Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prihlasovanie do Komisie KTL 15/16

Aj ja som ochotny trosku pomoct :)
Ahoj, vím že to jsem nepatří ale bylo by vhodné na webu na úvodní stránku vložit poutač třeba s odpocitavanim na začátek nového ročníku pro případné zájemce :) jak jinak dokázat ostatním že hra je aktivni :yes:
:-O Chris, co to citam, za mna i ked uz v KTL nejak neposobim musim povedat ze by si sam mal popremyslat a dat si pauzu lebo take nieco je pomerne hrube porusenie nie len pravidiel ale i moralnej stranky na ktorej KTL bola stavana, ak ti uz aj vedenie sutazit nezakaze sam by si nemal kandidovat na ziadnu funkciu a tak isto pozicia GM nieje v tuto chvilu z mojho pohladu vhodna .. len tolko som chcel :thumbsdown:
janik píše::-O Chris, co to citam, za mna i ked uz v KTL nejak neposobim musim povedat ze by si sam mal popremyslat a dat si pauzu lebo take nieco je pomerne hrube porusenie nie len pravidiel ale i moralnej stranky na ktorej KTL bola stavana, ak ti uz aj vedenie sutazit nezakaze sam by si nemal kandidovat na ziadnu funkciu a tak isto pozicia GM nieje v tuto chvilu z mojho pohladu vhodna .. len tolko som chcel :thumbsdown:
Janik všimol si si kedy tento topic bol vytvorený -15 aprila sa robili prihlášky do komisie a do dnešného dna :!: :!: :!: :!: ,nikto volby nebol schopný uzavrieť a dotyčný by sa ujali roboty miesto toho ,boli ste všetci preč (okrem petrika,honzissa ),ja chalanom pomáham to naštartovať,lebo je do začiatku sezony 14 dni a už není čas na reči,ale treba novú sezonu pripraviť,samo sa to neurobí.S arekom sme sa dohodli,že v komisii (ked vôbec nejakú urobíte,zatial to na to teda vôbec nevyzerá),nebudem,budem pomáhať zvonku a to aj robím.Vtip je v tom,že kvôli lahkovážnemu prístupu ved ono sa to nejako urobí,žiadna komisia není,nerobilo sa vôbec nič a len vdaka iniciatíve petríka či honzissa sa vôbec zčalo niečo diať aby sa to stihlo včas a Dawea ktorý bol ochotný opýtať sa ,či by mohol robiť vyhodnotenia u Ohlunda.Pisali sme ti pm písal som s arekom,že by bolo treba začať pripravovať novú sezonu, nič žiadne odpovede od teba,s arekom sme si to vysvetlili,,to,že sa tam spomínaš ty,bol môj nápad,lebo si vlani bol rozhorčený z toho,že arek dal neskoro vedieť,že uvažoval o konci v KTL písal si o ludoch,čo by to prevzali na seba aby to dalej pokračovalo a ked vás bolo treba ticho nikto nič a sa toho neujal.Toto je ta tvoja predstava o vedeni a príprava na novu sezonu,že ked bolo treba tak tu ani jeden z vás nebol k dostihnutiu,či nemal čas či záujem?Ja som není v žiadnej komisii,chalani potrebovali pomoc a ja im v tom pomáham,ked sa nájdu schopný a šikovný ludia,čo to budú viesť,nech si urobia volby,vyhodnotia ich :!: :!: nech sa páči,mile rad vám to prenechám,lenže to by ste ten záujem mali prejaviť činmi nie rečami,tak sa nikam to nepohne.Teraz není čas na reči,ale treba napraviť škody,čo vznikli nečinnosťou opäť takmer až do začiatku sezony a budme radi,ked si uvedomíš o čo tu ide a že potrebujeme skutky nie reči,tým sa to dopredu neposunie.Už je do začiatku moc málo dni na filozofovanie :wink2:Zase tu ludí nepodcenujte,oni vidia dobre kto sa tu o niečo snaží,robí vysvetluje ked potrebuju s niečim pomôct a kto len ticho filozofuje a nechá to na ved on to niekto urobí a ked nie,mne je to fuk. :)
vela napisane ale za mna plati ak nemam co povedat tak radsej mlcim, su veci s ktorymi sa da suhlasit ale to neznamena ze to co bolo povedane na tvoju osobu sa tym rusi a je mi jedno ci sa ti to paci alebo nie, k tomu som povedal svoj nazor

k ostatnym veciam asi len tolko, no a co? mne je to uz v podstate jedno, stazuj sa arekovi a cepimu, to je vedenie fora, ako si to kto urobil tak to ma, ja som na tieto veci upozornoval davno, z mojej strany kedysi bola ponuka aj na spolufinancovanie celeho fora, bolo to odmietnute a teraz by som mal za niekym utekat a prosit? arek je dospely chlap, ked mal nieco na srdci nikto mu nebani sa ozvat aj konkretnym osobam a nie tu na fore pustat nejake vseobecne informacie, ak ho to nebavi tak sa mal postarat aby nasiel nahradu, tak isto uz davno malo byt viac ludi co sa o to staraju, ked sa zacinalo boli kludne 3 admini, dalsi 3 moderatori, a x dalsich ludi co kludne pomohli, to co z fora zostalo je aj jeho chyba, ja bez fora fungujem uz roky a bez KTL budem pokojne tiez, to uz nieje sutaz a partia ktora ma tu drzala

viac k tomu nejdem pisat, toto nieje tema kde by sa to malo riesit a nebudem to riesit ani cez SS
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS