Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] DALLAS STARS vs. ST. LOUIS BLUES [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Dallas Stars
17%
6
St. Louis Blues
83%
30

Povazovat v play off v lize lig za nekoho slabsiho??????????????????? Neodbornost!!!!
Ale jinak super serie a pral jsem postup oběma, a jsem ale rád za Blues a jejich fanousky..strasne dlouzho na neco podobného čekali a ted je to tu, lidi v Stl si to zaslouzi...a o jeste není konec!!!! V roce 2001 to mam v zivé pam,ěti...prohra s Coloradem 1-4 v serii, kdyz poslední dva zapasy padlo v OT, tusim hinote a sakic dávali. Ted je to ale jiný tým a s tělnatým koučem Kenem. NHL dál poslouchá jak zní Hitchcockova písen smrti
Tak to “slabsi” som dal do uvodzoviek z nejakeho dovodu vsakano… :roll:

Ale skus si predstavit hypoteticku situaciu – zacina playoff 2016 a ty mas moznost vybrat si supera zo skupiny preds, sharks, stars a hawks. Koho by si si vybral? resp. koho z nich by si si za supera zelal viac a koho menej?
vybral bych si právě blackhawks
už jen proto ze v případě vypadnutí by si je media tak nebrala do huby jako pri vypadnuti s nsh
martin83 píše:už jen proto ze v případě vypadnutí by si je media tak nebrala do huby jako pri vypadnuti s nsh
:hmm: zaujimava motivacia pri vybere supera – podla toho nakolko by ma media zdrbali za pripadne vypadnutie… :lol2:
Podstatné zde bylo napsáno. Jen bych doplnil, že Stars do zápasu vlítli aktivněji, měli více střel a brankových příležitostí, ovšem Blues byli dnes ti, kteří trestali (to ještě nebyl uznán gól Tarasenka po offside challenge). Poté již dokázali Blues naprosto v klidu kontrolovat hru a postupně přidávat další korálky. Na tu brankářskou otázku Stars mám stejné výhrady, Lehtonen to prostě nepodržel (spíš naopak) a Niemi nepřesvědčil, že má být jedničkou. Na druhé straně Elliott jistota sama. Věřím, že je to teprve začátek cesty Blues. Trochu mi je líto Ruffa, odvedl parádní práci, ale na SC to zase nebude. St. Louis prostě favoriti byli, že to došlo do 7. zápasu není špatná vizitka Stars (jejich fanoušci na to mají asi jiný názor). Důležité je zmínit, že to bylo bez Seguina. Blues v rámci celé série podávali kompaktnější výkon a i zde se jedná o zasloužený (vydřený) postup.
petrik píše: Ale skus si predstavit hypoteticku situaciu – zacina playoff 2016 a ty mas moznost vybrat si supera zo skupiny preds, sharks, stars a hawks. Koho by si si vybral? resp. koho z nich by si si za supera zelal viac a koho menej?
Sharks >> Stars (bez Seguina). Jestli postoupej nejakym zazrakem Preds, tak to je o necem jinym. Stars jsou nekompletni team, coz bylo v tehle serii videt. Cekal jsem u nich rychlej konec, nakonec ale chytli na prvni kolo free ticket z Minnesoty, tak se to o jedno kolo oddalilo. Coz je skoda, protoze hokej hraji peknej, takhle ale cesta k uspechu nevede. Blues jsou jinde.
Vyborne Blues, uz jen 2 prekazky cestou ke krapaci :good: Jen aby se nerozjeli az moc a stalo se z nich behem par let druhe Chicago, to bych je pak musel nerad odkopnout :-D
Dať cez 10 mil na golmanov, z ktorých jeden je lepší než druhý :sarcasm: . Ale zas aby som tak nekrivdil len im, obrana tiež nula bodov. Šance ktoré mali nepremenili (Ničuškin napr.). Z tejto série som videl 3 zápasy a Blues zaslúžene. V G7 Stastny bol všade.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS