Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2016 - vseobecne

Moskva - Petrohrad

Kto podľa Vás vyhrá MS?

Kanada
48%
12
Rusko
16%
4
Švédsko
4%
1
Fínsko
16%
4
USA
Žádná hlasování
0
Česko
8%
2
Slovensko
8%
2
Iná krajina
Žádná hlasování
0

Vseobecna diskusia k MS 2016. Zahlasujte i v ankete.
Mistrovství světa se kvapem blíží, tak něco málo ode mě...

Reprezentace ČR odehrála 9 přípravných zápasů se zápisem 5 výher (z toho jedna v prodloužení) a 4 prohry. Duely se silnými mančafty (Finsko, Švédsko, Kanada) potvrdili letité obavy a bolesti. Bruslení, dovednosti, šikovnost, práce s holí, přesilovky i oslabení máme na nižším levelu než tyto týmy tradiční top6. Hranice úspěch vs. neúspěch je tenká, tvoří ji jeden čtvrtfinálový zápas. Tam postoupíme. Dále si netroufám odhadovat, ale celkově vzato v medaili věřím. Fyzické výkony na hranici možností, snaha a bojovnost jsou zbraně, které by mohly náš tým k cennému kovu dovést...

Za hlavní favority považuji dva týmy – Kanadu a Finsko.
Kanadský tým je jmenovitě výrazně odlišný od loňského, ovšem kvalitativně na podobné úrovni. Nečekám dominanci (včerejší zápas proti ČR není úplně adekvátní měřítko) jako u Crosbyho a spol. v Praze, ale síla tohoto celku bude ohromná, zejména útok budí značný respekt. A Talbot? Včera působil velice klidně a sebejistě.
Finsko je našlápnuté. V přípravě mě oslovil zejména mladíček Sebastian Aho nebo detroitský chlapec Pulkkinen. Bruslení, celoplošný a organizovaný hokej, mladé pušky nebo přítomnost výborných NHL playerů budou hrát důležitou roli v boji o medaile. A Finsko tam nebude chybět...
http://www.mshokej.wbs.cz/MS-2016.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obsahově a informačně bohatá stránka k letošnímu MS.
Něco pro "nažhavení" (ať už budete fandit komukoliv)... :povzbudzovanie:

Nemá smysl detailně hodnotit zápas Kanady proti USA. Zápas byl značně softový, což se ale dalo předpokládat. Tvořivost a dovednosti byly na straně javorových listů, zvítězily zcela zaslouženě.
Líbila se mi jistota a klid Talbota a hráčem utkání je pro mě Duchene. A klasika Marchanda taky neměla chybu. :yes:
Elvis Merzlikins - Pánové gólman Lotyšska. Dneska na mě udělal dojem. Na premiéru to nebylo vůbec špatné a byl hodně blízko vítězství. Ani za jeden gól nemohl a naopak chytl pár solidních šancí (leč Markstrom na druhé straně měl daleko těžší zákroky). O Elvisovi ještě uslyšíme. :)
A Perry zase ukazal ze skorovat pozdeji jak v breznu je pro nej neresitelny problem :giggle: Tady mi to ovsem absolutne nevadi...


Co se tyka ankety tak tipuju Finsko :)
Stručně se vrátím k včerejšímu zápasu českého týmu s domácím Ruskem.

Dominik Furch předvedl v reprezentačním dresu životní výkon, byl perfektně připravený a nechybělo mu nezbytné sportovní štěstí.

Ač to normálně nedělám, tak vyzdvihnu výkon Červenky, který po dlouhé době zahrál výborné utkání v rámci MS. A celá Plekancova formace si výborně rozuměla, ruským formacím směle konkurovala.

S Panarinem a jeho kumpány z útoku si poradil Furch a Dacjuka si pohlídali v podstatě no name čeští obránci.
Power ranking na IIHF.com:
1. Canada: Look! It’s a Canadian team playing in May!
.
.
.
7. Slovakia: As a kid, you dream of playing for Team Europe
:lol3:
Berra nie je prave spolahlivou brankarskou jednotkou na MS po jeho super sezone :D
Ak Fini vyhraju ms a laine bude pokracovat v tychto statistikach toronto by mali seriozne pouvazovat o prvom picku
Hit Orlova na Nina :slintac: ale tá jeho reakcia s odhodením prilby :doh:
gól Kuznecova bol tiež lahôdka :thumbsup:
Joe S. píše:Hit Orlova na Nina :slintac: ale tá jeho reakcia s odhodením prilby

gól Kuznecova bol tiež lahôdka
Krásné akce NHL playerů! :klobuk:
na ďalších MS takto :)

Skupina A (Kolín) - Rusko, USA, Švédsko, Slovensko, Nemecko, Lotyšsko, Dánsko, Taliansko.
Skupina B (Paríž) - Kanada, Fínsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, Nórsko, Francúzsko, Slovinsko.


Ohlund už v tom má jasno :lol2:
Ohlund « 24 Máj 2016, 16:12 » Slovensko o rok v A skupine s USA, Ruskom, Švédskom, Nemeckom a Lotyšmi.. #znovunepostupia
asi má ohlund pravdu, ale skôr môžeme pozitívne prekvapiť v tejto skupine ako v tej druhej
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS