Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO BLACKHAWKS - MINNESOTA WILD

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

CHICAGO
44%
12
MINNESOTA
56%
15

No tak před sérii jsem se Wild obával vzhledem k tomu, co jsme s nimi zažili v předchozích sériích, a taky proto, že jsem si myslel ze prostě Dubey > Crawford ale je to spis naopak, takže ZATÍM se to vyvíjí víc než slibně, byť jsme v některých situacích měli víc štěstí jak rozumu, ale opět úřadoval P.Kane, který jako by se pro play off narodil :klobuk: doufám, že už to nebudem natahovat a ukončíme to v dalším zápase :box: přesto všechno jak se to teď pro nás vyvíjí mám z Minny furt strach.
dakujem za pokazenie tiketu.
arek píše:dakujem za pokazenie tiketu.
dakujem za vitazstvo pre Kimma.
Wild zatial seriu nezvladaju, asi tak ako ja jej sledovanie :giggle:

prve 2 zapasy som nadaval jak nikdy, v 3 som uz bol kludnejsi, ale bola chyba to drzat v sebe, lebo potom som mal akurat tak chut rozmlatit notebook, myslim, ze by som za posledne zapasy strcil do vrecka aj Popradcana :-D

akoze uznavam kvalitu Chicaga, ale mna uz ide z tych ich niektorych golov do siete Wild je*nut, fakt pri niektorych tolko stastia

ked tak radi sa vsetci vybijaju na Vanekovi, tak ja sa vybijem na Pominvillovi, takyto mantak sa snad nenachadza v ziadnej TOP 6 timov NHL, co on zluftuje, preskoci mu puk hokejku, zamota sa mu medzi nohami, mna ide roztrhnut, ale akoze dobry hrac, ale niekdy ani nechapem kde tie body berie...

tak co uz, ja stale verim, uz to moze byt len epic :neviem:

ale co ma stve najviac, je to, ze teraz musim ist na tie trapne MS a pridem o zapasy, 100x radsej by som videl prehru Wild v dalsom zapase ako 2 vyhry nasich v sobotu a nedelu, FUCK :x
WildCelt píše:ale co ma stve najviac, je to, ze teraz musim ist na tie trapne MS a pridem o zapasy, 100x radsej by som videl prehru Wild v dalsom zapase ako 2 vyhry nasich v sobotu a nedelu, FUCK :x
dam ti adresu, posli mi listky a mozes zostat doma kukat wild... :jn:
Listok na Nedelu ochotne kupim :jn:
No tak toto je skoda, cakal som ze by to min mohlo vyjst a ist daleko. Zapasy som nevidel takze je tazke nieco hodnotit. Zvrat je sice mozny uz sa v minulosti stali ale hlavne proti plejof labilnym timom co chicago rozhodne nie je. Tak treba to skusit zapas od zapasu.
no vyborne, esteze mi ti nasi vecer vylepsili naladu (teraz sa mi uz naozaj chce ist na tie MS :jupi: )

vcera to boli 2 strasne rany pre moje fanusikovske ja, moc je na mna aj pozerat kazdy den zapas, trebars 2 dni po sebe, vsetkeho vela skodi a vcera to este boli 2 prehry skoro po sebe, jedna horsia nez druha :samovrazda:

no nic, najlepsim liekom je cas a spanok a ideme bojovat, tak ako to je v hymne Wild :arrow: We will fight to the end :buchac:

od zapasu k zapasu, dnes to treba dat, doma, uz ten stav serie 0:3 je velmi kruty, na to co bolo predvedene od oboch timov a 0:4 snad nedopustia, znovu sa ocitli v riadnych srac*ach, ale to nie je pre nich nic nove, uz raz vstali z mrtvych pocas ZC, musime verit, ze sa to podari aj v playoff (a najvacsi podiel na tom prajem Vanekovi, ano tomu Vanekovi, ktori sa podielal na dolezitych goloch v zavere ZC v boji o playoff a bez ktoreho bi v nom Wild ani neboli :fucker2: ), dnes si treba vybojovat game 5 v Chicagu a tam sa pokusit o mensi zazrak, cize vyhru, co by podla mna uz znamenalo otvorenu seriu...
skoda, ze to v zavere Minnesote nevyslo. Chicago si o to docela koledovalo (nedat 2v1 na prazdnu :giggle: ). Mohol to byt obrat snov, ktory by seriu este zdramatizoval.
No tak vo som cital fanuskovia chcu vyhodit vaneka.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS