Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Diskusia 14/15

povedzte niekto dejfovi, ze nemoze hrat v time sam. Na varene kurence do timu nikoho nenalaka :hroza:
Párek se pokusil o vtip. :lol:
No nic, teď z vážnějšího soudku. Chtělo by to topicy hledám si tým, hledám volného tipéra.
dejf píše:Párek se pokusil o vtip. :lol:
No nic, teď z vážnějšího soudku. Chtělo by to topicy hledám si tým, hledám volného tipéra.
Už sú tie topicy urobené. Akurát poprosím areka,aby ich prehodil kam patria do Oznámení. :wink:
19 timov :hmm: Kolko bolo minulu sezonu?
kajo píše:19 timov :hmm: Kolko bolo minulu sezonu?
20 :wink2:
kajo píše:19 timov :hmm: Kolko bolo minulu sezonu?
Tých tímov síce prihlásených je 19 ,ale Lions stále majú podpísaného len 1 človeka.Mali by sme sa dohodnúť,čo spraviť ak sa to nezmení do štartu.Aby sme potom Ohlundovi nenarobili pred štartom v tom na poslednú chvilu zbyočný chaos.Ideálny scenár dojdu a dajú to dokopy.Ak ale nie tak ....?
Chris píše:
kajo píše:19 timov :hmm: Kolko bolo minulu sezonu?
Tých tímov síce prihlásených je 19 ,ale Lions stále majú podpísaného len 1 človeka.Mali by sme sa dohodnúť,čo spraviť ak sa to nezmení do štartu.Aby sme potom Ohlundovi nenarobili pred štartom v tom na poslednú chvilu zbyočný chaos.Ideálny scenár dojdu a dajú to dokopy.Ak ale nie tak ....?
Tak jejich přihlášku neuznat. :neviem: Bohužel, no.
Dawe4 píše:
Chris píše:
kajo píše:19 timov :hmm: Kolko bolo minulu sezonu?
Tých tímov síce prihlásených je 19 ,ale Lions stále majú podpísaného len 1 človeka.Mali by sme sa dohodnúť,čo spraviť ak sa to nezmení do štartu.Aby sme potom Ohlundovi nenarobili pred štartom v tom na poslednú chvilu zbyočný chaos.Ideálny scenár dojdu a dajú to dokopy.Ak ale nie tak ....?
Tak jejich přihlášku neuznat. :neviem: Bohužel, no.
Písal som Dreamerovi už cez víkend nech im dá o tom vedieť,že to treba dorobit, je z rovnakého futbalového webu ako oni, odpoved neprišla,takže :neviem:
Dobré je že danchez dokázal vyplniť súpisku piraňí, takže všetkých 9 tímov v Derrylovej je takmer kompletných.
Lions by mali byť v 10 člennej Openovej konferencii, ked to nestihnú tak by nemal byť problém škrtnúť ich a mali by sme po 9 tímoch v oboch.
Takmer všetci tipéri sú už podpísaní, ale štvorica sa stále hrá na Johansenov a chcú si vydupať královské podmienky... Takže Cibula1210, Dekinko, Worthington a phillipo podpíšte čo najskôr.

Lions majú dnes poslednú šancu.. za 10 dní nedokázali podpísať viac ako 1 tipéra :? , ked dnes nenatipujú aspoň 3 tak minimálne pre prvé kolo skončili a budú braní ako volní..
Napísal som to do našej diskusie, Ohlundovi do správy, ale napíšem to aj sem.

Ja som zmluvy ponúkol dosť skoro aj som každému napísal nech ju príjme. Bohužiaľ si to všetci okrem Vidica nechali na poslednú chvíľu a k tomu som si ešte aj ja pomýlil pDcka s Kriplom. Keďže som mal dosť rušný týždeň, tak som sa KTL veĽmi venovať nemohol a navyše nám včera na internáte vôbec nefungoval internet, takže som to nemohol riešiť ani na poslednú chvíľu (preto som ani nenatipoval). Dnes už je však všetko v poriadku a vyriešené, takže vám ďakujem, že ste nás nevylúčili a dali nám aspoň dnešok na nápravu. Dúfam, že sa už problémy nezopakujú a budeme sa môcť sústrediť na hru :)
Tak prvé kolo máme za nami, zaujímavé je že na popredných miestach skončili tímy ktoré kvôli organizačným problémom takmer ani nenastúpili do 1. kola. Danchez musel u piraňí nahrádzať hned trojicu tipérov z minulej sezony, nové piraňe podpísali zmluvy až ked už bola rozbehnutá KTL-príprava pred sezonou. Nakoniec skončili 1. :klobuk: . Podobné problémy mali aj lions v Openovej konferencii, veci dali doporiadku až po 1. hracom dni sezony a nakoniec skončili tesne 2. a keby bol pDcko podpísaný už 1. deň mohlo byť aj "horšie" :jn: :klobuk: .

Keby mal niekto dotazy k tím bonusovým bodom tak sa môžte tu spýtať, bodovací systém som ponechal z minulej sezony, postavené to bolo na princípe že posledné bodované miesto sú 2 body, predposledné 4 a tak dalej až po 3. a 2. miesto tam už je to rozdiel 4 bodov a prvý dostal o 6b viac ako druhý. Keď skončili tímy alebo tipéri na delenom mieste tak dostali priemer bodov z daných 2 pozícii, hádam je to jasné.
riadne rosady ste vytiahli po tom 1. kole :lol2:
Tu sa tiperi menia ako ponozky a my v DD mame rovnaku zostavu snad uz stvrty rok :frajer2:

edit: ked tak nad tym uvazujem, asi o nich nie je nikde zaujem, ked su stale u mna :hmm:
skôr sú všetci vedomí našej vernosti a oddanosti ku Klubu, preto nám už radšej nikto ani neskúša dávať ponuky :bee:
3. kolo ešte ani nezačalo poriadne a už sa ukazujú obrovské rozdiely medzi silnejšou a slabšou konferenciou :giggle: .
U nás 5 tímov s plným počtom bodov, v druhej konferencii má plný počet len nováčik ktorému to zatial naši púštajú po dohode za neaké to pivko.
ahojte,
moze sa niekto pozriet na toto ? (firefox verzia 33.1.1)

Přílohy

Mam ten isty problem, takisto FF (mac verzia)
Ja som skúšal, Operu, Chrome aj IE a tam je to v pohode.. :neviem:
Protože to dělá jen FF. Já si pamatuju, že když jsem vyhodnocoval, tak jsem přidával nějaké znaménko </>, aby to bylo v pořádku. Arek o tom ví víc.
Ohlund, treba to odriadkovat pred zaciatkom tej tabulky so zapasmi. Vo firefoxe to vzdy robilo, ked sa to neodriadkovalo.
dejf píše:Protože to dělá jen FF. Já si pamatuju, že když jsem vyhodnocoval, tak jsem přidával nějaké znaménko </>, aby to bylo v pořádku. Arek o tom ví víc.
FF je proste <> prehliadač. Už by to malo byť dobre, skúste to ja FF nemám ani neplánujem mať..
uz je to OK, dakujem

viem, ze je to na prd to kontrolovat na kazdom prehliadaci poznam, tiez som robil kedysi stranky...
Pre mňa sú zatial asi najväčším prekvapením výsledky Master Gremlins. :-O Skúsený mazáci okolo Sellyho sa nie a nie chytiť a to bude onedlho už polka základnej časti za nami.Vlani získali najviac bodov z celej KTL a tohto roku stále okolo posledného miesta v kole i celkovo. :roll:
Ohlund píše:3. kolo ešte ani nezačalo poriadne a už sa ukazujú obrovské rozdiely medzi silnejšou a slabšou konferenciou :giggle: .
U nás 5 tímov s plným počtom bodov, v druhej konferencii má plný počet len nováčik ktorému to zatial naši púštajú po dohode za neaké to pivko.
No myslím,že sa nám to pekne vyrovnalo,po odvetných dueloch tohto kola.Aspoň ja teda nijaké obrovské rozdiely nevidím. :giggle: A o tom ktorá je silnejšia a ktorá slabšia konferencia by sa dalo dosť diskutovať tiež. :jupi: Není až tak dôležité dobre odštartovať,ale zajace sa počítajú až na konci. :wink:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS