Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] TAMPA BAY LIGHTNING vs. DETROIT RED WINGS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Tampa Bay Lightning
67%
30
Detroit Red Wings
33%
15

Co to meleš za další ze svých stovek hovadin! Kdyby takto vypadala statistika první floridské, tak máš vlhko v gaťkách![/quote]
že mají ty body prostě zadarmo. Detroit svými chybami ty goly Tampě darují nebo je stačí přebruslit.
Až budou hrát s někým silnějším už tak dominantní nebudou.[/quote]

Já bych tady ty "odborníky" snad ani neposlouchal, vždyť podle nich prý má Mrázek zajistit výhru v domácím zápase. Já nevím, myslel jsem, že tohle je sekce o play-off, ne sekce vtip´ů. Byť samozřejmě není to úplně nemožné. U fotbalové Sparty se taky počítalo, že přes Villareal nepřejde a nepřešla... Byť samozřejmě se nedala vyloučit nějaká mikrošance, že Sparta postoupí, podobně se nedá vyloučit mikrošance, že Mrázek zachytá, ale pravděpodobnější je, že to zase bude úspěšnost zákroků okolo 80% a drtivá výhra TBL k tomu. :-)
BigPete1989 píše:...
Není špatnej a tenhle znáš?
Sousedky stojí na chodbě a drbou. Okolo jde Pepíček a slyší, co si paní od vedle povídají.
Přijde domů a říká tátovi: "Tati, letos budeme mít hodně cukroví."
"Jak to?" diví se táta. "No, protože sousedky říkaly, že máma už to měsíc peče s listonošem."
Já třeba nechápu proč Mrazek tu šanci nedostane. Vždyt už nechytal 2 měsíce. Přestalo se mu dařit a hned ho odstřelili, takhle nebude chtít ani prodloužit. Howard nemá taky nějak buhvijakou formu, nechytí nic navíc. A nasazení Mrázka by mohl být právě ten impuls, který by nakopl Detroit k otočení serie.
Tady nesouhlasím. Howard je zkušený brankář, který před zraněním, po kterém ho Mrázek na nějakou dobu odsunul z pozici jedničky, patřil vůbec k tomu nejlepšímu v lize. U něj věřím, že pokud bude dostávat příležitost, dostane se zase na tu stejnou úroveň. Společně s Larkinem to jsou jediní hráči DET, kteří se mohou rovnat s těmi nej v lize. Mimo tu současnou nevraživost mezi mnou a fanoušky DET uznávám, že Mrázek může mít zajímavou kariéru a jednou to může být on, kdo bude patřit k tomu nejlepšímu v lize. Ale momentálně je to mladý, nezkušený brankář, který má velmi nevyrovnanou výkonnost. Nikdy nebyl velkým talentem (teď to beru prizmatem nejlepších brankářů NHL, mezi brankáři z ČR byl samozřejmě velkým talentem). Zatím měl jen dobré období, které už skončilo, dobré období měl ale pomalu každý brankář, který v této lize pravidelně chytá.
Nevim no třeba by jeho nasazení Detroit nakoplo. Nepřipadá mi že by Howard chytal tak jako Mason, Holtby a Luongo. Ale když Detroit dostane 4-0 vadit mi to nebude.
vrabejka píše:že mají ty body prostě zadarmo. Detroit svými chybami ty goly Tampě darují nebo je stačí přebruslit.
Až budou hrát s někým silnějším už tak dominantní nebudou.
Malý okno do historie, kdy si ještě NHL nesledoval: Ano, Kucherov s Johnsonem se silnějšími týmy tak dominantní nebudou. Třeba jako nebyli dominantní loni.. kdy byl Johnson v bodování celýho PO na 1. místě a Kucherov 3. :sarcasm:
imp píše:
vrabejka píše:že mají ty body prostě zadarmo. Detroit svými chybami ty goly Tampě darují nebo je stačí přebruslit.
Až budou hrát s někým silnějším už tak dominantní nebudou.
Malý okno do historie, kdy si ještě NHL nesledoval: Ano, Kucherov s Johnsonem se silnějšími týmy tak dominantní nebudou. Třeba jako nebyli dominantní loni.. kdy byl Johnson v bodování celýho PO na 1. místě a Kucherov 3. :sarcasm:
Jenže ta historie se opakovat nebude.
Oh boy, vrabejka the clairvoyant nás poctil svými schopnostmi. Řekneš mi taky zítřejší Sportku? :poklona:
vrabejka píše:
Philly(p) píše:Formace Killorn - Johnson - Kucherov má za dvě utkání na kontě 15 kanadských bodů! :klobuk:
Detroit není žádné měřítko, uvidíme jestli to dokážou i proti Cats/Islanders
obrana Cats ani Isles nevyzerá nejak nepriechodne :cookies:

však uvidíme, vrabce sa počítajú až po hone
vrabejka píše:Já třeba nechápu proč Mrazek tu šanci nedostane. Vždyt už nechytal 2 měsíce. Přestalo se mu dařit a hned ho odstřelili, takhle nebude chtít ani prodloužit. Howard nemá taky nějak buhvijakou formu, nechytí nic navíc. A nasazení Mrázka by mohl být právě ten impuls, který by nakopl Detroit k otočení serie.
A kdy měl tu šanci dostat? Howie měl koncem základní části daleko lepší formu, tak prostě chytal. Proto šel taky do PO jako jednička a Mrázek logicky jako dvojka. První zápas nešel na Howieho vrub(chyba byla všude jinde, jen né v brance), tak odchytal i druhý zápas. Teď budeme chtít mužstvo nakopnout, tak by mohl/měl chytat zase Mrázek + par dalších změn v sestavě. Píšeš tady, jako kdyby Howie odchytal i zbývající část série (ty to vlastně víš už dopředu :vrabec:) :hroza:. Teprve až tomu tak bude, tak se můžeš divit. Zatím není důvod.

Btw. o nasazení Mrázka jsme se tady bavili už dopoledne, takže nejsi jediný, kdo by ho uvítal v kase. Byť je brankář ten nejmenší problém. Ale to bys to musel přečíst a né plácat jen tak z patra věci, které tady už x-krát padly.
Jirik19 píše:Btw. o nasazení Mrázka jsme se tady bavili už dopoledne, takže nejsi jediný, kdo by ho uvítal v kase. Byť je brankář ten nejmenší problém. Ale to bys to musel přečíst a né plácat jen tak z patra věci, které tady už x-krát padly.
Mrázek je přece hype, štěbetá si to každý vrabčák na střeše The Joe ;) Hrome, zapamatuj si už konečně tuhle základní premisu :)
Jinak by mě hodně zajímaly vztahy v týmu. Mám pocit, že to asi dost skřípe.
vrabejka píše: Howard nemá taky nějak buhvijakou formu, nechytí nic navíc. A nasazení Mrázka by mohl být právě ten impuls, který by nakopl Detroit k otočení serie.
Tady to není o brankáři. Zápas jsi zajisté neviděl tak jdi rozumovat někam jinam jen ne SEM :!:
PK píše:Jinak by mě hodně zajímaly vztahy v týmu. Mám pocit, že to asi dost skřípe.
Ono to asi nebude úplně cool. Hráči, kteří by asi něco uhráli hrají pár minut a ti, kteří hraji kulové se tam plouží většinu zápasu. Blash je zcela mimo :verysad: Ale ono je to pořád dokola. A ta obrana to je dílo. To prostě nejde komentovat. Tam se asi předhánějí v tom, kdo předvede větší kiks. Akorát se mění pořadí v top excesů Islamista, Error, Kroner ..... :hroza:
Imo tomu šefuje Hank.

Jdu se ožrat. To kdyby mě někdo hledal.
Creeper píše:Blash je zcela mimo
To teda. Akože je to jeho prvé play-off atď atď ale že bude takto stratený....

A tie vaše výpadky ala posledná tretina a čakanie kým dostanete rozhodujúci gól, idú na neho.
To vypadá na dýl. To by mohl dostat šanci Marchess... oh wait. Nemohl. Condra IN.
Ufff, byl jsem naštvaný, že zápas neuvidím a teď jsem snad rád. Jako naivka furt živím naděje, které jsou ale spojené s domácími výhrami, přes to vlak nejede...
JKL píše:Imo tomu šefuje Hank.
Jdu se ožrat. To kdyby mě někdo hledal.
Tak to se není čemu divit. Apropo ja už jsem :oslava: :pivo_uslo:
Přiznávám se, že mě Blashill začíná točit. A to hodně. Myslíte, že AA dostane víc času na ledě? Kulový. Kulový! http://www.freep.com/story/sports/nhl/r ... /83124606/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ani to nejdem čítať. Iba som postrehol že Double A is a good player...Tak prečo, KU*VA, nedostáva normálny ICE TIME??? Potrebujeme, aby sa mlaď naučila hrať v dôležitých zápasoch a aby dostala normálny IT. Ak má byť dusený v štvrtom útoku, tak ho radšej na PO pošlime do Grand Rapids, tí aspoň majú reálnu šancu bojovať o pohár.
Já vám tedy nevím,ale zdá se mi,že to řídi Ken. Dá rozkaz,že čas strávený na ledě bude odpovídat výšce platu. Tohle přece není normální. Blash trénoval Rapids,ví co ti hráči umí,tak ať mi nikdo neříká,že by je nenechal hrát. Možná i to byl důvod proč Mike odešel do Toronta. Ale je mi prostě smutno z toho,kam ten tým chce náš "geniální" GM dotáhnout :-(
Rosťa píše:Já vám tedy nevím,ale zdá se mi,že to řídi Ken. Dá rozkaz,že čas strávený na ledě bude odpovídat výšce platu. Tohle přece není normální. Blash trénoval Rapids,ví co ti hráči umí,tak ať mi nikdo neříká,že by je nenechal hrát. Možná i to byl důvod proč Mike odešel do Toronta. Ale je mi prostě smutno z toho,kam ten tým chce náš "geniální" GM dotáhnout :-(
Podobný názor. Nechce se mi věřit, že by to Blash (který s těmi kluky navíc umí vyhrávat) dělal sám od sebe. I proto může působit bezradně.
Už jen to,že vytáhli Anderssona a Mantha šel zpět na farmu? Tenhle tah by podle mě Blash neudělal. Každý vidí jaký má přínos Mantha a jaký Andersson. Podle mě Ken senilní a projevuje se už debilita. Tedy ta se projevuje posledních pár let,ale jde to s ním z kopce.
Stalo se přesně to, čeho jsme se báli:
„Defensive pairings have changed for the #RedWings. Smith is in, Marchenko out. Kronwall-Ericsson, DeKeyser-Quincey, Smith-Green.“ Smitha ano, ale místo Marchenka!

A to není všechno:
„Top six are Larkin-Zetterberg-Nyquist and Helm-Datsyuk-Richards.“

Helm! Takže AA zas odehraje kulové!

Je mi blivno :(
Mrázek dnes v bráně no sláva. Věřím že právě on bude key player Of the game jako včera Lundquist a Detroit vyhraje.
246 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS