Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY LIGHTNING vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Víťaz?

Tampa
28%
7
Chicago
72%
18

Kto ziska :cup: ?
Tak moje oficialni teze je takova, ze nam Blesky ukradli :cup: z duvodu zraneni beku a tudiz si jeste par let muzou trhnout a navic ho vsichni prejeme Kimmovi, ze , ale fakticky je mi to celkem sumak.
Takze si tipnu CHI v 6
2 zápasy Tampa urve. Chicago in 6.
Chic 4:1
Chi in 5, dávám furt proti Tampě, už z principu, navíc po prvním kole proti RW (sic první kolo, šůr) kdy vypadali fakt mizerně (možná se právě tam chytli), ale koneckonců bych jim to i přál, skrz Steva (potřebujem do budoucna ošlehaného GM s úspěchy, :cinka: )
Hawks in 5
hwai in 6
Bolts 4:2
Jak jsem po nasem vyrazeni psal ze Chicagu nebudu v blizsi budoucnosti fandit tak to beru zpet. Nasypal jsem na jejich celkovy triumf nejake love, ale pri moji smule jsou schopni to prodrbat. Kurz lakavy, neslo odolat. Ale jestli me zas naserou tak uz ne ze je nebudu mit rad, ale to bude stara dobra a cista nenavist.

tip tedy CHI v 6ti
Timonen for :cup: !

Hawks in 6.
Opět si tipnu menší překvapení, i když tady to mám jako nestranný fanda 50 na 50 - 4:2 Tampa... :wink2: .
Hawks :wave: tak jeste 3x!

Kimmo for :cup:
The last team to win the Stanley Cup after losing Game 1 at home was the 2004 Lightning. :)
Inak prvá tretina v našom podaní :thumbsup: hrali sme parádne ale potom na posledných 25min sme sa nepochopiteľne stiahli a začali hrať na CHI betón. Demence....Cooper to fakt nezvládol a neviem čo čakal, hrať takto a čakať na breaky? (aj keď keby to 8min pred koncom Callahan dal asi vyhráme)

Ukázalo sa presne to čo som spomínal v topicu TB, že ten rozdiel bottom6 je priepastný. Oba góly Hawks od nich, u nás je to bieda a Boyle to sám nezvláda a Callahan je úplne useless. Prvé dve lajny nám hrajú stále parádne a vytvárajú si šance. Killer je proste Clutch jak sviňa a furt to potvrdzuje ale bojím sa že tu bude rozhodovať práve bottom6.

Game-2 veľa napovie o tom kto získa cup, nesmieme prehrať. Inak Bish :klobuk: mal niekoľko kľúčových savov, naivne som aj dúfal že by nám mohol vychytať hneď game1 no :-/
Trochu drsná škola pro Lightnings, ale Chicago ukázalo svou zkušenost a "zabijácký" instinkt... Snad druhý zápas zvládne Tampa, aby ta série byla napínavější...
Rono píše:Kimmo for :cup:
Jeden kamaradskej dobre minenej navrh.. Dej si tuhle vetu do podpisu az ji pak nemusis pokazde psat. Usetri ti to cas.
Nekdo holt honi prispevky kdejakym zpusobem. To mas hned 16 prispevku za plejof pokud Hawks vyhrajou :-D

Na druhou stranu vetsina Ronovych prispevku je k veci a napr. za prenosy pri TDL ci UFA podpisech ma muj respekt.
Obrázek



:rev:
Tampa zatím vždy, když prohrála 1. zápas série se dokázala na druhé dějství perfektně připravit a soupeře porazit vysokým rozdílem. Snad to dnes dokážeme nějak eliminovat. We will see
Krásný zápas, jsem rád, že to Tampa srovnala a myslím, že tohle utkání vyhrála zaslouženě - šla tomu prostě naproti a nezlomily jí ani kritické momenty v podobě otočení skóre a poté kontroverzního gólu, kdy Hossa hodně na hraně pravidel (možná už za ní...) atakoval Bishopa. Finále bude nadále otevřené a to je jenom dobře!
Paráda Jason :wave:
:cup: for Garrison, Carle a Coburn , oni si to zaslúžia :giggle: (tí aspoň hrajú, Kimmo len na tribúne čaká na prsteň :hroza: )
Tampa :wave:
Moja tuzba pozerat skoncila v siedmej minute prvej tretiny :lol2: :lol2: pak ma zmohol neskutocny spanok, ale sem tam som sa prebrala na vrieskanie komentatora v sluchatkach :lol2:
Ondra Palát :wave: Ještě 2x :pray:
Tampa překvapila, až na první třetinu, kde byla hodně pod tlakem a měla i neuvěřitelné štěstí (třeba Hossa do prázdné...), sehrála zbytek zápasu dobře takticky a opět je nepoložil vývoj utkání, kdy museli ve třetí části obracet skóre. Bravo, jsem rád, že si finále udržuje napínavost - v příštím zápase čekám srovnání série, ale Hawks budou pod tlakem, tak uvidíme. Letos už několikrát ukázali, že jim to nedělá až takové problémy...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS