Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SCF: [#2] PITTSBURGH PENGUINS vs. SAN JOSE SHARKS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto to vyhrá?

Pittsburgh
26%
9
San Jose
74%
26

Obrázek VS. Obrázek


Tak a mame tu finale. Ako ho tipujete? Komu budete fandit?
Tady je to naprosto jasný souboj dobra a čirého zla.

Obrázek
Mince tentokrát nabídla dost zajímavou zápletku. Házel sem slovenským jednocentem.

0-2
2-2 týmy dle mince ztratí oba domácí zápasy.
3-2
3-3
4-3 Pens in 7

Coina iacta est.
JKL píše:Mince tentokrát nabídla dost zajímavou zápletku. Házel sem slovenským jednocentem.
0-2
2-2 týmy dle mince ztratí oba domácí zápasy.
3-2
3-3
4-3 Pens in 7
Coina iacta est.
Jen né minci. Toto ne :!: Sharks in 6 :pray:
SJS in 5
Pens in 6.

No, jsem rád, že tvoje mince nás zase vybrala, každopádně, prohrávat 2:0 po domácích zápasech, to by bylo infarktový, tak snad radši ne.
Moje sebevedomi je ted vysoke, na druhou stranu ja sam jsem tu vynasel Sharks do nebes. Ale dáme to, ted uz nemuzeme zustat pred branama. Opet 7 zapasu.
prajem do San Jose...hlavne tym starsim klubovym legendam pre ktore je to prakticky posledna moznost nieco vyrazne dokazat
Sharks celou sezonu ukazují že jsou nejlepším týmem této sezony a konečně se dočkají. Nikdo si to nezaslouží více než Pavelski.
Sharks in 5.
vrabejka píše:Sharks celou sezonu ukazují že jsou nejlepším týmem této sezony a konečně se dočkají. Nikdo si to nezaslouží více než Pavelski.
Sharks in 5.
Obrázek
Gratuluji Pens k sc :serus:
vrabejka píše: nejlepším týmem této sezony
:giggle: :facepalm: :sisi:
Neleze mě to z klávesnice, ale přesto gratuluji Nelétavcům k finále SC. Go Sharks. Go :!:
Výhra Pens by mi ani nevadila, ale Jumbo a Marleau prostě ten Cup musí urvat.

Sharks in 7.
Sharks v siedmich. Je to skôr prianie.
Vrabejka veri ze Pens i jeden zapas uhrajou?? Respekt. Jeho slzy budou tresnickou na nasem dortu.
vrabejka píše:Sharks celou sezonu ukazují že jsou nejlepším týmem této sezony
Šůr...
Když byli semifinálové série 2-2, říkal jsem si pokud pens dostanou ve finále Blues, vyhrají Stanley Cup.pokud ale postoupí San Jose, budou se radovat žraloci...je to zajímáva série pro finále, a bude k vidění obrovská koncentrace hvězd a útočný hokej,cekam více gólů oproti loňskému finále. Třeba sj případě sj jim to vyhrává ofenzíva, co taky jineho, Jonesem v brance o kterém nikdo moc neví a je to jednička spíš pro ahl
Sharks in 4!!!

Podla mna bude cista dominancia! :vrabec:
Vůbec nevím, jak tohle tipnout, ale něco mi říká, že to urvou Sharks - docela bych to těm dvěma našim i přál, i když během sezóny mě tohle mužstvo nějak extra nezajímá. Takže můj tip je 4-2 San Jose.
My všichni jsme Kaliforňané!
Sharks in 5.. nebude o čem.. :neviem:
Ještě doplnim proč...

Žraloci už zdolali LA a STL, tj. jednak je samotné a jednak přemožitele CHI.. což pro mě byli, hned po nich, 3 největší aspiranti na zisk SC + celej rok hrajou v Pacifický divizi (což je i přes nuznou kvalitu tohodle ročníku pořád divize nejvíc stavěná pro imitaci bojů o play off.. nejvíc tought to play against.. s tim že tought jako vyloženě houževnatost, ne vyloženě nejtěžší pro zisk bodů)... takže budou na rozhodující bitvu velice dobře připraveni...

Pittsburgh mezitím zdolal soupeře, který (podle mě) nebyli lepší než zmíněný tři týmy ze západu (Tampa a Washington určitě ne, přičemž "určitě ne" zase jenom z mýho pohledu :) .. i když nutno dodat že u Washingtonu už to vypadalo že moc nechybí, ale evidentně pořád zatim ještě ne + Rangers jsem letos hodně přecenil, takže asi ani oni ne, i když v mých očích před po rozhodně jako TOP kvalitní soupeř byli :) )...

celkově se to z mýho pohledu jeví jako souboj pure attacking style proti complex style.. což má většinou daného vítěze.. tolik k tomu, proč SJ in 5.. :klobuk:
Wanic píše:Ještě doplnim proč...

Žraloci už zdolali LA a STL, tj. jednak je samotné a jednak přemožitele CHI.. což pro mě byli, hned po nich, 3 největší aspiranti na zisk SC + celej rok hrajou v Pacifický divizi (což je i přes nuznou kvalitu tohodle ročníku pořád divize nejvíc stavěná pro imitaci bojů o play off.. nejvíc tought to play against.. s tim že tought jako vyloženě houževnatost, ne vyloženě nejtěžší pro zisk bodů)... takže budou na rozhodující bitvu velice dobře připraveni...

Pittsburgh mezitím zdolal soupeře, který (podle mě) nebyli lepší než zmíněný tři týmy ze západu (Tampa a Washington určitě ne, přičemž "určitě ne" zase jenom z mýho pohledu :) .. i když nutno dodat že u Washingtonu už to vypadalo že moc nechybí, ale evidentně pořád zatim ještě ne + Rangers jsem letos hodně přecenil, takže asi ani oni ne, i když v mých očích před po rozhodně jako TOP kvalitní soupeř byli :) )...

celkově se to z mýho pohledu jeví jako souboj pure attacking style proti complex style.. což má většinou daného vítěze.. tolik k tomu, proč SJ in 5.. :klobuk:
Tak tady nevim jestli to myslis vazne nebo ne.. Ale Tampa je mlady progresivni dynamicky team, loni finalista SC.. Washington dle meho nejlepsi a nejkompletnejsi team ligy, ne nahodou vitez Prezidentovy trofeje s bilanci jaka tu dlouho nebyla.. ano chokeri, ale ten team ma enormni kvalitu a ta serie to jen potvrdila (asi si nevidel, coz te omlouva). Nechci snizovat hodnotu cesty Sharks, ale rict ze jediny co u nas stoji za zminku je vlastne postup pres Rangers je donebe volajici ptakovina. Prave naopak, Rangers byli VYRAZNE pod levelem Caps a Bolts, pricemz predevsim Caps hrali vyborne. Tip Sharks in 5 je tvuj nazor a ten ti neberu, na ten mas pravo, jen me zaujala ta uvaha kolem.
Včechny 3 série jsem věřil Pens, že přejdou, naopak Sharks jsem věřil jen jednou (Nashville). Tak, aby se to trochu zkorigovalo, tak můj tip je Sharks v 6. Sharks ukázali, že umí hrát proti týmu, jenž má top herní systém (Kings), jenž má top defenzívu (Preds), jenž má top depth (Blues). Nyní budou čelit obrovské ofenzivní síle. Myslím, že budou rozhodovat především tyto 2 věci: 1) Dovolí Sharks Pens hrát tu svoji nátlakovou ofenzivní hru s hodně střeleckými pokusy, herní převahou a až nepřiměřeným časem v soupeřově třetině nebo budou útočné snahy Pens ztroskotávat ve středním pásmu, případně v útočném na mantinelech, za 2) Dokáží Pens alespoň částečně eliminovat lajnu Hertl-Pavelski-Thorthon podporovanou Burnsem...co se týče brankářů, tak oba zatím velmi spolehlivé výkony (víc se zatím musel vytáhnout Murray). Závěrem věřím v parádní vyvrcholení Zápas x Východ, oba týmy naprosto po zásluze, tak ať to i po finále zvedne ten lepší. :cool:
Thorntonovi, Marleauovi a Pavelskimu to veľmi prajem.
pred play off som mal ciťák, že to pens vyhrajú, tak nie je dôvod na tom nič meniť a obzvlášť proti Sharks, len či to bude in 6 alebo podľa mince in 7, nechám sa prekvapiť
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO