Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECF: [#2] PITTSBURGH PENGUINS vs. TAMPA BAY LIGHTNING [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Tampa Bay
53%
17
Pittsburgh
47%
15

Srdce pro Tampu, mozek pro Pens ( :grc:).

PIT in six.
Konečně uvidíme, co vlastně dříme v Tampě, nechci nijak snižovat jejich soupeře (ani nemůžu: Detroit :) ), nicméně vážný zájemce o postup přichází až teď. Budu se držet agresivity v sériích Pens a proto dávám Pittsburgh v 5. :rocker:
Tampa in 7 :!:
Sullivan prekoucovan Cooperem, zcela jasne. Neudelal nic, pritom bylo jasne ze je to od zacatku spatne. Potopil nas klasickym blundrem Maatta, to uz je tak nejak pravidlo ze co zapas, to jeden propadak od neho. Tentokrat mu Murray prdel nezachranil. Sullivan by se uz mel vzpamatovat a benchnout nejtragictejsiho beka co v aktualnim playoffs zustava. Vzhledem na to ze Palat zranil Dumoulina se to asi nestane... jestli vubec by tam ta moznost byla. Dalsi vec, Malkin a Crosby. Predevsim Malkin byl dnes marnej. S Kunitzem a Fehrem to nevede a nepovede k nicemu. K tomu zadrbal presilovky a sam se nechal stupidne vyloucit z cehoz TB dali vitezny gol. Mame nad cim premyslet, Cooper ma svuj system, ale maximalni vykon od nas by ho mel prebit. Ten dnesni mel od toho daleko. Videt ze Maatta je traged a videt ze Malkin a Crosby jsou ve spatnych podminkach neni tak tezke, tak sakra tam Sullivane ?!

Navic dnes i velmi nevyrazny Kessel... Bishop vypadal ze ma po serii, nicmene Vasilevskiy to mel hodne jednoduche. Game 2 musi vypadat jinak, tenhle vykon byl obrovskym zklamanim.

PS: Hity Palata a Kunitze na suspendaci asi nejsou, ale Callahan na Letanga by mel byt. Prilis jsem nepochopil proc k 5 minutam nedostal misconduct. Nechci zachazet do detailu, kdyz mame jine problemy, ale zacalo to dost nechutne.
Bolts :) Palat :clap:
Paráda si tu po ránu přečíst po výhře TBL další Atlantikovy výblitky :-D Škoda jen těch zraněných.
Po tom hektickom začiatku som si myslel že keď Bishop odíde z ľadu Tampa dostane pár kúskov ale Vasilevsky podržal. Dosť dobre to hrala Tampa na oslabeniach.
Tampa :thumbsup: nechť Blesky sežehnou ty Neletavce :pray:
Tampa dobře, aspoň těm směšným ptákům spadne hřebínek :oslava: :wave:
Ohľadom Bishopa aspoň jedno pozitívum. Nemá vnútorné zranenie, nič natrhnuté ani zlomené.

Kde boli včera tý perfektný Pens o ktorých tu čítam celé Play-off od Atlantika? :-O
Vy me chcete vystvat, jo? Tu je zas nablito.. a to jsem se snazil psat k veci a vkusne, i kdyz zakrok Callahana by zaslouzil neco jineho. Neni nic hezci nez v noci se na to divat, rano se vzbudit jak ti soused vrta nad hlavou a pak si precist sra*ky od lidi, kteri se podivaj maximalne na highlight. Jinak DM.. sam rikam, ze to byl nas jasne nejhorsi vykon v PO, ale je mozny ze to je dany i hrou soupere. Odebrali jste nam rychlost, nebylo kudy. Sullivan na to nesahal 7 zapasu, je evidentni ze by se mel probudit protoze uz s Washingtonem byly veci ktere nefungovaly.

Jinak ale seriozne.. proc tu vlastne tohle playoffs jsem? Resi se tu nejaka fantasy soutez na MS, na zapasy playoffs se tu nediva temer nikdo... rano tu po nasem postupu po skvele serii je mozna jeden prispevek... lidi jen cekaj jak se podivaj na highlight (po nasi vyhre neudelaj ani to) a muzou kopat resp. drzet hubu pricemz k zapasu nic konstruktivniho nenapisou.. vydrzuji se tu hovada typu BigPete nebo vrabejka. Dava to smysl? Nemyslim.. Namet i pro adminy, btw.
Toto playoff som videl dosť vašich zápasov aby som si dovolil komentovať, čo zväčša aj tak nerobím. Malkin dnes bol dnes stratený, ale to by sa dalo povedať aj o Kesselovi či o ostatným lajnách. Callahanov hit je clear suspension, to tiež uznám. Ale hovoriť že to mal Vasilevsky zľahčené? V čom? Mne príde že aj napriek vašemu slabšiemu výkonu tam mal dobré zákroky. Maatta s tým korčuľovaním asi veľa neurobí teraz. Sullivanov rekord je pekný, ale teraz sa ukáže či je schopný. Bolo tam viacero zbytočných ztrát pri prechode do útočného pásma z čoho hneď ťažila Tampa, hlavne Letangova chyba.
Atlantik » Sob Máj 14, 2016 12:50 pm píše:Vy me chcete vystvat, jo? Tu je zas nablito.. a to jsem se snazil psat k veci a vkusne, i kdyz zakrok Callahana by zaslouzil neco jineho. Neni nic hezci nez v noci se na to divat, rano se vzbudit jak ti soused vrta nad hlavou a pak si precist sra*ky od lidi, kteri se podivaj maximalne na highlight. Jinak DM.. sam rikam, ze to byl nas jasne nejhorsi vykon v PO, ale je mozny ze to je dany i hrou soupere. Odebrali jste nam rychlost, nebylo kudy. Sullivan na to nesahal 7 zapasu, je evidentni ze by se mel probudit protoze uz s Washingtonem byly veci ktere nefungovaly.

Jinak ale seriozne.. proc tu vlastne tohle playoffs jsem? Resi se tu nejaka fantasy soutez na MS, na zapasy playoffs se tu nediva temer nikdo... rano tu po nasem postupu po skvele serii je mozna jeden prispevek... lidi jen cekaj jak se podivaj na highlight (po nasi vyhre neudelaj ani to) a muzou kopat resp. drzet hubu pricemz k zapasu nic konstruktivniho nenapisou.. vydrzuji se tu hovada typu BigPete nebo vrabejka. Dava to smysl? Nemyslim.. Namet i pro adminy, btw.
Tak tu nebuď a bež si na nějaký cryforum. Nebo to tady mame povinne psát do topicu PIT a povinne taky brecet, jak porad nekdo PIT hrace fauluje, rozhodčí to nepíská... Videl jsi třeba 6. zápas NYI-FLO, tam FLO vyloženě zazdili rozhodčí, ale nikdo kvuli tomu tak nebrecel. Neumís snad napsat jeden příspěvek, aby sis nestěžoval na rozhodčí, neumís uznat, kdyz na něco PIT nemá, vždycky je to max. nepovedený výkon nebo vina jednoho člověka, který vám celou tu úžasnou hru pokazil...

Že to tady jde do kytek je věc druhá a možná mě to štve víc než tebe. Já si to tady pamatuju jako fórum fanoušků hokeje, možná jsme tenkrát tak často neviděli zápasy, ale v celku v poklidu se tu lidi bavili o hokeji, byť byly velké pře mezi Čechy a Slováky, což teď už asi není. Možná je to dobře, možná ne, protože je to jistě dáno úpadnem českého i slovenského hokeje, ten slovenský už asi i vymizel ze světové osmičky, natož aby patřil do nejlepší šestky. Ted je to tu rozdělený na skoro 30 skupinek, podle toho kdo komu fandí. Spousta lidí tu zna pomalu jen ten svuj tým, jinak hokeji nerozumí ani jak ten vrabejka, chová se tu afektovane, urazi, neni objektivni, argumentuje nesmysly, nebo nekteré veci prehani, avsak staci, aby vrabejka neco prehnanyho napsal do topicu, kde s tím fanousci nesouhlasi...

A je to hokejforum, ne NHL forum, natož uplakankoforum, tedy kdyz tu lidi více resí MS, je to podle mě jedině dobře. Většině lidí tu i nejoblibenejší tým vypadl, fanousku sharks je tu malo, to samo platí u STL. Uplakankum taky moc lidi nefandi, mozna te tampe.

Že ryješ do mě, na to jsem si tu zvyknul a podle toho jsem se zařídil, ale nechapu, co mas neustale proti vrabejkovi, máš mindrák z nedostatku prospektu nebo z něčeho jiného?
danny111 píše:Toto playoff som videl dosť vašich zápasov aby som si dovolil komentovať, čo zväčša aj tak nerobím. Malkin dnes bol dnes stratený, ale to by sa dalo povedať aj o Kesselovi či o ostatným lajnách. Callahanov hit je clear suspension, to tiež uznám. Ale hovoriť že to mal Vasilevsky zľahčené? V čom? Mne príde že aj napriek vašemu slabšiemu výkonu tam mal dobré zákroky. Maatta s tým korčuľovaním asi veľa neurobí teraz. Sullivanov rekord je pekný, ale teraz sa ukáže či je schopný. Bolo tam viacero zbytočných ztrát pri prechode do útočného pásma z čoho hneď ťažila Tampa, hlavne Letangova chyba.
Ty nejsi problem :wink2: Jinak ne, Vasilevskiy toho mnoho fakt resit nemusel, ty strely co prosly nebyly "grade A". Kredit pro obranu Tampy a kritika na nas, ale test Vasilevskeho snad jeste jen prijde. Tohle bylo hodne slaby.
Jistě existuje nějaké fórum i pro nelétavce, anglicky evidentně umíš, mně chybět nebudeš.
D&M píše:Ohľadom Bishopa aspoň jedno pozitívum. Nemá vnútorné zranenie, nič natrhnuté ani zlomené.
Důležitý bude MRI. Cooper říkal, že ho prohlídli jen rentgenem a ten ti třeba poškozený vazy neodhalí. A zrovna jako ACL/MCL tear to dost vypadalo. Bojim, bojim..
skoda,ze se to asi smazalo..
Jinak Callahan je jasnej zapas. Rekl bych klidne dva. ale kdyz zrovna letnag dostal jeden, vic to bejt nemuze.
AndyF píše:skoda,ze se to asi smazalo..
Jinak Callahan je jasnej zapas. Rekl bych klidne dva. ale kdyz zrovna letnag dostal jeden, vic to bejt nemuze.
Nema ani hearing, vse v poradku.
Meli ste poslat video. :neviem:
BigPete1989 píše:Ted je to tu rozdělený na skoro 30 skupinek, podle toho kdo komu fandí. Spousta lidí tu zna pomalu jen ten svuj tým, jinak hokeji nerozumí ani jak ten vrabejka, chová se tu afektovane, urazi, neni objektivni, argumentuje nesmysly, nebo nekteré veci prehani, avsak staci, aby vrabejka neco prehnanyho napsal do topicu, kde s tím fanousci nesouhlasi...
Preto ak nepozeráme iné zápasy a vidíme ich maximálne z niekoľkominútových zostrihov, tak tu zo seba nerobíme odborníkov a nezosmiešňujeme samých seba blbými a úplne mimo príspevkami. Na hodnotenie hráča alebo tímu nestačí jeden alebo dva zápasy.

A neviem, čo s tým má slovenský hokej? :giggle: Ja som absolútne odosobnený od tejto veci, slovenskej repre absolútne nefandím (jej výsledky sú mi hlboko ukradnuté a za stav v SVK hokeji jej osobne prajem vypadnutie do béčka, btw.), sústredím sa na svoj NHL tím a nič viac.
BREAKING: #TBLightning @Benbishop30 is considered day to day with lower body injury, Steve Yzerman says.
Jen day-to-day, wow. Já čekal něco jako ACL/MCL tear nebo ankle sprain, což by ho vyřadilo z postseason. "Jen" day-to-day je výborná zpráva, to by mohl v nejhorším vynechat max. pár zápasů.
Ou, nějak jsem pozapomněl na začátek této série, takže trošku "s křížkem po funuse" můj tip - i přes tu úvodní prohru si myslím, že to Pittsburgh dotáhne k vítěznému konci (a to nechci Tampu vůbec podceňovat, už 2x jsem její sérii tipnul špatně... :-D ), ale bude to hodně drhnout a bude to na 7 zápasů... Myslím, že zdravotní stav Bishopa bude tím nejdůležitějším jazýčkem na vahách.
Atlantik » sob kvě 14, 2016 5:10 am píše:Sullivan prekoucovan Cooperem, zcela jasne. Neudelal nic, pritom bylo jasne ze je to od zacatku spatne. Potopil nas klasickym blundrem Maatta, to uz je tak nejak pravidlo ze co zapas, to jeden propadak od neho. Tentokrat mu Murray prdel nezachranil.
ja som doteraz nechápal, čo robí tak zle chudák maatta, včera už som to videl aj ja. Neschopný nahrat niekomu, v nasom pásme marný, a to čo predvadzal malkin, to si krásne napísal v chate, že netrafi ani stodolu.

K tým bigpetom a podobným, za tie roky som si zvykol, nejaký pittsburgh syndrom. Zbytočne ich riešiť, provokuju. Nenechaj sa, nestojí ti to za to.

Na konci tretiny hrál malkin s crosbym? Nejak som si to už nevšímal, len viem že to hovorili komentatori ako možnost. Alebo to už nerobíme, niekto písal do chatu, že malkin s crosbym nechce hrať, tak ten niekto, kto to tam písal, by mi k tomu mohol niečo napísať. :D
Defensive pairings at practice →
Dumoulin-Letang
Daley-Lovejoy
Cole-Schultz
Pouliot-Maatta
Maatta nahrazen Schultzem... navíc Dumoulin ok...
Rust is with Sheary and Crosby in an ongoing drill, while Hornqvist is with Malkin and Bennett (who is filling in for Kunitz).
A nějaký ty změny, uvidíme, Hornqvist byl s Malkinem docela bídnej...
Whatever.. aspon ze se neco s tema formacema dela.. bylo to k nicemu i kdyz tohle mi prijde random. To ze Dumoulin trenoval a to ze Maatta vypada byt posazen za Schultze je vynikajici zprava, delalo se mi z neho uz seriozne spatne.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS