Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Diskusia 14/15

ayoz píše:Však aj keď jeho tím vypadne, môže tipovať ďalej len do hráčskych tabuliek a pre neho to bude mať rovnaký význam ako v nejakom cudzom tíme.
myslis?
pre mna je prioritou timova tipovacka, timove vysledky, ak sa pohybujem v spodnej polke individ.tabulky bez moznosti atakovat dajme tomu top 10, je mi jedno ako skoncim celkovo a akonahle s timom PO nedam, individualnu tipovacku neriesim a KTL je pre mna minulostou
WildCelt píše:co sa mi vsak nepaci je to, ze to uz ide do takeho extremu, ze by hrali playoff vsetci
to ani mne, nam, ale ved tomu byt tak nebolo ani pri moznom drafte, ani pri Ohlundovom navrhu (a môjmu doplnku, tej redukcii o 2 timy)
to sme spominali, ze nechceme ist cestou, aby sa do PO dostali pomaly vsetky timy, ale to su timy, pri tip.hracoch je to predsa individualne
mne sa ten Ohlundov navrh s predkololom PO o 4icu res.2jicu timov pozdava, PO timy oddychuju a dalsie 2 si to naplno rozdavaju v tom predkole

inak sa petrikovi necudujem, ze tak prska:D jednoducho ak sa drvivej väcsine tipujucich pozdava nejaky navrh, treba to proste prijat, zobrat na vedomie a ide sa dalej, tie reci o bojkote, trucu, jak male deti :crybaby:
ja som bol za draft, nie je, nebude, no boze, ide sa dalej, ci zacnem trucovat a neprihlasim svoj tim do dalsej sezony :hmm:
Petrik, arogantná menšina pripomínajúca islamských teroristov, ktorí stoja za svojim názorom, že draft je pikačovina alebo arogantná väčšina z komisie resp. z úzadia (napr. dean,petrik) pripomínajúca islamských teroristov, ktorí stoja za svojim názorom, že draft musí byť :?:

Ktoré je správne ? :hmm:
cepi, k tebe len jedna poznámka, vo svojom poslednom príspevku si to vystihol v prvej vete na začiatku, o tom, že tímová tipovačka je priorita. Ale má byť prioritou, za ktorý dotyčný človek hrá. Ten, kto príde na PO nemá žiadny "citový" vzťah k tímu, k tímovej stratégii a podobne.

Či má ísť o tímovú tipovačku, že hlavne že mám pohár, síce neviem ani v akom tíme som pôsobil, v akom som to vyhral a kto boli moji spoluhráči
petrik píše:
Takze este raz – tiper ktoreho by ste si v drafte vybrali by vedel do coho ide (ze by v pripade vyhry zostal bez sosky) a mal by zaujem byt draftovany a zucastnit sa tak PO aj v “cudzom” time (zrejme by to - napriek tomu ze niektorym to tu nejde do hlavy - povazoval za vacsiu zabavu ako individualne tipovanie) a na zaklade toho sa da ocakavat ze by sa pocas toho PO naozaj snazil a nebral by to len ako nejaku “nudnu povinnost”.
aj v NHL v takom Edmontone berú dlhodobo play off ako nudnú povinnosť súťaže, ktorej sa nezúčastnia, lebo sú to proste čučky :jn:

Alebo nech sa to urobí, ako som raz navrhol, nech je to ako nejaké TDL, nech sa rozchytajú hráči zo SOC tímov, nech sú aj 10členné tímy, ale vždy budú hrať len 4, každú noc určí GM tímu, koho postaví. Bude to lákavé vyhrať trofej aj pre hráčov zo soc tímov, lebo môžu pričuchnúť k trofeji a aj pre starých (kmeňových hráčov), ktorí sa musia snažiť, aby si vybojovali miesto . A teraz očakávam 10 dôvodov, prečo to takto nejde
Joe S. píše:Petrik, arogantná menšina pripomínajúca islamských teroristov, ktorí stoja za svojim názorom, že draft je pikačovina alebo arogantná väčšina z komisie resp. z úzadia (napr. dean,petrik) pripomínajúca islamských teroristov, ktorí stoja za svojim názorom, že draft musí byť :?:

Ktoré je správne ? :hmm:
Tak sa pozri za poslednych napr. 5 sezon kolkokrat sa ten draft robil a kolkokrat nie a uvidis ktora skupina (ci ta co je za draft alebo ta co je proti) bola “umiernenejsia” a nakoniec ustupila.

Rozdiel je len v tom ze v minulosti byvali tie hlasovania tesnejsie, takze bolo prakticky jedno ktora skupina ustupi (ustupili vzdy ti co draft chceli a nakoniec sa nekonal)
Ale teraz je za draft 2/3 hlasujucich, takze nevidim dovod preco by sme ZASE mali ustupovat my tej jednej tretine ktora je proti nemu. Raz za X rokov by ste snad mohli ustupit aj vy a s jednym blbym draftom sa zmierit nie??? Uz len z principu :neviem:
Joe S. píše:Alebo nech sa to urobí, ako som raz navrhol, nech je to ako nejaké TDL, nech sa rozchytajú hráči zo SOC tímov, nech sú aj 10členné tímy, ale vždy budú hrať len 4, každú noc určí GM tímu, koho postaví. Bude to lákavé vyhrať trofej aj pre hráčov zo soc tímov, lebo môžu pričuchnúť k trofeji a aj pre starých (kmeňových hráčov), ktorí sa musia snažiť, aby si vybojovali miesto . A teraz očakávam 10 dôvodov, prečo to takto nejde
hlavne by to bola nocna mora pre Ohlunda na vyhodnocovanie, takze uz len preto je to neprakticke
ak by sa vyhodnocovanie nejako vyriesilo tak s tymto by som ja osobne problem nemal, ale kedze by to vyzadovalo vacsiu aktivitu zucastnenych GMs (kazdy den vyberat kto “nastupi” a kto bude “HS”), museli by si to schvalit GMs postupujucich timov… :neviem:
Na margo tých GM, vždy sa tiež hovorilo, ako docieliť vyššiu angažovanosť GMs :neviem:
Prečo v KTL info o tíme nemáme zostavu zo sezóny 12/13 a v tejto v tíme Briggusa? :(

A ešte by som sa chcel opýtať, že aký zmysel malo po troch kolách príjmať Best Bibbers, keď odtipovali 3 kolá a teraz až na jednu výnimku prakticky netipujú. Pre toto treba príjmať nové tímy v polovici sezóny, aby keď zistili, že už nemajú šancu ptak zase netipovali?
Nj od dalšej sezony by to malo byť prísnejšie s tímami a prihláškami..
Na tie články a info o tímoch nemáme ludí :neviem:
ayoz píše:Prečo v KTL info o tíme nemáme zostavu zo sezóny 12/13 a v tejto v tíme Briggusa? :(
My tam nemame skoro nic a brecim tu jak slapka? :roll: A to jsme narozdil od vas i neco tipovali, ikdyz v kolonce uspechy mame prd a to si myslim ze byt nejlepsim tymem po zakladni casti a celkove treti uspech je.
Selly8 píše: celkove treti uspech je.
Obrázek
Selly8 píše:
ayoz píše:Prečo v KTL info o tíme nemáme zostavu zo sezóny 12/13 a v tejto v tíme Briggusa? :(
My tam nemame skoro nic a brecim tu jak slapka? :roll: A to jsme narozdil od vas i neco tipovali, ikdyz v kolonce uspechy mame prd a to si myslim ze byt nejlepsim tymem po zakladni casti a celkove treti uspech je.
:bitka3:

Ja tu nebrečím, len som si to všimol, tak mi to napadlo napísať. Hlavnou myšlienkou môjho príspevku aj tak boli netipujúce nové tímy.
:-D

sak v pohode, me to jen prislo jako zbytecnost, co se tyka tech netipujicich tymu to uz je vec druha :)
Opravte si cas zaciatku zapasu Bruins Hawks, doslo k posunu, takze hraju 3:30 ET :!: :!: :!:
No musím dať teraz petrikovi zapravdu, v PO ozaj nemusel byť volný deň medzi kolami, dnes je tam pekne 9 zápasov a vynecháme to a naopak, budú sa tipovať až 2 dni s 3 zápasmi, v základnej časti sa mi ten volný deň zišiel medzi kolami, tam bolo dosť roboty s tými sezonnymi vyhodnoteniami + bolo treba robiť projekt a tipovacie dni na nové kolo, ale v PO sa žiadne dalšie vyhodnotenia nerobia, a celé PO je len jeden projekt takže ani s tým nieje robota, a väčšina tímov ajtak postúpila skôr a svoje volno mali, takže dnes je tá prestávka ozaj zbytočná :? ale za chodu to už meniť nebudem, aspoň budem(e) vedieť do budúcna. :neviem:
Obaja finalisti sú už známi, dnes mal byť prípadný Gejm 7 konferenčného finále, chcete aby som vyhodnotil aj zápasy čo sa hrajú dnes? aspoň pre individuálku by to malo zmysel.. a rovnaká otázka sa týka aj finále, bude individuálna súťaž pokračovať aj ked spoznáme víťaza skôr? Inak ten posledný deň finále sa hrá 15 zápasov, bolo by epické keby sa v ňom rozhodovalo o titule..
kludne si to ulahci a dnes nevyhodnocuj... individualka nie je dolezita
Nejdeme ešte riešiť draft budúcej sezóny ? aby sa nepovedalo, že sa to zasa rieši neskoro :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG