Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chicago Blackhawks - Anty

Andy rob si tu poriadok.

Max PACIORETTY - John TAVARES - Patric HORNQVIST
Brandon DUBINSKY - Sean MONAHAN - Mike CAMMALLERI
Jonathan HUBERDEAU - Mark SCHEIFELE - Mike SANTORELLI
Viktor STALBERG - Brad RICHARDSON - Steve BERNIER
Dale WEISE

Tobias ENSTROM - Justin FAULK
Jack JOHNSON - Jared SPURGEON
Ryan ELLIS - Jacob TROUBA
Jamie MCBAIN

Henrik LUNDQVIST - Eddie LACK
Brána TOP né-li úplně nejlepší, obrana velice kvalitní a vyrovnaná ikdyž jí chybí větší jméno (nutně neznamená kvalitnější hráč), v útoku se mi nelíbí ofenzivní 3. lajna jinak nemám problém.

Ale když už tak Brada prohodit se Santem a Scheifele na centra i přes špatné buly.
pozeram ze mi niekto sam vytvoril zostavu :D
Ešteže nie som v komisii, pri tomto tíme by som nedokázal byť objektívny, skoro všetci hráči patria medzi mojich oblúbencov.. Ten pôvodný tretí útok sa mi vôbec nepozdával a Hubiho a Šajflího mi tam prišlo škoda a Richardson sa k nim vôbec nehodil.. takto so Santom to už vyzerá lepšie a mať aj tretí útok ofenzívny a nie čistý beton môže tiež fungovať..
tak nieco k mojmu timu

hlavne som sa snazil nemat v time ziadnu slabinu a myslim ze sa mi to podarilo mam top centra (Tavares) top kridlo, strelca (Pacioretty) top obrancu (Faulk) top GK (Lund)..mnozstvo timov tu proste nejaku slabinu ma ale podme celkom po poriadku

GK
tu mozno dostanem najlepsie hodnotenie zo vsetkych .. ocakavam ze dostanem cislo velmi blizke plnemu poctu..Lunda moze asi tazko niekto spochybnit a Lack ten uz je na rozhrani jednotky/dvojky

Obrana
Faulk Enstrom a Johnson su najlepsi obrancovia svojich timov...Spurgeon a Trouba su zase treti obrancovia..Ellis mozno keby nebol v Nashville kde ma velku konkurenciu tak by mal tiez vecsi icetime...celkovo je ta obrana taka vyrovnana a v ramci tohto rocnika ocakavam ze by mala byt niekde prinajmensom v priemere ale az tak podrobne som tie ostatne timy nestudoval

Utok
v top 6 som chcel hlavne stavit na preverenych hracov ktory sa nedaju nijak spochybnit a doplnit to maximalne jednou vychadzajucou hviezdou s potencialom (neuznavam velmi ked niekto ma v top6 samych mladych u ktorych sa len ukaze ci na to maju alebo sa im len podarila jedna sezona)...pricom su tam aj skveli strelci ale aj neprijemni hraci ako Dubinsky ci Hornqvist..v top6 ocakavam ze dostanem v ramci tohto rocnika nadpriemerne hodnotenie
bottom six nie je klasicka ktoru ja az tak neuznavam..3. utok by mal podla mna byt produktivny a mne sa tento moj strasne paci ale to je vec pohladu takze nemam sa chut s niekym hadat..a aj v 4. utoku mam hracov co nie su ziadne polena ale hraci ktori dokazu aj bodovat...tu sa priznam ze neviem odhadnut ako hodnotenie dostanem..ak ma niekto podobne myslenie ako ja tak by to mohol byt nadpriemer

tak to je asi vsetko...berte ze su to len moje nazory s ktorymi nemusite suhlasit a nemusite mi ich tu ani vyvraciat..len aby ste vedeli ako som sa to snazil poskladat..kazdopadne privitam kazdy nazor
tu na fóre ti práveže veľa ľudí spochybní Queen (že Andy? :sarcasm: ) a najmä nevidím pred ním Girardiho, McDonagha a spol., ktorí všetko poblokujú :giggle: Obrana by mohla byť ale fajn, ale ničo mi v nej chýba :neviem:

ani útok nie je zlý, aj keď zástupcu Francúzska moc láske nemám :grc:

Tretí útok :hmm: podľa mňa na tretiu lajnu až moc skillu a nemá tam kto pritvrdiť. Proti top lajnám by boli asi prehrávaní :neviem: ale zas sa mi páči, že tam nemáš dajakého predraženého veterána, mládí vpred :power: (to bola aj myšlienka môjho tretieho útoku)
Ve vsem solidni, v nicem krom brany ale ne vyrazne nadprumerny, trosku mi tu chybi identita. Obrana celkove takovy prumer resp. mirne nadprumer, kvituji ze je vyrovana a treti par je i na tuhle hru vyborny, na druhou stranu Enstrom uz neni co byval a Jack Johnson je defenzivni disaster (ale na 2nd pair budiz). Prebytek skillu a nedostatek gritu ve treti lajne jsem kritizoval kisinovi, takze musim i tady, v tomhle jsem proste oldschool.

Libi se mi vyvazeni soft a nezkuseneho supertalenta Monahana provokaterem Dubinskym, jinak bych mel vuci druhe lajne urcity vyhrady, ale takhle je to OK. K jinak velmi solidni TOP6 snad jeste jedna mala pripominka, ale to me jen tak napadlo. Mozna mi tam chybi nejakej typickej playmaker, je tam celkem pretlak snajperu, pripadne predbrankovych hracu.

Jsou to ovsem hodne detailisticky vyhrady, jak rikam, je to dalsi team bez vyrazne slabiny a na zaklade bodovani zde muze teoreticky konkurovat komukoliv. Vyvaroval si se chyb, takze muzes byt spokojen, good job.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS