Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia

Zaujímavosti z prostredia KTL.

Nevim kam jinam to napsat a psat to vsude zvlast mi prislo zbytecny takze gratuluju vsem vitezum a tomu, kdo se stal nejvetsim sklamanim preju zlepseni v teto sezone... :cool:

tato tema sa mi zda zbytocna ale to je moj nazor ked tak aj ja im prajem vela uspechov :)

Ja netvrdim, ze neni...jestli vam pride zbytecna, tak ji prece vzdycky muzete smazat... :wink:
Jen se mi nechtelo psat vsude porad dokola...ale to uz sem rikal... :D

newiem,mne sa moc napriklad nepacilo,ze v minulej sezone vyhral derryl titul naj tipera vdaka tomu,ze dal hlas sam sebe...viem,ze sa to moze,ale pride mi to take trocha nefer :? ....a podla mna by titul mal automaticky dostat tiper,co ma najviac bodov,ved ako moze byt niekto kto ma menej bodov lepsi,ako niekto,kto ich ma viac? :?

Tak ale zas kdyz nekdo pulku sezony po.... a pak druhou pulku vyhrava jedno kolo za druhym, a nekdo jinej ma stabilni vykony celou sezonu, kdo je lepsi tiper?
Obrázek
V tom neni problem...
Ale kdyz vyhraje o svuj vlastni hlas, to uz mi docela vadi...
Melo by se zavedt, ze krome sekce nejvetsi sklamani nesmi nikdo hlasovat pro sebe... :?

ale myslim,ze to nebol jomanov pripad,joman bol na vrchole takmer sustavne

Jo, to nepopiram...ja to jen myslel tak, ze vitez nemusi bejt vzdy nejlepsi...
Zrovna u j0mana to byl ten 2. pripad...kdyby dal hlas sobe, tak vyhral...
Takze jak sem rek, krome sekce nej sklamani zakazat hlasy sam pro sebe...

lenze toto je divacke hlasovanie teda je to fer kedze sa hlasovalo podla pravidiel. titul naj tiper je j0manov podla tabulky to mi nikto neberie, toto je proste hlasovanie a je to ine , neber to tak ze teraz tabulka nic neznamena :wink:

ved je to fer,lebo dostal viac hlasov,ale mi to prijde divne,ze akym sposobom tu vyhru dosiahol...kebyze sa nerata jomanov a derrylov hlas,tak by vyhral joman...

podla mna to je fer pretoze ked si mysli ze je najlepsi tiper tak si da hlas nie???Ale tu sa hadate koli nicomu co vam to pomoze? :o

to máte úplne jedno, ja som hlasoval podľa svojho svedomia, navyše v ankete o najlepšie zlepšenie som dal tiež sám seba, takže to tak neberiem :)

canesman a trasher: ja si svoj titul právom zaslužim a ked sa Vám to nelubi Vás problem chalani, ja som spolu s arekom najdhsie tipujucim a suverenne najuspešnejsim tiperom, ktori dosahuje(val)(mam pauzicku čil :D) najstabilnejsie vykony a pravidelne sa umiestnoval medzi top 10 tipermi.
A nikde nieje napisane, nedať hlas sám sebe, a ja som bol o tom presvedcení , a nebol som sám, podaktori tiež dali hlas sami sebe :wink:

ved okej derryl,ak sa tak citis,tak v pohode :D

asi ma teraz do toho nic, ale ak bude v buducnosti prilezitost, odovzdat v buducnosti hlas samemu sebe, tak ja mam v tom jasno uz teraz -) cepi sa hlasovania zdrzal...

Derryl píše:canesman a trasher: ja si svoj titul právom zasluĹľim a ked sa Vám to nelubi Vás problem chalani, ja som spolu s arekom najdhsie tipujucim a suverenne najuspešnejsim tiperom, ktori dosahuje(val)(mam pauzicku ÄŤil :D) najstabilnejsie vykony a pravidelne sa umiestnoval medzi top 10 tipermi.
A nikde nieje napisane, nedať hlas sám sebe, a ja som bol o tom presvedcení , a nebol som sám, podaktori tiež dali hlas sami sebe :wink:
niečo tu smrdí, nie je to samochvála? :D

j0man píše:
Derryl píše:canesman a trasher: ja si svoj titul právom zasluĹľim a ked sa Vám to nelubi Vás problem chalani, ja som spolu s arekom najdhsie tipujucim a suverenne najuspešnejsim tiperom, ktori dosahuje(val)(mam pauzicku ÄŤil :D) najstabilnejsie vykony a pravidelne sa umiestnoval medzi top 10 tipermi.
A nikde nieje napisane, nedať hlas sám sebe, a ja som bol o tom presvedcení , a nebol som sám, podaktori tiež dali hlas sami sebe :wink:
niečo tu smrdí, nie je to samochvála? :D
ked je ÄŤim :lol: tak sa treba pochvaliĹĄ :lol: ja tieĹľ pochvalim toho kto si to zasluĹľi :D ale aj tak som prekvapeni, a este pri NHLke maĹĄ takuto stabilnu vykonnosĹĄ :)

Tak je pravda, ze na udrzeni stabilnich vykonu pri tipovani NHL ja za potrebi zkusenosti s NHL, nebo hooodne stesti...nevim kterej pripad ses ty, ale jo, zaslouzil sis to ;)

PS. Tak zas tak zbytecnej ten topic neni, ne? :P :D

kajo píše:
canesman píše:to povedz panovi moderatorovi,ktory to zacal...a kajo,aby som sa vyjadril, nikde som nenapisal,ze si to zasluzim,jasne??
ja som len vyjadril svoj nazor,ktory sa nemusi s tvojim stotoznit.a za tym si stojim,ze taketo vitazstvo by si si vobec nezasluzil.ja som sa tiez nikde nevyjadril,ze ty si napisal,ze si to zasluzis,takze tato mudra veta je uplne zbytocna
nikde som nenapisal,ze si to zasluzim
s takymito vecami budem mat problem vzdy,a ked sa mi to nebude pacit,tak sa aj ozvem.5dni po sebe dat X :? .to naozaj tipujes,ci len ti ide o konecne umiestnenie?lebo ak ano,je to dost ubohe.dohovoril som
DISKUTUJTE TU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


canesman vs. kajo

Takze chlapci bude to bez laktov, bez kopancov do brucha, bez pluvancov do tvare, takze chceme vidiet cisty boj Fight :lol: :lol:

ok,uz som to tam pomazal.ja nemam dovod ani chut sa tu pustat do nejakej prestrelky,proste sa mi to nepacilo,tak som to napisal.ale je to jeho vec,ako sa k tomu postavi.
a inac open,preco si vymazal prvu cast tvojho prispevku v teme najvacsie sklamanie?

ja som nic nemazal vsak tam je
ad 1. Som sklamany najma z pristupu The Thrashera, kedze bol zasadne proti tomu aby sa moje dva body neuznali, pritom predtym sa nieco podobne uznalo, skoda toho ze niekomu ide cisto len o vitazstva v tom pripade podla mna tato hra pre teba Thrasher ani nema zmysel sorry ale ja to vidim takto...

Chester píše:No Lecavalier a sqwolco mali naozaj paradnu sezonu,ale moj hlas teraz dostava Fear456,pretoze mal paradne vysledky,podrzal nas tim a velmi pomohol k vytazstvu.A taktiez som velmi rad ze tim Drexel Dragons vychoval skveleho tipera,ktory bude urcite prinosom pre nas tim aj celu ktl.
fear je podla mna v pohode ale pre mna nezaujimavy, pretoze nic nepise, podla mna to je o nicom strojovo tipovat, ale to sa uz opakujem. :roll:

kajo píše:ok,uz som to tam pomazal.ja nemam dovod ani chut sa tu pustat do nejakej prestrelky,proste sa mi to nepacilo,tak som to napisal.ale je to jeho vec,ako sa k tomu postavi.
a inac open,preco si vymazal prvu cast tvojho prispevku v teme najvacsie sklamanie?
kajo,prosim ta, ja taktiez sa nechcem vobec hadat,najma s tebou, s clovekom,ktory mi je jeden z najsympatickejsich na fore...ale proste sa mi nepacilo,ako si ma nechutne "odfajcil"...proste,podla mna je to kazdeho vec,ake tipy hodi a proste pochop,chybalo par kol do konca a bol som na tom dost zle, takze som to chcel zariskovat...skoro mi to vyslo...takze prosim ta to neber,ze na teba utocim,ale musim sa trocha branit,najma po tom ako som so "odstranil" 6 bodov :D ...snad ziadne buduce konflikty,jo? :) :pivo:

no ved jasne,je to kazdeho vec ako tipuje,cize uz si radsej nabuduce kusnem do prsta.aj tak sa tym nic nezmeni,a iba sa vyvolaju konflikty.len ja akosi nemam rad tie x-ove taktiky.mozno si aj doktor spomenie,ako ked to robil etse na starej stranke,tiez som vtedy donho vrtal.
ale jasne,pre taketo nieco sa neoplati hadat tu.takze pohoda

no ved hej...to som rad,ze si to takto zobral...takze snad je to v poho,dufam :wink:

inak kto este netipoval, moze tak urobit najneskor do stvrtka 15.2.2007 do 12:00 hod :)
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG