Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY Lightning vs. DETROIT Red Wings

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

TBL
66%
35
DET
34%
18

Dobře... nevím jestli štěstí, takový je prostě hokej... Tampa vepředu hraje válec, ale tři góly tam padly - to je důležité. Abby jde vidět, vypadá fajn. Tampa se snaží furt hrát to svoje, ale co zápas, tím víc je jejich styl prokouknutý. Nevýhoda Tampy teda je, že nedovede Wings rozvěsit po mantinelech, teď je to spíš naopak, to je fajn.... Reálně si myslím, že pokud zvládnem i druhý zápas doma, tak Tampa skončí in 6. Ale stále tomu moc nedávám, hlavně ten druhý zápas počítám, že zas zaberou na 130%.

PK samozřejmě super..!!
Sme konečne vyzerali ako tím, ktorý sa chce pobiť o výhru, a stalo sa :wink2: Udivuje ma, že presilovky Tampy sú neefektívne napriek hráčom, akých majú. Ak dáme aj druhý domáci, tak budem pokojný, treba to zvládnuť.

Mrázek :klobuk: Teraz len nevybuchnúť v game 4.
Pasha » 22 dub 2015, 07:21 píše: Udivuje ma, že presilovky Tampy sú neefektívne napriek hráčom, akých majú
jo.. ale hrajou v nich jeden pattern, já po prvním zápase čekal, že na pp trochu zaberou a ono překvapivě nic.
Jo tak Abdul byl jasný,takových hráčů máme jako šafránu.Kór při zranění Mezka a Colea.Toho teď potřebujem jako sůl.
Vypadá to,že je hodně důležitý první gól.Na nějaké otáčení z naší stany to moc nevypadá.Takže dát gól a pak to hlídat(i když někdy se štěstím,ale to k tomu patří).
Další zápas je hodně důležitý.Snad prolomíme kletbu Mrázka(doufám,že nic vypisovat nebude) a taky snad dokážeme vyhrát konečně dva zápasy za sebou :pray:
Pasha píše:Sme konečne vyzerali ako tím, ktorý sa chce pobiť o výhru, a stalo sa :wink2:
Mrázek :klobuk: Teraz len nevybuchnúť v game 4.
Z toho mám obavy. Je jak na houpačce. 48 hitů z naší strany :klobuk:
tak tohle byl konecne z nasi strany hokej :klobuk: a Pasha a Mrazek jsou Bozi :good:


Jirik: podarilo se mu nekdy zachytat dva zapasy zasebou? v zakladni casti myslim mel jedno takove obdobi
Nevím,radši to nehledám :lol2: Každopádně musí zahrát celý tým a pak to půjde.Čtvrtý zápas by mohl být zlomový.
Tak pro mě hodně překvapivý výsledek, ale super :thumbsup: ! Viděl jsem jen takový delší sestřih a z něj mi úplně nepřišlo, že by to Tampa válcovala - ano, byly tam tyčky i další šance, ale viděl jsem i dost solidních zámků od Wings. Ale, jak říkám, viděl jsem jen sestřih...
Ninety91one » 22 dub 2015, 09:21 píše: Jirik: podarilo se mu nekdy zachytat dva zapasy zasebou? v zakladni casti myslim mel jedno takove obdobi
Jo, měl, před tím nešťastným zápasem doma s Buffalem měl takovou výkonovou šňůru...
Wow, Detroit vyhrál zápas? Spadl meteorit nebo co? Podle komentů už neměli vyhrát nikdy v životě :neviem:
Dobre detroit :good:
tomasinho píše:Wow, Detroit vyhrál zápas? Spadl meteorit nebo co? Podle komentů už neměli vyhrát nikdy v životě :neviem:
nas nejlepsi vykon za poslednich 30 zapasu? ale chapu, vyznas se ( my aspon na rozdil od spousty lidi tady nenadavame na svuj tym jen tak a neprejeme jim prohry) ( a kdo aspon trosku sleduje NHL, tak si pred touto serii myslel to same, koneckoncu, anketa o necem vypovida) :-D a podkurovani a chvaleni nikdy nepomaha :-P
Ninety91one píše:nas nejlepsi vykon za poslednich 30 zapasu? ale chapu, vyznas se ( my aspon na rozdil od spousty lidi tady nenadavame na svuj tym jen tak a neprejeme jim prohry) ( a kdo aspon trosku sleduje NHL, tak si pred touto serii myslel to same, koneckoncu, anketa o necem vypovida) :-D a podkurovani a chvaleni nikdy nepomaha :-P
Nevím, proč cpeš přání proher zrovna mně :neviem: No vidíš, já třeba věřil vám a věřím vám furt. Znamená to snad, že tomu nerozumím? Je jasné, že vždycky je co zlepšovat, ale tady je to tak enormní, že jsem snad v životě na žádném fóru neviděl tak negativní skupinku fans, jako jste vy fans Red Wings, jeden vedle druhého. Tak sorry, že si občas z toho trošku vystřelím no. Mám docela rýpavou poslední dny a nenechám si ujít příležitost si rýpnout si tady nebo do fans Flyers (podle mě 2 nejbláznivější topicy tady, když nepoužiju ostřejší výrazy). :wink:
Ok, rádi pobavíme. :klobuk:
tomasinho píše:
Ninety91one píše:nas nejlepsi vykon za poslednich 30 zapasu? ale chapu, vyznas se ( my aspon na rozdil od spousty lidi tady nenadavame na svuj tym jen tak a neprejeme jim prohry) ( a kdo aspon trosku sleduje NHL, tak si pred touto serii myslel to same, koneckoncu, anketa o necem vypovida) :-D a podkurovani a chvaleni nikdy nepomaha :-P
Nevím, proč cpeš přání proher zrovna mně :neviem: No vidíš, já třeba věřil vám a věřím vám furt. Znamená to snad, že tomu nerozumím? Je jasné, že vždycky je co zlepšovat, ale tady je to tak enormní, že jsem snad v životě na žádném fóru neviděl tak negativní skupinku fans, jako jste vy fans Red Wings, jeden vedle druhého. Tak sorry, že si občas z toho trošku vystřelím no. Mám docela rýpavou poslední dny a nenechám si ujít příležitost si rýpnout si tady nebo do fans Flyers (podle mě 2 nejbláznivější topicy tady, když nepoužiju ostřejší výrazy). :wink:
tak to si toho asi jeste moc nevidel. A pokud jde o rypani, tak si spec u me na spravnem miste :-D ale chapu, spravny fanousek pise zasadne ruzove a jenom pekne o svem tymu. Nedej boze, kdyz napise neco negativniho na tu partu typku, co drou bidou s nouzi a maji vlastne strasne tezky zivot. Mam rad Detroit a jemu fandim, ale klanet se jim nebudu, kdyz to neni na miste. Ale to bych se tady uz opakoval :)

takze kdybych to shrnul - spravny fanda podle tohoto fora je takovy, ze pise jenom dobre a vzdy s kvetinkama. Pokud pise cokoliv negativniho nebo spatneho, nebo se mu proste neco nelibi (coz je teda nepochopitelne, protoze vzdy je vse v poradku), automaticky hejtuje a nebo breci. V kazde pripade, psat negativisticky nesmi. Tady se toho clovek dozvi :-D
Ninety91one píše:
tomasinho píše:
Ninety91one píše:nas nejlepsi vykon za poslednich 30 zapasu? ale chapu, vyznas se ( my aspon na rozdil od spousty lidi tady nenadavame na svuj tym jen tak a neprejeme jim prohry) ( a kdo aspon trosku sleduje NHL, tak si pred touto serii myslel to same, koneckoncu, anketa o necem vypovida) :-D a podkurovani a chvaleni nikdy nepomaha :-P
Nevím, proč cpeš přání proher zrovna mně :neviem: No vidíš, já třeba věřil vám a věřím vám furt. Znamená to snad, že tomu nerozumím? Je jasné, že vždycky je co zlepšovat, ale tady je to tak enormní, že jsem snad v životě na žádném fóru neviděl tak negativní skupinku fans, jako jste vy fans Red Wings, jeden vedle druhého. Tak sorry, že si občas z toho trošku vystřelím no. Mám docela rýpavou poslední dny a nenechám si ujít příležitost si rýpnout si tady nebo do fans Flyers (podle mě 2 nejbláznivější topicy tady, když nepoužiju ostřejší výrazy). :wink:
tak to si toho asi jeste moc nevidel. A pokud jde o rypani, tak si spec u me na spravnem miste :-D ale chapu, spravny fanousek pise zasadne ruzove a jenom pekne o svem tymu. Nedej boze, kdyz napise neco negativniho na tu partu typku, co drou bidou s nouzi a maji vlastne strasne tezky zivot. Mam rad Detroit a jemu fandim, ale klanet se jim nebudu, kdyz to neni na miste. Ale to bych se tady uz opakoval :)

takze kdybych to shrnul - spravny fanda podle tohoto fora je takovy, ze pise jenom dobre a vzdy s kvetinkama. Pokud pise cokoliv negativniho nebo spatneho, nebo se mu proste neco nelibi (coz je teda nepochopitelne, protoze vzdy je vse v poradku), automaticky hejtuje a nebo breci. V kazde pripade, psat negativisticky nesmi. Tady se toho clovek dozvi :-D
Tohle ale nepíšu, zase to nedoháněj do extrému. Kritizuje každý, my jsme vyhráli konferenci a taky jsme kritizovali se Sellym dost, protože to dost často nebylo vůbec ideální. Ale vy jste to dohnali do naprosté absurdity, kdy se tady pomalu člověk nedočká pochvaly a po každé porážce hází flintu do žita na dalších 5 zápasů dopředu (jako třeba teď po tom druhém zápase). Hawks dostali taky druhý nápas na řiť a jejich fanoušci, které znám, se z toho nepoložili jak vy tady. Neříkám, že nesmíte kritizovat, nechci nikomu říkat, co má dělat, ale přijde mi úsměvné, že se prostě v jednom topicu sešlo tolik negativně, pesimisticky a připosraně naladěných lidí. To je všechno. A to během celé sezony, ne jenom teď nebo ke konci sezony, který od vás byl prostě špatný.
Tohle ale nepíšu, zase to nedoháněj do extrému. Kritizuje každý, my jsme vyhráli konferenci a taky jsme kritizovali se Sellym dost, protože to dost často nebylo vůbec ideální. Ale vy jste to dohnali do naprosté absurdity, kdy se tady pomalu člověk nedočká pochvaly a po každé porážce hází flintu do žita na dalších 5 zápasů dopředu (jako třeba teď po tom druhém zápase). Hawks dostali taky druhý nápas na řiť a jejich fanoušci, které znám, se z toho nepoložili jak vy tady. Neříkám, že nesmíte kritizovat, nechci nikomu říkat, co má dělat, ale přijde mi úsměvné, že se prostě v jednom topicu sešlo tolik negativně, pesimisticky a připosraně naladěných lidí. To je všechno. A to během celé sezony, ne jenom teď nebo ke konci sezony, který od vás byl prostě špatný.
nj, to uz bude asi vekem. Ja se spis snazim resit negativni veci, tak nejak uz me par vyher do nebes nevynese :) a kdyz se neco opakuje kazdy rok, tak uz clovek prestava verit :) Na ostatnich forech, je vice vlaken, takze to neni tak koncentrovane
Já si přijdu jako kdokoliv, jen ne negativně a pesimisticky naladěný člověk, jo sem remcal, ale spíš ten pozitivní remcal :)) .. akorát je pravda, že to tak neřeším už no, i u těch zápasů kolikrát spíš dřímám, není to už tak, kdy sem u rodičů při finále RW-Flyers prokopl dvířka od skříně, prostě to probíhá...i když být letos finále, tak zas něco nakopnu.
#tblightning Cooper said he's leaning towards same lineup for Game 4.
Paráda :slap: Mňa už s toho Coopera fakt.....Drouin samozrejme HS. Hráč ktorý je ako stvorený na PP a on tam radšej nechá neschopného Morrowa :bitka3:
JKL píše:Já si přijdu jako kdokoliv, jen ne negativně a pesimisticky naladěný člověk, jo sem remcal, ale spíš ten pozitivní remcal :)) .. akorát je pravda, že to tak neřeším už no, i u těch zápasů kolikrát spíš dřímám, není to už tak, kdy sem u rodičů při finále RW-Flyers prokopl dvířka od skříně, prostě to probíhá...i když být letos finále, tak zas něco nakopnu.
Tak nějak. Navíc ono to začne v říjnu znovu, tak už člověk tolik neblázní, vždyť to sleduji dvacet let. Ale letos jsem si to zpestřil — poprvé se neholím. A po týdnu mě svědí huba jako blázen :)

Dneska to náhodou vidím docela pozitivně — poprvé bychom mohli hrát relativně v pohodě, takže cítím W. Minule ani The Joe nebyla tak tichá, naši kluci okřídlení by se mohli vytáhnout. Naopak Bolts mohou být nervózní. Go Wings!
Bude těžký zápas (jak jinak v téhle fázi)... Tampa se vzepne, je to pro ně kritický zápas a souhlasím s tím, že kdo ho vyhraje, ten nakonec postoupí.

!lgrw!
No ne — já vidím skoro ten klasický Detroit!
Smith už 3x na trestné :bitka3: no Zette mu značně sekunduje. Moc vyloučených :thumbsdown:
Creeper píše:Smith už 3x na trestné
Ale Hank ho zdatně dohání :)
No, pěkně to hrajem....hlavně kužel zase zahvězdil :hroza:
277 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS