Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Questions - Začíname...

Seriál rozhovorov z dielne Esema a areka.

Obrázek

Spolu s Esemom Vám prinášame seriál rozhovorov HF Questions, v ktorom budeme spovedať Vás - užívateľov HokejFóra. Nápad vznikol v Esemovej hlave a keď ma oslovil, neváhal som. Otázky budú zo života, z hokeja, z HFka atď. (čo nás/vás napadne). Snáď to ešte viac prehĺbi tunajšiu rodinnú atmosféru a dozvieme sa o sebe viac (snáď aj niečo zaujímavé, pikantné :petrik: ).

Prirodzene nedokážeme vyspovedať každého jedného užívateľa, ale chceli by sme prinášať cca. 1 rozhovor za týždeň.

Hosťami prvých dvoch častí budú tomasinho a Rono.

Je niečo, čo by ste sa tomasinha alebo Rona radi spýtali? Svoje otázky môžete poslať práve do tejto témy a ak tak urobíte, tak vás možno vyžrebujeme ako hosťa niektorej z ďalších častí seriálu.
Moje otazky su: Co robite prve, ked vstanete z postele?
Eurolanche píše:Moje otazky su: Ako podla vas dopadnu parlamentne volby?
:precitaj_si_pravidla:
Tak já nevím.. .

Guilty pleasure? (něco jako nechutné jídlo, které si prostě musíte dopřát - já např. mám ve skříni sojovku, kterou ucucávám den co den.. nebo to může být činnost, dementní reklama, nechutný rituál apod.)

Nějaký (ne)příjemný komplex z mládí?

Jste GM týmu X(dosaď si x), máte možnost udělat jednu jedinou věc - vyměnit hráče za jiného, bechnout někoho, upnout někoho, vyhodit trenéra vždy 1:1 - co to bude?

Který tým by si zasloužil, bez ohledu na pořadí a loterii, dostat první volbu draftu? (doplňující otázka - Proč práve Detroit?)

...
Asi budu trochu nudný, ale určitě by nemělo chybět obligátní: Od kdy fandíš svému klubu a proč(kdo nebo co byl/o ten impuls)?
Květnová sobota...seš sám doma rozvalený v gauči a v telce běží v přijatelný čas sedmý zápas jistě napínavého finále Winnipeg - Buffalo. Otázka zní: přepneš to na Babovřesky NEBO půjdeš uklízet haraburdí v garáži?

Znáš nějaké skutečně slavné fanoušky ´svého´ klubu? Aspoň tři.. (v případě Flyers stačí jeden, ať je to fér)



Jirkova otázka je na místě, taková klasika, co neurazí... doplním o otázku:

Odkdy nesnášíš Bruins (nebo případně tým X) a proč (kdo/co byl ten impuls)?
tak sem se s těma otázkama dělal
Bude neboj :-)
Skvely napad tieto questions, takze chvalim :)
Další...
JKL píše:Další...
JKL píše:
JKL píše:Další...
coskoro vyjde dalsi diel :)
JKL píše:
JKL píše:Další...
dalsim hostom bude fanda Pens Qaximo. Ak mate na neho nejaku otazku, tak ju sem napiste a ja mu ju polozim (ak to nebude blbost) :yes: Ak napisete nejaku otazku aspon 5ti, tak z vas vyzrebujem dalsieho hosta.
Otázka pre Quaxima: Každý fanúšik má v lige nejakého hráča, ktorého by chcel mať vo svojom obľúbenom tíme. Trebárs my Detroiťáci by sme chceli niekoho ako Kris Letang atď...Ak by si si teda mohol vybrať jedného hráča spomedzi celej súťaže, kto by to bol?
JKL píše:
JKL píše:
JKL píše:Další...
Pěkný nápad, škoda, že tu něco takového nebylo kdysi. :jn:
Otázka:
Líbí se ti místo ve kterém žiješ? Případně kde by jsi chtěl v budoucnu žít a proč?
Logan :thumbsup:

Ďalším hosťom bude JKL. Nejaké otázky na neho?
Tak konečně se synek dočkal :lol2:
A už mám na něco odpovídat, nebo si mám dát sám sobě i nějaké otázky? :lol2:
Rozhovor sám se sebou je vždycky nejlepší, víš, že se tě ten bastard nezeptá na nic zákeřného. Možná. :-D
v nasledujucom dieli Wanic, po nom honziss.

Svoje otazky na nich posielajte sem, alebo mne do spravy.
Otázka pro Wanice: Jak se tváří lidi v KV, když jdeš po ulici s kojotem na vodítku? A případná doplňující otázka: Jak je možné, že sis ještě kojota nepořídil?!?
Otázka pro Wanice: Jaký je pocit fandit klubu, který přežil jen díky protekci, která jinému týmu poskytnuta nebyla a ten tak zanikl?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS