Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ottawa Senators - Esem

Andy rob si tu poriadok.

Obrázek




ZED: Talbot(1.450)
Enroth(1.250)


1. brázda Hoffman(0,750) Giroux(9.000) Eberle(6.000)

Vlasic(4.250) Burns(5.760)


2. brázda Zetterberg(7.500) Lehtera(2.250) Hayes(3.750)

Wiercioch(2.700) Bouwmeester(5.600)



3. brázda Roussel(1.800) Zibanejad(2.000) Rakell(0.833)

Martinez(3.900) Dumba(1.683)


4. brázda Calvert(1.500) Wennberg(1.400) Jaškin(0.833)

Folin(0.600)

Halischuk(0.750)
[/center]





Momentální platový strop: 65 559 000
space: 5 841 000
:poklona:
Alespon jednomu z dvojice Lehtera-Hayes by přeci jen o něco víc slušela 3.lajna. Hoffmanova rychlost a střelba jsou sice ''off the charts'' a obecně vzato je to progresivní winger, který by měl mít úspěch, ale zároven má před sebou ještě dostatek práce, aby si získal větší přízen Camerona a v PO již nebyl tolik ''sheltered''. Pokud mu věříš, že již příští rok v tomto směru udělá další výrazný krok nahoru, pak je to asi ok, ale nyní Hoffmana nelze klasifikovat jako 1st linera.

Obrana je moderní a slušně namixovaná, neměla by mít problém s exity a celkově ''transition game''. Líbí se mi pick Wierciocha, který má defacto všechny správné vlastnosti a jako bonus má i size. Stále je velmi podcenovaný, ačkoliv již delší dobu vykazuje nadprůměrné výsledky. Defacto to samé lze aplikovat i na Martineze, který sice své chyby má, ale pravdou je, že by posílil jakoukoliv obranu a ve správné roli dokáže excelovat. Možná bys tedy mohl být zkritizován, že ti chybí ještě jeden ''proven top4 D'', ale v tom osobně zas tak velký problém nevidím.

Velmi se mi líbí dynamická 3. a 4.lajna - Wennberg má velkou budoucnost, už na konci sezony ukazoval střípky své inteligence a two-way hry. Roussel je jeden z nejlepších agitátorů v lize, ačkoliv měl letos o něco slabší sezonu. Ta v uvozovkách ''bottom6'' by byla v dnešní NHL defacto předurčena k úspěchu, ale možná tam chybí alespon jeden zkušenější hráč.

Kombo Talbot-Enroth je slabé bez ohledu na fakt, že Talbot se může prosadit jako jednička. Tady dostaneš body dolů, to zcela jednoznačně. Celkově vzato je to asi průměr, ale líbí se mi styl, kterým jsi na to šel.
Je to trošku úlet ten Hoffman v první lajně to beru ale myslím si, že s těma dvouma co by měl vedle sebe se musí hrát krásně. Je tam víc možností jak to poskládat. Lehtera - Hayes je to trošku taky drzovka ale se zkušeným zettem na levasu mi to tam prostě sedí.

Co se týče brány, tak v porovnání s jinými určitě na tom nebudu bodově tak jako oni ale Talbot ukázal, že má na to chytat jako jednička a měl na to i skvělá čísla, když ne. Dvojka Enroth si myslím, že kvalitní zástup.

Trošku jsem chtěl smíchat mládí s trošku zkušenějšíma a né tak úplně mít jen 1 - 2. lajny konkurence schopné. I ty 3 - 4. aby pěkně kousali :giggle: ... ještě sem si zakládal na takové národní chemii :lol2: :lol2: at hrají vedle sebe švédi třeba ve 3. lajně ... Zibanejad s Rakellem spolu hráli na MSJ kdysi tuším. Obrana kanadská tak něják sem měl vizi.
Co se tyce toho Talbota, jsem na vazkach. ( Obrázek ! ,ne Obrázek) Coby znamy :queen: hater jsem prosazoval, ze Talbot na roli 1 staci. Ale v tyhle hre je opravdu otazka, jestli se za nej daji ty body dat... Opravdu provereny precijen neni.
Klíčová otázka:

Stále Ti zůstává 5,8 mil. pod platovým stropem, a to i přesto, že draftovací fáze již skončila. Proč si ten $ prostor nevyužil naplno?

:neviem:
Lol, no ak mas stale tolko cap space tak rychlo waivni jedneho brankara a zober normalnu jednotku... ti to prida za branku minimalne 2b IMO
To joo, můžu ještě? :lol2:
už nie, už je koniec :lol2:
odmysliac brankárov, mohol to byť veľmi dobrý tím najmä s ohľadom na cap space, ktorý ti ostal :hroza: po waivnutí napr. Hayesa si mohol mať napr. Pariseho

tým, že si šetril a dokonca ušetril ten tím má niekoľko slabých miest, v TOP 6 sú to Hoffmann, Lehtera a Hayes.

Hoffmann v tejto hre na prvý útok nemôže mať. Pokiaľ ide o druhý útok, Hayes nie je Tarasenko, keby tam bol na krídle hráč jeho typu, by bol aj Lehtera na druhom centri akceptovateľný.

Za to Bottom six vyzerá veľmi dobre a veľmi nepríjemne.

Obrana fajn, možno ten Suckmeester, ale predsa len je to veteran D. A máš zaujímavú wild card na 7. obrancovi, tiež som nad ním rozmýšľal, ale nakoniec som zobral na post 7. beka Benna
Díky :) měl jsem vytřískat z toho spaceu víc, příště
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES