Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SCF: [#2] PITTSBURGH PENGUINS vs. SAN JOSE SHARKS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto to vyhrá?

Pittsburgh
26%
9
San Jose
74%
26

No třetí zápas už vypadal daleko líp ze strany San Jose.. hráli tvrději, líp forchekovali a hned to bylo znát.. rozehrávaka Pens už nebyla vždycky tak jistá jako v předchozích zápasech, z čehož vzešly chyby, z nichž vzešlo momentum pro SJ, z čehož vzešlo zvýšený sebevědomí, víc šancí a najednou můžeme říct, že vyhráli zasloužene...

ale to byla víceméně povinnost vzhledem k vývoji série... pro Pittsburgh pořád žádná katastrofa, San Jose musí stále ještě potvrdit (1.) že to nebyla náhoda, (2.) že dokážou něco podobného předvést i později v Pittsburghu, neboť jeden zápas tam budou muset vyhrát tak nebo tak...

pořád tohle vítězství nic moc neznamená.. přičemž zkušenej Pittsburgh v game 4 rozhodně nebude žádnej med aji s timhle zlepšenym výkonem... ten zápas byl spíš vyrovnanej, než že by bylo SJ o vela lepší.. za stavu 0:0 na zápasy ok.. za stavu 1:2 by přeci jenom ještě trochu měli přidat, jestli to s tim Stanley Cupem myslí vážně :) ..
Skvěle Sharks. Dnes si Pens absolutně neskrtli. Na game 4 bude už Hertl ready a otočíme to.
vrabejka píše:Skvěle Sharks. Dnes si Pens absolutně neskrtli. Na game 4 bude už Hertl ready a otočíme to.
#mysmesharks ? :hmm:
:vrabec: by na to svoje fandeni uz potreboval Hlavni nadrazi..

Obrázek
Neškrtli? Pokud si zápas neviděl, tak se nevyjadřuj. Jágr jde do Sharks nebo co, že si přesedlal?
Qaximo píše:Neškrtli? Pokud si zápas neviděl, tak se nevyjadřuj. Jágr jde do Sharks nebo co, že si přesedlal?
Netusil jsem, ze se chyti hned prvni, kdo prijde :-/
Sharks dobrá práce. :yes:
:vrabec: no cemment :tvrdas:
The Rev píše:
vrabejka píše:Skvěle Sharks. Dnes si Pens absolutně neskrtli. Na game 4 bude už Hertl ready a otočíme to.
#mysmesharks ? :hmm:
Ve finále SC ano, Pens přát rozhodně nebudu.
Od Sharks rozhodně nejlepší výkon v sérii, přesto bych asi netvrdil, že vyhráli zaslouženě - měli prostě jen víc štěstí, to vítězství by vzhledem k hernímu projevu mohla brát obě mužstva.
Sharks :thumbsdown: Je konec. To musí vidět i slepý :hroza: :butt: :grc: :nechutne:
Konečně pořádně zahraná americká hymna - ale ono se to ani jinak od dua Hetfield-Hammett čekat nedalo... :good: :wink2: ! Je to pro mě asi další důvod, proč v téhle sérii fandit Sharks, nicméně je třeba si říct, že jsou mnohem nervóznějším mužstvem, z čehož plyne strašná spousta nezpracovaných a odskakujících puků a neklid v zakončení. I proto se tahle série blíží ke konci mnohem rychleji, než jsem třeba já čekal a hlavně - rozhodně jsem to nečekal v tomhle gardu... Penguins hrají velmi dobře a jsou daleko jistějším mužstvem, navíc se mnohem lépe pohybují. Suma sumárum - letos po delší době SC na východ...
Zase, stejně jako v Pittsburghu, aji doma odehráli Žraloci druhej zápas takřka identicky jako ten první.. i když bych řekl, že v tom dnešnim byli ještě o něco horší než v game 3.. za stavu 0:0 na zápasy se takhle může prohrát zápas, žádná tragédie.. za tohodle průběhu série, je ten výkon ale vysoce nedostačující..

Pittsburgh si za Stanley Cupem kráčí poměrně suvérně, zatím v týhle sérii nezaznamenli významnější problém.. domácí zápasy ovládli, venku dokázali hrát vyrovnanej hokej, díky čemuž, podle mě, skóre 3:1 krásně odráží to, co se na ledě dělo...

Z pohledu San Jose je to málo.. ten hokej z jejich podání musí bejt o třídu, a ideálně i o dvě, lepší + aji vela štěstíčka jako bonus k tomu, jestli maj myslet na 3 výhry v řadě.. vypadá to sealed... no třeba ten all-in mode je právě to, co k lepším výkonům potřebují... :neviem:

(btw. trochu se nemůžu ubránit dojmu, že kvalitnější trenér by neodehrál dva takhle identický zápasy na stejných kluzištích.. jestli bude game 5. vypadat jako ty první dva, možná bych se nebál trochu kritizovat kouče :hmm: .. i když, možná to prostě jenom nejde, treneským radám navzdory.. :neviem: .. kdyby to bylo na mě, tak bych se snažil minimálně přidat na tvrdosti, a to hned od první minuty :vrabec: )
No tohle uz San Jose neda , bohuzel bude to hořká pilulka vidět Crosbyho s pohárem.To mi dost pokazí den.
Tsaky už máte sampusy v ledniici? T Dneska the Great day for hockey, ale opravdu GREAT!!!!! jedině co je ze jsme nikdy nevyhrali pohár doma, vzdy byl privezen z Minnesoty, Chicaga nebo Detroitu! Tak pojdme to menit a uz chceme zdvihat. Ale jeste není konec, je potreba 16W. patnáct je k nicemu
muka trvající 7 let dnes muzou skoncit. The cup se vrací domů,
martin83 píše:muka trvající 7 let dnes muzou skoncit.
Myslíš 24 let??
Ten váš lžiCup nebere nikdo vážně.
AndyF píše:Myslíš 24 let?? Ten váš lžiCup nebere nikdo vážně.
No rikej si co chces, ale furt budu tvrdit, ze v momentalni salary cap ere neni mozne potkat silnejsi team nez byl tehdy Detroit ve finale. A uhrali jsme to tam.. I kdyby to byla jen ta jedna serie, tak to ma obrovskou hodnotu. Ale rozumim na co narazis. Ted tam nebude co zpochybnovat, tak uz to zbyva jen dorazit.
Shaaarks!!!! Martin dnes famózní. Předvedl výkon ala Hašek a drží nás ve hře. Vykon v poli ale špatný. Toto nás musí nakopnout aby jsme to doma zvládli. Pokud to zvládne věřím že se nám podaří jeden z největších obratu v historii PO.
Jones :sok: :klobuk:
vrabejka píše:Shaaarks!!!! Martin dnes famózní. Předvedl výkon ala Hašek a drží nás ve hře. Vykon v poli ale špatný. Toto nás musí nakopnout aby jsme to doma zvládli. Pokud to zvládne věřím že se nám podaří jeden z největších obratu v historii PO.
Hlavne ze Blues byli betonari ze jo.. Doted nechapu jak s touhle srackou mohli dnes Sharks vyhrat :scare: WTF, snad nas to nezlomi a budeme hrat i nadale v klidu.
Prý fanoušek Floridy :vrabec: si "přisvojil" tým Žraloků. :grc: Ani se nedivím chlapcům z topicu Sharks, že nemají potřebu/nechtějí komentovat něco, co toto individuum hned v prvních okamžicích zprzní!
Philly(p) píše:Prý fanoušek Floridy :vrabec: si "přisvojil" tým Žraloků. :grc: co toto individuum hned v prvních okamžicích zprzní!
Já to nechtěl psát první :giggle:
smajra :hroza: prece s takovym humusem nemuze SJS otocit. Makat Pens,,ku*va

Philly(p): drzi nas ve hre.. tak to je konecna, jak rychle prekotvil, hnuuuj tohle
Přiznám se že počet střel 18/44 mě trochu zarazil :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS