Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Dresy pre svetovy pohar

Diskusia o najlepšom reprezentačnom podujatí tohto roku.

Ktore dresy sa vam pacia najviac? Vyberte najviac 3 moznosti (zmena hlasov je povolena).

KANADA
17%
4
USA
Žádná hlasování
0
SVEDSKO
38%
9
FINSKO
8%
2
CESKO
21%
5
RUSKO
13%
3
EUROPA
Žádná hlasování
0
SEVERNA AMERIKA
4%
1

https://www.nhl.com/news/world-cup-of-h ... =278386054

:hmm: :neviem:

kanada, usa, svedsko, rusko, este povedzme ze aj cesko su v pohode, adidas tu nesiel do ziadnych vacsich experimentov co je samozrejme dobry tah...
finsko sa mi osobne vobec nepaci :thumbsdown:

a tie dva zlepence - europa a U23... :hmm:
to U23 sa mi asi paci viac, pride mi originalnejsie. europa teda aspon pre mna nic moc :neviem:

//prispevok presunuty z temy Svetovy pohar - vseobecne
Urcite ste uz viaceri zachytili, ze vcera boli predstavene dresy jednotlivych timov na WC. Ktore sa vam pacia najviac a ktore naopak najmenej?

Pre zopakovanie vyzeraju nasledovne (k timom CZE a EUROPA pridavam aj popis):

Vsetky spolu
Obrázek

Kanada
Obrázek

USA
Obrázek

SVEDSKO
Obrázek

FINSKO
Obrázek

CESKO
The Czech Republic's uniform seizes upon the boldness of national emblems and banners. The statement color blocking highlights the coat of arms, a silver double-tailed Lion crest representing all of the Republic.
Obrázek

RUSKO
Obrázek

EUROPA
Signifying a united Europe, the players' countries are all represented by a modern E shield, featuring a single crest that connects all of their home nations. Players wear their flag on their shoulder and the names of each European nation in the unity stripe across their sleeve. A continental blue color scheme highlights harmony on a unified team.
Obrázek

SEVERNA AMERIKA
Obrázek

Mne osobne sa najviac pacia modre dresy Finska. Ocakavam, ze na lade budu vyzerat :cool: Dres Europy ma nezaujal ani logom, ani farbami a so Severnou Amerikou je to snad este horsie. Ale uznavam, ze vymysliet nieco dobre pre tieto timy, je narocne.
Obecně mi přijde, že mít na dresu nápis je trapný.. Proto se mi naopak finskej tmavej a oba USA nelibi. u NA jsem na vážkách.
Evropskej se dal teda taky vyresit lip, skoro mi to pripomina vlajku Recka. :giggle:
Nejjdnodussi to zrejme mely Kanada a Svedsko.
Nase nejsou spatny, ale takovy nenapadity (Rusaci dtto)
Z toho hlediska mi asi vychazi nejlip Kanada..
Český červený, kanadský a už desítky let se mi líbí klasický žlutý švédský.

Ten USA modrý mi přijde jak kostým Kapitána Ameriky pro nové Avengers. Takže je vlastně asi taky v pořádku.
Jednoznačně Kanada i ten bílý je pěkný.

Dres Evropy je stejná sra*ka jako celý ten tým.
dres Svedska bol pre mna vzdy best...tento kanadsky sa mi paci menej ako ten klasicky javorovy list...rusky finsky a USA v pohode...dres Ceska mi pride divny a zbytocne prekombinovany hoci logo je pekne

samostatna kategoria su tie dve dalsie..ten europsky mi pride hrozny vobec neviem co symbolizuje a nevidim na tom nic europske..a ten posledny je farebne pekny a dajme tomu aj to logo
Mne se nejvic libi nas, usa bilej, rusko ma taky oba pekny a svedove taky ... Kanada uz sem videl lepsi, finove bilej jo, modrej nic moc a ty paskvily NA urcite lepsi jak evropa, ale oba nic moc
Mne sa páčia ruské oba, švédske tiež, červený kanadský a červený český. Tie naše sú ako pýžamo, nudné riadny. No a najhorší je ten tmavý pre Severnú Ameriku je riadne hnusný, ako keby bol nejaký obrnený.
cierny severoamericky vyzera ako nejaka risa zla zo star wars-treku. Europa ako logo antiviroveho programu. Najlepsie je svedsky. Klasika.
Severoamerický jsou průser všechno ostatní se dá, ale nejvíc se mi líbí ruskej :thumbsup:
Nejhezčí má CAN, docela se mi líbí i ruský, byť jsem někde četl článek, že právě ten je nejhorší, což se mi opravdu nezdá. Nelíbí se mi český a finský. Ty dresy Evropy a Severní Ameriky U23 mohly být lepší, na druhou stranu světlá varianta evropského dresu je docela koukatelná.
Obrázek
fixed

No a ty poslední dva.. Chápu, že to nebylo lehký stvořit. Severní Amerika dejme tomu. Připomíná mi Kings. A ta Evropa, to je strašný, to radši ať hrajou v rozlišovácích snad.
http://www.thescore.com/news/1037475" onclick="window.open(this.href);return false;
Ževraj na ramenách budú testovať reklamy a ked to ludom nebude prekážať boli by potom aj na NHL dresoch..
Takže čo sa týka svetového pohára nekupujte ani nitku :grc:
zvykajme si na Adidas...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS