Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[#1] WASHINGTON CAPITALS vs. PHILADELPHIA FLYERS [#WC2]

Vyvrcholenie sezóny 2015/2016.

Kdo postoupí?

Washington Capitals
79%
38
Philadelphia Flyers
21%
10

Po tom, co se včera přihodilo (Ed), si dovolím pozměnit tip: buď to skončí 4:1 for Caps a nebo je rozbijem v sedmi.
Washington je jasnej favorit a ma na to samozrejme tym kterej nas bude motat jak maly decka.Ale stat se muze cokoliv :)
FLYERS FAN píše:Ked to spravil v bezvyznamnom zapase, co bude robit v PO?
A co by robil? Ja chapem, ze pre Vas je Ghost stred vesmiru, ale neviem, co z toho idete robit, ze hraci Caps budu v tejto serii ti, ktori budu kazit hokej Flyers :D Chimera s nim mal v nepodstatnom zapase(pre nas) nejaky nahodny konflikt, snad si nemyslite, ze sa zamerali na Ghosta, ze ho odstavia...a paci sa mi, ako je zabudnute to, ze Gudas je najväcsi prasak a od neho vlastne sa necaka nic, ale iba to, ze Wilson a Chimera budu prasit vas :sarcasm:
Pali_Caps píše:A co by robil? Ja chapem, ze pre Vas je Ghost stred vesmiru, ale neviem, co z toho idete robit, ze hraci Caps budu v tejto serii ti, ktori budu kazit hokej Flyers :D Chimera s nim mal v nepodstatnom zapase(pre nas) nejaky nahodny konflikt, snad si nemyslite, ze sa zamerali na Ghosta, ze ho odstavia...a paci sa mi, ako je zabudnute to, ze Gudas je najväcsi prasak a od neho vlastne sa necaka nic, ale iba to, ze Wilson a Chimera budu prasit vas :sarcasm:
Náhodný konflikt? Seriously?
Obrázek
Toto a náhodný konflikt? :nono:

Ano, Ghost je v naší obraně pro nás střed vesmíru. Bez něj naše šance rapidně klesnou, byť už takhle jsou minimální, že? A ano, Chimera v tom zápase po něm šel.

O Gudasovi jsem psal pár postů výše. Měl období, kdy si prasárny neodpustil, ale jinak se věnoval po celou sezónu hlavně hraní na ledě, zařadil se mezi TOP4 naše beky a svoji roli zvládá až šokovaně velmi solidně. Sám budu překvapenej, pokud udělá nějakou prasárnu v celý sérii, která by nebyla následkem jakési odplaty.

Váš Wilson na nic jinýho nemá. Jeho developement jste pos*ali, tak to musí aspoň nahrazovat nesmyslnými hity, aby se nějak uplatnil.
Rono píše:Váš Wilson na nic jinýho nemá. Jeho developement jste pos*ali, tak to musí aspoň nahrazovat nesmyslnými hity, aby se nějak uplatnil.
Tak pořád má jenom 22 a už hrál letos ve 3. lajně. Jasně, čekalo se podstatně víc, skill nemá bůh vi jakej, ale ještě bych ho úplně neodepisoval.
tomasinho píše:Tak pořád má jenom 22 a už hrál letos ve 3. lajně. Jasně, čekalo se podstatně víc, skill nemá bůh vi jakej, ale ještě bych ho úplně neodepisoval.
Já mladý taky nerad odepisuju, asi i proto, že jsem taky ještě mladej. :D Ale myslím, že tady už to nic lepšího bež bottom-six nebude. Už ho odepsala i většina fans Caps. Má 0.22 PPG po více než 200 zápasech. V play-off jeden bod ze 16ti zápasů. Téměř nulovej skill, hockey IQ ne zrovna vysoký. Šel do NHL dřív, než měl jít. To dnes tvrdí zřejmě každej. Což není teda jeho chyba, I know... Osobně však už nevěřím, že z něj někdy bude legit TOP6 winger.

Obrázek
:lol2: :hroza:
Rono píše:Já mladý taky nerad odepisuju, asi i proto, že jsem taky ještě mladej. :D Ale myslím, že tady už to nic lepšího bež bottom-six nebude. Už ho odepsala i většina fans Caps. Má 0.22 PPG po více než 200 zápasech. V play-off jeden bod ze 16ti zápasů. Téměř nulovej skill, hockey IQ ne zrovna vysoký. Šel do NHL dřív, než měl jít. To dnes tvrdí zřejmě každej. Což není teda jeho chyba, I know... Osobně však už nevěřím, že z něj někdy bude legit TOP6 winger.
Jo, je to klidně možné, dokonce i pravděpodobné, ale ještě bych počkal s těmi soudy.
tomasinho píše:Jo, je to klidně možné, dokonce i pravděpodobné, ale ještě bych počkal s těmi soudy.
Však jasné. Jen doufám, že bottom-six wingerem už i zůstane. Totiž čím víc posranejch picků divizních rivalů, tím lépe pro nás, že? :giggle:
Ja chapem, ze ste z Ghosta uplne mimo a je to zjavenie vo vasej zostave, ale vypisovat tu tri dni pred zapasom, ze po nom Chimera pojde a ze bude prasit aj s Wilsonom a snazit sa robit z Caps prasata je uplne tahanie do extremu...My nepotrebujeme nicit Ghosta, aby sme cez vas postupili :neviem: prideme a rozbijeme vas herne
Ale zas. Netahej (zatím) do toho ostatní, píšu to jen já. :ninja: Ale prostě děsí mě to, co jsem viděl v minulém zápase, Ghost je v osobních soubojích soft, nemá váhu na to přetlačit snad jediného vašeho forvarda. Chimera je oproti němu biiig, takže pokud zase po něm půjde, bude to pro nás průser.

A pokud budeme v sérii nějakou náhodou vést, v což teda sám nějak nepředpokládám, pak už byste ho zranit potřebovali, protože by to imo bylo min. z 50% jeho zásluha.

Koneckonců že by se v týhle sérii hrál čistej hokej? Víme všichni, že to nehrozí. Naopak to tak či tak bude zřejmě nejvyhrocenější série ze všech v prvním kole. Takže bych se divil, kdyby zrovna Wilson neprasil. Ten prasí v každým zápase proti nám. ;)
Flyers in 7 => Oveckin polame vsetky hokejky, bude musiet hrat s pozicanymi, s ktorymi nebude vediet dat goly :lol2:
Budú lietať triesky, ale Caps zvládnu vypäté a nervózne duely lepšie, 4-1 pre Šaňa.
Pali prosim ta ser na to, ja som to vzdal tiez. Jedna vec mi neda, bude to moj posledny prispevok tu na fore (prosim admina o zablokovanie uctu) len este k tomu zapasu WSH-PHI, nechapem co to tu pisete, vy ste isli v tom zapase po Backstromovi rovnako ako my po Ghostovi. To my sme prisli o Backstroma (tusim na 2 al 3 zapasi) s podozrenim na concusion (som fakt rad ze sa to nepotvrdilo, ale Backy mal problemy) a nikto z WSH to tu nevytiahol, no teda az ja teraz.

Pride mi vazne, ale vazne smiesne ked fans slávnych broad street bullies sa boja vybavovania si uctov na lade
https://www.youtube.com/watch?v=IJgMQDkyJH0" onclick="window.open(this.href);return false; kde mas hrdost Rono? Prave takato hra vas preslavila a prave na takuto hru doteraz vsetci Flyers fans spominaju s nostalgiou.

A ja uz vazne koncim, to kde som aby sa Flyers fans bali tvrdej, niekedy az zakernej hry. Svet sa na ruby obracia :hroza:
netipovateľná séria, ale keďže nie som vrabejka, tak si tipnem len že sa bude hrať 6 zápasov a ak by Flyers postúpili, tak by som sa nehneval
:lol2: Tak jo, pojďme vytahovat to, co se hrálo před čtyřiceti lety. :good: Proti vyřizování účtů na ledě nic nemám, ale proti zákeřnostem na 80kilovýho kluka, kterej je soft, sám nedělá žádný zákeřnosti a co hlavně - je NEJKLÍČOVĚJŠÍ hráč Flyers po Girouxovi - s tím bych problém měl.

Na BSB dokument rád občas stále mrknu, proslavilo nás to, ale to má znamenat, že chci, abychom i v dnešní době šli touto cestou, když je jasné, že by to ke :cup: nevedlo, protože dnes refs pískají každou blbost, nenechaj hráče snad už ani porvat a hokej se od té doby úplně změnil?
Ajajajaj :nono: Rono, copak si zapomněl na to, jak Flyers ve dvouch hráčích zranili McDavida? A asi moc dobře víš, jak to tenkrát bylo, tak tu prosimtě nebreč kvůli útokům na mladý..
Marman píše:Ajajajaj :nono: Rono, copak si zapomněl na to, jak Flyers ve dvouch hráčích zranili McDavida? A asi moc dobře víš, jak to tenkrát bylo, tak tu prosimtě nebreč kvůli útokům na mladý..
:rofl: :rofl: :rofl: Větší blbost jsem snad letos nečetl!!!
To víš, že jo :smutok:
Marman píše:Ajajajaj :nono: Rono, copak si zapomněl na to, jak Flyers ve dvouch hráčích zranili McDavida? A asi moc dobře víš, jak to tenkrát bylo, tak tu prosimtě nebreč kvůli útokům na mladý..
:rofl: Ale no tak. Si o té situaci zkus něco ještě najít, třeba zjistíš, že vina byla jinde než u nás.
Nevím, čím to je, ale topic Flyers (včetně play-off sekce) přitahuje čím dál více lepáků!!! :hroza:
Nejdříve se sem cpou se svými ukrutnými znalostmi BigPít a Vrabec, následně sem naleze XruC se svoji pofidérní teorií, že všichni fanoušci Flyers jsou stejní (myšleno špatní) a spikli se proti Capitals a nakonec sem vleze nějaký pro Flyers bezvýznamný Marman, který je asi totálně slepý, nebo spíše zaslepený!
:hahano: klucí, to snad nemyslite vážně :thumbsdown:
Jako chápu že, v čele s Ronem ( :rofl: ), se budete Flyers furt zastávat, ale to co tady předvádíte je už asi fakt moc..Víc se k tomu vyjadřovat nebudu a do tohohle topicu (snad) kecat nebudu.. Flyers beztak vydrží max. pět zápasů a bude od vás klid
Marman píše:... a do tohohle topicu (snad) kecat nebudu ...
Dítě, dobře děláš! :yes: Nikdo tu o tebe nestojí!!! HOWGH
Marman píše:Klucí, to snad nemyslite vážně :thumbsdown:
Jako chápu že, v čele s Ronem, se budete Flyers furt zastávat.
To si piš! My se nedáme. :dup:
Caps in 6, minimálne na to finále konferencie by to mali uhráť.
Marman píše:Ajajajaj :nono: Rono, copak si zapomněl na to, jak Flyers ve dvouch hráčích zranili McDavida? A asi moc dobře víš, jak to tenkrát bylo, tak tu prosimtě nebreč kvůli útokům na mladý..
WTF?! :hroza:
Vždyť i sám McDavid řekl že t byla spíš nešťastná náhoda a normální hkejovej moment, kterej se prostě ve hře stane .... ne každý zranění nutně znamená že za t může soupeř ... tohle snad ani nemůžeš myslet vážně, pořád doufám, že to byla jen ironie :lol:
193 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS