Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PITTSBURGH PENGUINS [#2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Washington Capitals
56%
23
Pittsburgh Penguins
44%
18

Obrázek VS. Obrázek

rozpis zatial neznamy
Skutecne finale Vychodu a i to je myslim slabe prirovnani. Podle mne dva nejlepsi teamy ligy mezi sebou ve 2.kole, pri pohledu na druhou dvojici mi je az slabo.. Nicmene vysledek realne deklarovat nebudu (oznacil jsem homersky Pens jen proto abych neco oznacil, ale stejne tak bych si mohl hodit minci, fakt nevim). Muze to byt cokoliv, pravdepodobne asi bitva na 7 zapasu... Ale muze se stat i to ze Washington zasypeme golama od vsech formaci a smazneme v 5 zapasech, stejne tak se muze stat i to, ze Washington nas fyzicky a systemove ztrapni a budeme tam vypadat jako ztracene deti proti dospelym :neviem: V poli jsme myslim o neco lepsi, ale bude potreba aby se Murray aspon priblizil k Holtbymu. Ma na to, ale jestli to skutecne dokaze, to je otazka.

Jestli se neznicime navzajem, tak z tehle serie by mohl postoupit budouci vitez SC. I kdyz jsem se sezonou Pens uz ted nadmiru spokojen protoze jsme udelali neskutecny kus prace a znamenala pro nas obrovsky posun vpred, tak skoncit na hokejkach Capitals by strasne bolelo. Caps by to bolelo asi jeste vic, oni jiny cil jako SC ani nemeli a ani mit nemuzou. Navic historicky nam maj co vracet. Potencial tehle serie ani moc nejde popsat.
Myslím, že to nakonec bude na 7. zápasů a prostě teď věřím, že bychom mohli Caps porazit. V sérií s Flyers mě vůbec nepřesvědčili a ve hře 5 na 5 pomalu nedali žádný gol. Na druhou stranu, taky žádný nedostali, je otázka, jestli to bylo útokem PHI nebo ne.

To jak zachytají golmani bude asi klíčové, snad Murray ustojí ten tlak. A nejen on, WSH má fyzicky navrch a snad nás nepřeválcují, nemáme nikoho, kdo by jim to vrátil.

Velkou roli budou hrát i přesilovky, nechce se mi to hledat, ale myslím, že my jsme dali 8 PP golu a WSH 9. No, radši bych hrál celou sérii 5 na 5, často jsme v přesilovkách pustili soupeře do brejku, ale od té doby, co je zpět Malkin tak to zase vypadá o trochu jinak. Jen ve hře 5 na 5 je docela neviditelný, ale nemá cenu trhat jiné lajny, když to doteď funguje.

Je škoda, že kvůli to vydrbanýmu systému na sebe narazíme už teď, ale už to tak holt je.

Let´s go Pens! :wave: :wave: :wave:
:slintac: , Caps in 6
Caps in 6 :pray:
Škoda, že jeden z nich vypadne už teraz. Bude to reklama na hokej a snáď uvidím čo najviac zápasov. Séria pôjde do maximálneho počtu stretnutí, nech vyhrá lepší.

Nech vyhrá hokej :petrik:
Hodil sem si dvoukorunou (bo druhé kolo) na 4 vítězné, líc Wsh, rub Pens (dle pořadí).

Série Wsh-Pit bude:

1-0
1-1
1-2
1-3
2-3
2-4 pro Pens (poslední zápas v OT, protože mi mince unfair spadla a zakutálela se)
Jeden z vrcholů letošního PO přišel na Západě hned v 1. kole v sérii mezi Blues a Blackhawks. Tady čekám, že přijde druhý vrchol. Očekávám top top hockey a tipuju, že se rozhodne až v G7 s vítězstvím na straně Capitals. :)
Tak ako pred 7 rokmi vzisiel z tejto serie vitaz SC, bude to rovnake aj teraz. Seria z 2009 je uz legendarna a len velmi malo serii sa jej za ten cas aspon priblizilo. To bol totalny hokej vo vsetkych 7 zapasoch. Teraz cakam to iste, akurat snad s inym postupujucim.
Tak na tyhle „Star Wars" se teda těším! Pens v 7.
Caps in 5 abych byl dyztak za vestce.. :vrabec:
Pens in 6. Ještě před koncem game 6 naskočí Ovce na letadlo a zamíří na ms, protože čím víc medailí, tím víc Rus Obrázek (to ale ještě neví, že tam z toho medaile taky nebude)
Na tuto sérii se extrémně těším. Favorizuji Pens a to v 6. Byl bych opatrný s výroky, že je to o vítěze o SC. Ale nebál bych se říct, že je to o vítěze Východu.
Caps in 7.
Caps in 7 (bohužel).
hlasovanie je zatial celkom vyrovnane. Ja som dal Caps, som na ich vagone. Ale nevadil by mi ani PIT, lebo hraju pohladny hokej. Hlavne dufam, ze sa naplnia ocakavania o skvelej serii :pray:
Caps in 7.
Jeden z top matchupů v tomhle PO. Škoda, že tak brzo, konferenční finále by tomuhle slušelo víc. Když se podívám na tu druhou větev na Východě, tak se fakt musím smát. :-D

Caps in 7.
Ze dvou zel budu volit to menší. Pens in 7..
Bude to asi pořádná hokejová bitva...
Je mi jedno, kdo zvítězí, pohár nepřeji ani jednomu, ale pro tip... Caps in 7 :!:
Pens :grc:
Snad pravda a láska zvítězí a ubožáci prohrajou.
Nobelovu cenu tomu, kto vymyslel tento formát PO. :hroza:
Po STL-CHI ďalšie predčasné finále. Čakám poriadnu mastenicu. Caps in 7
radši bych dál viděl Pens, bud to boj, stejně jako Hawks-Blues, se šťastnějším koncem pro tučňáky...Pens v 7
Caps jasně vyhrají 4 - 1 :klobuk:
Pens pôjdu ďalej, ale Ovca už nestihne MS... alebo asi hej :-D bude to 4:2 pre Tučniakov
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS