Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VYHODNOCOVANIE KTL - help needed!

Zdravim

Doterajsi “hlavny vyhodnocovatel” KTL Ohlund sa tomu uz zial nemoze naplno venovat. Preto ak chceme rozbiehat dalsi rocnik, musime co najskor zohnat zanho nahradu. Ohlund je ochotny odovzdat svoje know-how a pomoct v zaciatkoch. Takze hladame zodpovedneho cloveka (resp. ludi – ak by nasiel viac ako 1 tym lepsie) schopneho a ochotneho urobit kazde rano po skonceni posledneho zapasu NHL vyhodnotenie KTL. co to presne obnasa a kolko casu to kazdy den zaberie lepsie vysvetli Ohlund konkretnym zaujemcom ak sa nejaki najdu. Zrejme treba mat aspon nejake zakladne IT schopnosti (t.j. nebyt uplny IT analfabet ako ja), ale predpokladam ze ziadna rocket-science to nebude a bude sa to dat rychlo naucit…

Ak ma niekto chut a zaujem, hlaste sa pls asap. diky
Zvladl to i dejf, takze to musi bejt ultraprimitivni. :neviem:

Obrázek
Arek mal nato podrobné návody, môže to sem capnúť. Zo začiatku sa môže zdať že je toho dosť ale ked sa človek do toho dostaňe je to ozaj záležitosť na 5-10 min denne. Nahodíš výsledky na webe, automaticky ti to pridá body k tipérom :arrow: skopčíš to do excelu, tam to tiež urobí všetko samo za teba .. dáš len pár krát copy paste a zoradiť a capneš článok na stránku. Najťažšie je natom najskôr si ten súbor v exceli pripraviť tak aby to fungovalo ako hodinky, dá sa použiť z minulej sezony ale čím viac je zmien v off season tím viac bude aj roboty s tým.
Ja ked aj budem tipovať tak asi len ako volný hráč, posledné roky ma to už tak nebavilo a bral som to skôr ako takú povinnosť, deň som začínal s tým že musím vyhodnotiť a musím natipovať a tak by to asi byť nemalo :neviem: .
Po tom páde fora je to tu stále nejaké mrtve.. nevyzerá to nádejne zatial :kajo:
V oktobri mám 2 týždne dovču, tak prvý mesiac by som mohol zmáknuť aj ja, "kúpil" by som vám kopu času aby sa prípadne niekto našiel..
Jsem ochotný do toho jít. :wink2:
Pokiaľ je ešte záujem, niekto mi vysvetlí ako sa to robí a konečne nám na intráku spojazdnia net, tak by som s tým tiež pomohol.
Ohlund píše:V oktobri mám 2 týždne dovču, tak prvý mesiac by som mohol zmáknuť aj ja, "kúpil" by som vám kopu času aby sa prípadne niekto našiel..
Dovča skončila... Dawe-ovi som poslal súbory aj s návodom pred niekolkými dňami s tým že ked nebude niečomu rozumieť nech sa ozve, ale odvtedy neodpísal.. :neviem:
V najbližších dňoch ked už budem robiť vyhodnotenie ja tak bude až večer :unsure:
ja sa toho mozem ujat, ale nebude to byvat tak skoro, ako si to robil ty. Posles mi tie subory pls?
Dropbox :wink2:
skuste aj ayoza zakomponovat do toho ked mal zaujem... ;)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO