Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Buffalo Sabres – The Rev

7. ročník populárnej HF hry.

Vysvětlení anketní otázky hledej pod obrázkem franchise defensemana.

1
50%
3
2
Žádná hlasování
0
3
Žádná hlasování
0
4
Žádná hlasování
0
5
17%
1
6
Žádná hlasování
0
7
Žádná hlasování
0
8
17%
1
9
Žádná hlasování
0
10
17%
1

Na nátlak několika uživatelů HF, kde jsem posléze dokonce ve schránce objevil i dopis s bílým práškem, jsem se dobrovolně rozhodl zúčastnit se letošního ročníku KD.

Kdo mě ještě neznáte, tak jsem The Rev, jediný certifikovaný HF odborník :rev: a tohle je topic týmu BUFFALO SABRES

Doufám, že sestavím konkurenceschopnou organizaci, která min. skončí před Torontem Maple Leafs :tvrdas: Součástí tohoto topicu je i anketa, takže budu rád, když projevíte svou hokejovou odbornost a vyplníte ji dle svého nejlepšího vědomí a svědomí :salute:

A nezapomeňte na heslo KD "Není důležité, jakou čučku vybereš, ale kolik svým výběrem nasereš lidí."

Obrázek

Oprašme tradice: Jsi osoba ženského pohlaví, máš zájem o hokej a speciálně pak o NHL? Zajímá tě, jak si povede GM The Rev v právě probíhajícím ročníku KD? Jsi zvědavá, kdo bude jeho další volba v draftu? Pak je právě pro tebe tato anketa! Jak bys oznámkovala svůj vzhled od 1 do 10? (1-nejhorší, 10-nejlepší). 10 a výš poprosím kontakt do PM. Gratuluji a postupuješ do další části ankety :serus:
Tak jo, naše organizace má za sebou první dvě kola a bude stavět na Johnu Carlsonovi v obraně a Jacku Eichelovi na centru.

Krátce po přihlášce do KD mi přišel fax od pana Peguly s tím, že můžu utrácet, co hrdlo ráčí. Já se nicméně rozhodl pro opak a možná že se pokusím sestavit levný, nicméně i tak kvalitní tým, který by do pár let mohl být contender (anebo všechny RFA nedokázat podepsat).

Odborníci v tom vidí zaprvé vynikající výzvu, kterou se GM The Rev rozhodl podstoupit, a také určité milosrdenství, kdy dává možnost a šanci vyniknout i ostatním GM.

Zcela nesmyslné jsou pak úvahy o tom, že by si snad The Rev měl ten zbytek peněz, který nevyužije, ulejt pro sebe :nono:

A teď mě omluvte, musím jít vyřídit něco do banky. U dalšího dílu "Pickuj jako Rev!" naviděnou :ahoj:
1. (16.) John Carlson - 4,000
2. (25.) Jack Eichel - 3,775
3. (56.) Rasmus Ristolainen - 1,775
4. (65.) Mike Hoffman - 2,000
5. (96.) Obrázek - 1,908
6. (105.) Michael Stone - 1,450
7. (136.) Jonathan Huberdeau - 4,000
8. (145.) Dmitry Orlov - 2,250
9. (176.) Ryan Spooner - 1,100
10. (185.) Alex Wennberg - 1,400
11. (216.) Tyler Ennis - 3,650
12. (225.) Brock Nelson - 2,500
13. (265.) Trevor Daley - 2,700
14. (277.) Sven Baertschi - 1,700
15. (191.) Gustav Nyquist - 4,250
16. (305.) Robin Lehner - 3,150 - LS: 21GP/.924
17. (328.) R. Nash - 0,900
18. (336.) Reid Boucher - 0,925
19. (376.) Chad Johnson - 1,700 - LS: 45GP/.920
20. (385.) Marcus Foligno - 2,250
21. (416.) Bobby Ryan - 7,000
22. (425.) :lol3: - 2,000
_________________________ 56,383
Obrázek
Pickuj jako Rev - II.

Právě jsem se vrátil z jednání nad sklenicemi 40% coca-coly. Je mi ctí přivítat v naší organizaci Rasmuse Ristolainena, Mikea Hoffmana, Michaela Stonea, Jonathana Huberdeaua a Dmitriye Orlova :serus: U Trouby mi není ctí, ale vítám jej též :serus:
Je třeba si přiznat, že některé naše picky byly ovlivněny jistými technologickými okolnostmi, kdy nám po objednávce hokejek z Číny přišly jen hokejky zatočené na pravou stranu. Naštěstí nás zachránil Mike Weber, jenž nám věnoval svou šťastnou hokejku, s kterou rozhodl nervydrasájící game 4 proti Pens. My mu za tuto nezištnou spolupráci děkujeme a posíláme malou pozornost od našeho sponzora TPP (Topánky pana Petrika)
Pickuj jako Rev - III. - šokující zjištění

A máme další 4 hráče. Tímto u nás vítám zástupce Medvě.. no, spíš medvídků plyšových Ryana Spoonera, centra Bulumbusu Wennberga (prý že každý tým musí mít aspoň jednoho Švéďáka :neviem: ), Brocka Nelsona od Islanders a zástupce Mercy Hospital of Buffalo Tylera Ennise :serus:

Ofic. firma NHL Deep Stats Inc., oddělení magická koule WG99 zjistilo, že GM The Rev nadraftoval první polovinu draftu (pro slabomyslnější, jenž už možná nejsou na tomto fóru picky 1-6) za stejnou dolarovou hodnotu jako picky 7-12 :sok: tím pádem dosadíme-li za a počet všech kanadských bodů, které hráči v uplynulé sezóně dokázali získat, a vynásobíme to hodnotou b, tedy jejich salary, jež se oficiálně započítává do letošního ročníku KD, dostaneme hodnotu c, která je zdaleka nejvyšší ze všech GM, kteří se letos účastní KD, a to tak, že off the charts. Je tedy nabíledni, který že tým si prozatím vede nejlépe.

V neposlední řadě jsem zachytil rumours.. Existuje osoba, jež zpochybňuje tuto velmi exaktní matematickou rovnici. Chtěl bych ostatní hodnotitele požádat, aby tuto osobu nebrali vážně, jelikož sama prý měla možnost zúčastnit se KD, nicméně se zalekla a uprchla. Momentální stopy vedou do Itálie :hmm: Nenechme si věšet bulíky na nos od uživatele, jenž v nejprestižnější vědomostní soutěži o NHL obsadil "krásné" 15.místo z celkových 28. Ať žije zdravý rozum! :protest: Chceme KD bez vnějších vlivů! :protest:

Sdílejte jeden z těchto hashtagů na sociálních médiích a možná to budete právě vy koho vylosujeme, čímž byste obdržel jednu z hodnotných cen našeho sponzora TPP.
TPP - Vaše haksny, naše radost.

#StopDinosaurům
#DontListenToHim
#DědekŽereDěti
To si dovoli napsat nekdo, kdo vybere do draftu NHL basketbalistu :sisi:

https://en.wikipedia.org/wiki/Tyler_Ennis_(basketball" onclick="window.open(this.href);return false;)
Andy chcel byť vtipný, ale nemá ani jednu ďakovačku na svojom príspevku :-(.

EDIT: Pribudli dve. Teraz som tu ja za toho trápneho. :-/
Pickuj jako Rev IV.

Ahoj, tady je Rev a ty právě čteš poslední díl našeho magazínu. Předně bych chtěl poděkovat zbylým devatenácti (a půl petrika) GM, kteří tuto dnes již legendární hru se mnou hráli. I přes můj počáteční skepticismus jsem si tuto hru užil (asi trochu svérazně po svém :jn: ). Tento ročník přinesl spoustu ujebů, spoustu failů a mnoho - někdy až nekonečné - zábavy.

Další mé poděkování směřuji Joe S., který naprosto precizně organizoval (rozuměj naháněl) gm k pickování. Příště bych to být Joem dovedl k dokonalosti a popohnal i sebe :jn: Můj obdiv patří i k veteránovi TF, který každý pick absolvoval s časovou tísní, a to i přesto, že půl dne čumákoval na chatu, sledoval, jak se pick za pickem blíží osudové rozhodnutí k němu, aby po několika hodinách bedlivého sledování mohl zahlásit:"To už pickujem? :sok: " Děkuji i Ronovi za zprostředkování losu :serus: (i když chvílemi připomínal :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=f0-SY70ZR08" onclick="window.open(this.href);return false; :jn: )

Tak a teď už k mému týmu. Ani nevím, u kolikátého picku se ve mně rozjel ten nápad jít cestou slevových akcí :hmm: Nicméně bylo to už zkraje hry a dal jsem si takový svůj osobní plán vejít se pod 50 a nepicknout dražšího hráče než za 4 mega. Leč nepovedlo se. V trejdu s Ronem jsem vzal Nyquista a předposledním pickem vzal Ryana. Z poloviny to byl rozmar milionáře, kdy jsem chtěl vidět nějakýho takovýho hráče úplně na konci (rozhodoval jsem se mezi Ryanem/Marleauem už asi od desátého picku) a zároveň jsem chtěl udělat podlahu, aby se nenašel nějaký analfadědek, který by protestoval :andy: No jo, ale proč právě tahle cesta?

Moje pointa byla, abych ukázal, že i s omezeným rozpočtem se dá sestavit solidní tým. Vím, že to na vítězství nebude a docela určitě ani na TOP 5, ale budu rád za každičký tým, který nechám za sebou. Víte, jsem v tomhle asi stará škola a taky vím, že bude hůř a já jsem sem nepřišel změnit svět nhl, ale bylo fajn projednou ignorovat ty monster-kontrakty a vybírat z hráčů, které ty monster-kontrakty teprve čekají :giggle: Jako kdybych se svými Sabres vracel o 20 let zpět..

Co se týče týmu, jsem s ním tak nějak vnitřně spokojený. Samozřejmě, šlo to sestavit lépe, mohl jsem do brány poslat Lunddíru, Raska nebo třeba tři Rasky, Webera nechat až na výber č. #1226, ale to zkrátka nebyla má filozofie. "všechna sláva polní tráva ale peníz přijde vhod, jak sem si to uďál, tak to mám" :gitara:

Hodnoťte můj tým tak, jak uznáte za vhodné. Nech sa páčí :serus:

Huberdeau-Eichel "A" -Nyquist
Hoffman-Spooner-Ennis
Foligno-Wennberg-Ryan "A"
Boucher-Nelson-Baertschi
Riley Nash

Carlson-Ristolainen
Orlov-Trouba
Daley-Stone
Weber "C" :dudo:

Lehner (last season: 21GP .924 :razzi: )
Johnson (last season: 45GP .920 :razzi: )

brutto: 56,383 mil.$
netto: 47,383 mil.$

FAQ:
Q:Kdo je starting goalie?
A:Viděl bych to tak 60-40 pro Lehnera.
Q:Co dělá Ryan ve třetí lajně?
A:No co, neviděls jej, jak ve druhé půlce sezóny zpravidla hraje?
Q:Máš nějaké slabé centry se mi zdá..
A:Nemám.
Q:Proč si ignoroval LHD-RHD v první obranné dvojici?
A:A ty bys snad pustil Webera do hry? :neviem:
Q:Tvůj tým se mi líbí; Myslím, že by měl být v TOP 3.
A:Děkuji.

:!: Výzva :!: Kdo pickne Petrovice, dostane ode mě body navíc :dudo:

Jo a poslední důležitá věc . Kdo poslal do ankety desítku, nech se mi ozve do PM :jn:
__________________________________________________________________________
Neberte KD tak vážně. Ještě jsem neviděl, že by za bednu z KD dávali v Kauflandu slevovou poukázku na cukr.
:rev:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS