Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Detroit Red Wings - JKL

7. ročník populárnej HF hry.

Space: 0,716M

Teemu Pulkkinen(0.813) - Tyler Seguin (6) - Reilly Smith (3.5)
Taylor Hall (6) -Vincent Trocheck (3.750) - Nail Yakupov(2.5)
Tomáš Tatar(2.75) - Nazem Kadri (5) - Leo Komarov (2.95)
Darren Helm(5) - Riley Sheahan(2.075) - Anthony Mantha (0,833)
černý Abdul: Justin Abdelkader (5.5)

Colton Parayko (0.925) - Dougie Hamilton (5.5)
Alex Goligoski(5.375) - Shayne Gostisbehere (1.563)
Nathan Beaulieu (1) - Dylan McIlrath (0.8 )
Dmitri Kulikov (4.5)

Devan Dubník (5)
Al Montoya (0.950)

1.(10.) - Tyler Seguin - přibližnou představu mám, uvidím, ve kterém kole můj plán zhavaruje.
2.(31.) - Shayne Gostisbehere - plán zatím jakžtakž ok
3.(50.) - Taylor Hall - jedem dál
4.(71.) - Colton Parayko - volím Coltona, v záloze sem měl dva pičky, nikdo je zatím netáhl
5.(90.) - Vincent Trocheck - návrat hokejového syna Michiganu.
6.(111.) - Reilly Smith - aspoň jeden oblíbených bratrů se představí z okřídleném drese rudých z Detroitu.

Tímto pickem jsem jakžtakž zvládl plán, se kterým jsem šel do prvních šesti kol, tj. skill, dynamic, progressive a to za rozumnou cenu (šest picků za 20M). Nečekám, že by hodnotitelé padli z takového týmu na prdel, ale mně se to líbí. Další kroky budou ovšem taktéž velmi důležité.

Za připomínku stojí, že Trocheck je ´hokejový´ rodák z Detroitu a Seguin se Smithem jsou z nedaleké oblasti Toronta. Tímto směrem bych rád provedl ještě několik picků.

7.(130.) - Alex Goligoski - další velký návrat synů Michiganu, Alex je rodák z Grand Rapids.

8.(151.) - Dougie Hamilton - taktéž Dougie to má kousíček domů, přes most, doleva a pak rovně.

9.(168.) - v dresu rudých zůstává Tomáš Tatar i další letní přípravu. Tomáš poslední sezony zažíval střídavě lepší a horší období. Podle mého by jej stále mohla souhra se špičkovým centrem posunout o dva levely výše. Trocheck je solidní jistota a dobrý tvůrce, tohle by mohlo dobře fungovat.

10.(195) - vítáme Nazema Kadriho, který ušetří na dopravě, protože bude domů jezdit s Hamiltonem. Má to cestou, je totiž z Londonu, města na půl cesty mezi Torontem a Detroitem.

11. Leo Komarov - důrazný univerzál, výborné doplnění a volná varianta na jakoukoliv roli

12. Justin Abdelkader - něco jako Leo, akorát horší a dražší. Abdul má tu výhodu, že může vesele libovolně pendlovat sestavou, taktéž musí někdo hrát oslabení

13. Dylan McIlrath - jednoduchý obránce, rozvoj ve třetím páru bude nutné vhodně doplnit, no ještě uvidíme

14. Darren Helm - můj oblíbený ´všudybyl´, pokud zrovna nevrazí v plné rychlosti do mantinelu a nerozsype se na kusy, tak taky velmi platný checker, PKer, nicméně dokáže být platný v mnoha rolích.

15. Nail Yakupov - nastartuje Nail svou kariéru v novém týmu? Hráč, který nenaplnil svůj potenciál v reálném NHL týmu by si zasloužil dostat ještě jednu šanci. Za ty prachy celkem low-risk.

16(311.). Devan Dubnyk - well, volba padla na Dubnyka. Ach ano, přemýšlel sem nad Camem, ale chtěl sem trošku zkušenější a vychrochtanější cedník.

17. (330.). Riley Sheahan - další domovina :) Na čtvrtou lajnu luxus, no ni?

18. (351.). Al Montoya - rodák z Chicaga, produkt University of Michigan, kýžená dvojka, kterou mi nikdo neodebral.

19.(370.). Nathan Beaulieu - depth, potřebuje se dostat z toho francouzského pekla! A ano, Nathan je ze Strathroy, předměstí Londonu. Hodinka z JLA?

20.(391.). Teemu Pulkkinen - pulkanón, u mě by si zasloužil komplet jinou roli..

21.(410.) Anthony Mantha - Toník domů! Čtvrtá lajna Helm-Sheahan-Mantha je kombinace, kterou si dovedu nejenže představit, ale hlavně by poskytla případný potřebný depth na šachování v top 9.

22. Dmitri Kulikov - pojistka dozadu
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES