Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Dallas Stars - Logan

Andy rob si tu poriadok.

Logan píše:
Obrázek - Dallas Stars

Brandon Saad (4,000M) - Jeff Carter (7,000M) - Jake Voráček (4,500M)
Evander Kane (6,000M) - Logan Couture (6,000M) - Jakob Silfverberg (0,850M)
Andrew Cogliano (2,900M) - Martin Hanzal (3,500M) - Ryan White (0,800M)
Brian Boyle (2,000M) - Marcus Kruger (1,400M) - Pierre-Édouard Bellemare (0,700M)
Michael Bournival (0,600M)

Olli Määttä (0,833M) - Kris Letang (7,250M)
Nick Leddy (4,000M)- Dennis Wideman (5,250M)
Brenden Dillon (2,400M) - Adam McQuaid (3,000M)
Jon Merrill (0,900M)

Semyon Varlamov (6,000M)
Andrei Vasilevskiy (1,475M)

Cap hit - 71,358M
Cap space left - 0,042M
:giggle:.
tak já mám hotovo :)
Tak asi by se sluselo trochu predatavit svuj tym a nastinit vizi.
Zacal bych u brankaru.
U Varlamova nekteri rikali ze jsem ho vzal moc brzo, ale zrovna tohle byl kde jsem chtel urcite mit zajistenou kvalitu a Varlamov nekolik sezon dokazuje, ze patri k uzsi spicce NHL. Vasya jako dvojka je schopny kdykoliv ho zastoupit i na delsi casovy usek, uz letos od nej ocekavam takove 1b vykony s vyhledem na to ze bude jednicka.
V obrane tvori 1st pairing duo z pittsburghu. Letang je naprosto proven top hrac a nebyt zraneni, byl by v kariere urcite dal, Maattaa k nemu byl v dobe jeho picku pro me steal a vsazim na tuhle dvojici, protoze i u pens spolu uz hrali a maji nejakou chemistry. Ve druhem paru Leddy-Wideman by pro tuto hru nemel byt vetsi problem. Wideman vyborny pmd a Leddy loni ukazal ze ma i na 1st pair, mel by ho dobre doplnit, navic ma 2sc.
Treti par by svoje minuty mel v pohode zvladnout, navic jako sedmy bek je pripraven Merrill, coz by mela byt pripadne dobra alternace za Dillona.

V utoku, mozna chybi trochu vice "sexy" 1c, nicmene Carter ma 2 cupy, navic je to sniper a Voracek je ten possesion hrac, ktery by mu to mel sypat do golovek. Saad mi k nim sedi, je dobry do kombinace a zodpovedny dozadu.
V druhe lajne je to podobne, Kane prinasi zase jiny element, rychlost a tah na branu, Couture vyborny two-way centr i na oslabeni a Silf strelec se skvelym wristerem a navic taky skvely dozadu. Mozna by to tam chtelo proverenejsi jmeno, ale ja myslim ze si to misto zaslouzil v nabitym kadru Ducks, a zaslouzil si ho i u me.
Jako tretiho centra jsem zvazoval nekolik moznosti, nakonec nim je Hanzal, co je hrac s dobrou buly, vyuzitelny ve vsech situacich, na pk i pp pred branku, k nemu iron man Cogliano, ktery nezklame snad nikdy a White, ktery me loni ve Philly presvedcil, ze neni jenom grinder.
Ctvrta lajna se sklada z hracu, kteri v NHL hraji jedny z nejtezsich minut proti top konkurenci a zacinaji v d-zone, takze jsem velmi spokojen.
Jsem pripraven na vasi kritiku a doufam, ze se vam letoani Dallas Stars budou libit :-)
Nenápadnej, ale silnej tým mě se líbí :good: C? A? A?
Leo » ned črc 26, 2015 5:50 pm píše:Nenápadnej, ale silnej tým mě se líbí :good: C? A? A?
Tot otazka, mozna pujdu proti proudu, ale mne se libil vykon Voracka v roli kapitana na MS, a posledni dobou je i trend davat C mladsim hracum, takze asi on. Acko Leddy a Hanzal.
aj podľa mňa veľmi dobrý tím, ten prvý útok aj keď s Kráterom na centri vyzerá dobre, aj druhý útok je fajn poskladaný. V treťom útoku sa mi trochu nezdá ten White a popravde ja nemusím ani Hanzala, ale tak na post 3C je to nie zlá voľba
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS