Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KD 2015

Tradičná hra nesmie chýbať ani počas tohto leta. Modem: AndyF. Všetky prosby smerujte na ňho, je tu furt.

Guddy.44 píše:Andy.. sepsal jsi to hezky. Nicméně.. vy to berete jen z jedné strany. A to té, jak to vyhovuje Vám. Na ostatní serete. A příklad? Předevčírem jsem do chatu psal, jestli by se nemohlo se začátkem hry počkat aspoň o den později (Joe to chtěl zahájit brzo a já proto raději napsal, aby se počkalo, protože jsem dopředu věděl, že zítra čas mít nebudu). DAL JSEM VÁM DOPŘEDU VĚDĚT, ŽE NEMOHU HRÁT a vy jste i přesto hru spustili. Ani jeden blbej den jste nebyli schopni počkat a ani jste nenapsali do topiku KD, že hra vůbec začala. Se na mě nezlobte, ale Dawe má pravdu. Vy jednáte, jak se vám to hodí. Je potřeba to brát i z pohledu druhých a ne jenom vašeho. Nebýt toho, že sem si včera zranil nohu, tak jsem pickoval až dneska o dvanácté..
Rozdil je, ze u tebe jsme vedeli ze o hru jevis zajem a byl si takova jistota. Navic si to oznamil predem, takze sli jen hraci pred tebou v poradi. Na tvuj pick by se pockalo tolik, kolik by bylo potreba. Urcite by se ti navysila i cekacka, v pripade potreby. U Esema je to trosku jina situace, to musis uznat sam.

EDIT: Andy me predbehl, ale dam to sem i ja.
Jen abychom byli konkretni:

Obrázek
AndyF píše:Jen abychom byli konkretni:

Obrázek
Ano to jsem psal. A co jako?? Psal jsem do týdne. Chtěl jsem normální zahájení. Netlačil jsem na vás, aby jste začali do hodiny. Takže nevím o co jde.
U guddyho sme necakali pretoze to nebolo nutne ako pise atlantik a pockali by sme urcite uz len kvoli tomu ze nebol jasne stanoveny termin zaciatku.
Inak pre zrychlenie hry by som este navrhol doplnok do pravidiel, ze kazdy GM MUSI mat urceneho asistenta/zastupcu, ktoremu bude oznamovat svoje dalsie plany s timom tak aby ho mohol zastupit v pripade ze sam GM nebude v case vyberu online. Iste, moze sa stat ze nebude online ani ten asistent, ale je to uz predsa len mensia sanca…
Zoznam tychto asistentov by bol niekde spisany aby bolo kazdemu jasne kto moze miesto koho picknut. Samozrejme mozu mat viaceri GM rovnakeho asistenta a mozu sa GM zastupovat aj navzajom, to uz je kazdeho osobna vec s kym sa dohodne resp. koho oslovi. Len nech ma kazdy aspon jedneho “zastupcu”.

Snad to dawe nebude povazovat za dalsi pokutny odrb uprostred rozbehnutej hry kvoli ktoremu by mal skoncit… :giggle:
To musi by som poslal do prdele. Nechal by som to na baze dobrovolnosti
Ja na tohle nechavani seznamu moc nejsem.. To ma smysl tak kdyz jsi 2. na rade a ceka se na nekoho.
Joe S. píše:To musi by som poslal do prdele. Nechal by som to na baze dobrovolnosti
preco :?:
ti co budu online si picknu sami ale ak nahodou z nejakeho dovodu prave online nebudu, je tu sanca ze bude online ich zastupca ktory pickne za nich a hra bude odsypat plynulejsie... riziko ze sa na niekoho bude cakat pol dna alebo cely den sa znacne znizi IMO
Spíš jak sem psal, možná by stálo za to si určit ´asistenta GM´, probrat s ním alternativy a ať pickne za tebe. Nechávání seznamu je takové ´no brain´ ze strany toho, kdo nakonec pickne. A jeden člověk to za pět dělat nemůže, musel by to být někdo třetí.
Až teraz som si pozrel PM. Ešte stále potrebujete ľudí na vyhodnotenie? Možno by som sa na to dal, ak bude fakt treba.
Lukas33 píše:Až teraz som si pozrel PM. Ešte stále potrebujete ľudí na vyhodnotenie? Možno by som sa na to dal, ak bude fakt treba.
Klidně se ještě můžeš přidat, čím více lidí v té komisi bude, tím lépe. Zatím je domluvených 5 členů - Ty by si byl 6.
Ak nas bude vyhodnocovat aspon 6 tak sa bude moct pred vypocitanim priemeru aj vyskrtnut najvyssie a najnizsie bodove hodnotenie pri kazdej kategorii kazdeho timu, cize sa bude dat odburat vplyv vyrazne nadhodnotenych / podhodnotenych bodov

Ak by napr. niekto nemenovany dal v branke plny pocet bodov za dvojicu ako bryzgalov / emery len preto ze su mu sympaticki… :jn:

nech si ty drzosti!!
Tak a už to máme za sebou :giggle: . Na záver by som sa Vám všetkým chcel poďakovať za tak rýchle a bezproblémové odpickovanie hráčov, ku ktorému patrili veci tak typické pre KD (nasieranie, podpichovanie, hodnotenie). V neposlednom rade patrí vďaka Andymu za to že to tu tak vzorne riadil v chate a často za mnou doplňal zoznamy :hiding: , a tiež Ronovi za jeho online okno. Ospravedlňujem sa za ten nemastný, neslaný začiatok a chyby ktoré neskor nastali. howgh
Obrázek

D. Sedin 7 - H. Sedin 7 - Z. Parise 9
A. Semin 1,1 - M. Granlund 2,8 - T. Ennis 4,75
R. Spooner 0,8 - M. Backlund 3,575 - M. Karlsson 1,45 (Z. Kassian 2)
J. Larsson 0,8 - V. Fiddler 1,5 - K. Brodziak 0,9
T. Teravainen 1,575

A. Sekera 6,5 - T. Myers 5
J. Gardiner 4,05 (M. Del Zotto 3,75) - J. Demers 3,65
C. deHaan 1,9667 - I. Cole 1,5
B. Dumoulin 0,8

J. Bernier 3,4
R. Lehner 2,025

Cap space: 0,2583 (0,0083)
Heny píše:Obrázek

D. Sedin 7 - H. Sedin 7 - Z. Parise 9
A. Semin 1,1 - M. Granlund 2,8 - T. Ennis 4,75
R. Spooner 0,8 - M. Backlund 3,575 - M. Karlsson 1,45 (Z. Kassian 2)
J. Larsson 0,8 - V. Fiddler 1,5 - K. Brodziak 0,9
T. Teravainen 1,575

A. Sekera 6,5 - T. Myers 5
J. Gardiner 4,05 (M. Del Zotto 3,75) - J. Demers 3,65
C. deHaan 1,9667 - I. Cole 1,5
B. Dumoulin 0,8

J. Bernier 3,4
R. Lehner 2,025

Cap space: 0,2583 (0,0083)
3-6-7-2,5-2,5 = 21b
ani jeden zo zucastnenych timov sa mi nezda slabsi ako tento vyber :neviem:
Ved preto to je Atlanta.
petrik píše:ani jeden zo zucastnenych timov sa mi nezda slabsi ako tento vyber :neviem:
Je to tým, jenž je složený z toho, co tam zbylo. Zázrak se nekoná. Popravdě, obrana se asi o moc lépe poskládat nedala a o bráně to platí taky - nebo by od Tebe letošní Lehtonen obdržel více bodů? Útok je spekulativní, první lajna papá 23 mega $ a od toho se to celé odvíjí...
Nečekal jsem teda, že skončím poslední :bee: :lol2: ale pecka, díky za pozvání a chtěl bych poděkovat všem, kdo se podílel na KD. :klobuk:
No ale ty víš proč. Stačilo dam dát Howarda s Talbotem třeba, přitom space neurekom..
presne, keby si si to neprekaučoval s platovým stropom, tak by si mohol byť adept aj na TOP 10
No Talbot mi připadl jako dostatečná jednička, dokázal skvěle zaskočit za Lundqvista a dotoho backup Enroth :) nevím já bych s nima do sezóny šel :lol2: neřeším ale super záležitost KD :good: se spacem sem to podělal.
dokázal zaskočiť za lunda, nedokázal ho vytlačiť, čiže nie je možné ho považovať za jednotku
ja by som navrhol vratit sa k tomuto celemu buduce leto a urobit review, najlepsie keby sa tie timy znova obodovali podla toho ako ti hraci odohraju sezonu... mozno by to poradie vyzeralo uplne inak... :neviem:

najma hraci ako ten zucker, savard, nichuskin a pod za ktorych sme teraz asi nejake tie polbody strhali mozu naplno zaziarit a takto o rok uz nemusia byt povazovani za slabinu... alebo naopak :neviem:

To by vlastne mohlo byt take “predkolo” kazdeho rocnika KD – navrat k minulemu roku a opatovne prehodnotenie/obodovanie timov spred roka :hmm:
Mohla by z toho byt tradicia, ktora by zaroven vsetkych navnadila na ten novy pripravovany rocnik…
To mě taky napadlo, ale třeba jen dosadit statsy. Nějaké skutečně objektivní vyhodnocení není příliš reálné. O čem je vlastně řeč? Vždyť se tu nikdo ani pořádně neshodne, jestli je Lund fakt tak dobrý, nebo mu jen Girardi skáče do střel :)), tak jak chcete skutečně hodnotit týmy s fiktivní sestavou? Tam vchází tolik proměnných, .. nebo navrhněte nástroj, který vám přijde fakt nějak aspoň trochu objektivní, no nic mě nenapadá (tak můžete třeba do aktuální NHL game sestavit ty týmy a nasimulovat sezonu).
Přesně tak, to by bylo úplně o něčem jiném.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES