Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

All Star Game 2015

tohtorocny ASG, ktory sa uskutocni 22. decembra zostane v rovnakom formate ako vlani (s drobnymi zmenami):

- Retro ASG tu na HF (mimo KTL stranky), tipuju sa presne vysledky formou prispevku v urcenom topicu.
- GMs timov ktore budu v konferenciach po 3. kole na prvom mieste budu robit GM AS vyberov (ak nebudu mat zaujem tak GM dalsieho timu v poradi atd)
- ASG si zahraju najlepsi 3 tiperi z kazdej konferencie podla tabulky jednotlivcov po 3. kole
- Najlepsi tiper kazdej konferencie vramci 4. kola (urci sa po vyhodnoteni 16. dna kola, cize 20.12. - na konci kola by to bolo prilis neskoro kedze tam nie je ziaden volny den pred ASG).
- Dalsich 2 tiperov si kazdy GM vyberie sam.
- Posledneho clena timu si GMs vyberu navzajom zo skupiny 3 tiperov ktoru predtym sami urcia. Nevybrata dvojica bude plnit funkciu “nahradnikov”

Oproti minulemu roku sa AS vybery zmensili z 10 na 8 ludi, predsa len tu KTL hra tento rok mensia skupina ludi tak nech to nevyzera ze sa do ASG dostali takmer vsetci…
Vlani o vysledku rozhodoval sucet 7 najlepsich vykonov z kazdeho timu, tento rok to bude 6.

Bodovanie rovnake ako vlani:
5b za presne uhadnuty vysledok
3b za uhadnutu remizu alebo vyhru + golovy rozdiel (napr. tip 3:1 a vysledok 4:2)
2b za uhadnuty tip 1 / 2, ale neuhadnuty golovy rozdiel (tip 3:1 a vysledok 4:3)
0b za uhadnute :ho*no:

ak su nejake otazky, napady na zlepsenie atd - sem s nimi...
Takze znamych mame prvych ucastnikov tohtorocneho All Star Game:

Zaujem o post GM vyberu Derrylovej konferencie potvrdil GM Dangerous Dragons (priebezne najlepsieho tymu konferencie po 3.kole) – kajo
Vykonmi v uvodnych 3 kolach sezony si miestenku do timu Derrylovej konferencie vybojovali aj Zezy (Hockey kent), TA (Steelers) a Hullywood (Master Gremlins). Svoj zaujem zucastnit sa musia este potvrdit.

V Openfireovej konferencii bol s vyberom GM problem ako este nikdy. Ja ako GM priebezne veduceho timu konferencie som sa tohto prava vzdal aby som predisiel podozreniam z konfliktu zaujmov (kedze som aj prakticky jediny organizator celej akcie). Oslovil som GM dalsieho timu v poradi – Tiperku. Bohuzial v dnoch konania ASG nebude k dispozicii. Dalsim oslovenym bol GM Blue Flyers honziss, ktory ponuku odmietol. GM Ice Cats Chris si tuto funkciu vyskusal v minulosti uz velakrat, naposledy vlani, tak som si povedal ze tento rok by to pre zmenu mohol byt niekto iny… no ale ponukat to GM priebezne piateho zo siedmych timov konferencie sa mi tiez nezdalo ako to prave orechove, kedze to ma byt funkcia za odmenu za dobre timove vykony… (nic v zlom Kovi81).
Tak som sa nakoniec rozhodol ze to ponuknem radovemu tiperovi z priebezne najlepsieho timu konferencie, ktory je tu takmer nonstop online, takze nebude problem poriesit s nim aj na pockanie nejake organizacne zalezitosti ktore mozu vyskocit na poslednu chvilu (napr. donominovat nejakeho nahradnika ak niekto na poslednu chvilu vypadne a pod.)
Takze GM vyberu Openfireovej konferencie bude tento rok AndyF :serus:
V time by mu nemali chybat najlepsi traja tiperi konferencie po uvodnych 3 kolach – Pali_Caps (Blue Flyers), tomasinho (Evil Insiders) a Vojtari (Knights). Tito samozrejme svoj zaujem zucastnit sa musia najskor potvrdit.

Takze este raz rekapitulacia:

Derrylova konferencia:
1. kajo (GM)confirmed
2. Zezyconfirmed
3. TA – not confirmed
4. Hullywoodconfirmed
5. ?
6. ?
7. ?
8. ?


Openfireova konferencia:
1. AndyF (GM)confirmed
2. Pali_Capsconfirmed
3. tomasinhoconfirmed
4. Vojtariconfirmed
5. ?
6. ?
7. ?
8. ?


Nominovany tiperom blahozelam a poprosim aby potvrdili svoju ucast ;)
Samozřejmě mám zájem :).
Potvrdzujem, samozrejme.
Potvrzuji :yes:
Obrázek
potvrzuji :yes:
petrik píše:- Posledneho clena timu si GMs vyberu navzajom zo skupiny 3 tiperov ktoru predtym sami urcia. Nevybrata dvojica bude plnit funkciu “nahradnikov”
Co to presne znamena?
Ze ja navrhnu 3 tipery a kajo jednoho zvoli, nebo on navrhne 3 tipery a ja jednoho zvolim? (instinktivne by vetsi smysl daval prvni zpusob)
AndyF píše:
petrik píše:- Posledneho clena timu si GMs vyberu navzajom zo skupiny 3 tiperov ktoru predtym sami urcia. Nevybrata dvojica bude plnit funkciu “nahradnikov”
Co to presne znamena?
Ze ja navrhnu 3 tipery a kajo jednoho zvoli, nebo on navrhne 3 tipery a ja jednoho zvolim? (instinktivne by vetsi smysl daval prvni zpusob)
Vyberies 3 tiperov zo svojej konferencie z ktorych ti kajo 1 vyberie do timu a zvysni dvaja budu “nahradnici” keby niekto necakane na poslednu chvilu ucast odriekol…
Potvrzuji
Takze AndyF uz oznamil dvojicu tiperov ktorych priamo nominuje do vyberu Openfireovej konferencie. Do boja o prestiznu vyhru nasadil naozaj tazke kalibre: medik911 a Kower. blahozelame

Aktualny stav:

Derrylova konferencia:
1. kajo (GM)confirmed
2. Zezyconfirmed
3. TA – not confirmed :!:
4. Hullywoodconfirmed
5. ?
6. ?
7. ?
8. ?


Openfireova konferencia:
1. AndyF (GM)confirmed
2. Pali_Capsconfirmed
3. tomasinhoconfirmed
4. Vojtariconfirmed
5. medik911 - confirmed
6. Kower - confirmed
7. ?
8. ?
Tak sa nam supisky zacinaju pomalicky kompletizovat…
Kajo si po vzore Andyho do vyberu Derrylovej konferencie nanominoval dvojicu nemenej zvucnych nickov : excelent a Lukas33

Po jednom tiperovi si GM do timov vyberu navzajom, kajo Andymu a Andy kajovi:
Kajo pre Andyho vyberie jedneho z trojice: dekinko, Rosťa, Macho
Andy pre kaja jedneho z trojice: Redy, dejf, FLYERS FAN

(tiperi ktori z tychto trojic nebudu priamo vybrani zostanu v ulohe nahradnikov)

Posledne miesta v oboch vyberoch obsadia tiperi, ktori budu vo svojej konferencii najlepsi v priebeznej tabulke jednotlivcov aktualneho stvrteho kola po vyhodnoteni 16. dna :!: (aktualne by to boli v Derrylovej konferencii Toff a v Openfireovej boss, ale zostavaju este 4 dni a kopec zapasov, takze sa to este moze zmenit)


Aktualny stav:

Derrylova konferencia:
1. kajo (GM)confirmed
2. Zezyconfirmed
3. TA – not confirmed
4. Hullywoodconfirmed
5. excelent - not confirmed
6. Lukas33 - not confirmed
7. ?
8. ?


Openfireova konferencia:
1. AndyF (GM)confirmed
2. Pali_Capsconfirmed
3. tomasinhoconfirmed
4. Vojtariconfirmed
5. medik911 - confirmed
6. Kower - confirmed
7. ?
8. ?
To mi udelal kajo naschval... :andy:

To je tedy opravdu tezke rozhodovani... :hmm:

Obrázek
petrik píše:Kajo pre Andyho vyberie jedneho z trojice: dekinko, Rosťa, Macho
Rosťa
AndyF píše:To je tedy opravdu tezke rozhodovani...
Zvlast kdyz realne hrozi, ze FF bude nominovat podle vykonu ve 4. kole..
Ak chces, dodame tam Joea :wink2:
kajo píše:Ak chces, dodame tam Joea :wink2:
To ani nemusis :razzi:
Po dnesnich zapasech jednoho vyberu..
Obrázek
Takze predposledny update:

Derrylova konferencia:
1. kajo (GM)confirmed
2. Zezyconfirmed
3. TA – not confirmed
4. Hullywoodconfirmed
5. excelent - not confirmed
6. Lukas33 - confirmed
7. FLYERS FANconfirmed
8. ?

Nahradnici: Redy, dejf


Openfireova konferencia:
1. AndyF (GM)confirmed
2. Pali_Capsconfirmed
3. tomasinhoconfirmed
4. Vojtariconfirmed
5. medik911 - confirmed
6. Kower - confirmed
7. Rosťaconfirmed
8. ?

Nahradnici: dekinko, Macho

Mena poslednych ucastnikov sa dozvieme v nedelu, kedy vytvorim aj topicy na zadavanie tipov :!:
Lukas potvrdil ucast v PM, ostatni zatial nie...
potvrdzujem. ale 21. mi to pripomente, lebo 22. sa hra HE - BJ a to bude tazke :-O
FLYERS FAN píše:potvrdzujem. ale 21. mi to pripomente, lebo 22. sa hra HE - BJ a to bude tazke :-O
natipovat sa bude dat uz od 20.-teho (aspon taky je plan)
petrik píše:
FLYERS FAN píše:potvrdzujem. ale 21. mi to pripomente, lebo 22. sa hra HE - BJ a to bude tazke :-O
natipovat sa bude dat uz od 20.-teho (aspon taky je plan)
Spravne som pochopil ze sa tipuju zapasi NHL z 22.12.? Ocenil by som keby sa dalo tipovat uz 20-teho lebo 21-22 budem na ceste na :svk: ale na mojich tipoch uz zacinam pracovat teraz :matika:
Kower píše:
petrik píše:
FLYERS FAN píše:potvrdzujem. ale 21. mi to pripomente, lebo 22. sa hra HE - BJ a to bude tazke :-O
natipovat sa bude dat uz od 20.-teho (aspon taky je plan)
Spravne som pochopil ze sa tipuju zapasi NHL z 22.12.? Ocenil by som keby sa dalo tipovat uz 20-teho lebo 21-22 budem na ceste na :svk: ale na mojich tipoch uz zacinam pracovat teraz :matika:
Kdyztak mi tipy posles. Ja uz to u komisionare nejak domluvim :king:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES