Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vancouver CANUCKS - Leo

Andy rob si tu poriadok.

Obrázek


13 GAUDREAU - 19 THORNTON (C) - 91 TARASENKO

14 HENRIQUE - 90 SPEZZA (A) - 11 WILLIAMS

9 MAROON - 53 HORVAT - 36 HANSEN

20 MILLER - 27 MALHOTRA - 79 FERLAND

8 CONNOLLY


6 MUZZIN - 5 GIORDANO (A)

2 HAMHUIS - 55 BOYCHUK

22 GELINAS - 44 GUDBRANSON

7 RUNDBLAD


35 MASON

31 PICKARD


CAP SPACE: 0,095M
Zatim rozhodne decentni, obrana urcite jedna z uplne top, golman nadprumer, utok asi prumer. Muze to atakovat vrchni pozice.
(Decentní? Nechci být moc obvious, ale význam anglického a ´okolo hokeje´ oblíbeného "decent" není to samé jako české ´decentní´)
JKL píše:(Decentní? Nechci být moc obvious, ale význam anglického a ´okolo hokeje´ oblíbeného "decent" není to samé jako české ´decentní´)
Solidni team. Je to tak lepsi? :lol2:
keď vidím tento tím, tak si hovorím, ako dobre, že je to zostava Nucks len v hre a nie v skutočnosti :jn:

a najmä si ma nasral pickmi Tarasenka a Spezzu v momente, keď som ich chcel brať :bee:
Uz zbyva jen dobrat waivery, tak snad si muzu jako jeden z poroty rict, ze i kdyz jsem jeste neprosel vsechno, tenhle tym se mi libi nejvic..
To neznamena nutne plny pocet bodu, ale od pohledu se mi proste libi.
Mason efekt :giggle:
Joe S. píše:a najmä si ma nasral pickmi Tarasenka a Spezzu v momente, keď som ich chcel brať :bee:
Zajímavé je, že jsem do poslední chvíle počítal s Krejčím, ale Spezza se tam hodí víc :)
Nasrať :scare: Ja som celý čas počítal so Spezzom, ale musel som improvizovať Krejčím :lol2:
:klobuk: další TOP3 tým
Tak to je super team , len by som osobne dal Spezzu na #1 a Thorntona ako #2 ale to je taky detail :good:
Asi to nebude nahoda, ale premyslim kde presne ma Leo takovy naskok ze ma tolik ohlasu v porovnani s ostatnima. Zrejme to bude ten 2nd pair a pak proste to, ze fakt nema nikde vyraznejsi slabinu. Ale ja bych to zas tak jasne nevidel, budou rozhodovat detaily. Krom toho 2nd pairu tam zas nevidim pozici, kde by to mel vylozene trhnout.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS