Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECF: [#2] PITTSBURGH PENGUINS vs. TAMPA BAY LIGHTNING [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Tampa Bay
53%
17
Pittsburgh
47%
15

Ale bacha game 7 s tampou 2011, či game 7 se sousedními panthery před 20ti lety stále budí ze dna,A to Nemluvím o katastrofách s mtl a nyr
Seriózně taky nee asi dávno nebo Kdoví jestli někdy, teď ještě mě naskočil další srdeční atak 1993s isles, taky krutara
Jen venku pohádka z finále 2009 či druhé kolo s wsh toho roku či 1999 s devils ale to je vše venku, jen v roce 1995 jsme otočili sérií s caps z 1-3 na 4-3 ale už nevím kde se hrálo to rozhodujici
martin83 píše:My jsme to věděli Tampa je v prd*li
martin83 píše:Obrázek
martin83 píše:Jinak Sullivan udělal geniální tah, a mafa už snad nikdy neuvidíme v brance pit. Jinak malkin fenomenální, Sidney král a velký Phil prostě totální pán hokejista a Mike Sullivan genius
A Martin šašo... Obrázek
Atlantik píše:Jen otazka, ty jses historik.. Kdy naposledy jsme ten domaci game 7 zvladli..? Ja seriozne nevim.
18. mája 1995 vo štvrťfinále konferencie proti Washingtonu.
Tak přece jen ten rok 1995, pokud to má ten sluníčkar z Petržalky ověřené. No každopádně je čas to změnit, skoro čtvrtstoletí je hodně. Pokud bude chytat Murray šance je
Podľa mňa Malkin nehral nejako neviem ako dobre. Ja ho objektívne hodnotiť nemôžem, ale nejaká oslnená som nebola. Chvíľami hej, ale potom som už o ňom počula len, keď dostal ranu.
Tá tretia tretina bola odveci, nechápem. Ani nebránili, ani neútočili. Keď sa už rozhodli, že budú brániť náskok 3:0, tak to som si trošku inak predstavovala, než že budeme len vyhadzovať puky z pásma. Ale hlavná je výhra, Sid nakoniec víťazný gól po peknej akcii. Teraz už len dúfať...
Tato série je parádní. 7. zápas je na místě. Z hlediska koukatelnosti tato série suverénně převyšuje západní sekci. Pens jsou sice herně a střelecky dominantnější. Opticky hru více kontrolují. Ale Bolts ví, v čem jsou silní a těží z toho. Musím vyzdvihnout Šustra, v této sérii vyrostl. Hedman klasika, nejdůležitější hráč. Útočné esa Bolts netřeba komentovat, smrdí to z každé akce. Na druhé straně Murray logická volba, myslím že MAFovi především nesedí styl Tampy, kde je hodně křižných pasů a vůbec pestřejší kombinační hra, než je zvykem a on preferuje agresivnější styl , minule byl asi 2x vykoupaný (pravdou je ovšem i to, že byl celkově hodně nejistý, puky z něj vypadávaly). Murray drží pozici a případné dorážky končí na jeho betonech. Pokud je třeba tak umí taky výborně zmenšit úhel (dnes proti Palátovi). Jsem překvapený, že Letang nemá takový IT a není tak výrazný jako proti Caps (zdrav. problémy?). Jo a zapomněl jsem zkritizovat Malkina, je neustále frustrovaný, dnes zbytečný faul. Hodně ztrát, v přesilovce tam pálí jednu za druhou, ale nepřijde mi to nějak extra nebezpečné, možná se mýlím, ale subjektivně mi přijde, že znám úplně jiného Malkina, toto je prozatím jeho stín.
Nicmene po tom stupidnim vylouceni dnes Malkin svoji hru ve zbytku zapasu pozvedl. Rozhodne jeden z jeho lepsich zapasu. Ne ze by ale ta latka byla nastavena nejak vysoko.. Kazdopadne, kdyby hral aspon tak jako dnes, byl bych relativne spokojen.

Pochvalu v serii zaslouzi i Kunitz, kdyz uz jsme u toho. I Lovejoy a Cole, kteri to dobre blokuji. Samozrejme v ramci svych moznosti. Celkove se hraje velmi pekny a kvalitni hokej, konec-koncu tak jak se od serie i dalo ocekavat.
Novis44 píše:Hedman klasika
Tak ono Hedman je niekedy úplne najlepší na ľade, ale není to čo to bolo minulé PO...Nedrží si stabilne tú skvelú formu. Dneska ako to zdržovanie hry? :shock: Mal kopec času možností a on to vypáli cez celé ihrisko von. a išli sme do 3 úplne zbytočne.

Inak ten coach challenge :hroza: možno nás to stálo zápas. Uznať to, je ten zápas úplne o inom. Ale noha vo vzduchu....on tú nohu dal na ľad a stále nebol v offside, nepoznám presne pravidlá ale z tohto offside nevidím.
Obrázek

Novis44 píše:Jsem překvapený, že Letang nemá takový IT a není tak výrazný jako proti Caps (zdrav. problémy?)
Nekde som čítal že jeho hra išla rapídne dolu po tom čo mu nedávno potratila žena.
D&M píše: Ale noha vo vzduchu....on tú nohu dal na ľad a stále nebol v offside, nepoznám presne pravidlá ale z tohto offside nevidím.
Podstatnej je tenhle obrazek. Vjizdi do pasma pred pukem a bohuzel na spicce brusle. Zadni nohu ma ve vzduchu. V ten moment je v ofsajdu a prave vnika puk pres caru.
Obrázek
AndyF píše:V ten moment je v ofsajdu
Ved práve, že toto volať offside. Lebo noha vo vzduchu.... :mf:
Je to špatně stopnuté (pozdě), jde tam o okamžik, kdy puk překročí modrou celým objemem a v tu chvíli je Droin prokazatelně jednou nohou v pásmu (na ledě) a druhou má ve vzduchu, takže offside. Ze hry jsem vůbec nepoznal, že by se mohl řešit offside, myslím, že to byla chyba Droina. Chápu timing, ale tato situace byla kontrolovatelná.

Hedmanovi to vyhození prostě "ujelo", samozřejmě za daných okolností to bylo zásadní. (já jsem mu záviděl, toto jsem se vždycky snažil udělat na tréninku a on se jen tak zlehka do toho opře a... :evil: ). Já ho mám víc pod mikroskopem až letos, přijde mi dost suverénní ve všech herních situacích. Samozřejmě mám v hlavě i zápas proti Wings, kde se nám to snažil dát.

Co se týče Letanga, tak mi to nějak uteklo ta informace. Už mi to vrtalo hlavou, kde jsou ty předešlé výkony a vytížení.
Pravda je, ze pravidla jsou v tomto ohledu psana spatne.
Ta situace neni exaktne popsana (je tam proste dira), ale duch pravidel je, ze v pripade, kdy nejakou casti tela je hrac za carou, musi udrzet alespon kus nejaky casti brusle na lede dotykajici se cary. Do pasma se tudiz neda ani skocit.
Takze IMHO ani nezalezi na tom, jestli ta spicka byla na lede nebo ne..
Osobne verim, ze nez zacne pristi sezona, tak se tenhle kus pravidel prepise..
Ačkoliv nám to dost pomohlo, kdo ví, jak by to dopadlo, tak mně se ty challenge nelíbí. Tohle normálním okem nikdo neuvidí a takovýhe stituace bych pouštěl. Né, že pokaždé, když padne gol, tak hned všichni trenéři začnou na videu zkoumat, jestli tam nebyl nějakej problém a pokud ho najednou, tak daj challenge...

A Letang od potratu opravdu hraje o dost hůře, ale možná to mělo i co dělat s IT, respektive, viděl jsem statistiku a v zápasech, kdy měl Letang IT přes 30 minut, tak jsme měli statistiky asi 1:4 a on 2 body a pod 30 minut asi 7:1 a 9 bodů (ale ty čísla nevím přesně). Pak už mohl být unavený, dělal chyby, nepodpořil útok ve správnou chvíli ad.
Jsem neskutecne stastny, neskutecne... Dnes excelentní výkon, kterym jsme to proste udupali, tohle nejsou ti chokeri z minulosti... Zpusob jakym se tenhle team vzpamatoval z ty obrovsky rany v game 5 nepotrebuje komentar a je to jen dukaz enormni vnitrni sily. Pred Tampou klobouk dolu, ale myslim ze ve finále jsme zaslouzene. Splnil se muj tip z pred zacatku PO, finále snu.. San Jose bude pro nas neznama exotika, proto tezko tipovat. O jejich velke kvalite nemožno pochybovat ale tezko rict jestli jsou lepsi nez Caps nebo Bolts... Rust :wub: Tak jeste posledni krok :pray:
Tampa :slap: škoda. Tak šup na Sharks vagón :hfman:
Jaké opojné ráno dnes. Veškeré utrpení skončilo. S brankářem co opravdu umí chytat velké zápasy. Nechte vlát vlajky pens z oken, obchodů, domu,garazi. A finále oproti neskutečným vousatým sympaťákum bude parádní. My jsme to viděli Cooper je v prd*li
Jo.. jinak divaci byli v G7 skveli.. a kdyz bezprostredne na konci hned jako prvni zacali skandovat "Murray, Murray!!" tak to jakoby mnohe predznamenalo.. Au revoir, Marc-André. Mel jsem te rad, fandil jsem ti, ale chybet nebudes.. Zacina nam nova era s golmanem ktery je jeho protikladem. Clovekem bez nervu.
Škoda Bolts ale nevadí aspoň budu mít ve finále favorita.
Snad to Sharks pro Hertla a Joea dokážou vyhrát.
Tak pro Hertla to asi těžko chce vyhrát celé San Jose. Jinak fleury ať táhne.od roku 2009 zruinoval této organizaci mraky snů. Ideál trade do oilers.tam můžeme lovit těžké protihodnoty.ted ale klid velké finále začíná a my jsme v něm.znovu na vrcholi
Fujtajbl Pens , rychle na sharks wagon.Vidět Crobyho s Cupem by bylo pro mě opravdu utrpení.
Gratz Pens, ted uz to jenom dotahnout ke zdarnemu konci :)
Penguins si ten postup zasloužili víc, to je třeba přiznat a pogratulovat. Ve většině času během celé série byli aktivnějším mužstvem.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO