Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS - Martin27

Andy rob si tu poriadok.

ObrázekNEW JERSEY DEVILS Obrázek




Sharp --- Toews --- Smith

Nelson --- Bjugstad --- Pominville

King --- Coyle --- Stewart

Carter --- Matthias --- Palmieri

Nolan


Beauchemin --- Ekman Larsson

Greene --- Klingberg

Gunnarsson --- Gudas

Diaz


Schneider

Raanta



Toews "C"
Pominville "A"
Beauchemin "A"

Cap Space: 0.100
O trojici veteranu a o jednom 2nd pair bekovi by se dalo ehm... jak to rict slusne... polemizovat. 2nd line levna a perspektivni, ale pro tuhle hru by se stejne cekalo neco vic provereny. Tohle dohanet bude uz v dane letosni konkurenci tezke, ne-li neresitelne, jen golman a Toews nestacej...

(jinak to ber(te) samozrejme s rezervou, je to jen muj nazor a uvadim ho zde pro zpestreni hry, ne proto abych nekoho odradil/znechutil, to plati i pro ostatni komenty na sestavy)
Samozřejmě tenhle názor beru s rezervou od někoho kdo má v TOP6 na LW Marchanda a Bodkera a říká že se tady dá polemizovat o veteránech. O Sharpovi se asi netřeba bavit ale Pominville je jeden z nejpodceňovanějších hráčů v lize. Rok od roku udělá kolem 60 bodů, využitelný na PP, former captain... můžeš mi teda tady začít polemizovat co konkrétně máš na mysli to by mě docela zajímalo
Martin #27 píše:Samozřejmě tenhle názor beru s rezervou od někoho kdo má v TOP6 na LW Marchanda a Bodkera a říká že se tady dá polemizovat o veteránech. O Sharpovi se asi netřeba bavit ale Pominville je jeden z nejpodceňovanějších hráčů v lize. Rok od roku udělá kolem 60 bodů, využitelný na PP, former captain... můžeš mi teda tady začít polemizovat co konkrétně máš na mysli to by mě docela zajímalo
Jak rikam, ber to s rezervou. Pristavim se ale u tohodle.. To vyznacene sluvko by se dalo v jejich pripade aplikovat na vic veci nez jen na "captain", asi jen tolik. Hlavne u Sharpa, Pominville jeste budiz (navic i Franck byl v PO asi nejvetsi slabina Ducks). Opet je to jen muj nazor, ale ja bych napr. Marchanda uprednostnil pri vybere teamu na 2015/2016 pred obema, easily. Boedker je v podstate 50-bodovy hrac v jednom z dlouhodobe nejhorsich ofenzivnich teamu ligy, navic furt mlady. Byla to zaplata na posledni chvili ale jako tragedii to taky neberu, ted na nejblizsim TDL (konci mu smlouva v pousti a pujde za lepsim) to bude top komodita, to se klidne vsadim. Navic to mam myslim dostatecne kompenzovano vsude jinde, ale ano, poukazal si na nejslabsi clanek moji sestavy, to souhlas :yes:

Jinak abych jen nekritizoval, mas tam i dobry picky. Schneider mne uz ASI presvedcil ze je to TOP5 ligy, pro Klingberga sky is the limit, ale letos jsem na nej zvedavy, pri ty obrane Dallasu to nebude mit v sophomore lehky. Coyleho mam rad, solidni volba, ta druha linka je perspektivni (ale ne uplne proverena) a OEL s Toewsem jsou samozrejme znamy firmy.
Samozřejmě u toho former captain to bylo myšleno tím způsobem že do kabiny přinese zkušenost nic víc nic míň. Tomu že bys Marchanda upřednostil před oběma snad si myslel jako joke. Marchand kterého chtěli Bruins fans několikrát jako HS, který dělal mnoho turnoverů, bad penalty atd ??!!. Navíc jako 1st LW. Bodkera já osobně mám rád je to skill guy ale jak píšeš že je V PODSTATĚ 50ti bodový hráč tak 50 bodů v Arizoně udělal jen jednou ( osobně si také myslím že těch 50 bodů bude dělat pravidelně ale na to se tady nehraje) Vrbata tam dělal kolem 50ti bodů pravidelně a to tam neměl vedle sebe centra jako momentálně Sedina.
Martin #27 píše:Samozřejmě u toho former captain to bylo myšleno tím způsobem že do kabiny přinese zkušenost nic víc nic míň. Tomu že bys Marchanda upřednostil před oběma snad si myslel jako joke. Marchand kterého chtěli Bruins fans několikrát jako HS, který dělal mnoho turnoverů, bad penalty atd ??!!. Navíc jako 1st LW. Bodkera já osobně mám rád je to skill guy ale jak píšeš že je V PODSTATĚ 50ti bodový hráč tak 50 bodů v Arizoně udělal jen jednou ( osobně si také myslím že těch 50 bodů bude dělat pravidelně ale na to se tady nehraje) Vrbata tam dělal kolem 50ti bodů pravidelně a to tam neměl vedle sebe centra jako momentálně Sedina.
Tu kritiku jsem registroval ale netrvalo to dlouho. Marchand se pak samozrejme rozehral a ve druhe polovine sezony to byl s Bergeronem opet jeden z nejlepsich hracu bruins. Ja uplne chapu ze ho nemas rad, to ja taky ne, ale respektuju jeho kvality. Vitezny typ. Navic tim ze ho mam vedle Bergerona je tam zajistena chemie, ten team by mel davat i nejaky smysl, o to jsem se snazil.
Sharp - Toews, vyskúšané, osvečené duo, to by fungovať mohlo, len ten Smith do prvého útoku, neviem, neviem.

Pominville v druhom útoku vyzerá lepšie ako v prvom, avšak celkovo si myslím, že jeho pick bol krok vedľa :neviem:

King je podľa mňa skôr hráč do 4. útoku (aspoň v tejto hre) než do tretieho.

K obrane by som mal zásadnejšiu pripomienku k Beaucheminovi, skôr by sa hodil do druhého páru, než do prvého.
Joe S. píše:
Pominville v druhom útoku vyzerá lepšie ako v prvom, avšak celkovo si myslím, že jeho pick bol krok vedľa :neviem:
krok vedle ??to mi vysvětli proč
lebo bolo mnoho kvalitnejších pravých krídel? niektorí lepší sú dokonca stále voľní :neviem:
Kvalitnějších... o tom se tady můžem bavit do nekonečna kdo je kvalitnější... Chtěl jsem zkušene křídlo a Pominville stále je výborný hráč dokazuje to rok od roku. To že nemá jak se říká "zvučné" jméno je věc druhá.
taký Vrbata by bol určite lepší, toľko môj názor
No za mě určitě ne
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG