Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CLANKY

Zaujímavosti z prostredia KTL.

...
Vychod lepsi ako Zapad?

Momentalne mozme skonstatovat ze rozhodne ANO. Staci sa pozriet do tabulky timov a kazdemu je jasne, ze momentalny stav nahrava prave vychodu aby sa mohol hrdit privlastkom najlepsi.
Vitaz minulej sezony si udrzal formu aj pocas letnej prestavky a tak strhava svojimi vykonmi aj zvysne timy, ktore sa dokazu vybicovat k dobrym vykonom. Jediny tim co ako tak drzi krok a aku taku hrdost zapadu su opat "Ladove cicinky", ktorych vedie perfektnymi vykonmi medik. Zvysok pelotonu zapadu sa prilis nechyta a tak na prvych siestich meistach celej sutaze je az pat timov "vychodu" co je naozaj drvivy nastup.

Pri tom je to mozno prekvapujuce kedze Zapadna konferencia je prespikovana tradicnymi timamy, ktore kralovali zaciatku celej KTL. Vitazi prveho rocnika Evil Insiders vsak prezivaju jednu krizu za druhou a ich slavne casi su momentalne zabudnute. "Modri Anjeli" tiez nemaju to hviezdne zlozenie, v ktorom skusenym vodcom bol kelemantia, a vyborny GM arek. "Korytnacky" a "Mocni bici" sa javili pri vstupe do sutaze naozaj kvalitne, ale momentalne tiez nezazivaju tie najlepsie casy a tak su len sedym priemerom sutaze. Hviezdami nabity "ohnivaci" tiez nepotvrdzuju tie najlepsie kvality a kolisave vykony sa zatial vyrazne odzrkadluju na postaveni timu, ktore je na hranici bodov.

Na vychode je to bodovo naslapanejsie, prvy Falcons ma mensi naskok na uvod sutaze a tak pohoda moze dalej z tohto timu srsat. Oceliari "B" opad dokazuju ze i ked su v diskusii takmer nulovy a nenapadny tak vykonnostne su na tom skvele. Opat porazaju svoje "A-cko", ktore sa opat len hlada. "Pivkari", "letci" a "draci" na uvod predvadzaju spolahlive vykony, najma posilneny draci su opat tam kde chcu byt a to v boji o pekne prideli bodov do tabulky. Aj ked sa obavali svojho startu tak zatial sa nemaju za co hanbit. Najvacsie sklamanie su zatial vykony Chorche's , ktory po nevydarenom play off tapu na spodnych prieckach a ani zmena nazvu s poctou pre chorcheho na tom nic nemeni. Pozname vsak kvality tiperov a tak by bolo velke prekvapenie keby sa casom nedostali opat na vyslnie KTL.

Celkovo sa da vsak zhodnotit Ako najslabsi vstup do sezony pre tim Evil Insiders, ktorym ani zmena a navrat na post GM emana nepomohla a stale je to bezduchy vykon ci uz v tipovacke tak i v diskusii. Jediny konkurent im je momentlane "C-kovy" pozliepany tim oceliarov co samo o sebe nieje dobra vizitka pre tak slavny tim.

Na zaver by sa dalo povedat, ze kym sa nedaju dokopy stare timy a tiperi tak zapadu na lepsie casy nesvita, silu treba vediet dokazovat pravidelne a nestaci zit z minulosti, niekde pomoze zmena zlozenia, inde zase prehodnotit svoj psotoj k sutazi a zodpovednosti za svoj tim a tak sa veci mozu zacat opat hybat aj tam kde slava minulosti cnie nad momentlane vykony a stav timov.
Aby som vsak nekoncil tak poucne tak beriem aj to, ze sa nachadzame na zaciatku dlhej cesty a tak nespravny prvy krok nemusi znamenat zly ciel a vysledok cesty. Hodne zdaru v dalsich bojoch a snad dalsi clanok bude uz moct oslavovat obe konferencie a chvalit jednotlive timy a tiperov za svoje predvedene vykony.
Vekový priemer KTL alebo kto je u nás najstarší a najlmladší

Takže cca. po týždni ako som rozposlal súkromné správy jednotlivým GM sa mi konečne podarilo vyzbierať (skoro) všetky odpovede a následne to usporiadať podľa poriadku.
Samotná myšlienka veku tímov KTL vznikla ani neviem kde :D pravdepodobne medzi mnou marom a WildCeltom.Kedže spomínaní dvaja páni sú dosť pracovne vyťažení s radosťou som sa toho ujal ja :yahoo: Touto cestou musím poďakovať userom ktorí mi pritom pomáhali a to najmä Milos76 a maro :oslava: Pokarhanie naopak patrí tímu Attack Sharks,ktorí ako jediní nedali/nezverejnili svoj vek :( :thumbsdown: Toľko k úvodu,pozrime sa ako to vlastne celé dopadlo.... :

Na prvom mieste čiže ako vekovo najstarší tím skončili očakávane Baffikovci t.j. Blue Flyers S priemerom 33,5 suverénne kraľujú celej KTL s náskokom až 5,5 roku pred druhým tímom.Takže myslím že :winner1: je úplne zaslúžené.
Druhé miesto je podľa mňa trochu prekvapením.Očakával som tam iné tímy no nakoniec všetkým vypálili rybník Steelers A s priemerom rovných 28.Tesne za nimi na treťom mieste skončili pivkári teda The Best Bibbers,jeden z mojích favoritov na celkové víťazstvo.
Takže to boli stupne víťazov,teraz tímy do 10-11teho miesta :
Štvrtí skončili Draci najmä vďaka ich GMovi inak by to bola asi bieda... :D Tesne za nimi skončili Cepikovci,kde som to ešte na poslednú chvíľu prepisoval nakoľko debil oslavoval :thumbsup: Touto cestou všetko najlepšie prajem :oslava: Na delenom 6-9 mieste skončili tímy Evil Insiders , Falcons , Ice Cats a Spiders.Všetky s vekovým priemerom 21,75.Najma tím Spiders je pre mňa prekvapením :eek2:
Na delenom 10-11 mieste skončili tímy Blue Angles a Hockey Kent.Ktovie ako by to bolo keby kajo neprestupil :frajer2:
Na ďalších miestach sa umiestnili tímy Strong Crocodiles , Cassovia Warriors a Famiglia Corleone Až 15. miesto patrí tímu FireBirds s vekovým priemerom 20,0,teda pre mňa ďalšie prekvapenie tentoraz ale nepríjemné :?
Čo sa týka spodu tabuľky najlepšie z toho vyšli Steelers B na 16.mieste (19,75),pod nimi Killer Hornets na mieste 17tom (18,75).Keďže Attack Sharks niesu kvalifikovaní o posledné miesto si to rozdali tímy Mighty Bulls a Prievidza turtles.Víťazne z tohto duelu napokon vyšli býci najmä vďaka marovi.Tak asi toľko k tomu slovne o zvyšok sa postarajú tabuľky....

Celková tabuľka :
1.Blue Flyers - 33,50
2.Steelers A - 28,00
3.The Best Bibbers - 27,50

4.Drexel Dragons - 24,25
5.Chorche's - 23,25
6.Evil Insiders - 21,75
..Falcons - 21,75
..Ice Cats - 21,75
..Spiders - 21,75

10.Blue Angels - 21,50
..Hockey Kent - 21,50

12.Strong Crocodiles - 21,00
13.Cassovia Warriors - 20,75
14.Famiglia Corleone - 20,25
15.FireBirds - 20,00
16.Steelers B - 19,75
17.Killer Hornets - 18,75
18.Mighty Bulls - 18,25
19.Prievidza turtles - 17,50
20.Attack Sharks -------

Konferencia Dark Riders : = 20,25
1.Evil Insiders - 21,75
..Ice Cats - 21,75
..Spiders - 21,75
4.Blue Angels - 21,50
5.Strong Crocodiles - 21,00
6.Cassovia Warriors - 20,75
7.FireBirds - 20,00
8.Mighty Bulls - 18,25
9.Prievidza turtles - 17,50
10.Attack Sharks -------

Konferencia Eagles : = 23.85
1.Blue Flyers - 33,50
2.Steelers A - 28,00
3.The Best Bibbers - 27,50
4.Drexel Dragons - 24,25
5.Chorche's - 23,25
6.Falcons - 21,75
7.Hockey Kent - 21,50
8.Famiglia Corleone - 20,25
9.Steelers B - 19,75
10.Killer Hornets - 18,75

Na záver vidíme rozdiel medzi jednotlivými konferenciami : 23.85 a 20,25 aj ked ako som vravel Attack Sharks v tomto priemere niesu zarátané...
neviem kam by som to napisal, ale ked som si takm pozeral novu stranku pre KTL, chybali mi tam pri profiloch jednotlivych teamov aktualne supisky - t.j. tiperi ktori aktualne do teamu patria.
hmmm?
ved do timov nepatria ziadni tiperi zatial, az v septembri sa zacnu timy prihlasovat a tiperi podpisovat :smile03: a potom to tam arecek urcite doplni :)
Přesně tak, stále můj agent vyjednává a zatím bez úspěchu ... jsem fakt zvědavý, kde začnu :-P
ale neboj, ponuky na zmluvy mam uz prichystane :D a ta tvoja bude lukrativna, len sa ty neboj :lol2:
oo booze uz sa to tu znova pomaly roztaca okolo nhl zmluvy jednania aaaahh its good to see it starting again:)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO