Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECF: [#2] PITTSBURGH PENGUINS vs. TAMPA BAY LIGHTNING [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Tampa Bay
53%
17
Pittsburgh
47%
15

Obrázek VS. Obrázek


zacina sa uz v piatok 13.5.
Ač nerad vzhledem k tomu, že nás vyřadili tak Tampa in 6 :jn:
Tampa v 7 zápasech. Vítězný gól vstřelí v prodloužení G7 Callahan. :jn:
Ja si pockam na JKL minci... :hiding:
Tentokrát bez mince (nemám trojkorunu), Pens in 5.
Nadherna serie to bude....po dvaceti letech bude Pittsburgh zase bojovat o finále na poloostrově Florida. Bude to hlavně bitva dvou supergeniálních koučů abezejmenných brankářů. Pokud se Pittsburghu chytnou dvě největší hvězdy bude to jejich serie, i když velký Phil ukazuje že i on je hvězuda velikosti první kategorie
Bolts in 6.
Pens in 6.
Pens AINEC
Bolts GFY
Pens in 7.
Obrázek

Podobne teamy, ale Bolts budou mit matchup problemy u naseho depthu.. Za nich dala 60% golu prvni lajna, my to mame rozlozeny rovnomerne do vsech ctyr a pokud Hagelin-Bonino-Kessel pujdou zas proti tretim parum, tak asi neni o cem. Jestli Tampa chce mit sanci, tak potrebuje Stralmana zpet a potrebuje ho ve forme. A Bishopa samozrejme, ktery by viditelne prehral Murraye.

Bolts are well rested, the Pens are well tested.

Pens in 6.
Pens in 6
Pens vidím jako favority, ale potenciál pro postup tu je. Se správným koučingem rozhodně máme na to je dorovnat, co se týče rychlosti, ale problém tu je ve scoring depthu, který oni mají úžasný, za to my v PO not so much.. Enormně by pomohlo, kdyby se co nejdřív vrátili všichni marodi. Stralman s Brownem už trénovali s no-contact dresama, takže u nich existuje reálná možnost návratu v brzký době, Stamkos je stále ještě wildcard. Furt trénuje no-contact, ale dovedu si představit, že v momentě, kdy mu přestanou podávat blood thiners, tak bude schopný naskočit okamžitě. Důležitý bude i gólmanský matchup, ale tady mám v Bishopa plnou důvěru, vím, že je schopný Murrayho přehrát.

Tampa in 7.
Tampa in 6.
Ze by to Tampa dotahla jako loni do finale? Mozne to je, ale spis verim tucnakum, dejme tomu v 6ti zapasech.
Niekto ich už zastaviť musí, neviem si predstaviť čo by nastalo ak by Crosbyovci postúpili do finále SC. Tampa in 7
Pens :grc:
Atlantik začíná být namyšlenější, než obvykle je, tak už by ty ubožáky mohli vyřadit.
dejf píše:Atlantik začíná být namyšlenější, než obvykle je, tak už by ty ubožáky mohli vyřadit.
Tak vidis a ted verim jeste vic :sarcasm: Tvoje zastavka tady pred nasi serii s obvyklym tipem je vetsinou dobrym signalem :wink2: To FF je pravej odbornik, kterej nas poctive tipuje kolo co kolo i pres slzy.. :lol2:

Z Tampy mam mimochodem respekt, nechtel jsem je, ale na druhe strane uz pred serii s Caps jsem rikal, ze to je ta nejtezsi prekazka a kdyz ji zvladneme (vic nez 50% jsem tomu nedaval) tak uz budu verit az do konce.
Jisté je, že tu bude zase nabrečíno, zvlášt vzhledem k tomu, že se dá očekávat dlouhá série. Vyhrají podle mě PIT 4:3.
silnější se jeví Pens, ale víc to přeju Tampě, tak Bolts v 6 za mě :jn:
Prajem to Tampe, Bolts in 6
Je mi to v podstate fuk, dám Penguins v šiestich zápasoch.
Pens in 6
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS