Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] TAMPA BAY LIGHTNING vs. NEW YORK ISLANDERS [#WC1]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kto postúpi?

Tampa Bay
61%
23
NY Islanders
39%
15

Už teď mám radost z našeho playoff. Každopádně do této série jdeme jako outsider. Jak už psal imp, bude hrozně důležité, kterému týmu budou dávat góly hráči z nižších formací.

Co se týče brankářů, tak tam bych obavy neměl. I s návratem Haláka doufám, že Capuano nechá v brance Greisse. Byla by po jeho výkonech z prvního kola hloupost, aby ho nechal sedět. Bishop proti nám v ZČ moc nezářil, ale playoff bude (a je) samozřejmě o něčem jiném.

Máme kratší pauzu a za sebou hned tři prodloužení, což se možná projeví. Tampa by nám ale herním stylem měla sedět víc než Florida. Tipování na Isles se zase zdržím.
Typnem si nás, strašne by pomohlo keby sa vrátil Stralman a ak Bishop zachytá to čo vždy mali by sme to urvať. Isles nám ale veľmi nesedia a máme s nimi dosť negatívne skóre. Uvidíme čo nám zase v sérii ukáže Coopsov grid :) to bude podívaná. Budem dúfať že Cooper bude riešiť trochu matchupy a Cedric sa konečne uplatní proti Tavaresovi.

Keďže je pre nás takmer nemožné vyhrať u Isles a nevyhrali sme tam už pár rokov, neostáva iné ako BOLTS in 7.
Tampa in 5
Tampa 4:3
Islanders rozhodně nejsou favority, ale já očekávám, že mohou Tampu zaskočit - 4-3 pro Islanders...
Isles :jupi: Greiss :klobuk:
Jdu rozumovat uz trosku po funuse, ale tipoval jsem jsem ze 2.kolo bude konecnou pro Tampu tak dam Isles dejme tomu na 6 zapasu.
Povinná výhra, protože jet do Brooklynu za stavu 0:2 by nebylo hezký.

Po první třetině jsem moc nechápal, jak můžeme vést, protože ke dvěma gólům nám tam stačila snad pětiminutová effort, zatímco Islanders tam měli hned 3 nebo 4 PP, ze kterých naštěstí teda dali jen jeden gól. Zbytek zápasu jsme už ale dominovali, ve 2. a 3. třetině jsme Isles přestříleli 26-8. Co se mi líbilo by to, že jsme pak ve 3. třetině to vedení bránili 200ft away od vlastní brány a ne tím, že by jsme se naopak před vlastní bránu stáhli. Speciálně ta sekvence ve třetí třetině, kdy se hrálo 4v4 a Isles jsme v podstatě celý 2 minuty nepustili z jejich pásma byla fakt :good:

Individuálně vynikala furt ta samá jména. Johnson, Drouin, Kucherov. Možná bych vypíchl Hedmana, který po tom slabším prvním zápase dneska celkem dominoval a podpořil to i gólem. Bish taky slušný bounce back po prvním zápase.
Dneska to inak nešlo. Museli sme to urvať a tak sa aj stalo. Veľmi solídny výkon. :thumbsup: spokojnosť. Keby sme išli do NY za stavu 2:0 tak máme veľký problém. Takto je to ešte celkom okey.

Carle injury a Hedman beast z minulého PO, fakt nečakané. Stačí odstrániť to poleno a Hedman je neskutočný. IT 27 minút :sok:

Johnson, Kucherov je stále tá istá záruka. Obmenenie Palat-Killorn je nebadateľné. Chcelo by to bodovú porciu od 2.line ale stále verím že to proste príde, musí. Zvlášť keď bude Val hrať tak ako dneska, tá lajna bola dnes ešte o level nebezpečnejšia.

Celkovo keĎ sa pozriem na oba zápasy, boli sme lepší. Už ten prvý zápas naznačil že táto séria sa dá v pohode vyhrať, len tam treba mať poriadneho gólmana a nemať Carla. Fyzickú hru Isles zvládame v poriadku a Cluttberback-Cizikas-Martin zas taký dojem nerobia, Triplets s nimi taký problém nemajú. Akurát ten Greiss :hmm:

Už len dúfať že vyhráme jeden away match, a bude to priaznivé.
Necháme se překvapit, co přinesou zápasy v NY, ale tak nějak mně přijde, že by si Tampa měla v klidu dokráčet pro postup. První zápas shoda nepříznivých okolností, včera zápas bez protihry Islanders, kromě těch vyloučení pod kontrolou. Na druhou stranu jedna věc bije do očí - přehrávání situací a snaha kombinace do prázdné. Pokud se Tampa zaměří na častější střelbu, tak z této série prostě nemůže vzejít jiný postupující.
Včera to byl zajímavý zápas. Zaujaly mě sekvence obou týmů, kdy totálně zamkly soupeře v obraném pásmu, u Tampy to bylo při 4 on 4 a místy to bylo hodně zajímavé. Isles podle mě budou lepší až bude série dál a bude jim (případně) téct do bot, faktor Tavares a hodně physical 4th line podle mě zabere a proto jim věřím víc. Jediné, co je může potopit, je Greiss, který byl doted skvělý až na ten včerejší Drouinův gol.
posledných 10zap u nich sme nevyhrali v riadnej hracej dobe a teraz toto. :sok:

Urvali sme zase najdôležitejší zápas. :klobuk: , a Isles momentálne rozhodne nie sú o toľko lepší aby vyhrali 3x po sebe. Kredit ide zase BISHOPOVI, je to tak. Proste je neskutočný s Murraym rozhodne najlepší brankár PO. Hlavne v prvej tretine keď nás súper neskutočne dusil nás extrémne podržal, byť to 2:0 po prvej tak je koniec. Inak je to stále o Kuchim/Johnsonovi ktorý sú proste neubrániteľný. Stále by to chcelo ešte o jeden level vyšší výkon od Vala, Call a spol. ale tomu veľké šance nedávam :neviem:

Stamkos by mohol byť ready na finále konferencie :hmm:
D&M píše: Stále by to chcelo ešte o jeden level vyšší výkon od Vala, Call a spol. ale tomu veľké šance nedávam :neviem:
Val je opět mnohem platnější v PO jak v ZK. Např. ten reverse check na Boychuka těsně před golem Garrisona byl klíčový. To je taková jeho specialita. Jinak to je náš zřejmě klíčový PKer a nejlepší FO guy. Přestože stále dostává brutální TOI a roli, konečně nehraje primární roli na PP, po čem volám už přes půl roku. Autista moc variant nemá, Filppula tu matchup roli v rámci možností zvládá dobře, přestože P/60 je stále slabá. V sérii s Islanders je však zatím takovým ''x faktorem'' a (ne)produkce/two-way hra jeho lajny bude i nadále ve velké míře určovat, zdali máme na to postupovat dál či nikoliv.
Dnes jsem naštvanej, ale zítra se za touhle sezonu ohlédnu s radostí. Pro začátek mě ale strašně mrzí náš přístup k dnešnímu zápasu. Nebyla na nás znát žádná chuť tuhle sérii prodloužit, kluci už asi měli zamluvený dovolený.

Tampa byla hratelná. S naprostým klidem jsme mohli do pátého zápasu jít s vedením 3-1 my. Asi jsme ale doplatili na určitou nevyzrálost v play-off. Přeci jen těch zkušeností máme pořád méně než Lightning. A možná nám taky chybělo trochu štěstí, které jsme měli proti Floridě.

Ačkoli jsme vypadli, tak naše sezona byla dobrá. Zase jsme dál než loni, nabrali jsme dost zkušeností se zápasy v play-off. Konečně jsme uhráli aspoň jedno kolo, zaplaťpánbůh za to. Důležitý bude, co teď uděláme v létě. V tom útoku potřebujeme posílit. Naše druhá a třetí lajna musí pracovat lépe. Odehrají jeden slušný zápas na tři špatný, což je zkrátka hrozně málo. Hlavně Nelson mě v nadstavbě zklamal. Neviditelnej, nedůraznej, a ačkoli má super střelu, tak se k ní ani nedostal.

Sezona pro nás byla o to těžší, že jsme ji museli odehrát v Barclays Center. Co si budem povídat, ta hala je strašná, zlatý Coliseum. Snad se tam vrátíme, co nejdřív to půjde.

Teď už nezbývá nic jiného, než se začít těšit na draft a další sezonu. I přes to hořký vypadnutí za tuhle sezonu, kluci z Long Islandu, děkuju.

Na závěr gratulace místním fanouškům Tampy. Postup jste si zasloužili, a jestli budete hrát s Pittsburghem, budu vám přát finále.
Tampa :thumbsup:
:clap:

Se mi líbilo, jak ten dnešní zápas, tak nějak reflektoval obraz celý série, co se týče výkonů jednotlivých hráčů. Bishop, Hedman, Kucherov a i třeba Boyle kvůli tomu OT gólů v G3. Všichni měli na tom postupu dost zásadní vliv a dneska tomu nasadili korunu, ať vychytanou nulou nebo gólem.

Speciální zmínku si asi zaslouží Hedman, který byl prostě massive. První zápas měl slabší, ale od tý doby byl all-round beast, perfektní dozadu a vepředu s bilancí 4+4. Pět ódy na ty další, speciálně Kucherova s Bishopem tady už asi nemá smysl. To by bylo omílání jedný věci furt dokola (a to že jsou fucking elite). Jenom si prostě nemůžu odpustit jednu myšlenku, kterou teď ty jejich výkony v PO jen a jen potvrzují. A tou myšlenkou je, že prostě neplatí Tampa=Stamkos. Něco na co by měl Yzy po sezoně myslet...

Každopádně PIT/WSH teď další soupeř, jako nebudeme favoriti, ale je tu pár dní navíc na odpočinek, tak toho náležitě využít a dát marody dohromady. Jejich návrat by mohl být huge impact na celý tým.

8 down, 8 more to go.. :box:
imp píše:Jenom si prostě nemůžu odpustit jednu myšlenku, kterou teď ty jejich výkony v PO jen a jen potvrzují. A tou myšlenkou je, že prostě neplatí Tampa=Stamkos. Něco na co by měl Yzy po sezoně myslet...
Chápem že to momentálne vidíš takto, a určite nie si sám. Ale problém je že, to PO hrajú Killer či Val o 2levels vyššie ako ZČ. Hrať s Valom na 2C celú sezónu? :nervozny:

Stamkos by nás oslabil hlavne na ZČ a aj keď mám na neho dosť negatívny názor, tých 34gólov proste nahradíš veľmi ťažko.


Ale koniec koncov je to jedno riešiť, pretože ak sa máme baviť o tom aby bol platený ako elitný center NHL za výkony aké podáva....Bude to rok/dva bolieť ale mali by sme to prežiť bez vážnejších následkov (mimo PO).
JKL píše:Tampa in 5. Tahle větev je fakt masakr.
:klobuk:
Gratulace letí do Tampy :jn:
Tady jsem se poradne sekl teda :-D Holt rozhodly vetsi zkusenosti z playoff hracu Tampy a ty letos nabite treba pomuzou Isles v sezonach pristich.
Joe S. píše:Tampa in 5
:ciga:
Isles meli 2x vyhrat pred OT. U me :thumbsdown:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG