Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#2] TAMPA BAY LIGHTNING vs. DETROIT RED WINGS [#3]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Tampa Bay Lightning
67%
30
Detroit Red Wings
33%
15

Po pár minutách stejný člověk (Bill Roose) tvrdí:
„Marchenko says he's paired with DeKeyser tonight. Looks like Smith is for Quincey.“

Takže naděje stále žije?
PK píše:Stalo se přesně to, čeho jsme se báli:
„Defensive pairings have changed for the #RedWings. Smith is in, Marchenko out. Kronwall-Ericsson, DeKeyser-Quincey, Smith-Green.“ Smitha ano, ale místo Marchenka!

A to není všechno:
„Top six are Larkin-Zetterberg-Nyquist and Helm-Datsyuk-Richards.“

Helm! Takže AA zas odehraje kulové!

Je mi blivno :(
Fajn. V obraně to odesral pes obranář, který dělá nejméně chyb. A do kopy náš top pár Kroner, Kužel. :hroza: První útok bude klasicky brzdit Zette a ve druhém bude góly dávat kdo ? Boha Blash ti to přišlo nadiktované na mobil ? :scare:
V brance Mrázek.
Abdul poprvé po hodně dlouhý době mimo první útok. Co se stalo. Ne že by toho moc odehrál kromě sezení na trestný. :sok:
Smith mozná místo mujahedina. Jednoho šaška se zbavit, to by nebylo špatné. Dylark-hank-goose nevypadá špatně.
JKL píše:Smith mozná místo mujahedina.
Na druhou stranu máme horší potížisty než Bin Ládina — Kronwalla, Éčko a Zelenáče.
JKL píše:Dylark-hank-goose nevypadá špatně.
Myslíš, že Hankovi ještě něco pomůže? Možná zvětšení branek na rozměry těch fotbalových. Ale jinak souhlas, ta lajna takhle měla hrát už aspoň měsíc.
Bin Ládin nehraje? Abdul není v první lajně? Vánoce? :yahoo:

Zajímavé složení, hlavně ten Tatar :lol2: Glendovci proti Kučerovcům předpokládám.

Jinak dnes cítím v kostech kvalitní mač z naší strany s výhrou na konci. Na záčatku na ně musíme vletět a vypracovat si nějaký ten náskok. Snad mě chlapci nezklamou.

Dnes nebo nikdy, už není kam uhnout :wave:
Místo Anderssona bych tam raději viděl Antonína.
Jo to by pak byla docela jiná lajna. Takhle jsou jen na doplnění, na těch 8min. Tatar musí být nadšený.
Jirik19 píše:Jo to by pak byla docela jiná lajna. Takhle jsou jen na doplnění, na těch 8min. Tatar musí být nadšený.
Trto se prý tuhle vyjadřoval pro nějaké slovenské médium a z Blashe prý na větvi zrovna nebyl.
Andersson center tretieho útoku :lol2: :lol2: :rofl: K tomu ani nie je čo dodať. LOL!!! Normálne neverím, že Abdel je vo štvrtom útoku.

Taktiež si myslím, že dnes na nich vyletíme a najlepšie by bolo streliť dáky gól na začiatku. :)
Pasha píše:najlepšie by bolo streliť dáky gól na začiatku
Dneska jsem tipoval, že ho dá Nesquik. Foukne ho tam z dorážky po závaru před brankou. Uvidíte :)
Takže dnes pauzíruje Bin Ládin:
„Checked with Ken Holland, he says defenseman Kyle Quincey is healthy scratch tonight for Game 3.”
Helenka tvrdí:
„Ken Holland not making lineup decisions. Jeff Blashill makes them. He's said many times he feels he has 7 good D, hard to decide who's out.”
PK píše: hard to decide who's out.”
No však, pretože posadiť by mohol vzhľadom k výkonom skoro všetkých :lol2: :giggle:
No vida nastoupí Mrázek vychytá nulu a Detroit předvede skvělý výkon :) jak jsem říkal. Věřím že to RW ještě můžou otočit.
Späť v sérii - 2:1
Treba povedať, že výhra zaslúžená, išli sme si za ňou viac, a to aj napriek tomu, že sme opäť zahadzovali presilovky, dokonca aj minútovú o dvoch mužov.

Už úvodná tretina ukázala, že sa počas dvoch dní niečo zmenilo, tím vyzeral inak, nabudenejšie, no čo je podstatné, mali sme konečne rýchlosť a vyzerali sme hladnejšie. Nebol to žiadny súvislý tlak, že by sme zatvorili Tampu na niekoľko striedaní v ich obrannom pásme, to nie. Hrozili sme, ako som spomínal, rýchlosťou, vďaka nej sme si vytvorili niekoľko výborných šancí, za zmienku stojí najmä AA, keď sa dvakrát otočil pred Garrisonom, čím sa ho krásne zbavil, tomu chýbal len gólový klinec.

Bolo mi jasné, že ak by sme dostali prvý gól, tak by sa nám celá taktika mohla razom zrútiť, preto som dúfal, že ho dáme ako prví. Athanasiou po zásluhe, potom sa k nemu šťastne, ale predsa, pridal kapitán. Hádam to bude pre neho vzpruha. Tretiu tretinu som úvodných 10 minút prespal (na čom sme sa v chate s Jirikom a Creeperom poriadne bavili :giggle: , díky za spoločnosť chlapi), potom v tej záverečnej kritickej fáze sme Tampu do ničoho prakticky nepustili a napokon nám pomohol aj Coburn, keď nezvládol situáciu a zbytočne v závere oslabil Bolts.

Záverečnú prasáreň nebudem komentovať, Killorn si na bitku vybral Zetterberga :facepalm: V utorok bude riadne horúco. Tampa dnes nemala príliš veľa šancí, v game 4 predpokladám, že budú hrať oveľa lepšie. My musíme v nastolenom trende pokračovať a pridať k tomu využívanie presiloviek, pretože to môže byť pokojne aj rozhodujúcim faktorom.

Pochvala za dnes Sheahanovi, AthanaSeeYou, ale celkovo všetkým, takýto effort potrebujeme aj naďalej. Mrázek nás párkrát podržal, takže vďaka aj jemu. Atmosféra fajn :frajer2: V utorok očakávam ešte búrlivejšiu náladu.

LGRW! :klobuk: :wave:
Pasha píše:Tretiu tretinu som úvodných 10 minút prespal (na čom sme sa v chate s Jirikom a Creeperom poriadne bavili :giggle: , díky za spoločnosť chlapi),
Není zač. :jn: Fajn výkon. Jak napsal Pasha, kdyby jsme dostali první gól my naše taktika by šla do kopru.
AA pěkná rána a Zete možná neví ještě teď tak to tam "dokopal". Ty naše přesilovky to je hrůza. S koncem základní části se zlepšily, ale teď jsme se vrátili na začátek. Hrát 5/3 a skoro nevystřelit na branku :hroza:
Začíná se přiostřovat. Ten konec Tampa nezvládla :box: :bee: V úterý se máme na co těšit.
Go Wings ! Go !
Já u toho průběžne chrápal celou dobu, tak mám díry celoplošně, ale můj dojem je, že dneska Tampa nic moc neukázala a nezkušený netalentovaný Mrázek k té nule přišel poměrně lehce.

Naopak, my prostě dáme ty dva góly a tím to hasne, i kdyby hráli 6on3 půl zápasu.
JKL píše:Já u toho průběžne chrápal celou dobu,
Já nespal ani minutu :wink2: No už to na mne jde :tired: Pasha v noci usnul ve stoje :rofl:
Já mám ty víkendy hodně únavové většinou..

Večer sem akorát zvládl game 3 s Philou z ´97 (6:1, kdy po dvou prohrách doma Flyers prvním gólem ještě čuchali šanci, ale hrdinný turnover a Fedsovo zakončení na 2:1 jim definitivně zlomilo vaz..následně Phila choked as bitch), panečku to byl hokej.
Výkon slušný, očekával jsem sice drtivější nástup, ale i tak to šlo. Konečně jsme šli za gólem a jen tupě nečekali, kdy nám ho dá Tampa. Takhle musíme hrát.

Včera dobrá čtvrtá a hlavně i fejková třetí lajna. AA není třeba nic psát, dokonce i Andy měl sem tam záblesky(hlavně před prvním gólem) a na ledě šel párkrát vidět. Nyq se snaží, potřeboval by gól jako sůl. V obraně Smith slušný, rozhodně patří do sestavy. Co se mi nelíbí je druhá lajna, ta prostě není gólová v tomhle složení, nemůžu si pomoct.

Doufám, že bude 47 v pořádku, měl tam nějaký výpadek, do třetí třetiny se nakonec vrátil. Hlavně ať nastoupí a nehraje ten posraný Usáma.

Čtvrtý zápas opět klíčový, musíme vyhrát. Tady se ale hodně obávám, jednak pravidelně po slušném výkonu přijde ta naše holomajzna a jednak se Tampa určitě zvedne, včera toho moc nepředvedli.
No, tak nakonec přece jen vydřená výhra, ale tak počítá se ... výkon jako celkem slušný, ale ta koncovka a přesilovky,to je hrůza se na to dívat ... Hank je totálně mimoň a bohužel se nám v play-off znovu trápí Trťo a Gusťa :-( ... Mrázek dobrý a celkem s přehledem dnes, ušáci AA a Larkin jsou prostě skvělí ... :klobuk: :cinka:
bravo! zas po sto letech bojovny vykon a i to vypdalo, ze vime, co chceme hrat. Snad tohle aspon chvili vydrzi.. a Mrazek parada, Howie by tu nulu nedal :good:
Jirik19 píše:Výkon slušný, očekával jsem sice drtivější nástup, ale i tak to šlo. Konečně jsme šli za gólem a jen tupě nečekali, kdy nám ho dá Tampa. Takhle musíme hrát.

Včera dobrá čtvrtá a hlavně i fejková třetí lajna. AA není třeba nic psát, dokonce i Andy měl sem tam záblesky(hlavně před prvním gólem) a na ledě šel párkrát vidět. Nyq se snaží, potřeboval by gól jako sůl. V obraně Smith slušný, rozhodně patří do sestavy. Co se mi nelíbí je druhá lajna, ta prostě není gólová v tomhle složení, nemůžu si pomoct.

Doufám, že bude 47 v pořádku, měl tam nějaký výpadek, do třetí třetiny se nakonec vrátil. Hlavně ať nastoupí a nehraje ten posraný Usáma.

Čtvrtý zápas opět klíčový, musíme vyhrát. Tady se ale hodně obávám, jednak pravidelně po slušném výkonu přijde ta naše holomajzna a jednak se Tampa určitě zvedne, včera toho moc nepředvedli.
nepredvedli VUBEC nic, patrne fakt hrali s tema opacnyma hokejkama..no a jinak Detroit stale neni pripraven dat AA vetsi IT :-D :-D :-D :hroza:
Jo, to už mě taky napadlo, Tampa letos vypadá jinak, ok, Stralman Stamkos pryč, ale hrát vloni proti této Tampě, tak jsme přes ně přešli nejpozději in 6. Nevím jak to specifikovat blíže.
246 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS