Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kto vyhra Stanley Cup 2015?

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Vychodne finale si zahraju Canadiens a Rangers (ciernym konom sa mozu stat Lightnings). Na zapade je to trochu komplikovanejsie, ale tipujem Blackhawks a Blues (Predators neverim, ale mozu ma prekvapit). Pohar poputuje na zapad.

Tento rok pravdepodobne budem riesit dilemu komu drzat palce, kedze Bruins to asi do play-off nedaju. Urcite by som rad videl co najdalej Islanders a Senators a na zapade Flames a Wild.
Držím palce Blues, ale s těma golmanama jim nevěřím :?
Timy co mozu realne vyhrat zapad st.louis, minesotta, chicago. Anaheim, nashville su pretenders. Jets su jediny co mozu urobit nejaky zazracny run, ako favorita ich netipujem ale mozu byt ten tim co raz za cas prekvapi. Van asi nie.
Mtl neverim,nemaji na to utok ani tvrdost,TBL hraje moc hura hokej.....videl bych to na NYR vloni uz byli ve finale a letos jsou jeste silnejsi nez v loni...naopak CHI a STL neverim,cerny konik by mohl byt WSH :yes: a prekvapeni JETS nebo OTT :klobuk:
Tento rok to bude super PO, posledných 5 rokov si delili poháry len 3 tímy a z nich sú 2 zrejme mimo PO :thumbsup: , žiadneho velkého favorita nevidím zatial, Rangers sú asi top, ale dalej je na východe každý hratelný, MTL meh útok, NYI preceňovaný, Det bez formy, Pittsburgh zdecimovaný, Washington môže dojsť daleko :hmm: , od Tampy neviem čo čakať.. Na západe je to podobné, dúfam že Chicago pôjde na golf čo najskôr a potom mi bude v podstate jedno kto to celé vyhrá. Bez šance určite nebudú ani Canucks, ale podla mňa tento rok SC skončí na východe NYR/WSH/TB .
Muj tip na viteze je Rangers/Washington,

Pro me cerny kun je Winipeg pokud by Pavelec udrzel formu tak podle me maji tym ktery muze velmi prekvapit.
Rangers for the :cup:
:king: si letos pro něj jde.
Len to nie preboha :grc:

Najviac fandim flames, ale ti na to realne nemaju. Pre mna najmensie zlo Blues alebo Wild.
Letos opět západ - Blues :cup:
je mi to jedno, ale jednoznacne Bandwagon Flames

skoda, ze sa tohtorocneho PO v drese Flames nedockal Iggy :|
Finále Rangers - Blues, víťaz Rangers.
Ale ja by som to tuším doprial Ottawe. :-P
Myslím, že letos to bude tým z Východu.

Tampa/Montreal/Capitals.
Rangers..
Obrázek
ok i když budoucnost ještě nejspíš neni napsaná, podle mě je to tak maximálně s 2% šancí omylu.. :klobuk:

Obrázek
Myslel jsem, ze tam jeste nejak propasujes vas...
já se už docela těšim, až se kouknu na hokej z nezaujatýho pohledu.. Coyotes jsem si letos "užil" až až :lol2:
tak som skusil :-D
Obrázek
Ja že sem postnem aj môj brekit čelindž obrázok a pozerám že brat to už zmenil a dal si tam svoju Wild cestu :lol2: , tak to dopadne ked používame 1 NHL(GCL) účet :| .
Najlepšie scenáre pre finále by boli Van/STL/MIN vs Wsh/ NYR / Ott (Steve) , týchto 6 tímov by mi vôbec nevadilo s pohárom..
Inak Wildcelt aj brat si obaja vybrali do finále NYR a aj počet golov mali skoro rovnaký, len aby sa vám to nevypomstilo, v 11om som si želal do finále vtedy premňa sympatických Bruins :hroza: a každá jedna séria PO išla podla mojich predstáv až na to finále :verysad:
3 serie, ktore budu podla mna najzaujimavejsie:

- Canadiens vs. Senators: velmi som zvedavy, ci Sens udrzia nastolene tempo a podkuria Habs. V poslednych zapasoch ZC to Ottawa tahala vacsinou az cez predlzenia. Budu v tomto trende pokracovat aj v play-off? :-D

- Canucks vs Flames: dalsie kanadska dvojicka. Posledne roky nevyrazny Flames sa po dlhom case ocitnu znova play-off a mozu zacitit vonu uspechu. Na druhej strane mam pocit, ako by boli kosatky v poslednych sezonach nejak demotivovane.

- Predators vs. Blackhawks: kazdorocny kandidat na Stanley Cup proti timu, ktory chce konecne poriadne prerazit v play-off. Zakladnu cast maly vybornu, ale chlieb sa lame v play-off. Bude zaujimave sledovat, ci Predators vydrzia tlak, ktory na nich bude, alebo play-off "profici" Hawks odvedu svoju tradicnu pracu.
Ohlund píše:vtedy premňa sympatických Bruins
:smutok:
u mna najviac sledovane serie

MTL-OTT
VAN-CGY
samozrejme, silno drzim palce Bolts, aby sa Tatar cim skôr pakoval do Ciech (s Hossom nepocitam)
Kdo vyhraje Stanley Cup? Bud to Rangers nebo kdokoliv kdo vyradi Rangers.
Ak to nema byt WSH, hrozne by som to prial Anaheimu. Finale NYR-ANA
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG