Dallas Stars - tomasinho

7. ročník populárnej HF hry.

Vítejte v topicu Dallasu Stars, kterému by k úspěšnému umístění měl pomoct i duch Dana Girardiho. S ním to zvládneme :box: Kromě ducha Dana Girardiho se Dallas bude spoléhat na tradiční účast rakoviny v kabině, loňského Duchena letos nahradil bad boy Drouin.

Roster


Perron - Backstrom "A" - Kessel
Drouin - Henrique - MacKinnon
Pirri - Ribeiro - JT Miller
Prince - Girgensons - Condra
Vatrano

McDonagh "C" - Letang "A"
Alzner - Braun
Schmidt - Johns
Liles

Schneider
Grubauer


Cap space: 0, 467

1. pick Letang (7,250)
2. pick Schneider (6,000)
3. pick Backstrom (7,000)
4. pick McDonagh (5,000)
5. pick MacKinnon (5,000)
6. pick Drouin (3,1325)
7. pick Braun (3,800)
8. pick Kessel (9,000)
9. pick JT Miller (0,874)
10. pick Alzner (2,800)
11. pick Henrique (4,500)
12. pick Girgensons (0,8575)
13. pick Pirri (0,975)
14. pick Johns (0,650)
15. pick Schmidt (0,875)
16. pick Ribeiro (4,944)
17. pick Perron (3,750)
18. pick Prince (0,800)
19. pick Condra (1,250)
20. pick Vatrano (0,925)
21. pick Grubauer (0,850)
22. pick Liles (2,000)
zdar, co by si chcel za mcdonagha?
danny111 píše:zdar, co by si chcel za mcdonagha?
PM
Tým je hotový, dovolte mi stručný popis týmu a hlavní myšlenku.

Brankáři

V bráně by se měl opírat o top 5 brankáře současné NHL Schneidera, který je schopen odchytat 65-70 zápasů klidně, předváděl skvělé výsledky i za slabým tmem NJD. Záda mu bude krýt Grubauer, který je zvyklý na tuhle pozici dvojky za top golmanem z Washingtonu. Tam si vždy svou práci odvedl a neměl by představovat slabinu.

Obrana

Obrana nepostrádá zkušenosti ani kvalitu. Opírat se bude především o Letanga, který by měl zastávat pozici 1D a také quaterbackovat 1PP Unit. K němu zapadne jako prdel na hrnec McDonagh, který by měl přinést do týmu také leadership a bude kapitánem tohoto týmu.

Druhý pár je pojmutý trošku defenzivněji, avšak jedná se o dva moderní defenzivní beky, kteří nemají problém s transition a jsou mobilní. Oba jsou zvyklý ze svých klubů hrát těžké minuty a těžké matchupy (Alzner s Niskanenem a Braun s Vlasicem). Podobnou úlohu by měli plnit i v mém týmu.

Třetí pár je méně zkušený, přesto kvalitní, Schmidt ukázal, že je schopný hrát i top 4 úlohu u contendera a Johns zase po dominanci v AHL působil v NHL jako starý mazák a dobře se uvedl v taky silném týmu (a ještě je to homer pick).

Vše doplňuje velice zkušený pětatřicetilý Liles, který i na svůj věk ukazuje stále svou kvalitu a může být vhodnou náhradou za kteréhokoliv z obránců.

Útok

Původním plánem bylo, aby byl v útoku velký depth a každý z útoků měl scoring potential a zároveň se jednalo o hráče, kteří jsou schopní hrát rychlý hokej a mají skill, na což jsem bazíroval i u bottom 6. Oproti mému týmu z minulého roku je tento tým mnohem rychlejší a je v něm daleko víc potenciálu. Je to podle mě vyvážený mix zkušeností (vet presence :rocker: ) a dravého mládí. Mírný nedostatek gritu a matchup options nahrazuje sklill a důvěra v to, že vybraní hráči dokáží hrát solidní hokej na obou stranách kluziště, i když třeba zrovna pro tuto schopnost nejsou příliš známí.

1st line se bude opírat o Bäckstroma, jednoho z nejlepších playmaking centrů v soutěži, který je právě jedním z hráčů, jehož hra směrem dozadu je hodně underrated. Je to x let opora top týmu NHL, navíc výborný rozehrávač na PP. Po vzoru Washingtonu bude mít na křídle střelce-praváka v Kesselovi, který se po pomalejším startu u Penguins zvedl a v PO patřil k tomu nejlepšímu. Doplní je na LW trošku překvapivě Perron, který by ale tu complementary roel mohl zvládnout velmi dobře. Dodá do této lajny trochu gritu a net presence. V druhé polovině sezony výrazně ožil a nebýt zranění, kterého ho zpomalilo, mohl být jeho bodový zisk ještě lepší.

2nd line se bude opírat hlavně o rychlost a skill dvojice Drouin-MacKinnon, která se velmi dobře zná z juniorky, kde spolu hráli skvěle. Ty doplní two-way centr Henrique, který se dostal již na metu 30 branek, je to skvělý PKer a hlavně nezaostává v rychlosti. V OHL hrál s jiným rychlíkem Hallem a klapalo jim to, proto by neměl mít problém hrát s uvedenou dvojicí mladíků.

3rd line bude pro mnohé možná až málo 2-way, přesto je tam v ní velký potenciál. Stále schopný Ribeiro jakožto mozek této lajny může i ve svém věku být velmi důležitým hráčem. Po svém levém boku bude mít trošku unproven Pirriho, ale já mu věřím, je to hráč, který už ukázal svůj potenciál. Je to velmi dobrý střelec, který je takový sleeper, co může brzy vyletět. No a doplňuje je JT Miller, všestranný forward, který dokázal letos nasbírat 43 bodů a měl by této lajně dodat vyváženost.

4th line bude mít na centru schopného Girgensonse, který by měl i v této pozici být velmi užitečný, i když na ni zřejmě není úplně zvyklý. Po svém boku má dva rychlé útočníky, Prince, který letos pronikl do NHL a zanechal velmi dobrou stopu v Ottawě i u Islanders a Condru, výborného PKera, který v této úloze může být hodně platný.

Tuto grupu forwardů doplňuje ještě bostonský Vatrano, který se skvěle uvedl v AHL (36 gólů v 36 zápasech) i v Bostonu, kde dal 8 branek v 39 zápasech. Navíc hrál výborně i na MS a jeho výkonnost by měla jen stoupat. Je to hráč schopný zaskočit v kterékoliv formaci.

Tak toto by bylo představení letošního týmu Dallas Stars pod vedením GM tomasinha. Hodnoďte, kritizujte, chvalte, každý názor je vítán.
Tohle je hodne dobry.. (radit to nebudu)
Dej si tam Lilese do 3rd pairu a az na Perrona ve 1st line je tohle muj predbezny favorit (nevidel jsem zatim vsechny teamy ale.. :giggle: )
Atlantik píše:Dej si tam Lilese do 3rd pairu a az na Perrona ve 1st line je tohle muj predbezny favorit (nevidel jsem zatim vsechny teamy ale.. :giggle: )
Tak ono už je jedno, jestli je Liles 6 nebo 7, to je detail podle mě. Jinak Perron byl taková poslední levná možnost, taky s ním nejsem zas až tak úplně spokojený, ale své by si zastal určitě. Jsi ještě dost ovlivněný tím, jaký prd hrál u vás. Není tak špatný, jak se u vás prezentoval. Chápu, že jako 1LW trošku bije do očí, ale zase vedle Kessela s Backstromem by mohl hrát i Dustin Penner a bodoval by :giggle: V době picku Perrona tam byly ještě dražší a lepší varianty, ale nakonec jsem se rozhodl radši rozdělit těch dejme tomu 7-8 milionů na Ribeira a Perrona, než abych měl napěchovanou 1st line a na 3C slabinu.

Jinak každopádně díky za hodnocení :wink:
tomasinho píše:
Tak ono už je jedno, jestli je Liles 6 nebo 7, to je detail podle mě. Jinak Perron byl taková poslední levná možnost, taky s ním nejsem zas až tak úplně spokojený, ale své by si zastal určitě. Jsi ještě dost ovlivněný tím, jaký prd hrál u vás. Není tak špatný, jak se u vás prezentoval. Chápu, že jako 1LW trošku bije do očí, ale zase vedle Kessela s Backstromem by mohl hrát i Dustin Penner a bodoval by :giggle: V době picku Perrona tam byly ještě dražší a lepší varianty, ale nakonec jsem se rozhodl radši rozdělit těch dejme tomu 7-8 milionů na Ribeira a Perrona, než abych měl napěchovanou 1st line a na 3C slabinu.

Jinak každopádně díky za hodnocení :wink:
Liles je praveze dost solidni, sice to neni klicovej post, ale pres unproven Johnse rozhodne stoji za pozornost, proto jsem to zminil. Logiku u Perrona chapu, doufam ale ze ta uvaha dat to mezi Perrona a Ribeira byla tak trochu z nouze cnost. Ono totiz ani ten Ribeiro neni uplne idealni, generalni konsenzus je ze v PO byl Ribeiro jasne nejhorsi hrac Nashvillu a celkove oblibeny hrac to taky zrovna neni. Zalezi co tam v tu dobu bylo, ten zbytek teamu se mi totiz hodne libi, ale jestli si 8 milionu rozdeloval prave mezi Perrona a Ribeira, tak si zrovna trefil dva trny v mym oku :giggle: Coz ale nic nemeni na tom, ze ten team i tak hodnotim vysoko.
Atlantik píše:Liles je praveze dost solidni, sice to neni klicovej post, ale pres unproven Johnse rozhodne stoji za pozornost, proto jsem to zminil. Logiku u Perrona chapu, doufam ale ze ta uvaha dat to mezi Perrona a Ribeira byla tak trochu z nouze cnost. Ono totiz ani ten Ribeiro neni uplne idealni, generalni konsenzus je ze v PO byl Ribeiro jasne nejhorsi hrac Nashvillu a celkove oblibeny hrac to taky zrovna neni. Zalezi co tam v tu dobu bylo, ten zbytek teamu se mi totiz hodne libi, ale jestli si 8 milionu rozdeloval prave mezi Perrona a Ribeira, tak si zrovna trefil dva trny v mym oku :giggle: Coz ale nic nemeni na tom, ze ten team i tak hodnotim vysoko.
Co se týče obrany, chtěl jsem udržet páry LHD-RHD, Johns je lehce unproven, ale zase mi přijde jako rock solid, Dallas jsem po Ducks sledoval asi nejvíc ze všech letos, hlavně v PO jsem viděl celou sérii s Blues + většinu s Wild, takže vím, co od něj můžu čekat. Jak říkám, není to úplně safe pick, ale jeho vyspělost na to, jak málo toho odehrál, mě přesvědčila o tom, že si zaslouží být v té pozici 6D. Liles je solid a může zaskočit kdekoliv no.

Co se týče Ribeira, problém je v tom, že já ho bral v domnění, že stojí 3,5, protože mi nedošlo, že má buyout a stojí o 1,4 víc. V tu chvíli jsem měl na 3C Girgensonse a když jsem viděl, co má konkurence na 3C, trochu jsem zpanikařil a raději vytáhl z klobouku zmrda Ribeira, kterého nesnáším jako všichni ostatní. A vzhledem k tomu, že jsme s nima hráli, tak vím, že tam byl snad nejhorší forward v sérii s náma, přehrávaný neskutečně, neschopný na FO a podobně. Přesto je pořád schopný produkovat na vysoké úrovni, což nakonec rozhodlo.

Perron šel pick po něm a věř, že jsem si u něj sám nebyl vůbec jistý, ale nakonec jsem to s ním risknul. Hodně jsem pak jednal i jeho tejdu za jiné LWs, ale nic nevyšlo. A chápu tě, ale fakt není tak zlý, jak se prezentoval u Pens. Je hodně streaky, to ano, ale řekl bych, že jeho standard je asi někde mezitím, co ukázal u Pens a tím, co ukázal u Ducks, kde v tu chvíli klapalo všechno a Getzlaf byl v neskutečné formě.
Vsak ok, jen jsem vypichnul dva sporny body sestavy a vypada to tak, ze si to tak nejak i sam uvedomujes. Problem u Perrona je, ze i kdyz jsem jeho hrou u nas ovlivnen mozna nejvic, tak podobne to vnimaji i ostatni, ta anabaze u vas nestacila na to aby si to vyzehlil. U Ribeira si to napsal sam.. Holt nemuzes mit vsechno (ale tam to asi slo resit lip), jinak samozrejme vsechno fajn a cekam te vysoko.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS