Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCF: [#2] ST. LOUIS BLUES vs. SAN JOSE SHARKS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

St.Louis Blues
50%
12
San Jose Sharks
50%
12

Tiež mi je to jedno, oba tímy mi spravili obrovskú radosť už v prvom kole, dufam že jeden z nich vyhrá ten pohár ale moc tomu neverím :?
:neviem: Sharks v 6 třeba... :D
AndyF » Pia Máj 13, 2016 11:02 am píše:
vrabejka píše: :ho*no: :ho*no: :ho*no: :ho*no: :ho*no: :ho*no: :ho*no:
Nezlob se na me, nebo klidne zlob, treba dej do ignoru jako prvniho, ale dokud tady budes psat takovyhle sra*ky, tak tu budes jen vsem pro smich..
I kdyby ti mezitim par veci #jasemtorikal vyslo.
Doufam, ze to neni tvuj zamer.
Ja osobne proste porad verim, ze se jen snazis nejak vymezit vuci ostatnim. Nekdy je zajimavy hnat veci do absurdna pro pobaveni nebo pro vytribeni logicke argumentace, ale nemyslim si, ze je to tvuj pripad.. :neviem:
Tady je už zase od zdejších "odborníků" nablito... :-D

Vrabejka to shrnul docela pěkně, ale z mýho úhlu pohledu to vypadá na postup STL 4:2. Myslim, ze tento tým už má to nejtěžší za sebou a ve finále porazí uplakánky, čímž získá svůj první SC.
Blues in 5
Máme to na dosah, verím v postup a je mi jedno aký :pray:
Stejně jako jsem v druhé sérii 2x špatně odhadnul Tampu, tady se mi to samé stalo s Blues... :) . Obě dvě jejich série byly hokejově výborné, tu s Chicagem pro mě letos zatím nic jiného nepřekonalo (i když přiznávám, že jsem neviděl zdaleka všechno). Myslím, že to své snažení dotáhnou až do finále a to v šesti zápasech.
Počítám se sedmi zápasy. Snad to dopadne pro Sharks. :pray:
Blues :yes: Eliot :klobuk:
Večer si snad najdu chvilku na nějaký souhrn, každopádně tohle byl Elliottův steal. Vyhráli jsme jen díky němu. :klobuk:

Tohle bude každopádně o dost jiná série, než s Chicagem a Dallasem. Kvalita hokeje mě oproti předchozím sériím úplně nenadchla, ale holt nejde být úplně namlsaný.
Elliott > Jones dnes, o tom žádná. Nicméně jako steal bych to neviděl. Samozřejmě to podržel, ale Blues drželi žraloky dost na uzdě, při vedení si nenechali vnutit hru soupeře a trpělivě hráli, to v čem jsou silní. Blues si našli dle mě více mezírek v obraně + neuznaný gól po challenge, kde to tak jednoznačné nebylo, kontakt byl mírný před brankovištěm, a puk si srazil do brány hostující obránce. První zápas dal sérii jasný ráz, vypadá to, že budou rozhodovat maličkosti, drobné zaváhání, hra 1 na 1 . Potkaly se týmy, které jsou ztělesněním fyzické a disciplinované hry.
Tohle je naprostá katastrofa. Nemám už žádnou motivaci se na ten zápas dodívat. Sharks si nás celkem s přehledem mažou na chleba. Jejich bránění neutral zone je naprosto excelentní a naše neschopnost s tím cokoliv udělat je hrozná. Vymazali všechny naše největší zbraně. De facto se ani pořádně nedokážeme dostat přes útočnou modrou a vytvořit nějakou šanci. Všechno končí nahodilou střelou nebo pukem na hokejkách Sharks.

Tohle nejlépe vystihuje mé aktuální rozpoložení...
Kuwa Blues :verysad:
Sharks paráda. Blues poslední 2 zápasy totálně vymazáni. Hertl top!
Takovou dělovku jsem snad u Hertla nikdy neviděl! :shock: :klobuk:
Ja vam nevim.. Ta hra Sharks.. Obrana vyhrává tituly ale nesmí se to přehánět. :neviem:
AndyF píše:Ja vam nevim.. Ta hra Sharks.. Obrana vyhrává tituly ale nesmí se to přehánět. :neviem:
Ono se to mozna podcenuje, protoze historicky Sharks nikdy nemeli nalepku excelentniho defenzivniho teamu, ale jejich D-squadra je jednoduse absolutni top ligy. Snad muj tip na finale SC vyjde, mel jsem to na mysli uz mozna mesic pred zacatkem playoffs a samozrejme i pred 1.kolem. U Pens to bylo srdcem, u Sharks jsem to tam proste nejak videl, vycitil. Nepokazit to..
Dobře Blues :good: To je jak na houpačce :giggle:
Sharks si vzali :vrabec: slova k srdci..
Nevadí aspon vyjde můj tip Sharks in 6.
Je to tam! Jediný zápas delí Sharks od finále SC! :yahoo: :yahoo: Túto sezónu nám to vonku proste ide, v play-off hráme výborne a nemáme žiadnu krízu. Verím, že doma to ukončíme a Sharks Tank padne ešte pred finále :clap:
Do-nebe-volající rozdíl v téhle sérii dělá primary scoring. Když hráč, který vydělává 7,5 mega, má v 5 zápasech 0 bodů, těžko můžeme pomýšlet na úspěch. Pořád věřím, že jeho čas ještě přijde, ale... :neviem:

Co navíc dneska vyváděla obrana moc nepochopím.
- Shattenkirk dvě naprosto zbytečný vyloučení, jedno potrestaný.
- Ward pohodově dorážející při přesilovce z bezprostřední blízkosti brankoviště.
- Parayko při PK opustí svojí pozici před bránou, zajede za bránu a nezíská puk, který pak Mr. Asistence Joe Thornton nahodí jako na zlatém podnosu Mr. Gólovi Pavelskému.
- Pietrangelo s hráčem na zádech a prázdnou bránou vedle sebe si v pohodě váhá a rozmýšlí, až mu Tierney puk vezme a dá si pohodovýho empty-nettera.

No. Tak teď zpátky do San Jose a ukažme, že sezónu ještě končit nechceme...
Dobře Sharks, přeju jim a ani pořádně nevím proč :neviem: :wink2: ... jen Polák mě zklamal, co to mělo znamenat s tím Jaškinem? :? :-(
Ten incident Polák vs. Jaškin jsem taky nepochopil. Když se novináři Poláka po zápase ptali, tak řekl jen, že se k tomu nechce vyjadřovat, že prý Jaškin ví moc dobře, co udělal a víc to řešit nebude. Hádám ale, že Jaškin mu tam "pošeptal do ucha" nějakou poznámku a Polákovi ruply nervy.
Skvělé Žraloci! Finále snů Sharks-Bolts je blízko!
vrabejka píše:Finále snů
:hroza:
Kuwa Blues :slap: poďme další zápas must win :wave:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG