organizaciou a vobec s urovnou KTL vladne spokojnost. Uz len dodam , ze sa tesime na 2. vynovene kolecko.
    3. Z nasej kuchyne prezradim snad stretnutie najstarsieho clena timu s tym najmladsim ( maro , maros). Bolo to zaujime a najme vysoko konstruktivne stretko, plne burliveho diskutovania ( :oslava: ). V ramci budovania dobrych medziklubovych vztahov bol pritomny i clen konkurencneho klanu :D maciciek .

barrki - GM timu Prievidza turtles
  • 1. No tak co sa tyka nasho umiestnenia, nie som nespokojny, sme na bodovanom mieste, ale urcite sme mali vacsie ocakavania a 5. miesto nebolo nase vytuzene... Preto sme sa rozhodli v dalsom kole zabrat a obsadit prvu priecku v nasej konferencii :clap:
    2. Z hladiska vysledkov to bolo priemerne kolo, my sa vsak nepovazujeme za priemerny tim a tak mame co zlepsovat, aby sa tento "priemerny" vysledok nezopakoval. Z hladiska organizacie problem nebol, moji tiperi tipuju pravidelne a spolahlivo.
    3. No z pikosiek by som spomenul Ivana, ktory si stale nemoze zvyknut ze ked tipuje, tak musi vymazavat rozpis zapasov, a tak dennodenne Wildceltovi stazuje pracu :D Ale je to taktik, v posledny den tohto kola svojimi vypoctami zase "vytrel kocura" lochneskam zo SC, ako to on rad hovori :D

mctom - GM timu Steelers C
  • 1. spokojný som len veľmi málo (aj keď sme to všetko nováčikovia) nakoľko to "vážne" berieme asik len dvaja, Rhody to berie skôr ako obťažovanie a nie ako zábavu
    2. z hľadiska výsledkov slabšie, nakoľko sme poslední, organizačne sa mi to zdá byť dosť premakané aj keď by sa výsledky zápasov tu mohli objavovať skôr (no predpokladám že chodíš do školy, resp. roboty tak asi na to hneď z rána nemáš čas :) )

ixo - GM timu Strong Crocodiles
  • 1. S účinkovaním nášho tímu a s típermi som celkom spokojný. Samozremje asi ciele do 1. kola boli vačšie a trúfali sme si aj na bodové priečky, ale čo čert nechcel nestalo sa tak. Začiatok do sezóny 1. kola sme mali slabší potom sa to rozbehlo, ale potom to bolo za so ničom a až ku koncu kola pár dni sa nám podarilo tak, ako tak lepšie zabrať, ale posledná deň 1. kola to bola katastrofa. Nuž nesvieti každý deň slniečko čo sa dá robiť ideme ďalej a uvidíme čo prinesie dalšie kolo.
    2. Organizácie a podobne tieto vecičky tak s tým som, len spokojný, nemám čo k tomu asi viac dodať.
    3. Pikoška fú tak akú by som vám prezradil pikošku o krokodýlov asi toľko, že sme si boli dať poriešiť nové zuby konkrétne sme si dali spraviť protézy. :D Tak, ako viete v bažine sa nachádza čokoľvek a teraz nedávno sme v bažine zbadali neznámi objekt tak sme samozrejme zaútočili naň sme sa zahryzli do neho svojimi tesákmi a doplatili sme na to, že to nevydržali naše zuby a to je už čo povedať. Samozrejme, aký by to bol krokodýl bez zubov :D Tak sme si dali porobiť protézy. :lol: Ni fakt. :lol2:

Mr.Perfectova divizia

arek - GM timu Blue Angels
  • nevyjadril sa

eman22 - GM timu Evil Insiders
  • 1. Nespokojny a hlavne zo sebou. Kurna musime zabrat lebo zatialje to viac nez zle
    2. Na vsetko odpovede super. Organizacia je fakt na perfektnej urovni
    3. Premyslam nad jednou zmenou no fakt este neprezradim.

Chester - tiper timu FireBirds
  • 1. No tak myslim ze nas GM je velmi spokojny,napokon vyhrali sme nielen nasu koferenciu ale celu ligu.Zaklad uspechu bolo urcite to ze kazdy den potiahli tim
    iny tiperi.Tak to aj vyzera v konecnej tabulke jednotlivcov kde su skoro vsetci styria na bodovanych prieckach.Myslim ze mame dost vyvazeny tim,co tiper to osobnost takze uz bolo nacase pre vyraznejsi uspech.GM Janika najma tesil fakt ze sme skoncili pred vecnimi rivalmi Blue Angels...takze urcite spokojnost a vsetci dufame ze to bude pokracovat
    takto aj v dalsich kolach.

    2. No organizacia bola na vysokej urovni,Wild to zvladol na vybornu,uz teraz hodnotim ako osobnost sezonsy :D vysledky ako tak striedalo sa to,niektore dni boli lepsie ine horsie
    ale celkovo to hodnotim kladne.

    3. No viem ze v Blue Angels bola vypisana odmena pre kazdeho tipera vo vyske 25 % z platu ak skoncia pred FB :D No nepodarilo sa tak urcite tam budu nejake sankcie,tot moj nazor ze
    arek si tam urobi poriadky :D U nas nic take zaujimave Canes uz ziskal aj tibetske obcianstvo,lepsie sa tak vzije do miestej harmonie...:D Matejko s Janikom sa zase chystaju na
    tradicne predvianocne nakupy uz v takomto casovom predstihu z dovodu nevypredania zasob :D A Chester sa vozi na novom aute,ktore si kupil hned po prvom kole za premie :D

.:Mike:. - GM timu Spiders
  • Tak spokojený nejsem když naše místo v tabulce bylo dole a ještě k tomu na místě nebodovaném,jsem spokojen jak to šlo nováčkům. Jozzimu se premierové kolo v našem týmu hodně podařilo, a také Lukas33 nám pomohl,"paráda chlapi!"...snad se jim bude dařit i v 2.kole,
    kde snad zabereme ještě víc. Abych se přiznal tak nepatřím k těm náročným GM kteří chcou po týmu hodně, mě bude stačit když se dostaneme aspon na bodované místo,neříkám že bych nerad viděl náš tým na 1.místě,ale určitě bych chtěl vidět tento tým v PO. Piškotku snad žádnou asi nemáme a jestli jo tak neprozradím.Tot asi vše z naši pavoučí kuchynky.
VYJADRENIA GENERALNYCH MANAZEROV TIMOV KTL, PRED ZACIATKOM PLAY OFF 08/09

Do konca 6.kola a teda do začiatku Play Off 3.ročníka KTL ostáva už len pár dní a tak sme opäť vyspovedali našich generálnych manažérov :

1.Play Off nám začne už za pár dní, ste spokojný s postupujúcimi ? Koho by ste z postupujúcej sedmičky na východe i západe „vyhodili“ a naopak koho by ste tam „pridali“ ??
2.Koho tipujete za celkového víťaza ? resp. druhá časť otázky komu fandíte, kto je váš favorit ?? Myslíte že sa podarí tímu Falcons titul obhájiť ??
3.Otázka už tradične venovaná pikoškám zo zákulisia jednotlivých tímov, takže sem s nimi :) ...




KONFERENCIA EAGLES

Vegova divizia

Baffy - GM timu Blue Flyers
  • 1.Nepřísluší mi tohle soudit,takže kdo si vybojoval play-off,ať se ukáže.......
    2.Myslím,že SteelersA nebo na západě Firebirds,jsou teď hodně rozjetí a budou zlobit.
    Jak jsem loni tipoval Falconiky,tak si myslím,že teď už jim to nevyjde..... :ja_neviem:

    3.Hm,nechci takové věci tahat do médií,ale ani mě nic nenapadá......sorry :angel:

The Thrasher - GM timu Famiglia Corleone
  • 1.Ti co tam jsou si to poctivě vybojovali a všichni si to zaaslouží.
    2.Tip nemám, protože KTL v poslední době nesleduju. Favorita v podstatě taky nemám, možná pavouky, ale ani nevím kdo postoupil :-D
    3.No můžu prozradit, že už teď se připravuje Famiglia v novém, která bude působit i v příští sezóně. Tím zároveň popírám veškeré informace o tom že FC končí!

cepi - GM timu Chorche's
  • 1.na postupovych prieckach sa nachadzaju timy, ktore si to zasluzia...ak, tak na Vychode by som medzi postupujucou 7ickou rad videl sympaticky pôsobiaci tim HK pod vedenim milosa76, no ich tipovacie manko ich de facto vopred predurcilo na nepostupujucu priecku..naopak, plne zasluzene sa pod ciarou postupu usadil tim FC..na Zapade by som v postupujucej 7icke rad videl aspon jedneho z 2jice EI / PT trebars na ukor AS, inak sa mi celkove postupujuce poradie aj v ramci Zapadu pozdava :yes:
    2.celkovy vitaz.. :?: .. :hmm: netrufam si tipovat...srsne od KH môzu byt velmi neprijemne, ale vsetky timy v postupovej 7icke budu mat rovnaku sancu, aj ked tie priamo postupujce do 2.kola o nieco väcsiu ;)
    myslim si, ze tim F titul neobhaji
    :angel:

    3.kedze pocas 6.kola maju moji zverenci kopec volna, aby sa pak mohli plne sustredit na PO boje, tych pikosiek mame na kazdeho clena

    # Bjukenen -) pred spustenim PO absolvuje v Miami modnu prehliadku plaviek http://image.tvnoviny.sk/media/images// ... //2370.jpg na ktorej budu pritomne aj nove posily Flames Leopold + Oli, ktory osobne za pritomnosti Mitcha (krstny otec singla) predstavi zremixovanu verziu znameho hitu Oli, Oli Janko..

    # leci -) sa chysta do "cirkusu Bolts" http://www.gemerland.sk/storage/200805010957_cirkus.jpg, ktoreho hlavnou atrakciou ako sme uz byvali spominali bude cerstva cirkusova akvizicia Bolts: Richard Petiot

    # kopy -) ten si pre zmenu na svojom dvore vybudoval holubnik http://www.vidhold.szm.sk/images/holubnik.jpg kedze holuby patria k jeho oblubenemu jedalnicku, obzvlast po vitaznych matchoch

    # GM -) riesi veci

sopko - GM timu Killer Hornets
  • 1.som spokojny s postupujucimi pretoze kto je v play off tak ten tym si to zasluzim a nikoho by som nevyhodil ked si to uz raz vybojoval
    2.favoriti podla mna su KILLER HORNETS cize mz a vzhrame to aj to si myslim jaaaa
    3.CO SI MYSLITE AKO SA hornets vytiahli z posledneho miesta a kto mal na tom zasluhu??,


petrik - GM timu The Falcons
  • 1.nad tymto som sa vazne este nezamyslal, neviem preco by som mal byt s postupujucimi spokojny alebo nespokojny :) kto si postup pocas 6. kol vybojoval ten tam je a asi si to aj zasluzi, kto nie ten nie... tym padom by som ani nikoho nevyhadzoval resp. nemenil
    2.tomu ver ze sa nam podari obhajit :wink: a ak nahodou nie tak su mojim favoritom Baffykovci
    ak by som si mal tipnut tak tipnem "modre" finale BF vs. BA

    3.na pikosky budem uz tradicne skupy, okrem zmeny image - klubovych farieb, novej sady log, bannerov a dresov, ktoru si urcite vacsina tiperov uz vsimla, sme zatial vramci pripravy na PO nevymyslali nic specialne

andyho divizia

excelent - GM timu Drexel Dragons
  • 1.S postupujícími jsem spokojen a určitě by jsem nevyhodil nikoho,protože všem to dalo dost práce dostat se do PO.
    2.Můj favorit jsou Steelers A a zda obhájí Falcons si nejsem moc jistý nemají letos takovou formu.
    3.Jednu pikošku v týmu máme a týká se nejlepšího borce v týmu Feara který je velký milovník večírků a holek což někdy má za následek,že nestíhá natipovat zápasy.Ovšem my mu to tolerujeme,protože když to Fearovi sedne tak dokáže pro tým získat hodně bodů.



TA - GM timu Steelers A
  • 1.Nie, nie som spokojný s postupujúcimi. Pred sezónou som v prvej sedmičke postupujúcich videl jednoznačne našich Borcov ( B tím ), ktorí sa dostali minulú sezónu až do finále konferencie, ale súčasná im sezóna vôbec nevyšla. Ešte pre nich tlie maličká iskierka nádeje, je však len v rovine teórie. Naopak, nám v A tíme sa darí viac než nad očakávania. Ak by sme pokračovali v našom momentálnom nasadení aj naďalej, mohli by sme sa dostať ďaleko. Nechcem to však zakríknuť.
    Z druhej konferencie - Konferencie Dark Raiders - by som rád v play-off videl - tím Cassovia Warriors, ktorý je nástupcom nášho bývalého rezervného tímu. To by však vo zvyšných dňoch momentálneho kola tipovačky museli poriadne zabrať.

    2.Nie, myslím si, že Falcons neobhája titul.
    Komu fandím? No predsa Steelers :).
    Tipovať víťaza si netrúfam.

    3.Odkedy sme zrušili porady tímu týkajúce sa tipovačky, tak sa nám začína celkom dariť. Niekedy mám pocit, že najlepšie sa tipuje tomu, kto nepozerá na program zápasov, ale len napíše rad ( teda stĺpec ) jednotiek a dvojek.

Fortune - GM timu Steelers B
  • 1.Chýbame ta my samozrejme, ale nemôže byť každá sezóna úspešná
    2.Fandiť budem Steelers A samorejme :D

Joe S. - GM timu The Best Bibbers
  • 1.No, s postupujucimi, co ja ti viem, jedine take, co by som chcel vidiet inak, je nepostup Evil insiders a vyhodil stade tim Prievidze :D a v mojej konferencii sme mali skoncit prvi my, nie daki KH :box:
    2.favoritom je pre mna vitaz zakladnej casti, tim FireBirds, cize Falconi neziskaju trofej druhykrat za sebou, skor si myslim, ze prve kolo PO bude aj ich posledne
    3.pikosky, no asi jedine to, ze teraz sme nastupili na precistujucu kuru po neuspesnych vysledkoch v poslednych dvoch ci troch kolach - v preklade to znamena, ze sa zrežeme jak šviňe :oslava: :oslava:
milos76 - GM timu Hockey Kent
  • 1.ale tak dá sa povedať, že postúpili najlepšie tímy, ktoré si udržali stabilnú formu počas celej sezony :thumbsup: .Nevyhodil ani nepridal by som nikoho.Tie postupujúce tímy si play off vybojovali tak tam zaslúžene patria.Samozrejme ,dúfam ,že v budúcej sezone medzi nimi budeme aj my. :smile03:
    2.No formu majú dobrú viaceré tímy budu to tvrdé nelutostné súboje ,vyrovnané a je ťažké určiť kto sa bude smiať na konci.Favoriti sú podla mna : Falcons,Blue Fleyers,Fire Birds a Blue Angels.Ale rozhodne sa nedajú odepisovať ani dalšie tímy.No v konferencii EAGLES budem fandiť tímu ,v ktorom som absolvoval minuloročné play off,rád som pôsobil v ich tíme a s ktorými tipérmi si dobre rozumiem -Blue Fleyers.No a v konferencii DARK RIDERS budem držať palce Blue Angels.Majú skvelú formu pred play off šikovného GM a skvelého tipéra kaja, ktorý je skúsený mazák a ktorého forma graduje v play off. :good: Takže najradšej by som bol, keby si to vo finále rozdali o titul tieto tímy.Falcons neodepisujem určite pre to aby titul obhájili urobia čo bude v ich silách, či to bude stačit ukáže čas.
    3.No ked bol kajo so švolcom v mojom tíme spolu tak som veru spokojne spávať nemohol. :D Navštevovali miestne bary a diskotéky,nálada bola bujará alkohol tiekol potokom,nechýbali miestne krásky ,no zábava bola ako má byť. :oslava: Niečo podobné som zažil v DD spolu s Derrylom a Chestom dobre sa na to spomína. Najlepšie boli tie rána, ked sa človek budil vždy s inou kráskou vedla seba v posteli, oknom a marne premýšlal kto je to vedla mna a ako som sa tam dostal.:D Ale bol tam jeden rozdiel.Ja som bol v tom čase nezadaný, kdežto kajo so švolcom majú doma dlhonohé krásky, ale divoké a žiarlivé. :!: Podobné divožienky akú stvárnovala Natalia Oreiro v Divokom anjelovi.Krásne,nežné,brutálne. :lol2:Skvelé kočky zábavné.Ale ked sa rozčertia facky lietajú vzduchom. :D Nasťastie to nebolo často.Problém s tými ich flámami bol, že sa vyhovárali na mna, že to ja ich ťahám po baroch a oni ako podriadený musia poslúchať. :D A jedného krásneho dna, doleteli ich priatelky k nám, ked opäť zhánali svojich miláčikov a ked ma zbadali tak sa do mna pustili no poviem vám mal som čo robiť aby som vzal nohy na plecia a utiekol. :bitka3: :lol2: Moja priatelka sa nimi nechala nahovoriť, že som to ja za tým a že stvárame po nociach ktovie aké kúsky a som jej aj možno neverný. :D 5 dni som nesmel doma spať a prespával v kancelárii.Ale ak som chcel mať doma konečne klud, tak som ich musel rozdeliť.Najskôr išiel na hosťovanie švolco a na odvykačku kajo a potom zase naopak. :D Hned sa to prejavilo aj na výsledkoch tímu.Snád sa arekovi podarí udržať kaja daleko od večierkov a na výsledkoch sa to určite prejaví :D
KONFERENCIA DARK RIDERS

haddiho divizia

WildCelt - GM timu Ice Cats
  • 1.Ked pisem tieto riadky, tak to vyzera na nas suboj v 1. kole s korytnackami a kedze si myslim, ze je to velmi neprijemny super hned na uvod, takze rad by som nevidel v playoff prave ich :D aj ked ucast vo vyradovacke im velmi prajem :) A z tych nepostupujucich by som to urcite najviac prial timu HK.
    2.Falcons to budu mat urcite velmi tazke, no ak by sa im to podarilo, bolo by to urcite nieco co sa len tazko podari niekomu inemu v buducnosti zopakovat. Samozrejme verim, ze nasmu timu sa podari dostat co najdalej a znova sa posunut o nieco vyssie, co by vsak znamenalo ucast vo finale, takze uvidime, bude to narocne, nechajme sa prekvapit. A ked mam odhliadnut od nasho timu, mojimi najvacsimi favoritmi su asi FB, BA, SP, DD, FA... :roll:
    3.Tentokrat bez pikosiek :ja_neviem:

maro - GM timu Mighty Bulls
  • 1.Tak priznam sa , ze nie som velmi "uvedomely" kto presne postupuje, ale co som zaregistroval su unas na zapde v PO vsetci favoriti. Bojuje sa este o posledny flek a hadam aby to boli PT za svoju bojovnost si to rozhodne zasluzia. Teda urcite viac ako AS. Inak u ostatnych ziadne prekvapenie ze sa tam opat dostali.
    2.Nuz ako kazdy iny v tejto sutazi verim svojmu timu, samozrejme inak by sme nebojovali. Ale ak by to nemali byt MB tak asi IC..Sice su to nas davny nepriatel, ale zasluzia si to. Na otazku o Falcons: Stat sa moze vselico, ale skor si myslim ze to tento rok neobhaja.
    3.Nuz u nas sa toho deje vela. Niektori clenovia MB :oops: sa venuju viac osobnym aktivitam ako treningu a casto sa stava ze dojdu na trening s poriadnou opicou ci vobec nepridu. A tak raz doticni dostali poriadne vynadane od toho ktoreho by sme to vobec necakali :a to maros. Urobil v kabine poriadok. Niektori hovorili ze ho bolo pocut az hento vo vedlajsej "dedine" Lekarovciach :D .
barrki - GM timu Prievidza turtles
  • 1.Ani nie, to je asi odpoved kazdeho timu, ktory sa do PO nedostane... A u nas to zatial vyzera dost cierno, najblizsie dni budu rozhodujuce, a bude ma mrziet ak nepostupime, ale aspon sklonime hlavy a buducu sezonu nepodcenime. Cize pridal by som PD Turtles :D a na vychode Hockey Kent, ktory by si to zasluzil...
    2.Hoci palce drzim Ice Cats a Blue Flyers, tak si myslim ze tuto sezonu to mozu vyhrat Killer hornets, slape im to tento rok, takze by to pre mna nebolo prekvapenim. A nemyslim si ze Falcons obhaja vitazstvo, to je strasne narocna uloha, avsak mozne je vsetko...
    3.Pikosky su u nas neni... Ale jednu predsa len dam, a tou je, ze od novej sezony sa k nam moze dostat jedno velmi zaujimave, zname, a vazene tiperske meno, viac sa ale dozviete az tesne pred zaciatkom novej sezony :wink:

mctom - GM timu Cassovia Warriors
  • 1.mno ja by som nevyhodil nikoho...každý kto tam je, je tam preto, lebo im to išlo a teda je tam zaslúžene...a jasné, že najradšej by som tam videl aj nás...škoda, že ten začiatok bol taký nijaký
    2.myslím si, že vyhrajú "Studené cicušky" :D, ale fandím samozrejme Steelers-ákom ;)...ako inak?!! :)


    ixo - GM timu Strong Crocodiles
    • 1.Z postupujúci tímami na východe a západe som spokojný aj, keby nie som tak to nijako nemôžem ovplivniť. Tímy, ktoré postúpili do PO, alebo prípadne postúpia si to zaslúžia, veď si to odmakali-makali celú sezónu. Koho by som z našej lpmferencii neposlal do PO ha dobrá otázka tak asi ak mám byť úprimný tak jedine PT a tí s veľkou pravdepodobnosťou do PO nezasiahnu. Uvádzam to preto, lebo ešte je stále je medzi nami rivalita aj, keď nie taká, lebo s GM PT celkom dobre už vychádzame takto pri písaní atak, ale pri tipovaní je tam tá rivalita s celým tímom PT, ale to aj bolo aj bude, ale samozrejme, keby postúpia do PO tak mi to navadí, akože veľmi, mohol by som kľudne za to spávať, takže zas tak ich už veľmi nenávidím, že by osm im tak veľmi neprial ten postup do PO. Hlavná priorita, je postup nášho tímu a ostatné tímy, ktoré postúpia a nepostúpia česť vínimkám je mi jedno, hlavne, že tam my budeme. Šport aj tak nepozná medze tak chce byť každý vítať a nebere ohľad na toho aha stým som mal dobré vzťahy a ten mi bol kamoš takže s tým sme sa mohli podeliť o 1. miesto, alebo to nejak tak spraviť nie tak to néjde v športe chce byť každý najlepší a tam sa nebere ohľad na takéto tam sa ide na plno môj názor. A z druhej konferencii by som do PO posunul Steeler B ve´d min. ročník boli vo finále konferencii a teraz sa ani asi, ale isot nedostanú do PO, ale tak to chodí vo športe tipovaní raz ste hore a raz dole taká sitúácia nastala aj s EI aj tí pred dvoma rokmi vyhrali KTL a následnú sezónu nezasiahli ani do PO, ale tak Steeler B by som rád videl v PO.

      2.Tipovať teraz víťaza KTL, keď sa ešte ani PO nezačalo by si asi nikto netrúfol. To je tažko tipovať niekoho, nejaký tím darmo, že základnú časť bol nejaký tím suverejne najlepší, ale v PO môže ľahko vyhorieť. PO je o niečom inom a tam sa ide máká už nie na 100%, ale aj 200%. Komu fandím? To je čo za otázku samozrejme, že nám, len asi kým budeme v bojoch o PO tak jednoznačne, len nám a poto môžme/možem ak tak niekomu druhému a asi tým čo nás ak nás vyradia z bojov o trofej KTL tak tým asi fandiť nebudem... A to či FA obhája titul je tažko povedať, ale skôr nie, ako áno. Teraz tento ročník sú tu lepšie tímy čo by mohli mať na to lepší predpoklad napr. aj taký KH je pekným prekvapením a makajú riadne aj napriek tomu čo sa s nimi udialo počas sezóny, ale jesto aj iné tímy, ale toto je tažko si trúfnuť a povedať teda napísať či obhája to, alebo nie.

    Mr.Perfectova divizia

    arek - GM timu Blue Angels
    • 1.Je mi jedno, kto postupuje a kto nie. Dolezite je, ze je tam moj tim a chceme sa dostat co najdalej a nezalezi na tom koho dostaneme za supera.
      2.Myslim si, ze Falcons uz titul neziskaju. V tejto sezone im to nejde az tak dobre. Vitaza si netrufnem tipnut, mojim favoritom su pivkari.
      3.Pocul som ze cepi ma problemy s :oslava: a musi chodit na alkoholicke liecenie, z coho su fanusikovia Chorches velmi sklamani a nastvani. Dokonca ho vraj v nejakom bare jeden miestny fanusik napadol :box: .

    eman22 - GM timu Evil Insiders

    nevyjadril sa


    janik - GM timu FireBirds
    • 1.Chyba mi tam EI uz druhu sezonu, inak ako kto zaseje tak zne.
      2.Myslim ze Falcons titul neobhaja, samozrejme na titul myslime my z FB a velky rival BA s novu najdenym kajom, ci IC su u mna favortimi. Tieto tri timy Zapadu si myslim dotiahnu titul do tejto konferencie
      3.Pikoska to ani tak nieje, ale na PO cast sa kormidla u FB ujimam ja- janik ako staronovy GM no zaroven je to len na PO a minimalne v uvode buducej sezony tim povedie opat canesman.

    .:Mike:. - GM timu Spiders
    • 1.Tak v naši konferenci mi tam nesedí Attack Sharks ale ti na 100% do PO neprolezou tak bych rád viděl na jejích místě někoho z dvojičky Evil Insiders, Prievidza turtles kde jsou fajn tipeři kteří by si PO rádi zažily. :)
      V konferenci EAGLES jsou postupujicí ok.

      2.No tak tipuji,no nevím no...to je těžké....nemám žádný tip,KTL se mi zdá vyrovnaná hlavně teda v konferenci Eagles,a komu fandím a kdo je můj favorit?tak to je přeci jasné, jako správný GM stojím za svým týmem který je pro mě favorit.
      Pevně doufám že se ho Falcons nepodaří znovu obhájit....nemůže přeci vyhrát jeden tým po druhé v řadě,o titul bojuje dalších 13 týmů kteří po něm touží jako já a můj tým. :)

      3.O žádných nevím. :D
    • Nabokov_SJS - GM timu Attack Sharks
      • 1.Rozhodne mi tam chyba tim Attack Sharks ktory na to rozhodne mal no kvoli viacerim mojim chybam sa tam nedostal ... vymenil by som ho mozno za prievidzanov
        2.Najviac asi prajem Mighty Bulls no vela bude zalezat na tom v akej forme nastupi FB ktori maju dost kolisave vykony a nemyslim ze sa Falcons podari obhajit.
        3.Mal by sa obmenit cely kader ...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES