Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Diskusia 14/15

Mám na disku pár nevyužívaných lôg. Dávam to sem, kto by mal záujem použiť pre svoj tím.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pavúkov sme tu už mali, to S-ko by sa hodilo stílerákom ale to tretie je zaujímavé, diviaky (prasatá :-D ) sme v lige ešte nemali, ja by som do toho išiel :dudo: .
Ohlund píše:Pavúkov sme tu už mali, to S-ko by sa hodilo stílerákom ale to tretie je zaujímavé, diviaky (prasatá :-D ) sme v lige ešte nemali, ja by som do toho išiel :dudo: .
hmm to ťa tak zaujalo to logo či názov,že by si zrazu aj GM robil :-D
Páči sa mi logo a bratovi by sa mohol aj názov :hmm: , ale na tigrov to asi nemá.. ale zo srandy by som mohol isť dotoho.
Inak asi sme nemali do ligy pustiť tolko "nových" tímov v priebehu súťaže, docela nám dávajú naprdel... Do ligy vstúpili 3 tímy až po 1. či 2. kole a v tom 3. ani jeden z nich neskončil horšie ako 3. :scare: .

V 3. kole bol ten rozpis robený podla nudného systému že sa len tímy posúvali o riadok nižšie :roll: , do 4. som už chcel neaké zmeny a je to rozlosované čiste náhodne s tým že sa hrá aj takým "had" systémom ako je aj v skupinovej fáze LM, že s kým začínate kolo tak s tým aj končíte a s tímom ktorým hráte 11. deň sa hrá odveta hned na druhý deň, takto mohol vzniknúť taký malý rivalry weekend a skúsil som na ten 11 deň dať proti sebe rivalov (či už z pohladu historie že mali neaké vzájomné PO série za sebou BF-HK MB-IC.. alebo názvu RD-BA RT-LIO), síce máme vela nových tímov a tipérov takže dokonale sa to spraviť nedalo ale tak nudil som sa :giggle: .
V přehledu tipů se neukazuje, že Connor je u nás v týmu.
dejf píše:V přehledu tipů se neukazuje, že Connor je u nás v týmu.
Ako nováčik musí odohrať viac ako 9 zápasov v lige až potom mu začne platiť prvý rok ELC a bude oficiálne váš.
Ohlund píše:
dejf píše:V přehledu tipů se neukazuje, že Connor je u nás v týmu.
Ako nováčik musí odohrať viac ako 9 zápasov v lige až potom mu začne platiť prvý rok ELC a bude oficiálne váš.
Na něj se to nevztahuje. Já ho vyhrabal z nějaký pralesní ligy v Evropě. :dup:
No spis neprosel draftem, takze sorry, transakce je neplatna a tym by mel prijit o nejakej pick.
Soupeři se nás začínají bát. A mají proč. :yes:
4. kolo za nami, ostávajú už len dve 20 dňové tabulkové :good: .
Chcel by som oznámiť že po 5. kole je trejd dedlajn, takže GMs majú posledný zhruba mesiac aby doladili súpisky na PO, očakávam enormné množstvo trejdov, tímy ktoré už majú menšiu šancu na PO sa budú snažiť predať svojich top hráčov za draft picky... poprosím Painkillera potom aby nám spravil onlajn prenos :giggle: .

A za dalšie, teraz už vážnejšie, chceli by ste aby bol pred plejafs draft hráčov z tímov ktoré nepostúpili? Máme v lige slušných 22 tímov, z toho 8 bude out už po ZČ, ked prirátame aj 2-3 tipérov čo bývajú medzi volnými tak by mohlo byť pri drafte k dispozícii zhruba 35 tipérov z ktorých by si ešte 14 zahralo PO. Najlepšie nasadený tím by draftoval ako prvý nech má aspoň neakú ozajstnú výhodu, lebo to že dostane tabulkovo "slabšieho" súpera pri tipérskej súťaži moc výhoda nie je..
Chcel by som aby sa vyjadrilo čo najviac ludí a hlavne GMs tímov, ja osobne som nikdy nebol fanúšik tých draftov, ale prispôsobím sa väčšine..

Len tak zo zvedavosti som si spravil aj tabulku jednotlivcov podla toho kolko bodov nahrali celkovo v doterajšom priebehu KTL, prvé 4 miesta boli identické s tabulkou jednotlivcov po 4. kole, to len dokazuje že to nie je náhoda a že tipujú pravidelne špičkovo, na 1. mieste je TA s 564 celkovými bodmi, prvá zmena oproti tej sezonnej tabulke je na 5. mieste kde by podla celkových bodov mal byť Skorpion s 550b a pritom v sezonnej tabulke je až 15. ..
ja nie som proti draftu, ale po skusenostiach z minulosti neverim ze on bude zaujem :neviem:
:giggle:
som proti draftu, respektíve by sa mohla vymyslieť nejaká alternatíva pre tím, ktorý nemá záujem draftovať žiadneho tipéra
tiez som proti draftu.
Ako kazdy rok, aj teraz som proti draftu.
Proti navrhu.
Ani ja neprekvapím,že som ZA draft tak ako každý rok.
Ja som tiež za draft
som za draft :klobuk:
Pekne vyrovnané, zatial 4-4 :hmm: , preto som chcel nech sa vyjadrí čo najviac ludí..
som za
som za draft
Proti draftu.
Jsem pro draft :good:
som tiež za draft
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES